Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Vanguard

Külön kérésre, megnyitom a 2021-es Call of Duty topikját, hogy ne a többi rész topikjai legyenek teleszórva a különböző hírekkel, szóbeszédekkel, pletykákkal és szivárogtatásokkal. Az idei rész a Vanguard alcímet kapta és ismét a II. Világháborúba térhetünk majd vissza. A legutóbbi Black Ops Cold War frissítés után a file-ok között a hivatalos artwork és a speciális kiadás képe is elérhető lett, valamint kiderült, hogy nyílt béta teszt is várható.

A játék teljes Warzone integrációt tart, akik a battle royale módról külön szeretnének beszélgetni, azoknak a korábban létrehozott Call of Duty: Warzone topikot ajánljuk.

[link]
[link]
[link]

Megjelenés: 2021. őszén
Céllatformok: PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X/S)

A topik a PC-s részlegen lett létrehozva, de ugyanúgy a konzolos játékosok is jelen lehetnek és beszélgethetnek. Kulturált vélemény nyilvánítást kérünk mindenkitől.

Live-Die-Respawn

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

hát majd ha lesz free weekend akkor játszom vele 20-30 percet és annyi elég is lesz az évre a codból :K modern warfare 2-nél ébresszetek fel

/s

(#3) Golyo69


Golyo69
senior tag

Kíváncsi leszek de nem ertem miert kell ezt a világháború témát még erőltetni :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#4) Jakesz válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


Jakesz
őstag

2009-ben megjelent már :D

(#5) Laby válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


Laby
senior tag

Érdekes, és hasznos első hozzászólás volt. :D

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És persze hogy lesz egy ilyen is.

Live-Die-Respawn

(#7) nutella1 válasza Golyo69 (#3) üzenetére


nutella1
őstag

Teljesen mindegy milyen környezetben fog játszódni. Másodlagos. A játék maga legyen élvezhető, érdekes.

https://erdélyízei.com

(#8) Golyo69 válasza nutella1 (#7) üzenetére


Golyo69
senior tag

Persze ezért is irtam hogy kíváncsi vagyok ra.
Szeretem a sorozatot.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#9) nitro16 válasza nutella1 (#7) üzenetére


nitro16
senior tag

Hát majd kiderül, szívárogtatások szerint szept 19-n lesz a bemutató. Annak ellenére, hogy sok jóra nem számítok azért kiváncsi vagyok milyen lesz.

(#10) urbi73


urbi73
senior tag

Ez most mi ? megint egy 2 vh játék ........Na kiváncsi leszek hogy ezt hogy hozzák össze .

-

(#11) csƵ válasza Golyo69 (#3) üzenetére


csƵ
őstag

Még?
2003 óta nem nagyon volt rendes WWII játék, azóta folyamatosan a modern hadviselés megy. Az nem unalmas meg erőltetett? :)
Én rohadtul örülnék egy CodUO/CoD2 Remastered-nek. Bár én már elmúltam 30, nekünk jelent ez valamit.

(#12) Szabi®


Szabi®
addikt

Call of Duty 21. Csábító ....

[ Szerkesztve ]

(#13) FollowTheORI válasza oriic (#1) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Basszus, de kár ez a Warzone integráció... mármint akkor már 250-300GB lesz a telepítés? :D

Engem majd csak a single érdekel úgyis, de jó sok helyet kell akkor majd megint felszabadítani neki.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14) Corsa02 válasza csƵ (#11) üzenetére


Corsa02
őstag

+1

The Truth Is Out There --->

(#15) FollowTheORI válasza csƵ (#11) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A BF V bukása után egyhamar nem várható ilyesmi. :)

Persze azt a DICE/EA baszta el... :D

Szóval ja, örülni kell bármi is jön.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16) csƵ válasza FollowTheORI (#15) üzenetére


csƵ
őstag

Vannak YouTube-on leaked videók, ezek mennyire valósak?
Mert, ha igazak, akkor über gagyi játék lesz.

(#17) FollowTheORI válasza csƵ (#16) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Melyikre gondolsz? Szerintem nincs még semmi kint ami valós.

Amit láthatsz az Cold War vagy WWII részből multis videók. Max.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#18) csƵ válasza FollowTheORI (#17) üzenetére


csƵ
őstag

(#19) oriic válasza csƵ (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a 2017-ben megjelent Call of Duty WWII gameplay-e. (A háttérben a feltöltő beszél az idei részről)

Live-Die-Respawn

(#20) csƵ válasza oriic (#19) üzenetére


csƵ
őstag

Némán néztem, akkor kicsit megnyugodtam. Azt hittem ez már valamilyen béta verzió.

(#21) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Kiváncsian várom, hogy milyen lesz. :)

(#22) nitro16 válasza Szellem. (#21) üzenetére


nitro16
senior tag

Elvileg 19-n jön az első bemutató gondolom szeptemberbe elstartól majd a béta teszt is, szóval remélhetőleg elég hamar kiderül most már minden. ;] :K

(#23) krx21


krx21
nagyúr

Még mindig felváltva csinálja két csapat? Ezt most ki készíti?

(#24) Jakesz válasza krx21 (#23) üzenetére


Jakesz
őstag

Sledgehammer

(#25) krx21 válasza Jakesz (#24) üzenetére


krx21
nagyúr

:F
Na, ez már nekem új...

(#26) Jakesz válasza krx21 (#25) üzenetére


Jakesz
őstag

Ők csinálták az Advanced Warfare-t és a WWII-t is. Mindkettő elég jó lett, szóval lehet bizakodni.

(#27) oriic válasza krx21 (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig jó a sorrend. Kimaradt most egy fejlesztésből, épp ideje volt újra felbukkanniuk.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28) krx21 válasza Jakesz (#26) üzenetére


krx21
nagyúr

Legyen úgy... Várjuk.

#27 oriic : Nekem eddig a traytech és a infinity ward volt meg a tudatomban. :DDD
Akkor már 3 van...

[ Szerkesztve ]

(#29) Jakesz válasza krx21 (#28) üzenetére


Jakesz
őstag

Jövőre az Infinity Ward játéka különösen várós lesz a Modern Warfare után, különösen akkor, ha a folytatását csinálják, de a sikere alapján ez borítékolható. A treyarchos CoD-ok a Black Ops 2-ig nagyon jók voltak, de a Black Ops 3 után már komolytalanná váltak számomra megjelenés és játékmenet tekintetében is.

(#30) juve600 válasza oriic (#1) üzenetére


juve600
nagyúr

open beta kb mikorra várható ?
:R

(#31) oriic válasza juve600 (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre októberben.

Live-Die-Respawn

(#32) juve600 válasza oriic (#31) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#33) nitro16 válasza oriic (#27) üzenetére


nitro16
senior tag

Nem kimaradtak, csak már előtte is szarul álltak a fejlesztéssel és ezért a treyarch dobta piacra a játékát (activision döntésére) , mert amúgy 2020-ba a sledgehammer jött volna. És ez miatt jönnek ők idén.

Jakesz: IW volt mindig is a legjobb studio a cod-nál, jövőre remélhetőleg megint egy jó kis codot kapunk. Az MW 2019-nél a multi baromi jó lett főleg, hogy régebbi pályákat is vissza hoztak, a kampány az viszont baromi gyenge volt szerintem. Azért régen sokkal jobb volt az is.

[ Szerkesztve ]

(#34) Jakesz válasza nitro16 (#33) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem volt mindig az IW a legjobb. Az MW3-nál már rezgett a léc, hogy kvázi az MW2-t adták ki újra, a Ghosts szimplán gyenge lett, az Infinite Warfare meg messze a széria legutáltabb része.

(#35) oriic válasza nitro16 (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem kimaradtak, csak már előtte is szarul álltak a fejlesztéssel és ezért a treyarch dobta piacra a játékát (activision döntésére) , mert amúgy 2020-ba a sledgehammer jött volna. És ez miatt jönnek ők idén."

Szóval lényegében kimaradtak nem? ;] Bár hivatalos álláspontot nem kaptunk, de lényegében a Sledgehammer Games és a munkálatokba besegítő Raven Software között volt akkora a balhé, hogy az Activision közbelépett és kvázi sarokba állította őket, majd Treyarch kapta az az évi játékot. Egyébként besegítettek a tavalyi részbe is, idén meg megkapják a teljes epizódot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36) nitro16 válasza Jakesz (#34) üzenetére


nitro16
senior tag

Igen most sikerült kiragadnod néhányat a sok közül. De akkor nézzük csak.

Ott volt az etalon cod2 majd a cod4 modern warfare. Később MW2-MW3. Ghost szerintem nem volt olyan rossz, Infinite warfar-t nem játszottam. És akkor most az MW 2019 meg a Warzone.

Treyarch-nál meg ott van nálam a Black ops és a Black ops 2 (utóbbit baromira szerettem), és ezzel be is zárult a kör.

Amúgy ez az újra kiadás is simán müködne. Nyilván nem full ugyanazt de lehet látni, ahogy az MW2019-nél is a vissza hozott pályákat mennyire szeretik a játékosok.

Simán az idén megjelenő részbe is lehetne átemelni dolgokat a régebbi codokból. Például: cod2-ből toujane map, carentan map, farmhouse map ezek mellé persze új pályák. Újra gondolt karakterek/fegyverek stb, egy jó motor mellet baromira tudna ütni.

Battle pass meg bundle-k ba is lehetne jobb-nál jobb letisztult az adott kornak megfelelő karaktereket illetve fegyvereket/fegyver színezéseket csinálni.

Igen tudom a mostani fiataloknak kell ez a csili/vili karakter/fegyver stb bullshit. Nyílván az idei részben ez vissza lesz fogva rendesen remélhetőleg, de a letisztult dolgokból is össze lehet rakni jól kinéző, baromira tetszetős dolgokat.

Ettől függetlenül kiváncsi vagyok mit hoznak ki az idei részből, jöv héten már többet fogunk tudni remélhetőleg.

oriic: Ha kimaradtak volna akkor idén jönne az iw. De így inkább évet cseréltek. ;] Mindegy is, ne lovagoljunk a szavakon. :K Ha jól tudom akkor az activision vissza is minősítette a Sledgehammer-t, mintha az rémlene.

[ Szerkesztve ]

(#37) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

#36 nitro16
Nyilván csak hülyülök a témán. :D

Más:

Még nem hivatalos, de ezek a dátumot elvileg:

8/19 - Reveal
8/27 - 8/29 - Alpha
9/10 - 9/12 - PlayStation Beta
9/16 - 9/20 - Open Beta For All
11/5 - Release
11/23 - Season 1

Live-Die-Respawn

(#38) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos COD Twitter fiók vicceskedik. :D [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39) Jakesz válasza nitro16 (#36) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez a néhány játék egy egybefüggő, 5 éves időszakot írt le az IW történelmében 2011 és 2016 között. Az ebben az időszakban, másik csapatok által elkészített Black Ops 2, Advanced Warfare és még szódával a Black Ops 3 is érdemben jobbak. De mindegy, ez már a múlt, a lényeg, hogy visszatértek a topba, ahol a CoD 2 és 4 tájékán voltak.

(#40) pulffy


pulffy
őstag

Ez alatt az MW motor fog futni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#41) oriic válasza pulffy (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg módosított MW motor.

Live-Die-Respawn

(#42) pulffy válasza oriic (#41) üzenetére


pulffy
őstag

Csak jófele módosítsák... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#43) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Győztes Warzone meccs végén a helikopteres jelentnél kis teaser jelenet. [link]

Live-Die-Respawn

(#44) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csordogálnak a teaser videók:

[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#45) nutella1 válasza oriic (#44) üzenetére


nutella1
őstag

Ezek a videók kb. mint egy rémálom. Nem tartalmaznak semmit, de azt is ijesztően.

https://erdélyízei.com

(#46) krx21 válasza oriic (#44) üzenetére


krx21
nagyúr

Valakinek ez a “kamera kapkodás” bejön?

(#47) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb teaser. [link]

Live-Die-Respawn

(#48) nitro16 válasza oriic (#47) üzenetére


nitro16
senior tag

Multi gameplay legyen már. ;]

(#49) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Vanguard leleplezés augusztus 19-én, magyar idő szerint 19:30-kor (Saját kép)

[link]

Live-Die-Respawn

(#50) pulffy válasza oriic (#49) üzenetére


pulffy
őstag

Sony State of Play-en? :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.