Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valakinek volt olyan gondja, hogy pcn hiába dugta be a kontrollert nem tudta átváltani mert a mouse le van lockolva?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1102) shotika válasza Deck (#1041) üzenetére


shotika
őstag

Pedig evekig azzal vedekezett sok konzolos, h a 30 fps is eleg :D Aztan azzal, h 60 fps mindenre tokeletes :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1103) C4mp3r


C4mp3r
addikt

rip das haus

(#1104) Deck válasza shotika (#1102) üzenetére


Deck
titán

Jogos amit írsz de én mindig is utáltam a 30a és szidtam is rendesen, mire megkaptam hogy fpshuszár vagyok. :DDD
Közvetlen egymás után látszik ha 120ról mész le 60ra. De olyan ronda... Hogy inkább nyomom 60al. Semmi bajom vele igazából és itt gyönyörű a játék. :P

PS5

(#1105) nutella1


nutella1
őstag

A get 10 ads kills-t hőérzékelős scope-al kell megcsinálni?

https://erdélyízei.com

(#1106) DrTechnoid válasza C4mp3r (#1103) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Miért? Nem tudok most pár napig nyomulni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1107) BandiHUN válasza DrTechnoid (#1106) üzenetére


BandiHUN
veterán

Van helyette minimapos móka...

De én csakazassault:DD Dom, HQ, TDM csak néha.

Ja, kaptam heti weapon dupla xp-t, gondoltam elsütöm, de a token kiválasztós rész eltűnt, másnak is?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1108) Corpuscle válasza BandiHUN (#1107) üzenetére


Corpuscle
őstag

CW, WZ xp tokeneket is használd, ha van. Nem jelzi ki a játék, hogy pörög, de számolja.

(#1109) venom8888 válasza Corpuscle (#1108) üzenetére


venom8888
őstag

Nekem van kb 80db dupla xp token az MW, es CW bol, akkor azok mukodnek csak nem mutatja?

(#1110) Corpuscle válasza venom8888 (#1109) üzenetére


Corpuscle
őstag

Igen, úgy tapasztaltam. Mind a 2xp és 2wxp is működik. Challenge-re kapott xp-t nem dupláz. Egy ideje figyelem, nem hiszem, hogy placebo. :D
Nekem is van vagy 100-100 órányi a fenti tokenekből.

[ Szerkesztve ]

(#1111) venom8888 válasza Corpuscle (#1110) üzenetére


venom8888
őstag

De ha nem mutatja hogy van tokened,mert el hasznaltad a vanguardosat,akkor mire klikkelsz? :) Akkor ures mezo van ott

(#1112) Corpuscle válasza venom8888 (#1111) üzenetére


Corpuscle
őstag

Elindítom a tokent CW-ban, átlépek Vanguardba és játszok.

(#1113) NemMo


NemMo
őstag

Aki azt kitalálta, hogy egy 2. vh-s játékban a kezdő operátorok csak nők azt úgy tarkón vágnám. Idióta egy világot élünk, de biztos nagyon megsértődtek volna a nők, ha nem kapnak szerepet ebben a háborús játékban, hiszen a nők annyit, de annyit háborúztak a történelem folyamán. :W

(#1114) venom8888 válasza Corpuscle (#1112) üzenetére


venom8888
őstag

Jahh vagy ugy, azta,de sok a bug a jatekban :)
Amugy holnap jon Shipment ha minden igaz.

(#1115) Deck válasza NemMo (#1113) üzenetére


Deck
titán

Én jobb szeretem a női karaktereket játékokban. De mi baj vele? Lehetsz férfi karakterrel is amik hamar feloldhatóak, addig meg úgysem látod a játékba, mert nem tps.
(én azt nem szeretem ha egy női karakter nem nőis, hanem férfias.)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1116) venom8888 válasza Deck (#1115) üzenetére


venom8888
őstag

szerintem kifejezetten szarok,es egyszeruek az operatorok a jatekban, nem eroltettek meg magukat a keszitok,ezzel kapcsolatban.

(#1117) Deck válasza venom8888 (#1116) üzenetére


Deck
titán

Szerintem, jobbak mint eddig bármikor. Kinek ez, kinek az.

PS5

(#1118) nutella1 válasza venom8888 (#1116) üzenetére


nutella1
őstag

Fogalmazzunk finoman úgy: átlagosak :DDD

https://erdélyízei.com

(#1119) venom8888 válasza nutella1 (#1118) üzenetére


venom8888
őstag

Finoman fogalmaztam :DDD

(#1120) Corpuscle válasza nutella1 (#1118) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem baj, majd a store-ban bevásárlunk. ;]

(#1121) nutella1 válasza Corpuscle (#1120) üzenetére


nutella1
őstag

Jobbnál jobb kinézetű stukkereket hatezeré. Simán megéri :DDD Anno milyen szép is volt, még látványelem sem kellett ahhoz, hogy eredeti legyen egy játék.

https://erdélyízei.com

(#1122) Deck válasza nutella1 (#1121) üzenetére


Deck
titán

Lehet játszani azokkal a játékokkal is, ha a mostaniak nem tetszenek. Illetve, csak opcionális minden vásárlás. :)

PS5

(#1123) venom8888 válasza Corpuscle (#1112) üzenetére


venom8888
őstag

Nem mukodik a trukk, CW-s XP nem jelenik meg Vanguardban,most probaltam

(#1124) Casanova*


Casanova*
veterán

10vs10 meccsek annyira játszhatatlanok. :((( :(( Nem lehet ésszel előre menni,rusholni. Egymás után repkednek a glide bombák,meg minden felől lőnek. Megmozdulni nem lehet. Ez így nagyon szar. Viszont 6vs6 meccsek nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1125) nutella1 válasza Deck (#1122) üzenetére


nutella1
őstag

Ez az opció már elég sokaknál életbe lépett, most olvastam egy cikket, 14 éve nem startolt ennyire gyengén egy COD. ;)

https://erdélyízei.com

(#1126) Corpuscle válasza venom8888 (#1123) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az ne zavarjon, hogy nem látod, csak játssz! Az elszámoláskor a kör végén majd látod, hogy több xp-t kapsz. Tételesen nincs feltüntetve. Illetve fegyvernél is jobban pörögnek a szintek (w2xp esetén).

[ Szerkesztve ]

(#1127) Corpuscle válasza Casanova* (#1124) üzenetére


Corpuscle
őstag

Combat pacing nálam assault-ra van állítva, ennek ellenére vegyesen dobál be mindháromba. A blitz az már tényleg darálda, ha nincs balansz, megy a spawncamp. Tactical, vagy assault, nekem ezek jönnek be.

(#1128) Casanova* válasza Corpuscle (#1127) üzenetére


Casanova*
veterán

Jó volna only 6vs6 tdm,domi meccsek. Kár,hogy erre nincs opció. 😔

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1129) venom8888 válasza oriic (#1) üzenetére


venom8888
őstag

Valami optimalizacio johetett ki, mert kaptam 30fps-t pluszba, mar nem 135 hanem 160fps-em van, Fostos CW ben meg volt a vege fele 80-90

(#1130) Corpuscle válasza Casanova* (#1128) üzenetére


Corpuscle
őstag

Playlist lesz rá szerintem, addig annyit tudsz tenni, hogy tactical-t állítasz be. Ha más lobby-t talál, visszalépsz még a menüben és újra lobby keresés.

(#1131) Deck válasza nutella1 (#1125) üzenetére


Deck
titán

Ez semmit se jelent. Tuti a bevételeik így is borzasztóan magasak lesznek.

PS5

(#1132) nutella1 válasza Deck (#1131) üzenetére


nutella1
őstag

Nem állítottam, hogy ellenkezőleg történik majd. Csak gyengus volt a debut.

https://erdélyízei.com

(#1133) Deck válasza nutella1 (#1132) üzenetére


Deck
titán

Ez jogos. :K

PS5

(#1134) venom8888


venom8888
őstag

Erre a Packet Burst faszsagra mikor jon javitas? Konkretan ujra kell inditanom a gepem, es akkor javul meg.

(#1135) Casanova* válasza Corpuscle (#1130) üzenetére


Casanova*
veterán

így tényleg jó, tactical beállítással. szinte 6vs6 meccsek voltak. köszi! :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1136) C4mp3r válasza venom8888 (#1134) üzenetére


C4mp3r
addikt

torrent valami letoltes nem megy a hatterben? nalam akkor jon elo, ha torrent megy szerver gepen es tulterhelt a router.

(#1137) birno válasza Corpuscle (#1127) üzenetére


birno
addikt

Megfigyelesem szerint +-1 szintet enged a preferalthoz kepest.
Tehat assaultba pont johet mindharom szint, de amikor pl. Blitz HC-t allitok, akkor csak Assault vagy Blitz jon mindig, Tacticalra allitva meg nem lattam meg, hogy Blitz-et dobott volna, tehat ott is 1 szint elterest enged.

[ Szerkesztve ]

(#1138) Dazsar


Dazsar
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#1139) venom8888 válasza C4mp3r (#1136) üzenetére


venom8888
őstag

Megy a torrent,de nem tolt le semmit. Soha nem volt problema vele jatek alatt.

(#1140) C4mp3r válasza venom8888 (#1139) üzenetére


C4mp3r
addikt

probald ki, hogy kikapcsolod szerintem az lesz a gond. meg ha nem is tolt fel/le ha megy passzivban a seed attol meg a bejovo/kimeno kapcsolatok zavarhatjak a jatekot. nalam sem volt soha gond, de ez a game ugy tunik erzekeyn erre a dologra.

p.s.: idegbaj#6344095 neven vagyok ha esetleg valaki akar jatszani, zombit is szoktam nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#1141) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Automaton-on van egy olyan skin: Assassin prof. Ő bugos?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#1142) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Fegyver camo nál, a survivalist az mit takar? Nekem nem számol ott semmit, továbbá az utána lévő mindgames és death artist sem. Az előző részeknél nem volt ilyen, ott minden fegyvert sikerült kimaxolni de itt nem értem mit kell tegyek. Köszönöm a választ :R esetleg ha van egy link ahol magyarul levan írva mit kell csinálni a festésekhez, azt is megköszönném :R

(#1143) nutella1 válasza C4mp3r (#1140) üzenetére


nutella1
őstag

Nálam is megy 0/24 passzívban, nem zavarja be a játékot, rendesen fut, semmi köze hozzá.

https://erdélyízei.com

(#1144) hcol7 válasza venom8888 (#1139) üzenetére


hcol7
senior tag

fel sem?

(#1145) hcol7 válasza nutella1 (#1143) üzenetére


hcol7
senior tag

hat en ha vmit akar meg feltetelezett idle statusban sem futtatnek komprtitiv jatek alatt nem hogy ugyanarrol a hosztrol, de meg a halozatban levo masik gepekrol sem, annak jo peldaja a torrentkliens.

(#1146) nutella1 válasza hcol7 (#1145) üzenetére


nutella1
őstag

Az életben nem okozott problémát, akkor miért cselekedjek másként? Abban a két esetben számít csupán, ha aktívan le, vagy feltöltesz, max sávszéllel, amúgy teljesen nem érdekes. Ezelőtt 20 évvel okozott problémát, mert gyenge, semmilyen netsebességekkel beakadt, nem kapcsolódott a játék. Az a világ már letűnt.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1147) Linem válasza hcol7 (#1145) üzenetére


Linem
senior tag

Igen, én sem szeretem, ha a háttérben futnak kliensek, de mostanában is előfordult, hogy elfelejtettem bezárni, és futott a háttérben. Mégsem befolyásolt semmit. Nálam inkább a meccsek elején jön elő ez a packet burst. Mintha idő lenne, amíg összeszedné magát a játék. :D Nagyon nem tudom másokhoz hasonlítani, mert én a 4k-n és ultra beállításokkal nyomom ezt a részt is. Szóval talán ez a gond betöltésnél.

(#1148) hcol7 válasza nutella1 (#1146) üzenetére


hcol7
senior tag

okes, orulok, ha igy van. en azert kikapcsolom meg manapsag is.
fontos szem elott tartani h a fo bottleneck a savszelessegen kivul az aktiv kapcsolatok szama. a kliens meg ha "idle" is, periodikusan beszelget a trackerekkel. reszemrol ha egy par oras jatek alatt akar egyszer is egy emiatti mikrolag miatt lonek le, akkor mar megeri kikapcsolni.

(#1149) nutella1 válasza hcol7 (#1148) üzenetére


nutella1
őstag

Hardcore játékosnak biztosan számít, szent igaz, én már (rég) nem vagyok függő. Lexarom ha a mikrolag miatt két és félnél többször lelőnek. Egy 60 hz-es monitoron való bohóckodás bosszantóbb mint e fent említett probléma.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1150) C4mp3r válasza nutella1 (#1143) üzenetére


C4mp3r
addikt

ja hogy nalad nem jelentkezik akkor semmi koze hozza :)) nalam meg ez oldotta meg a gondot na most akkor mi van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.