Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) 3L1T3


3L1T3
addikt

Az van, h marha jót szórakozom, de számomra egyre lelombozóbb, hogy a valóban 2. világháborús pályákon a valóban 2. világháborús fegyverekkel, bár a skinezést még hagyján, megjelennek ilyen mikulás ruhás skinek meg egyéb hülye outfitek. Olyan illuzió romboló számomra, hogy szavak nincsenek.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1852) Linem


Linem
senior tag

A shipmas meccseken muszáj megállás nélkül dobálni a gyújtógránátokat? :DDD
Az egyébb bombákat és gránátokat már kezdtem megszokni. Szóval csak beletörődtem, hogy a többségnek az a mániája, hogy 2 lövés között gránátozik, de ez már nagyon hiányzott. ;] :DDD :DDD
Sérülést nagyon ritkán okoznak vele, viszont semmit nem látni tőle. Milyen élvezetes lenne, ha mindenki fegyvert, camot, operátort húzna, és nem a dobálással menne az idő. :U Amivel a skill semmit nem fejődik. :N

(#1853) juve600 válasza Linem (#1852) üzenetére


juve600
nagyúr

A shipmas meccseken muszáj megállás nélkül dobálni a gyújtógránátokat?
igen ,Molotov a barátom :D :D :D

(#1854) Ryoo válasza Tomko78 (#1847) üzenetére


Ryoo
senior tag

Az utolsó gondolom az, hogy elérd a 400-as levelt, és akkor lesz teljesítve az egész. De ez csak tipp.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1855) Tomko78 válasza Ryoo (#1854) üzenetére


Tomko78
őstag

Sajnos nem mert azt írja 19/20 , holott már megvan mind a 20

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1856) nutella1 válasza Tomko78 (#1855) üzenetére


nutella1
őstag

Neked havonta kellene kiadni egy új COD multit! 🤣 Vettem egy ilyen frankó pólót: [link]

https://erdélyízei.com

(#1857) Tomko78 válasza nutella1 (#1856) üzenetére


Tomko78
őstag

Csak ilyenkor van időm rá :)Januártól december elejéig ilyen napi 1-2 órám van rá , most van ereszd el a hajam , csak már 3-4 kör után van egy fél órás pihi :) ez van ha tetszik egy game , a black ops 4 van vagy 3-4 óra játék összesen

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1858) Linem válasza juve600 (#1853) üzenetére


Linem
senior tag

Igen, azt nem is említve. :D Amúgy a gyújtógránát a menő. A molotov már régimódi. :P ;]

(#1859) nutella1 válasza Tomko78 (#1857) üzenetére


nutella1
őstag

Én megreccsennék, ha ennyit kellene gép előtt ülnöm, szombat-vasárnap összesen 3 meccset játszottam, a többi időm a családé. :)

https://erdélyízei.com

(#1860) centrino


centrino
aktív tag

Üdv!
Kb egy hete vettem meg a játékot, nagyon élvezem a multit, a fegyverek szintezését, a challenge-eket, stb.
Az utóbbi két rész közül (MW, CW) melyiket vegyem meg előbb, melyiknek milyen a multi/fegyverek/zombi mód stb?
Változatosság miatt, más pályák, más fegyverek... Amikor itt nincs dupla xp nap, akkor ott is tudok "szintezni"

(#1861) Tomko78 válasza nutella1 (#1859) üzenetére


Tomko78
őstag

Másik érdekes dolog engedi ezt a killkam témát , holott nekem ez le van lakatolva , most akkor hogy ? :) bezzeg a prestige feladatott meg 19/20 írja :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1862) nutella1 válasza Tomko78 (#1861) üzenetére


nutella1
őstag

Bugos, több, sőt nagyon sok helyen a játék, bosszantó, de majd valamikor biztos helyreteszik. :)

https://erdélyízei.com

(#1863) Silverboy válasza centrino (#1860) üzenetére


Silverboy
aktív tag

MW, egyértelmű szerintem, Multi élménybe jobb mint a VNG vagy CW
MW -> VNG -> CW (szubjektív)

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#1864) nutella1 válasza Tomko78 (#1861) üzenetére


nutella1
őstag

Jézusom, megnéztem néhány gameplay-t a BF 2042-ből. Azt hittem, hogy a gyengébb Call of Duty részeknél már nincs lejjebb. De van. Még örülhetünk ennek, amit itt összeszedtek. Az EA végzi a legprofibb munkát, a "hogyan vágjuk ki magunk alatt totálisan a fát" szakmában.

https://erdélyízei.com

(#1865) Tomko78 válasza nutella1 (#1864) üzenetére


Tomko78
őstag

Jó ez a Vanguard nekünk :DDD csak egy baj van vele, nagyon pörög a prestige színt , mw ilyenkor talán prestige 1 voltam , nem itt 11 ;] csalókal sem futók össze , tiszta boldogszág van :K

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1866) nutella1 válasza Tomko78 (#1865) üzenetére


nutella1
őstag

Majd kitalálnak még újabb 122 prestige-t. :DDD Ennyire ők sem lehetnek hülyék, hogy ennyire gyorsan lehet haladni. Vagy talán ez is inkább egy bug? :DDD Csalók valóban nincsenek, ilyen legutóbb csak privát szervereken történt.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1867) hcol7 válasza Silverboy (#1863) üzenetére


hcol7
senior tag

+1, szerintem is mw, bar jo ideje leraktam, ugyhogy nemtudom a multisjatekosbazis eleg nagy-emeg mindig.

(#1871) Hzoltan969 válasza nutella1 (#1866) üzenetére


Hzoltan969
tag

Áh, csak Tomko78 halad ennyire gyorsan. Szerintem így dupla mindennel együtt pont megfelelő a fejlődés. Anélkül fájdalmasan lassú, pláne ha nem csak ezt a borzasztó Shipment-et akarja az ember játszani...

(#1872) BandiHUN válasza Hzoltan969 (#1871) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát igen, a shipmas nem a legjobb lett, meghogy miért kellett a tüzes gránát a játékba...
Ok poén, dobok kettőt kétfelé, mire ellent találok, már van 4-5 kill. Egy ideig szórakoztató, aztán csak jön, hogy opot meg fegyót kéne húzni+a tüzes cucc nem explosive és nem ad multikillt se, highligt se lesz belőle.
Egyébként sima játékban azért jó tud lenni, pl. B-t tartani vagy elfüstölésnek is beválik. De úgy lett volna fer, ha lenne ellene perk, ami komolyabban véd a robbanástól/tűztől. Mindjárt más lenne. Nomeg ha a gázgránát sebezne.

Egyébként a játékkereső jó most, mert szépen igyekszik 50/50 osztani, ha 2 mód van bent, kevésbé törődve sokkal, mit találna hamarabb. Én is shipmas-dom kombót tolok épp, vagy épp hardpoint, egy húzás, egy komolyan, így elviselhető. TDM alig ad pontot, kc-t meg annyira nem szeretem, utálok futkosni mint a mérgezett egér.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1873) shotika válasza BandiHUN (#1872) üzenetére


shotika
őstag

Hc-en jathatszhatatlan lett a shipment az uj granat miatt. Semmit se lehet latni, es mozdulni se lehet tole.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1874) nutella1 válasza BandiHUN (#1872) üzenetére


nutella1
őstag

Nekem nem is a bomba dobálások miatt nem tetszik a Shipmas, azt már a korábbi részek Shipmentjeiben is megszoktam. Hanem egész egyszerűen ez már nem az a pálya! Mintha kisebb is lenne. Két kör és szétunom. Pedig a legtöbbször első vagyok, játékmódtól függetlenül.

https://erdélyízei.com

(#1875) Tomko78 válasza nutella1 (#1874) üzenetére


Tomko78
őstag

Én a csipákat húzom rajta , így azért elég izgalmas :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1876) nutella1 válasza Tomko78 (#1875) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem baromi egysíkú és monoton, 2-3 kör után. Megint más, ha feladatot kell teljesíteni rajta, ez az Elfes történet hangulatos volt.

https://erdélyízei.com

(#1877) Ryoo válasza BandiHUN (#1872) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nekem nem jó a játékkereső, be van állítva, hogy assaultot keressen, 10-ből 2 jön össze átlagban. Az operátor fejlődés is bugos, van hogy több meccsen keresztül még csak xp-t se kap. Ezektől eltekintve nagyon tetszik, és egyelőre több óra játék után se unom meg, a CW-t 1-2 óra után meguntam.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1878) Cheesus válasza shotika (#1873) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én nagyon élem HC-n a Shipmast, belépek a játékba, és azzal a lendülettel kikapcsol az agyam, átváltok MW féle Obsidian grind üzemmódra, és kb nem is érdekel semmi. Pedig 9,5/10-szer mindíg az van, hogy annyi thermiteot dobnak le, hogy egyszerűen semmit se lehet látni :))

Más:

Ti a Store-ban levő operátor illetve fegyver skinekhez hogyan viszonyultok (most attól eltekintve, hogy elkérik az árukat rendesen). Nekem tetszik azért pár belőlük, szívesen meg is venném őket, csak aztán elgondolkodok, hogy az összes operátort ki kellene maxolni + a fegyvereknél szinte sehol se tartok még, emiatt aktívan nem is használnám ki azokat a skineket. Viszont az ellenpélda, hogy ha pl most nem venném meg a Krampusz skint, jó eséllyel az többet nem jönne vissza Store-ba :(

https://www.twitch.tv/csehla

(#1879) Chumlee


Chumlee
senior tag

Nem tudom hogy frissítés e az oka ,de 10 fps-sel kevesebbet produkál a játék plusz mellé mint valami 50 éves tv villog a kijelző. Egyértelmű ,hogy a játék mert sehol máshol nem produkálja ezt a laptopom. Másnak is van ilyen gondja ?

Pluszpont a fejlesztőknek a hibátlan szerverekért, legalább két meccset kell elindítanom ahhoz, hogy ne legyen szerver lag. :DDD

(#1880) Thom7 válasza Chumlee (#1879) üzenetére


Thom7
csendes tag

A lag még mindig jobb, én 2-3 meccsből egyet tudok letolni annyi errort kapok, pedig minden is frissebb a frissnél :S emiatt játszom alig alig ezzel a sz@rral, pedig de jó volt CoD4 után újra elővenni a játékot :D

(#1881) Tomko78 válasza Chumlee (#1879) üzenetére


Tomko78
őstag

Pedig nálad lesz valami , mert nálam tökéletesen fút semmi akadás semmi ,40-50 pingek + szerintem az utóbbi idők legjobban futó Codja , ahhoz képest hogy most jelent meg ,se a mw se a cw nem tudta ezt hozni :) ott az elején komoly teljesitménybeli gondok voltak ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1882) nutella1 válasza Chumlee (#1879) üzenetére


nutella1
őstag

Nincs teljsesítmény visszaesés, nem frissítetted a vga drivert, vagy esetleg valamit babráltál benne?

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1883) Chumlee válasza nutella1 (#1882) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ez az ,hogy nem nyúltam semmihez csak meccs közben szeret játszani.
A ping probléma nem csak nekem van mondjuk az Warzone, de akkor is. Igaz ott más gond is van, Vanguard óta mindennapra jut egy error ami az egész játékból kidob és biztosan nem a konfig a gond. (rtx 3060 meg egy ryzen 5600H mellé 16 gb ram szóval nem értem :U )

(#1884) Tomko78 válasza Ryoo (#1854) üzenetére


Tomko78
őstag

Hát ez nem jött be , na mondom ma rá fekszek egy kicsit erre , de semmi , most már feladom megyek most már sima hc tdm nyomni , mert a shippmas-tól kiég már a retinám a sok gyújtó gránát miatt ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1885) Ryoo válasza Tomko78 (#1884) üzenetére


Ryoo
senior tag

Akkor passz, ötletnek jó volt! :D
Egyébként alul a show zombiesnál mit hoz be?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1886) Tomko78 válasza Ryoo (#1885) üzenetére


Tomko78
őstag

Az ott megszerezhető kártyákat

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1887) nutella1 válasza Chumlee (#1883) üzenetére


nutella1
őstag

Neten rákerestél már a villódzás problémára? A gond nálad kell legyen. Feleslegesen nem erőlteted a HDR-t? Firmware-t nem frissítettél a kijelződön?

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1888) Deck


Deck
titán

Mindig minden ég és lángol Shipmas-en. De tényleg mindig. Ez bug vagy mindenki ilyen szarokat dobál ahelyett, hogy fegyvert maxolna és camokat szerezne? Agyam eldobom.

PS5

(#1889) Beaumont válasza Deck (#1888) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Masodik sajnos

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1890) Deck válasza Beaumont (#1889) üzenetére


Deck
titán

De miért? Shipmas előtti Shipment-en ilyen nem volt.

PS5

(#1891) Linem válasza Deck (#1890) üzenetére


Linem
senior tag

:DDD hát nem erről panaszkodom már napok óta?!? Szerintem iskolaszünet van a dedóban, vagy nem tudom. Itt van a dupla xp időszak, lehetne mindent is húzni, és elszúrják az egészet. :(
A legjobb megoldás, hogy állj be a sorba, és dobáld te is. :D Ha már én nem látok semmit, akkor ők se lássanak. ;] Szerintem éppen azért dobálja már mindenki, mert megunták, és visszaadják.

[ Szerkesztve ]

(#1892) nsrking


nsrking
senior tag

Sziasztok! :R
STG és Panzerfaust javítva lett már? Minden arany kivéve ez a két fegyver és meg lenne az Atomic..Az stg-re azt tudom hogy jött egy fix a múltkor, de nálam ugyanúgy be volt ragadva jó pár camo utána is.

(#1893) Chumlee válasza nutella1 (#1887) üzenetére


Chumlee
senior tag

Eddig gond nélkül ment szóval nem értem. Azért beállításokkal megpróbálkozom.

(#1894) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Véget ért a free multi? Nem 22-ig kéne tartania? Vagy nálunk már ma vége van?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1895) Linem válasza nsrking (#1892) üzenetére


Linem
senior tag

Tehát másfél hónap alatt kiaranyoztál 36 fegyvert? :Y Azt kell, hogy mondjam te vagy az idei év nolife bajnoka. :K

(#1896) Tomko78 válasza Linem (#1895) üzenetére


Tomko78
őstag

Ja ja , és nekem mondták sokat tolom 😁 hol vagyok én hozzá képest sehol , még pár hónap kell hogy elkezdjem az aranyozást :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1897) nsrking válasza Linem (#1895) üzenetére


nsrking
senior tag

Igazából 39-et....AZ új ARt, snipert és melee weapont is :K

(#1898) boogie84 válasza nsrking (#1897) üzenetére


boogie84
veterán

Hogy? :Y

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1899) nsrking válasza boogie84 (#1898) üzenetére


nsrking
senior tag

Shipment/Das Haus
Xboxon egér/billel

(#1900) shotika válasza Cheesus (#1878) üzenetére


shotika
őstag

Hát csak kb esélytelen hogy levadásszak egy krampuszt :(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.