Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) venom8888 válasza boogie84 (#1000) üzenetére


venom8888
őstag

koszonom uram :)
MAr ki huztam 2 smg-t, es 2 AR-t, nem konnyu

[ Szerkesztve ]

(#1002) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok.
A PH klánba küldene valaki meghívót?Xbox-on Dawide a felhasználó nevem.Köszi.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#1003) Corpuscle


Corpuscle
őstag

33 másodperc alatt V2. [link]

(#1004) Casanova*


Casanova*
veterán

Adja! :DDD 100kill

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1005) Corpuscle válasza Casanova* (#1004) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nincs az száz, ez elimináció. Tessék gyakorolni! :) ;]

(#1006) Linem válasza Casanova* (#1004) üzenetére


Linem
senior tag

Szép. :C
Sajnos nálam az aranyozások miatt a sima kill a háttérbe szorult. Ezekkel a bullet penetration (Wall bang) killekkel szenvedek már 2 napja. Yt videokon az összevágott részek alapján egész egyszerűnek látszik, de nem... :((( Legalábbis HC nélkül számomra szinte lehetetlen, és hát nyilván a kiosztott pályától is függ, de hiába próbálkozom. Amíg összehozok egy ilyen killt, addig vagy 50-szer lelőnek.. A damascus után a CW-ban már csak pár fegyvert húztam ki, de nyilván az a játék nem tetszett ennyire. Szóval elérendő cél lett volna az atomic, de ha ilyen szenvedős lesz, akkor átmenetileg lehet feladom. :(

(#1007) Csokishurka válasza Corpuscle (#1003) üzenetére


Csokishurka
őstag

Lollll ez beteg 🤣
Tobbszor meg kellett nezni, hogy felfogjam. :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1008) venom8888 válasza Corpuscle (#1003) üzenetére


venom8888
őstag

Mi az a V2?

(#1009) Corpuscle válasza venom8888 (#1008) üzenetére


Corpuscle
őstag

Előző részekben a nuke. A “korhű” német változat.

[ Szerkesztve ]

(#1010) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Double battle pass XP van a preseason alatt.

(#1011) Linem válasza Corpuscle (#1010) üzenetére


Linem
senior tag

Ez nagy segítség. Szerintem nem sokan lehetnek olyanok, akik átjöttek Vanguardra, és még nincsenek kész vele.

(#1012) Dawide@axele válasza Linem (#1011) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Én a dupla xp-nek jobban örültem volna mint ennek.De hát ez van.

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#1013) Tomko78


Tomko78
őstag

Most vagy az új amd driver vagy jött valami update , de highon 10 fokot esett a vga hőfok :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1014) BandiHUN válasza Linem (#1011) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja, sz..janak lovat. Aki át akart állni, az kihúzta még a cw-ben a bp-t, számolva, hogy valódi preseason jön, és persze emiatt elcseszte sok tokenjét is... és persze lényegében szemét, amit a bp adott a vanguardban... legalább egy weapont betoltak volna. Meg kapják be azért is, hogy HC-n nincs a das haus se, se más egyedi mód:W
Csak a hétvégét vártam játszani, mert hétközben nem értem rá, hát kár volt

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1015) Corpuscle válasza BandiHUN (#1014) üzenetére


Corpuscle
őstag

Core-t nem is próbáltad? Nem egy CW-szerű tunkolás megy, nekem már az is félig HC.

(#1016) Linem válasza Corpuscle (#1015) üzenetére


Linem
senior tag

A sima core Das Hause elég szenvedős. :D A többség a shootikat húzza, ami ellen az AR, vagy LMG szinte esélytelen. Persze erre lehetne írni, hogy azokat húzzam én is. Csak hát én nem szeretem a shootikat, nem a stílusom. Mindig a végére hagyom.
Viszont HC-ben fordul a kocka. ;] Ott az AR is shootgun-nak számít. Ezért lenne jó a HC Das Hause. Néha bedobja TDM-nek.

(#1017) kid46


kid46
tag

Udv. Hat olvasgatom a kommenteket visszafele egy ideje. Van aki imadja es van aki lehuzza. Igy azert nehez donteni , hogy megvegyem-e vagy inkabb ne. Szerintem varok vele hatha lesz valami ev vegi akcio. Marad addig a CW. :R

(#1018) nutella1 válasza kid46 (#1017) üzenetére


nutella1
őstag

Annál sokkal jobb, legalább valami újdonság, teljesen felesleges várnod.

https://erdélyízei.com

(#1019) BandiHUN válasza Corpuscle (#1015) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az is lesz lehet...bár token nélkül,maxos BP-vel kezdve a Vanguardot minek sz..assam magam...Azért egy 24v24 HC már majdnem az a kategória Assaultban,igazából annak jobban örülök HC-n,hogy mindenféle 6v6-nál nagyobb játékot is lehet játszani HC-n.És ami fura,hogy jól felpakoltam a grafikát is,és mégis sokkal jobban fut az 1050TI-n,csak pislogtam,hogy a 24v24 röccenésmentesen 106 fps-t hozott pl. az update után tegnap,és nem érdekli,hogy ki hogy dobálja a füstöt,flash-t,stb.
Szóval igazából befoghatom.Inkább zavar,hogy a Das haussal nem is lehet találkozni HC-n random se.Legalábbis nekem még nem sikerült.Annyira nem vagyok szinthuszár végülis,szerintem nem is jó,ha valaki only Das Haus húzza atomra magát már most az elején,szerintem elhibázták most ezt,röhögve el lehet jutni 55-ig token nélkül is,weapon xp meg 5 darab járt 1 órás kezdéskor a preorder mellé ha jól emlékszem.4-5 fegyvert feltoltam.Bár nagyon Cold War effektus,hogy az elején borzalmas minden fegyver,olyan vacak a recoil/sebzés/pontosság.Egy alap assaulttal se elég a legtöbbször 1 golyó közelről se HC-n,ott szinte minden fegyó ilyen,hogy smg-vel is pl.4-5 golyó kell,felhúzva meg kettő+például tüzes sebzés,AR-ból meg 2 vs 1 golyó,ami több,mint bicskanyitogató,hogy a közelharcoknál akkoris csak lesebez az ember,ha ő lőtt előbb.
Bár azért pakolgatom a fegyókat,tegnap lett meg az STG44,ami nagyon jó kevés szerelés után is,de mikor kezdtem vele,befigyelt egy 3:22 stat :DDD :DDD :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1020) Deck válasza kid46 (#1017) üzenetére


Deck
titán

Ha szereted a MW-t (persze ez a legjobb) és a II. Világháború-t akkor szeretni fogod. De ha a CW-t szereted jobban és nem érdekel a II. VH téma, akkor nem hiszem, hogy tetszene. Jövőre MW2. Remélem az megint lesöpör minden mást :P

PS5

(#1021) BandiHUN válasza kid46 (#1017) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem vedd meg,én maxoltam már a CW-t,és el se fogom indítani,max ha valami kiesés miatt nem lenne Vanguard.Iszonyú jó hangulatú a Vanguard!Ráadásul féltem a II.WW témától,hogy nem nagyon lesz content meg kieg,de kihozták,amit lehetett,10 féle cucc csak a fegyóra+mindenféle kaliber és lőszermod,van thermal+nagyobb scope...skinek is szép színesek és ötletesek,ha épp az kell.Gépet is kevésbé eszi.Nagyon jók a mapok,sokszintesek,rengeteg helyen lehet bontani,áttörni a falakat,stb,nyitható ajtók,berontás,pusztulnak a belterek rendesen.
Egyedül ami nincs,az HC-n a lézer a hipfire-hez.Kiegek ugyan vannak,amik feltolják a pontosságot,de ugye HC-n nincs célkereszt.
Még RC-XD helyi megfelelője is van,sokkal jobb rakétavető,gránátvető,van ugyanúgy field mic,scrambler,stb,ami eddig volt.Nomeg a variálható lobbiméret.Tolhatod a 3v3-tól a 24v24-ig minden variában a kedvenc módodat.Bár nem konkrétan választod ki,hanem 3 kategóriából,de a játék,ha van,igyekszik igény esetén nagyobb lobbiba dobni.És a normál játékmódok mind megvannak HC-n is alapból,ami a CW-ben csak később jött meg.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1022) hadam98


hadam98
senior tag

Ma vettem meg a játékot PS5-re. A béta nekem egynek elment és mivel a Battlefield 2042 nem nyerte el a tetszésem így inkább megvettem ezt. Kapásból többjátékos móddal indítottam, aztán toltam egy kis zombit.
Elég sokat nyomom Warzone-al, a Cold War nem jött be a régi motor miatt. Srácok… Ez a játék valami veszettül szórakoztató lett. A jól bevált MW fegyver kezelés, nagyon szép a grafika, az animációk és úgy az egész teljesen egybe van. A pályák is nagyon változatosak és nagyon sok van már kezdéskor. Elvileg decemberben jön már komolyabb új tartalom. Vegyétek mert utóbbi évek legszórakoztatóbb lövöldözős játéka. Nem gondoltam volna ezt a béta után! :DD
Ez a Blitz mód nagyon beteg.

(#1023) kid46 válasza BandiHUN (#1021) üzenetére


kid46
tag

Megveszem de nem 26 er. Nem tudtok valami kulfoldi helyet ahol nem ennyi ?

(#1024) Atla


Atla
senior tag

Srácok,quickplay filternél jobb oldalon combat pacing mi lehet?
Itt ki lehet választani,hány fős szerverekre dobjon? Jól értelmezem? :R

(#1025) hadam98 válasza Atla (#1024) üzenetére


hadam98
senior tag

Inkább mennyi legyen az akció…

Tactical: This is the traditional gameplay most veteran players will expect. The Tactical option always has a maximum of 12 players per lobby, creating the traditional six-vs-six gameplay.

Assault: Assault introduces more players into lobbies and ranges between 14 to 36 players per match, depending on the map. This is an excellent option for players who want slightly more excitement than Tactical games.

Blitz: This is the most chaotic setting available within the Combat Pacing options. The Blitz filter introduces matches with 16 to 46 players depending on the map size, which is significantly larger than traditional Call of Duty gameplay. But it offers a nice change of pace.

[ Szerkesztve ]

(#1026) Dawide@axele válasza hadam98 (#1025) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Valalki föl tudna venni a ph Clan-ba?

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#1027) hadam98 válasza Dawide@axele (#1026) üzenetére


hadam98
senior tag

Én se vagyok benne de fel vehetne valaki.

(#1028) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Ez a das house mindenki shotival kikészít….
Nerf lesz szerintem a vége. 2 szobával arréb egy lövés és halok…
A kutya a másik fele, belelövök 10 golyót (lmg)rautok 2 és halok.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#1029) BandiHUN válasza kid46 (#1023) üzenetére


BandiHUN
veterán

Legálisan meg tudod venni, ha az us. shop. battle. net oldalon, a Blizzard USA oldalán veszed, dollárban, 19k körül. Full legál, én mindent ott veszek, cod pontot, a játékokat, mióta Blizzardos a játék+előtte Overwatch, stb. is így van, nó para.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1030) BandiHUN válasza sanyi0627 (#1028) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem nem gond az, alig shotizik valaki normal HC játékban is, ne egy szobamap után itéld meg. Simán lelőnek átlagban, mire közel kerülnél, legalább van hol kihúzni. :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1031) Tomko78 válasza shotika (#962) üzenetére


Tomko78
őstag

Most nekem is elkezdte ezt a hibát dobálni , hiába újra raktam a gamet a battlenetet semmi :(( neked sikerült megszabadulni ettől ?

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1032) kid46 válasza BandiHUN (#1029) üzenetére


kid46
tag

köszönöm szépen.. de ez melyik platformra jó? Én konzolon játszok, azon belül is Series X em van.

(#1033) kid46 válasza BandiHUN (#1029) üzenetére


kid46
tag

ez megbízható bolt ? [link]

(#1034) Linem


Linem
senior tag

Én továbbra is az egyetlen LMG-nél a wall bang killek felénél tartok 1 hét alatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1035) Corpuscle válasza Linem (#1034) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mondja ezek után valaki, hogy nincs benne tartalom. :D

(#1036) BandiHUN válasza Linem (#1034) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tegyél rá FMJ-t és HC. Én külön nem is gyűjtöm, random is jönBár tudom, hol érdemes valakire számítani

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1037) Linem válasza BandiHUN (#1036) üzenetére


Linem
senior tag

Igen, és a Piercing Vision perk sem árt hozzá. Kezdem kitapasztalni a pályákat ebből a szempontból. Szerintem ma kész leszek vele, mert most felgyorsultam. Már 80. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1038) BandiHUN válasza kid46 (#1033) üzenetére


BandiHUN
veterán

A g2a az Aliexpress key-es megfelelője, bárki árulhat kulcsokat... ezt hívják szürkeboltnak. Mert a key eredeti, de nem tudhatod, nem-e lopott kártyával szerezték pl, és akkor ugorhat, bár mostmár azért biztonságosnak mondható, mióta nehezebb online vásárolni.

Én PC-re veszem, a battle.net szerintem csak itt van, a konzolból az x360-nál szálltam ki

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1039) kid46 válasza BandiHUN (#1038) üzenetére


kid46
tag

Akkor keresek mas helyet , koszi.

(#1040) Tomko78 válasza shotika (#962) üzenetére


Tomko78
őstag

Na nekem megvan mi okozza ezt a hibát , az MSI AB , letöröltem +a riva tunet is erre nem fagy le , csak érdekes eddig Nov. 5 miért volt jó neki , tegnap este 20 óra fele ő azt mondta én nem vagyok hajlandó tovább menni ha fent van a MSI AB :((

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1041) Deck


Deck
titán

Hamar hozzá lehet szokni a 120fps-hez. Azután, meg a 60fps-re visszaváltva, olyan mintha darabos lenne a játék :DDD (ps5)

PS5

(#1042) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] 4cm/360 in. 1600 DPI 21 sensy. Atyaég! :Y Brutál milyen magas érzékenységgel játszik. Poén kedvéért 800 dpi 20 sensyvel kipróbáltam. Mindjárt megszédültem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1043) Corpuscle válasza Deck (#1041) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szerencsére itt nem felejti el a beállítást, mint a CW. Xbox többnyire visszaállította minden indításkor 60-ra, mintha diafilmet néztem volna. Nem volt nehéz nem észrevenni mikor állítódott el. Meg lehet szokni a jót. :)

(#1044) venom8888 válasza kid46 (#1017) üzenetére


venom8888
őstag

A CW tol merfoldekkel jobb, mas grafikai motor, nem ugyan olyan. En sokkal jobban szeretem, es a fegyverek is sokkal jobbak. En azt mondom vedd meg batran.
Jaah, es jobban optimalizalt, CW ben van 80 fps-em, itt VG ban pedig 140

[ Szerkesztve ]

(#1045) bulikavagyok válasza kid46 (#1017) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Refund opció nélkül ne vedd meg szerintem! Ha már CW.... Tegnap jatszottam vele fél órát a Vanguard után, nem kis meglepetés volt, h mennyivel jobb az a játék. Generációnyi különbség van a kettő közt, nem is igazán értem. Számomra legfeltűnőbb a grafikai és a hangbeli visszalépés - ez utóbbi rendkívül bosszantó is. Lehet hogy sokaknak ez is nagy élményt nyújt, de én nem tudok attól elvonatkoztatni, hogy mennyire "gagyi" az egész.

(#1046) Deck válasza Corpuscle (#1043) üzenetére


Deck
titán

Igen, cserébe jó ronda :DDD

PS5

(#1047) venom8888 válasza bulikavagyok (#1045) üzenetére


venom8888
őstag

En zenet halgatok, nem erdekel a hang, ugy is pillanatok alatt halunk a multiban, a hangoknak nagyobb ertelme van a BR ben mint itt. Csak azert mert nem jol hallod a lepest,vagy nem tudom mire ertetted a rossz hangokat, csak azert nem venni ezt a jatekot, butasagnak tartom.

(#1048) bulikavagyok válasza venom8888 (#1047) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Zenét? :F Ez "furcsa".
"...ugy is pillanatok alatt halunk a multiban" - én általában nem halok pillanatok alatt, mert taktikusan játszom. Igen, a (surround) lépéshangokra gondoltam, amit jóformán teljesen kivettek a játékból. Plusz a fegyverek hangjaiban is óriási a visszalépés. Ez mondjuk nem érinti a játékmenetet, csak szimplán illúzióromboló.

[ Szerkesztve ]

(#1049) kid46 válasza bulikavagyok (#1045) üzenetére


kid46
tag

Meg is fogom venni a vanguardot , de nem teljes aron. Varok egy kis akciora. Koszi mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#1050) venom8888 válasza bulikavagyok (#1048) üzenetére


venom8888
őstag

En zene mellett is olok 40-80 playert, es altalaban elso vagyok. Mondjuk 10 bol 6-7 alkalommal. Ugy hogy zenet halgatok, :) Mindenki rohangal keresztbe kasba, kurvara mind1 mit hallok,mit nem. De ha kempeloset jatszol mint te, akkor esetleg halgathatod, hogy mikor jonnek,honnan. En rohanok a kezdojukre, olok 3 at azonnal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.