Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) vaguny válasza Linem (#850) üzenetére


vaguny
tag

Valamint a footstep audio alapból elég gyenge a játékban, szinte semmit nem hallani belőle, perk nélkül sem.

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#852) duckload válasza Linem (#850) üzenetére


duckload
tag

Nem arra gondolok, egy ilyen perk nélkül sem az igazi.

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#853) Chumlee válasza duckload (#852) üzenetére


Chumlee
senior tag

Érdemes a beállításokban elmélyülni és próbálkozni melyikkel milyen, béta alatt én szinte süket voltam amíg nem állítottam rajta.

(#854) DrTechnoid válasza Corpuscle (#842) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha lenne megint egy 1 hónapos leállás cégnél akkor én nekihasalnék ennek is. A damascus is úgy lett meg tavaly, extra idő nélkül lehetetlen.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#855) Linem válasza DrTechnoid (#854) üzenetére


Linem
senior tag

Ha kevés idő jut rá, akkor legalább kitart a következő részig. Nekem kb. fél évig tartott a damascus, de munka mellett egyetem, és még 3 sportot is űzök. Nem ülhetek a gép előtt. Szóval szerintem talán nyárra meglesz az Atomic is. :D

(#856) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nos így a hétvége alatt beleraktam 15 órát kb.
Nem is tudom átírnám a játékot Call of Mp44-re :)
Hangok jobbak, de semmit nem hallani ha valaki a közeledben mászkál, ezen még majd próbálok javítani egy kicsit az equalizerrrel.
Fegyverekról hát igen Mp44 az all-rounder. Sniperek az ADS miatt elég gyalázatosak, pluszban mivel a TTK elég alacsony így még sanyarúbb a csipások sorsa. Az orbitális flinch effectről már nem is beszélve.
A mappok jók, de a spawn rendszer még mindig elég kaotikus.
Camo grindolás, a point blank kill elég szívás :D
De összeségében játszható.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#857) juve600 válasza Csokishurka (#856) üzenetére


juve600
nagyúr

jó lesz az STG 44-nek is [link]
vagy te az MP40-ről beszélsz ..................

(#858) birno válasza BandiHUN (#822) üzenetére


birno
addikt

Neked hanyszor ad be Assaultot HC-n?
En is HC-t preferalnam, de nekem eddig mindig Tacticalt adott, hiaba van Assaultra allitva, reddit-en is irtak errol, talan 1 ember jelezte, hogy jatszott mar Blitz HC-t.
Igy meg nagyon lassu a dolog, jobban lehet haladni core Blitz-en, foleg hogy en nem is jatszok annyit.

(#859) Chumlee válasza Linem (#855) üzenetére


Chumlee
senior tag

Nekem is egyetem/munka mellett kitartott mostanáig a damascus. Bár én az utóbbi pár hónapban vettem komolyabban, mikor már nem kellett csak 5-6 fegyver. :B

(#860) Csokishurka válasza juve600 (#857) üzenetére


Csokishurka
őstag

Cod2ben meg Mp44nek hivtak, az maradt meg. Oreg vagyok mar. :D Amugy egy es ugyanaz. De igen erre gondoltam.
Ahogy az általad linkelt keresés is mondja:
”A Sturmgewehr 44 vagy más típusjelzéssel MP44”

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#861) DrTechnoid válasza Linem (#855) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Főleg ha dobná a Das Haus nevű pályát, de tegnap-tegnapelőtti időszak alatt 3szor futottam bele, azaz gyenge 20 óra grindelésiről beszélünk. Na ott lehetne húzni a szinteket.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#862) Csokishurka válasza DrTechnoid (#861) üzenetére


Csokishurka
őstag

En majd lehet az csinalom, hogy ha nem valami kis pályát dob be akkor esc es ujra keresem. De amugy azt csinaltam, hogyha nem kis palya akkor huztam mas fegyot. Orultem hogy nincs mounted kill erre lett rosszabb :W

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#863) Corpuscle válasza Csokishurka (#862) üzenetére


Corpuscle
őstag

Még novemberben jön Shipment. Majd valószínű lesz only Das Haus/Shipment playlist is (tipp).

Két operátort kell már csak feloldanom. Daniel (get 200 Marksman Rifle kills) és Padmavati (Get 200 shotgun kills) van hátra. Utóbbit kis pályákra tartogatom.

[ Szerkesztve ]

(#864) DrTechnoid válasza Csokishurka (#862) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Mi lett a rosszabb mint a mounted?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#865) Nescafé válasza Corpuscle (#863) üzenetére


Nescafé
őstag

Shipi november 17

 iPhone 15 Pro

(#866) Csokishurka válasza DrTechnoid (#864) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mounted kill tök mindegy milyen távról toltad. Szerintem egy kör alatt min 10-15 killt sikerült összehozni.
Point blank killnél bele kell mászni az arcába és vagy sikerül lelőni vagy nem. Itt kb egy kör alatt 4-5 ha sikerül. Sniperről majd nem is beszélve. Az egy élmény lesz.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#867) Csokishurka válasza Corpuscle (#863) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nah király akkor majd megindul a móka :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#868) DrTechnoid válasza Csokishurka (#866) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Jahogy a point blank sniperrel, nah az egy fanatikusoknak való challenge, nem értem hogy miért tették bele a kihúzandók közé.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#869) Linem válasza DrTechnoid (#868) üzenetére


Linem
senior tag

Das Haus, vagy Shipmenten ez is megoldható. :DDD

(#870) Corpuscle válasza Linem (#869) üzenetére


Corpuscle
őstag

Das Haus már van playlist-en. :D

(#871) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Ha nekem csak a vanguard van meg, a warzone nem jatszható?

(#872) DrTechnoid válasza lajosx (#871) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én úgy tudom hogy a Warzone az ingyenes. Tehát ha feltelepíted a Vanguard-ot, valószínűleg ott lesz a főmenüjében a Warzone indítás/ telepítés opció.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#873) lajosx válasza DrTechnoid (#872) üzenetére


lajosx
őstag

En is igy tudtam, és így volt a cold warnal is. Csak ugye eladtam a mw, a cw is ,és most meg vettem az újat. Ott a lehetöség hogy inditás, rámegyek és azt irja nem található a játék🤷 Köszi a választ. :R

(#874) duckload válasza lajosx (#873) üzenetére


duckload
tag

Warzone teljesen ingyenes, bárki leszedheti, bár én csak akkor fogom nyomni ha jön az új map.

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#875) Csokishurka válasza Corpuscle (#870) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen meg is lett az elso gold :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#876) lajosx válasza duckload (#874) üzenetére


lajosx
őstag

De nem a játéknak kell automatikusan letöltenie? Már mint a Vanguardnak? Én sem akarok most még jatszani vele, csak meg akartam nyitni , és nem sikerült

(#877) Corpuscle válasza Csokishurka (#875) üzenetére


Corpuscle
őstag

Grat! Kitartás, már nincs sok vissza. :D

[ Szerkesztve ]

(#878) shotika


shotika
őstag

Az eddigi legjobb eredményem, és meg lett a 21 killstreak is (mondjuk kikaptunk, de annyira éreztem a gémet, hogy nem volt kedvem elrontani a terület tartással)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#879) Csokishurka válasza Corpuscle (#877) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ohh igen innentől mar gyerekjáték lesz 😂

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#880) boogie84 válasza shotika (#878) üzenetére


boogie84
veterán

3 ember ellen voltatok és még így is tdm-et játszottál a hardpoint helyett? Jár a keksz! :C

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#881) juve600


juve600
nagyúr

tegnap este Domination , 10vs10 ha jól emlékszem,csapatomban első játékos 115 -öt ölt, második 20-at, az utolsó 15-öt
ellenfél is 25-15 kill között
a félistenek köztünk járnak :D :D :D

(#882) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Tegnap elkezdtem a 200 marksman rifle kill-t (Daniel Take Yatsu operator miatt), az M1 Garand lett kinevezve a feladatra. Ahogy azt sejtettem, itt nehezebb érvényesülni az ilyen fegyverekkel, mint a CW-ban. Ma befejezem, aztán húzom az STG-t Roland Zeimet-tel.
Korábbi részekben szinte soha nem sikerült a collateral kill, itt már van 3 is. Ebből 2 a Garand-dal jött össze.
Tegnap láttam egy srácot, a Barbarian operator class-t maxra húzta (mindhárom operator lvl 20). Egész jól néz ki az a skin, még egy hónapig. Utána már mindenki olyanba rohangál majd. :D

(#883) Laby


Laby
senior tag

Nem tudom érdekel-e valakit, de azért leírom én is az első tapasztalataimat.

Hangélmény borzalmasan nulla, 90-es években igényesebb hangeffektek voltak.
Lépteket semmilyen szinten nem lehet hallani.

Nagyon nagy hátrány amíg a fegyvered nincs kimaxolva, nem az a gond hogy nagyon szór, lassú vagy bármi ilyesmi, egyszerűen fele annyit sebez, mint egy felhúzott fegyver. Ha rám lő az ellenfél is, akkor soha nem tudom megnyerni a csatát. Én 2, max 3 lövés vagyok, alap fegyverrel 4-5. (Ez nem hamarabb lövök, később halok, mindenki más chater szintű sírás, tényleg így van.) Erre egy megoldás lehet a HC mód.

Ami viszont a legjobban idegesít, hogy CoD 5 után újra behozták a kutya killstreaket...Legidegesítőbb dolog volt abban a játékban is, itt sikerült tenniük rá még egy lapáttal, mert szó szerint többet kell belelőni egy kutyába, mint egy ellenfélbe...

~6 óra játék alatt hát nem sok pályával találkoztam ami szimpatikus, valahogy nagyon nem tetszik, vagy csak nagyon más, mint eddigi tapasztalatok és még nem találom fel magam rajta.

Kör végén ezt az MVP szavazásos bohóckodást kicsit gyorsabbra is vehették volna, idegölő lesz hosszútávon minden kör végén erre várni.

Ettől függetlenül nem bántam meg a vásárlást, Warzone fegyverhúzáshoz, zombizáshoz jó lesz, meg amúgy is CW-t nem vettem meg, és jól esik hogy nulláról kell felépíteni újra valamit, új ingerek, új fegyverek, fejlődések...stb.

(#884) Corpuscle válasza Laby (#883) üzenetére


Corpuscle
őstag

A kör végi MVP szavazás ebben a formában nem túl életképes. Azzal tényleg kellene valamit kezdeni (mondjuk kukázni).

(#885) k-adi válasza shotika (#878) üzenetére


k-adi
nagyúr

látom tdm-nek nézel minden módot te is, és még büszke is vagy rá :DDD

(#886) nutella1 válasza Corpuscle (#884) üzenetére


nutella1
őstag

Kb. 3 éves gyermeki szint ez az MVP, és még életképesnek is találták egy meeting keretében ezt a korszakalkotó ötletet, mi több meg is valósították.

https://erdélyízei.com

(#887) Tom456 válasza Laby (#883) üzenetére


Tom456
tag

:C

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#888) pRoject22 válasza nutella1 (#886) üzenetére


pRoject22
őstag

És elvesz 1,5 percet az életedből a semmiért, ugyanazt a tesco gazdaságod rambó szájállást bámulni minden bábún :D

¯\_(ツ)_/¯

(#889) nutella1 válasza pRoject22 (#888) üzenetére


nutella1
őstag

Hát még egyik másik gender semleges karaktert :DDD Nagyon gáz.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#890) pRoject22 válasza nutella1 (#889) üzenetére


pRoject22
őstag

Még az a gáz, hogy próbáltam neki állni kihúzni vmi más fegyvert is az stg44-en kívül és minden tűzharcot elveszítek ha nem stg van nálam...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#891) boogie84 válasza Laby (#883) üzenetére


boogie84
veterán

Ha már említetted a hangokat. Ma reggel játszottam 1 órát, voltam a tengeralattjárós pályán.
Azt vettem észre, mintha bugolna a hang és halkan futnék, pedig se ninja perk, de field upgrade. Érdekes volt. Más különben meg jól működött, legalábbis most már hallom a lépteket.

#886 nutella1
Szerintem előléptették! :DDD

#888 pRoject2HUN
Pontosan ezt akartam írni! Időpocsékolás! :D

#885 k-adi
Ilyen csapattárstól kíméljen a játék. Még veszítettek is! :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#892) Laby válasza Szellem. (#819) üzenetére


Laby
senior tag

Tipikus példája, amikor a játszani kevésbé tudó embereknek mindenki cheater, csak azért mert megvannak a saját képességeinek a határai, és messzebbre nem lát.

Ha jönne szembe és csak úgy megölne, még azt mondom oké csalózzad, de amikor van egy hosszú videó ahol végig látod a csávóka mozgását, UAV-on az ellenfeleket, alap helyekre néz be előre ahol néha van ellenfél, néha nincs, térképet használ, bőven lő mellé is (mindamellett hogy mocskosul jól céloz), és még a keze mozgását is látod ahogy céloz mindenkire...erre bemondani hogy aimozik az azért nem kis teljesítmény... :D

Én sem vagyok világsztár, nem tudok úgy játszani mint a srác, de 1000%-ig egyértelműen látszik, hogy semmi csalás nincs benne, csak ilyen az amikor valakit a top 1-2%-ból ltász játszani.

(#893) shotika válasza boogie84 (#880) üzenetére


shotika
őstag

:D Nem 3 ellen voltunk, csak ennyi maradt a végére :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#894) shotika válasza Laby (#883) üzenetére


shotika
őstag

A core-t én is hanyagolom már, egyszerűen borzalmas a TTK a játékban.

A lépéshangokon valóban javíthatna a csapat, mert tényleg semmit se hallani, és az meg nem létezik, hogy mindenki Ninja perkkel tolná.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#895) shotika válasza k-adi (#885) üzenetére


shotika
őstag

Tehát egyetlen meccs eredmény alapján minden módot tdm-nek nézek? :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#896) hcol7 válasza shotika (#895) üzenetére


hcol7
senior tag

figyelembe véve, hogy egy vesztes meccset linkeltél be, hogy milyen jól ment a játék, igen, valószínű, hogy nem egyedi az eset ; )

(#897) Linem válasza shotika (#895) üzenetére


Linem
senior tag

Én is sokszor annak nézem. Objektívvel nem lehet fegyvert húzni, a kill a lényeg. Viszont a TDM meccsek nagyon rövidek. Ez már régi történet a COD-ban, hogy a killek pillanatok alatt megvannak. Nem értem, hogy a többi módhoz képest miért nem rakják feljebb 200-300 killre az elérhető célt, és akkor nem a többi játékmódban fognak TDM-ezni.

[ Szerkesztve ]

(#898) shotika válasza hcol7 (#896) üzenetére


shotika
őstag

Az eset nem egyedi, de nem is minden alkalommal. Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki a meccs típusától függetlenül, ha épp elkapja a hév, akkor nem feltétlenül az objektívot csinálja. Ennyire ne legyünk álszentek :)
A másik dolog pedig, ha a többi játékos észleli, hogy van egy ember olyan a teamben, aki képes bedarálni az ellenfelet, akkor menjenek az objektívra.

Egyébként ha jobban megnézitek a statot, látszik, hogy én töltöttem el a 2. legtöbb időt a ponton.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#899) pRoject22 válasza shotika (#898) üzenetére


pRoject22
őstag

Látod ezek mennek, már nem is játszhatsz ahogy akarsz mert abba is van aki beleköt :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#900) shotika válasza Linem (#897) üzenetére


shotika
őstag

Ez tényleg így van, egyet is értek, azonban az alábbi esetben én nem a fegyvert húztam, hanem az első pár mp-ben bekaszáltam azokat akik rámentek volna az objektívra, aztán elkapott a hév.

Szerintem 3-4 nappal a játék megjelenése után ne akadjunk már fenn azon, ha sok szopás után valaki tol egy, az addigiakhoz képest kellemes statot :)

Azt meg hozzátenném ehhez az egészhez, hogy Domban nekem van szinte minden alkalommal a legtöbb capture-öm, de nyílván ez nem szerepel azon az egy képen amit linkeltem :) Ez nem neked szól :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.