Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) oriic válasza Golyo69 (#100) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha esetleg kapok én odaadom, én kapok automatikusan máshonnan.

Live-Die-Respawn

(#102) Golyo69 válasza oriic (#101) üzenetére


Golyo69
senior tag

Köszönöm :R :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#103) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos az alfa és béta dátuma.

Augusztus 27-29. között PlayStation-ön nyitott alfa teszt.

Live-Die-Respawn

(#104) lacy86 válasza oriic (#103) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi az infot!
Honnan lehet access-t igenyelni?

[ Szerkesztve ]

(#105) oriic válasza lacy86 (#104) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előrendeled a játékot, veszel kódot neten valahol, vagy nézed a ma esti CDL meccseket és kaphatsz a 25 ezer kulcsból ha szerencsés vagy. (és össze van kötve Activision fiókod YouTub-bal)
[link]

Live-Die-Respawn

(#106) Linem


Linem
senior tag

A Reveal alapján egész jónak ígérkezik: [link]

(#107) Linem válasza oriic (#105) üzenetére


Linem
senior tag

Köszi a linket. Nem is tudtam, hogy itt lehet dropokat szerezni.

(#108) Con Troll válasza oriic (#105) üzenetére


Con Troll
senior tag

Beta kódot szerintem ne várjunk:
"The Promotion for software beta
codes as described in Section 4.B below is open and offered only to legal residents in Canada, Denmark, France,
Germany, Japan, New Zealand, Norway, Saudi Arabia, South Korea, Spain, Switzerland, Taiwan, United Kingdom and
United States." Forrás
Persze próbálkozni nem kerül semmibe, nálam is pörög a stream.

(#109) shotika válasza Linem (#106) üzenetére


shotika
őstag

A magam részéről nem vágytam vissza a 2. világháborúba, de igazából úgyis a játékélmény dönt majd, illetve az, hogy technikailag mennyire lesz rendben. A legutolsó 2 Call of Duty leginkább a különböző errorkódok miatt lett emlékezetes...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#110) Linem válasza shotika (#109) üzenetére


Linem
senior tag

A game témája engem sem igazán hozott lázba. Viszont, amit írtál, ha a játékélmény jó lesz, akkor engem is megvettek. Ehhez viszont az is kell, hogy az összkép megfelelő legyen az elvárásaimnak. Például a 2021-es évhez hű nextgen grafikai megvalósítás, tökéletes hanggal.

Errorkódokban eddig szerencsés vagyok. Egyetlen egyszer volt az MW-nél egy olyan frissítés, ami után voltak gondok, a következő esti frissítésig. Akkor az MW topik tele volt ezzel a hibával, így nyugtáztam, hogy nem nálam van a gond. Ennyi belefért.

[ Szerkesztve ]

(#111) oriic válasza Con Troll (#108) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam láttam, bár sokat elmond róluk, hogy a szabályzatot nem frissítették már régóta, mert abban még a Cold War-os leírás van 10 ezer béta kóddal, közben főoldalon meg 25 ezer kód van Vanguardhoz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#112) shotika válasza Linem (#110) üzenetére


shotika
őstag

A hanggal szerintem már jó ideje nincs probléma, viszont grafban már nem egyértelmű. Meglátjuk.
Egyelőre még nem bízom annyira a Sledgehammerben, bár a WW2-őnél egész jól ráéreztek a témára, a csapatnak még nincsenek olyan erős jellegzetességei a sorozatban, mint az IW-nek vagy a Treyarchnak. Nem is értem miért viszik tovább a zombi vonalat, ez mindig is a Treyarc erőssége és különlegessége volt.

Errorkód: én a kukac rossz végén álltam az elmúlt 2 évben. Mivel azóta komplett gépcserém is volt, nem vagyok hajlandó user errornak betudni az a rengeteg kifagyást, amit ez a két cím produkált.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#113) nitro16 válasza shotika (#112) üzenetére


nitro16
senior tag

De a hanggal nagy problémák vannak, olvass körbe külföldi fórumokon. MW 2019-be és Warzone-ba is gyenge láncszem a hang. (Cold War nincs meg, de ott se dicsérték).

Nem egyszer jártam már úgy, hogy semmit nem lehetett hallani abból ahogy ott van az ellenfél úgy, hogy nem volt dead silence. Nem egy pénzdíjas match ment el azon streamereknek, hogy szar az audio és nem lehet semmit hallani.

Grafika MW2019 az egész vállalható. De amit Warzone-ba is lemüveltek, hogy nem tudják megcsinálni a rose skin-t normálisan és akkor játszanak a grafikai beállításokkal és jól elkúrják az egészet. Bár ez szokásuk sok frissitésnél is eljátszani, előtte frankó minden aztán utána meg játszhatok egy órát a csúszkákkal, hogy elfogadható legyen a számomra.

Az egész zombi részt a Treyarch csinálta nekik. Gondolom azért szakítanak a hagyománnyal mert a többi nem lesz olyan acélos. És legyen ami felhúzza. Mert mégis majd löhetjük a náci zombikat tömegével. :DDD

(#114) Linem válasza shotika (#112) üzenetére


Linem
senior tag

Értem. Én már nem is követem, hogy melyik studio készíti az éppen aktuális részeket, mert 5-6 csapat van feltüntetve minden játék elején. Így lényegében úgy gondolom, hogy csak ez alapján ne vonjak le következtetést, mert például a SLEDGEHAMMER sem egyedül készítette a Vanguardot.
Például tavaly a Treyarch-ról is azt állították sokan, hogy már ez magában garancia a CW sikeréhez. Erre amit kiadtak teljes áron, pfff... Inkább nem is ismétlem már. Leírtam a véleményem már párszor a CW-ról.

[ Szerkesztve ]

(#115) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tölthető a Call of Duty: Vanguard - Champion Hill Alpha

PS4 verzió
PS5 verzió

Kezdés augusztus 27-én.

Live-Die-Respawn

(#116) Corpuscle válasza oriic (#115) üzenetére


Corpuscle
őstag

Multi gameplay nem is várható előtte?

(#117) oriic válasza Corpuscle (#116) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez előtt már nem. Szeptember 7-én lesz full multi reveal.

Live-Die-Respawn

(#118) Corpuscle válasza oriic (#117) üzenetére


Corpuscle
őstag

Most olvasom, mint MW-ben, itt is lesz tactical sprint, meg mantle (fedezékből lövés).

(#119) SH4D0W2011 válasza Corpuscle (#118) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Remek, ugyanaz a vacak kempelős, run and gun játékstílust nem támogató játékmenete lesz ennek is... :(((

(#120) Corpuscle válasza SH4D0W2011 (#119) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én a TTK-ra (time to kill) vagyok kíváncsi, nekem a CW féle jobban feküdt, mint az MW rövidebb TTK-ja.

(#121) SH4D0W2011 válasza Corpuscle (#120) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem a CW (meg úgy az összes BO epizód) kimaradt, de az MW-énél tényleg hosszabb TTK kellene. Na de napokon belül okosabbak leszünk kicsivel. :)

(#122) b. válasza SH4D0W2011 (#119) üzenetére


b.
félisten

Ez a COD. Én kifejezetten örülök neki, bár ez a trailer /félig renderelt valami nem győzött meg semmirol.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#123) Golyo69


Golyo69
senior tag

Valakinek sikeruket béta kulcsot szerezni? :) en néztem a közvetítést de nem kaptam :((

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#124) Corpuscle válasza Golyo69 (#123) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem kaptam, nálam is végig ment a közvetítés.

(#125) oriic válasza Corpuscle (#118) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az eddigiek alapján szinte biztos, hogy a Modern Warfare kap egy világháborús skint idén és ez lesz a Vanguard.

Live-Die-Respawn

(#126) Corpuscle válasza oriic (#125) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én is erre tippelek, talán még te írtad, hogy az MW motor fog alatta futni. PS Alpha letöltve? :)

(#127) oriic válasza Corpuscle (#126) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, várjuk pénteket, majd streamelem is kicsit.

Live-Die-Respawn

(#128) nutella1 válasza Corpuscle (#126) üzenetére


nutella1
őstag

Majd 2122-ben lesz új motor a COD alatt. :DDD Csak akkor azt nem értem, a "lélegzet elállító" skineken kívül, évről-évre mi a jó fenét fejlesztenek? Ezt a battle passos ostobaságot is kikukázhatnàk, ha már értelmes dolgokat nem tudnak beletenni.
Idén kíváncsi leszek mi lesz benne az újdonság?. Majd Trumannal meg Roosevelttel kell rohangálni.. Meg sem lepődnék, komolyan.

https://erdélyízei.com

(#129) oriic válasza nutella1 (#128) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2019-es MW-ben az IW 8.0 kvázi már egy új motornak számít, hiszen az alapoktól építették újjá. Ezért sem értettem, hogy a Cold War miért a Black Ops 3 módosított motorját kapta.

Live-Die-Respawn

(#130) Corpuscle válasza nutella1 (#128) üzenetére


Corpuscle
őstag

A "szezonos rendszer" jól fial, itt is biztos marad.

Ultimate Edition tartalamzza: "Battle Pass Bundle (1 Season Battle Pass + 20 Tier Skips)"

Ez alapján nagy változásra nem számítok. Kicsit korhűbb fityulák, akasztók, ennyi. Tőlem elférnek, a gameplay legyen jó.

(#131) oriic válasza Corpuscle (#130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Továbbra is csak skinek, ha valakit nem érdekel, úgysem veszi meg. (De ahogy látjuk nagyon is érdekli a többséget, ebből van kvázi a legnagyobb bevétele az Activisionnek ;] )

Live-Die-Respawn

(#132) Golyo69


Golyo69
senior tag

Legyen jo a gameplay, nekem mindegy milyen motor van alatta.

Nekem MW is es CW is tetszett. Ez ha még jobb lesz mint az mw akkor már megeri. nem rendelem elő csak ha majd kiprobaltam ea tetszik. :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#133) nitro16 válasza oriic (#127) üzenetére


nitro16
senior tag

Azt lehet tudni, hogy nálunk Pénteken mikor indul? Előtöltést már megcsináltam én is tegnap.

(#134) Corpuscle válasza nitro16 (#133) üzenetére


Corpuscle
őstag

"The Call of Duty: Vanguard PlayStation only Alpha will be available to play on Friday, August 27 at 10 AM PT and end on Sunday, August 29 at 10 AM PT. "

Péntek 19.00

(#135) nitro16 válasza Corpuscle (#134) üzenetére


nitro16
senior tag

Köszi. Péntek esti program akkor meglesz. Kár, hogy csak egy játékmód lesz elérhető.

Aztán lehet annyira leterhelt lesz minden, hogy még játsani se lehet majd. ;]

[ Szerkesztve ]

(#136) oriic válasza nitro16 (#135) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Kár, hogy csak egy játékmód lesz elérhető."

Az alfa teszt már ilyen. A bétában pont ezért lesz majd más mód szerintem.

Live-Die-Respawn

(#137) nitro16 válasza oriic (#136) üzenetére


nitro16
senior tag

Nyilván ennek is örülni kell, hogy ingyenesen kiprobálható lesz ps-n. Csak lehet ez miatt valaki elhamarkodottan vonja le a következtetést és a látottak miatt nem fogja megvenni, vagy éppen megveszi/előrendeli és utána döbben rá majd, hogy ez mégse kell neki.

(#138) b. válasza oriic (#125) üzenetére


b.
félisten

ez viszont jó hír :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#139) nutella1 válasza oriic (#129) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, ráncfelvarrottnak, de az új motortól még nagyon messze áll. Majd egyszer, talán. Viszont ha a játékélmény legalább lesz olyan mint az MW, akkor annyira nem érdekel.

https://erdélyízei.com

(#140) oriic válasza nutella1 (#139) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Defináld kérlek, hogy mit jelent egy új motor COD esetében. Ha házon belül van az IW, akkor nem fogják lecserélni, nem fognak külsős motort licencelni. (Cryengine, Unreal Engine, id Tech stb.)

Mindig azzal jönnek egyesek, hogy ez még mindig a Quake motorja, holott a valóságban kvázi köze nincs már hozzá, talán néhány kódsor kivételével. Emlékeim szerint a COD-ok a 2019-es rész előtt mindig csak frissítgették az előző engine-t, ott viszont alapjaiból szinte teljesen újjáépítették, ezért is kerülhetett bele olyan extra mint raytracing és társai. De elég ha ránézel a kimaxolt grafikára, közelében sincs a korábbi COD-okhoz kinézetben szerintem.

Live-Die-Respawn

(#141) nutella1 válasza oriic (#140) üzenetére


nutella1
őstag

Definiálom szívesen. Olyan játékmotorra gondolok, amire nem csak ráfogják, hogy új (nem külsősökre gondoltam, bár lehet nem ártana bérbe adni olykor a munkát). Ahol a fűszál kinézete nem két darab egyenes vonal, és ahol a tereptárgyak nem annyira elnagyoltak, mint egy 15 éves játékban. A frissítéseket valóban észrevenni, amelyek javára szolgáltak a játéknak, de fent említett hiányosságok bizony 4k-n is tapasztalhatók. Engem zavar. PC-n legalábbis. Konzolon nem tudom mi a helyzet.

https://erdélyízei.com

(#142) nitro16 válasza nutella1 (#141) üzenetére


nitro16
senior tag

Lényegesen szebb grafika szerintem akkor várható majd ha ellengedik a régi konzolok kezét és csak next-gen konzolra fókuszálnak. Ehhez még kell egy jó pár év mivel baromi nagy a játékos bázis. (És ez nem csak cod-nál hanem csomó másik játéknál is így van.) Viszont tipp-re szerintem a jövőre érkező IW-s cod folytatása elég jól fog már kinézni.

Én is szeretem ha valaminek jó a grafikája, de egy ilyen játéknál mint a cod a többség számára nem olyan fontos tényező. Amúgy nagyon sokan játszanak úgy, hogy a grafikát vissza veszik ameddig lehet, hogy jobban lássák az ellenséget. (Nem csak komolyabb gamerek csinálják ezt.)

Sokkal nagyobb gond náluk a csalók kivédése. Mert míg a játékosok a grafikát meg tudják szokni, addig a csalók a mindennapjaikat teszik tönkre. Most ugye a Vanguard megjelenésével élesedik az új PC-re szánt anti cheat rendszer a multiba meg Warzone-ba is.
Hát majd elválik mennyire sikerült jól/milyen gyorsan törik fel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#143) nutella1 válasza nitro16 (#142) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, tudom, de én144 hz-en játszom, és bőven megvan a 144 fps. Ezért nem is szeretném lebutítani a multit. A csalók kérdésében pedig még többet illene fejlődni. Ebben az új anticheat rendszerben meg nem tudok hinni, marketing maszlag. Minden évben előkerül a téma, és mindig szépen annyiban is marad.

https://erdélyízei.com

(#144) shotika válasza oriic (#140) üzenetére


shotika
őstag

Akkor szerintem a kommunikációjuk a ludas, mivel az MW-nél valóban kvázi új motorként promozták, miközben lerí róla, hogy a tuningolás ellenére ez IW engine. Még sorszámot is kapott.
Ezt már eljátszották anno a Ghostsnál is.

"ezért is kerülhetett bele olyan extra mint raytracing és társai"
A Quake 2-be is raktak ray-tracinget.

Ez az egész kb olyan mint a baracklén a Hazai termék. Az üdítőre talán nincs is leírva, de ez mindössze annyit jelent, hogy X százalékban haza termelőktől kell tartalmazzon.

Az, hogy új motor, az az én szememben is azt jelenti, hogy fullban egy teljesen másikra, korszerűbb engine-re váltanak. Mondjuk biztos nem lenne olcsó, de talán belefér a büdzsébe, ha már a játékok kétszer annyiba kerülnek a fogyasztónak, mint 2-3 éve.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#145) nitro16 válasza shotika (#144) üzenetére


nitro16
senior tag

De miért váltanának? A játékos bázis nagy részét a konzolosok teszik ki, abból is mivel csak most jelent meg mind2 oldalon a next-gen konzol ezért rengeteg játékos van akinek még valamelyik régebbi fajta van. Nem fognak olyan drasztikus fejlesztést eszközölni ami a játékosok 10% érintené max (és akkor sokat mondtam). Alapból az optimalizáció konzolokra van, pc-n meg valamennyit optimalizálnak és a "többit majd megoldja erőből" elv van.
Ilyen PC árak mellett most mégtöbben vesznek konzolt. Ha meg oda raknának egy olyan grafikát akkor meg mellé lehetne venni 1,5-2M gamer gépet, hogy tényleg látni lehessen rajta a nextgent. Na ezt nagyon sok PC-s se tenné meg mert az átlag nem vesz milliókért pc-t. Tehát megint oda lyukadunk ki, hogy maradni az a pár százalék-os réteg aki ki tudná azt használni mert van megfelelő céleszköze hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#146) csƵ válasza nitro16 (#145) üzenetére


csƵ
őstag

Egyébként, ha k+m működik nextgen konzolon is, akkor mi a fenéért is vennének az emberek milliókért pc-t? Meg is értem, hogy nem nagyon akarnak már pc-re fejleszteni a gyártók, mert baromi szűk a tábor ilyen hardver árak mellett.

(#147) Golyo69 válasza csƵ (#146) üzenetére


Golyo69
senior tag

Pontosan ezért valtottam en is konzolra.
Nem költök el sok szazezret hw-re.
Persze nyilván nem lesz minden olyan de nekem bőven megeri így. Nem profik vagyunk akik ebbol élnek. :R :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#148) nitro16 válasza csƵ (#146) üzenetére


nitro16
senior tag

Lehet több oka is, pl: nincs annyi fps, illetve frissítési frekvencia. Nincs állítható FOV, bár ha jól tudom akkor Cold War-ba már volt, így várhatóan ebben is lesz. Nem támogatnak bizonyos felbontást ezért monitoroknál körülményesebb a használat.

Aki csak egy-egy játék miatt venne ilyen drágán pc-t az valószínűleg fanatikus és nem is érdekli. Sok embernek munkából vagy egyéb elfoglaltságból kell olyan gép ami komolyabb feladatokat is el tud látni, ezért van neki. Ha valaki streamer stb akkor is kell gép, mert a konzolos stream kb semmi. Sokan még mindig azért vannak pc-n mert egy-egy játékot megvesz de a többit torrentezi le, mert nem akar játékért fizetni stb..... rengeteg oka lehet.

[ Szerkesztve ]

(#149) HaZsolt válasza Corpuscle (#134) üzenetére


HaZsolt
őstag

Előtölteni hol lehet PS4-re? Elvileg a Cold War menüjében megtalálható ahonnan tudom majd előtölteni, de sehol sem találom

(#150) Corpuscle válasza HaZsolt (#149) üzenetére


Corpuscle
őstag

Sajna nem tudok neked segíteni, Xbox-om van csak. :(

szerk.: Mégis, ennyit találtam:

Here’s how to download Vanguard’s Alpha:
Open the PlayStation Store on PS5 or PS4 (or visit the PS Store web here)Search ‘Call of Duty: Vanguard Alpha’Select Vanguard AlphaClick ‘Download’ Launch Vanguard from either the downloads screen or your homepage

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.