Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Golyo69 válasza oriic (#248) üzenetére


Golyo69
senior tag

Mostmar csak ki kell próbálni :) :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#252) csibe1


csibe1
addikt

Megy a multi livestream: [link]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#253) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ahogy láttam csendes-óceáni csatatér szerű lesz az új map, szóval egy predator reaktív skin lehet befigyel majd :D

Jgod már tolja live [link]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#254) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

miért egy atomrobbanás minden becsapódó golyó? ennyire nem tudják kihasználni az új hardvereket hogy csak rászarnak annyi fémforgácsot a képre amennyit bír beszakadó fps nélkül?

/s

(#255) nutella1 válasza BITBOYS (#253) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem eszméletlen jó lett :)

https://erdélyízei.com

(#256) bager13


bager13
aktív tag

Nagyon bejön a multi gameplay alapján, mondjuk már tegnap előredelem, ezt látva még csak jobban megerősített, hogy elleszek ezzel jó pár hónapot.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#257) nutella1 válasza bager13 (#256) üzenetére


nutella1
őstag

Na jó, ez ég és föld a Cold War-hoz képest. Baromi jó a multi, kár, hogy pc-n csak kicsit később lehet letesztelni. Megvettem, mint COD2 óta mindegyiket, ez van. De még mindig az Advanced Warfare a leghulladékabb. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#258) shotika válasza nutella1 (#257) üzenetére


shotika
őstag

"De még mindig az Advanced Warfare a leghulladékabb."
Biztos? :D Tegnap letöltöttem az IW-t, az hagyján, hogy senki nem játszik vele, ocsmány, stílustalan az egész, ráadásul droppol mint a szemét. Nem csak azért, mert az fps be van korlátozva, kb hírből se ismeri a 60hz-nél magasabb monitorfrekvenciát :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#259) b. válasza shotika (#258) üzenetére


b.
félisten

egyetértek az a legrosszabb szerintem is .

Ez a játék most nagyon tetszik. Elég jó a grafika és a is gunfight is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#260) shotika válasza BITBOYS (#253) üzenetére


shotika
őstag

Őszintén? Még tetszik is, egyedül talán az ára az, ami sok érte, hisz lényegében tényleg egy 2019-es MW áthelyezve a 2vh-ba, kicsit megbütykölve a mechanikát, és ugye nagyjából 1 évre van tervezve.
(az ő oldalukról nézve viszont tökéletes: minél olcsóbban előállítva, sok pénzért eladni, ez kb minden kiadó álma)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#261) bager13 válasza nutella1 (#257) üzenetére


bager13
aktív tag

Nekem a CW-al sem volt nagy bajom, de ez sokkal jobban tetszik. Nincs az a "gagyi" érzet.

shotika:
Szerintem azért nem csak egy 2. vh-s " áthelyezés", persze nyilván az MW 2019 épül, ami csak az előnyére válik, 2. világháborús, de mégis pörgős/dinamikus.
Az ára meg nekem nem sok, ha egy évig leköt, persze kinek mi... azért nézzük reálisan, ez nem csak egy MW mod...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#262) shotika válasza bager13 (#261) üzenetére


shotika
őstag

Miért, egy teljes értékű önálló, új játék?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#263) csƵ válasza shotika (#262) üzenetére


csƵ
őstag

A kampány részét tekintve biztosan, de az meg kit érdekel? :)

(#264) Laby válasza BITBOYS (#253) üzenetére


Laby
senior tag

A játék dinamikája, grafikája tényleg sokkal jobb, mint a CW. Attól a hideg rázott, annyira 10 évvel ez előtti hatása volt.
Viszont amit itt sem tud befogadni a gyomrom, illetve a fülem, az a hangok. Annyira borzalmas doboz az egész, mintha Auchan-ba vettem volna 1500 forintért egy mikrofonos fejhallgatót.
Tudom ez Alpha...stb, de ugyan ez volt CW-nél is.

Annyira örülnék ha egyszer a CoD eljutna odáig ahol a Bf van ami a hangokat illeti. Az fülorgazmus bármikor elindítom. A csataterek hangja, fegyverek, repülők, léptek épületen kívül-belül, visszhang, hüvely a földön...stb. Nevetséges milyen szinten le van maradva a CoD.

(#265) nutella1 válasza shotika (#258) üzenetére


nutella1
őstag

Az IW sem volt semmi, az biztos, de igazad van mindkettő ultra gáz volt.

https://erdélyízei.com

(#266) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Anélkül, hogy szétlinkelném a topikot, itt sok minden infó megtalálható a játékról [link] . Fegyverek, perkek, "weather effect", "combat pacing system", stb.

Gameplayben feltűnt, hogy a loadout is érdekes lesz. Van olyan "fegyverkiegészítő", amivel pontosabban lősz, ha sérült vagy. Nagyon kíváncsi vagyok, ebből a sok apróbb változtatásból mi jön ki.
Talán kicsit gyorsabb is, mint a MW. Régen toltam, lehet nem is nagy a változás ebben. TTK szerintem nem változott MW-hez képest.
MW sem nézett ki rosszul One X-en, remélem az új konzolokon ez még szebb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#267) Linem válasza Laby (#264) üzenetére


Linem
senior tag

Valamivel jobb hangja van, mint a CW-nek, de valóban ez is furcsa. Több fegyver hangját is hallgattam a videokon, és nem tudom eldönteni, hogy mi a gond, de valami tényleg nem stimmel. Nem a dobozhang féle effektus, hanem inkább csak pötyögnek a fegyverek, mintha supressor lenne az összesen. Bár, az is lehet, hogy a ww2 fegyverek alapból ilyenek voltak. Majd a végleges verzióból kiderül, de valami tényleg furcsa.
Viszont az nagyon tetszik, hogy most már a gránátokat pontosabban lehet majd irányba dobni, akár az oldalra pattanás irányát is látni. Mondjuk lehet ez csak nekem könnyítés, de megszámlálhatatlan gránátom repült vissza rám mindenről. :DDD Azokról nem is szólva, amikor elvakítom magam.

(#268) wjbhbdux válasza Linem (#267) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azért ilyenek a hangok mert a CDL közvetítésében nem akarják hogy ratatatatata menjen amikor lőnek hanem valami fülnek kedvező zaj.

/s

(#269) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Arról van infó hogy PC-n mikor lesz először játszható? Mert ha a napokban, akkor be is húzom, ellenkező esetben várok vele.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#270) hcol7 válasza wjbhbdux (#268) üzenetére


hcol7
senior tag

pedig a hangszinek kisertetiesen hasonlitanak a codwaw hangjaira.. mondjuk ott a latvany is yan volt, mintha nejlonzacsko lenne huzva a fejere az embernek.

(#271) oriic válasza DrTechnoid (#269) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ha előrendelted, vagy szereztél béta kódot, akkor Szeptember 16-án 19:00-kor kezdhetsz játszani PC-n. Ha nincs preorder vagy kód, akkor szeptember 18-án 19:00-kor.

Live-Die-Respawn

(#272) b. válasza oriic (#271) üzenetére


b.
félisten

na még 8 nap :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#273) bager13 válasza shotika (#262) üzenetére


bager13
aktív tag

Szerintem igen, egy meglévő motorra/alapra építették fel a saját világunkat, mechanikájukat.
Olyan alapon, ami te mondasz nagyon sok játék csak egy " átskinezett valami" lenne, pl bf 1, bf 5 és stb...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#274) DrTechnoid válasza oriic (#271) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz a választ , tehát ha jól értelmezem ha ma megveszem akkor már 16-án mehet a csapatás.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#275) nutella1 válasza DrTechnoid (#274) üzenetére


nutella1
őstag

Jól értelmezed. Nagyon különleges dolognak kellene történnie, ha ez nem így történne.

https://erdélyízei.com

(#276) oriic válasza DrTechnoid (#274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy veszel beta early access kódot (kb 1500 Ft), aztán játszhatsz szeptember 16-tól.

Live-Die-Respawn

(#277) DrTechnoid válasza oriic (#276) üzenetére


DrTechnoid
őstag


Kösz az infót.Várjuk soxeretettel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#278) Corsa02 válasza oriic (#276) üzenetére


Corsa02
őstag

Ezt hol tudom megvenni? Nem találok ilyet...

The Truth Is Out There --->

(#279) oriic válasza Corsa02 (#278) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én kaptam kódot, de két ismerősnek is Eneba-n vettem. [link] (Jó nyilván lehetne vitatkozni azon, hogy megéri-e pénzt áldozni néhány extra nap bétázásért, de hát na. :D Vettünk már rosszabb dolgokat is az életben.)

szerk: Kicsit drágább lett, kb 1680Ft most a kód.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#280) Corpuscle válasza oriic (#279) üzenetére


Corpuscle
őstag

"Vettünk már rosszabb dolgokat is az életben" : Vanguard Ultimate pre-order :DDD

Jó lesz ez, érzem. :D

(#281) Corsa02 válasza oriic (#279) üzenetére


Corsa02
őstag

:R :C

The Truth Is Out There --->

(#282) steele80 válasza oriic (#279) üzenetére


steele80
senior tag

Vettem én is Eneba-ról, de nálam nem fogadja el a kódot a battlenet. Vagy van ennek valami speciális aktiválása, például csak a béta megjelenésének napján használható?

(#283) ƵøŁĭ válasza steele80 (#282) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

To activate code go to www.callofduty.com/betaredeem

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#284) steele80 válasza ƵøŁĭ (#283) üzenetére


steele80
senior tag

Köszi! Így már rendben elfogadta. :R

(#285) Con Troll


Con Troll
senior tag

Amazonos előrendelésnél (ha van itt ilyen) kapott már valaki kódot? Ügyfélszolgálat azt se tudja miről van szó, csak hajtogatják, hogy majd novemberben jelenik meg, és akkor küldik a kódot. :O :F

(#286) Corpuscle válasza Con Troll (#285) üzenetére


Corpuscle
őstag

Reddit-en próbálj meg infót szerezni, sokan írnak a problémáról.

(#287) Blaise válasza Con Troll (#285) üzenetére


Blaise
veterán

Én még nem, pedig oda van írva a terméklapon "Pre-order and receive early access to the Open Beta first on PS4 and PS5."

(#288) Con Troll válasza Blaise (#287) üzenetére


Con Troll
senior tag

Sajnos a chat ügyfélszolgálat semmit nem tud csinálni, a legértelmesebb válasz, amit kaptam, hogy továbbítják a problémát és majd emailben jelentkeznek 48 órán belül.
Egyébként Corpuscle tanácsára megnéztem, redditen szintén panaszkodnak erre, megoldást ott se nagyon tudnak. Várunk, hátha befut estig.

(#289) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elindult a korai béta PS4-en és PS5-ön.

Live-Die-Respawn

(#290) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
ps5 ön játszok , nállatok is halk a játék?

 iPhone 15 Pro

(#291) Monoton válasza Nescafé (#290) üzenetére


Monoton
tag

Igen, nekem is nagyon fura.

(#292) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok. Nem nagyon vagyok képben, de most ps4en lehet játszani? Nem kell kód vagy valami? :B

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#293) oriic válasza Rico45 (#292) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Early access van. Ha előrendelted, vagy szereztél kódot valahonnan, akkor játszhatsz PS4-en, PS5-ön.

Live-Die-Respawn

(#294) Rico45 válasza oriic (#293) üzenetére


Rico45
őstag

Köszi szépen :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#295) Con Troll


Con Troll
senior tag

Hát nekem ez passzolós lesz.
Eleve utálom a 2. vhs-s körítést, de gondoltam adok neki esélyt.
A minimapot nem tudom miért kellett buzerálni megint, MW-ben is ez volt a legnagyobb gondom. Abból kiindulva ez is egy sarokban ülős camperfest "taktikus" rész lesz. Scorestreakeket nem tudom miért kellett kukázni, azzal se csinálták túl sokan az objectiveket, killstreakkel még annyian se fogják. Ez már most is látszik, az a néhány objective meccs amit játszottam mind úgy ért véget, hogy lejárt az idő.
TTK az ízlésemnek túl alacsony.

Hogy ne csak rinyáljak: PS5-ön nekem tetszik a grafika, szerintem szépen összerakták a pályákat. A pályák felépítése, elosztása is tetszik, bár van ami szvsz túl nagy 6v6-hoz.

(#296) oriic válasza Con Troll (#295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A pályák felépítése, elosztása is tetszik, bár van ami szvsz túl nagy 6v6-hoz."

Toltam egy 14v14-et, de nekem nem igazán jött be. Meg így a sima pvp mód sem. Csomóan kempelnek, objektívekre alig mentek, killstreakek sem igazán tetszenek (az a vh-s proto-RCXD az nekem nagyon facepalm :D )Szóval idén fixen kimarad, jövőre talán MW2-re benevezek esetleg.

Live-Die-Respawn

(#297) nutella1 válasza Con Troll (#295) üzenetére


nutella1
őstag

Majd kipróbáljuk pc-n is, aztán meglátjuk. A Cold War-nál már csak ránézésre sem lehet gyengébb, és az már egy jó pont.

#296: objectivre melyik COD-ban mennek, mert szerintem semelyikben. Ez csak abban az esetben elképzelhető, ha valakik csapatban, együtt játszanak.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#298) Linem válasza nutella1 (#297) üzenetére


Linem
senior tag

A többség csak fegyverhúzás miatt játszik. Ahhoz nem kell objectiv, csak a kill.

(#299) nutella1 válasza Linem (#298) üzenetére


nutella1
őstag

Pontosan tudom. Ezért volt értelmetlen hozzáfűzni, hogy objectivre nem tartanak.

https://erdélyízei.com

(#300) k-adi válasza Linem (#298) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, de ha úgy nézed akkor ha sok a kill akkor segítenek neked is "objective-ezni"

a gond akkor van amikor se kill se obj :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.