Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) nutella1 válasza Deck (#1499) üzenetére


nutella1
őstag

Akár tetszik, akár nem, Beteg mindenki aki csal (teljesen mindegy, hogy pc vagy konzol), nem is akármennyire. Noob pedig az aki ismeretlenül lenooboz egy 23 éve pc-t használó játékost, és ennek ellenére védi a Cronust. ;) És a konzolosokkal egyáltalán nincsen semmilyen problémám.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1502) Madn!ght válasza mate182 (#1481) üzenetére


Madn!ght
addikt

Pár óra és némi grafikai finomhangolás után egész jó köröket mentem (20+ kill 10 alatti death), pedig csak random állítgattam a perkeket, meg a fegyó kiegészítőket.
Átlag medium grafika mellett 80 körüli fps-eket látok, pedig mondanám, hogy a textúrák minősége szvsz a Battlefield szériától rosszabb minőségű, ott pedig 100 fölött szaladgált az fps számláló.

Majd nézek pár netes vidit, hogy milyen beállításokkal lehet extra fps-t kicsavarni, mert a jelenlegi VGA árak mellett biztos, hogy nem fogok játék miatt upgradelni. :B
Esetleg ha tudtok követhető yt tutorialt, vagy tuti beallítást ajánlani, azt szívesen veszem. :R

A korábbi hozzászólásodra reflektálva, értelmezésem szerint ezek az extra aim assist cuccok is egyfajta csalással egyenértékűek. Persze értem, hogy a kontroller sokkal macerásabb, nem is olyan precíz eszköz, mint az egér+bill. Örök vita a makró kérdése is, de jómagam azt vallom, hogy ezek az minialkalmazások (no recoil, no burst, extra aim assist) kimerítik a csalás fogalmát.

Más: egyébként volt valahol promózva, hogy pl a tdm pályák fullra CoD waw-ból lettek átvéve? (Vagy az egész epizód gyk. egy WaW remake?)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1503) duckload válasza boogie84 (#1492) üzenetére


duckload
tag

Igen van sok csaló, de azért konzolon sokkal kevesebb. Amugy azért vicc a cronus mert így is alig van recoil ha jól összerakod a fegyvert! :D Sose értettem sok majmot minek használni ilyet. Lusták fejlődni?

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#1504) Madn!ght válasza duckload (#1503) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én a csalókat se… az valakinek inger, hogy a gép szedi halomra az ellenfelet? Ez valakinek sikerélményt nyújt?
Nyilván nem vagyunk egyformák, de számomra pont a játék lényegét tenné tönkre (kihívás, fejlődés, saját sikerek által nyújtott öröm, stb.). :U :K

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1505) mate182 válasza Deck (#1499) üzenetére


mate182
tag

A @nutella1 nekem nem családom nem barátom.

De én most megvédem és kiállok mellette. Egyet értek vele és szerintem most ezt te tolod túl.

Pontosabban, Szerintem te most teljesen el kanyarodtál a dologtól.
Senkinek semmi baja se a pc táborral se a konzol táborral.
Tényekre alapozva meg lett jegyezve, hogy pc wh AIM, konzol xim cronus stb. Ennyi.

Senkinek semmi baja senkivel. pontosabban a csalókkal.

en azért meg oda pirítok:
ha van 0 recoil megy egy minimális AIM assist.
tőke mindegy, hogy a másik wh val megy. Egyik ellen sincs és nem is lesz esélyed. Na. Ez a problema.

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#1506) mate182 válasza Madn!ght (#1504) üzenetére


mate182
tag

A normálisabb réteg leteszi a cheatet és az assistot ha a kiszemelt skin/camo mod ki van fullozva. A lényeg minél előbb legyen minden gold, diamond és atomic. Ehhez használják leginkább ahogy észre vettem. Sok kill sok xp turbó fejlődés és mod feloldás, operatőr skin stb…

egyik nap felmentem das haus-ra. Na az igazán alpári csalás a scorestrek hack 😂😂😂 addig a 9 percig meg a kor tartott egy másodpercre nem állt meg a bombázás. Le spawn oltam, fel se húzta a karabelyt a karakter már meg is haltam. Nagyon vicces volt. Amúgy meg szomorú….

Nem öröm ez senkinek. De azt hogy vegyem komolyan, hogy launch után 1 héttel már gold meg diamond okkal szaladgálnak… ugyan már. Pc, konzol nem számított.

Per mare, per terram

(#1507) nutella1


nutella1
őstag

Betették Hardcore módba a Ship House-t 24/7! :R

https://erdélyízei.com

(#1508) Szellem. válasza mate182 (#1506) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez a killstreak hack ma is jelen volt. Volt két lángszorós aki le se tette, és persze a kutyák. Folyamatosan léptek ki az emberek a meccsből. És talán a legszomorúbb, hogy nem is nagyon frissítik a játékot, hogy ez a hibát orvosolják. Nem tegnapi a hiba.

(#1509) Linem válasza nutella1 (#1507) üzenetére


Linem
senior tag

Végre. :))

(#1510) nutella1 válasza Linem (#1509) üzenetére


nutella1
őstag

Nagyon komoly, sokkal élvezetesebb mint a gagyi core. Pörgősebb. :C

https://erdélyízei.com

(#1511) geckowize válasza Madn!ght (#1502) üzenetére


geckowize
őstag

Esetleg ha tudtok követhető yt tutorialt, vagy tuti beallítást ajánlani, azt szívesen veszem. :R

🔧 COD VANGUARD: *BEST SETTINGS* Dramatically increase performance / FPS with any setup! ✅
[link]

Nekem ez segített.

(#1512) Acheron válasza Corpuscle (#1486) üzenetére


Acheron
őstag

+1
Meg kell erősítsem ezt a népi megfigyelést :D

(#1513) Madn!ght válasza geckowize (#1511) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszi, kipróbálom! :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1514) Csokishurka válasza Corpuscle (#1493) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ma ugy felhúzott hogy ki is léptem…inkabb mentem Witcherezni…
ma direkt megneztem az stg amikor meglett arany olyan 250msecre colt belove, a kar98al ha megdoglok se érem el ezt.
70% stg44, 5% auto, 5% mp40, 5%sten, 5% dp, 5% shoti, maradék 5% meg fegyver húzás vagy off meta.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1515) Casanova* válasza mate182 (#1505) üzenetére


Casanova*
veterán

Már bo3-bo4 óta egyre több a xim,cronus csaló. Ximet pc-sek is használjak. Egér mellé plusz aim assist. Anno még bo3 előtt lazán ledaráltam mindenkit. Sok volt a noob. Manapság mindenki nagyon jól céloz. Amúgy lehet látni ki a noob a mozgásából. Érdekes nagyon jól céloznak a noobok is. Sajnos ez így van,nem beszélek hülyeséget. Öreg codos vagyok, tudom mi a pálya. 😁

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1516) Corpuscle válasza Szellem. (#1496) üzenetére


Corpuscle
őstag

In the RICOCHET Q&A, devs were asked “What about Cronus and XIM devices on console?” They explained that “Server-side technology that utilizes machine learning paves the way for such devices and scripts to be detected.”

Aztán lehet semmi sem lesz belőle. Azért hajrá!

(#1517) Szellem. válasza Corpuscle (#1516) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Majd meglátjuk, de engem most jobban izgat az, hogy a kliens oldali téma, el fogja e érni a célját és "kinyírja" e a sok csalót. Már most sajnos egyre több van a Vanguardban és még az elején járunk.

(#1518) venom8888


venom8888
őstag

Amig nincs dupla xp nem erdemes itt ulni elotte, meg akkor is sokaig tart kihuzni 70 re, nem hogy dupla xp nelkul.

(#1519) nutella1 válasza Szellem. (#1517) üzenetére


nutella1
őstag

Ha ez az anticheat bejön nekik, amit nehezen tudok elképzelni, nem is fog lobby-t találni a program, akkor meg az lesz a baj. :DDD :DDD

https://erdélyízei.com

(#1520) boogie84 válasza duckload (#1503) üzenetére


boogie84
veterán

Hát nem tudom milyen platformon játszol, de PC-n mire kihúzok egy fegyvert aranyra meg is útálom.... annyira össze vissza működnek az egyes kiegészítőktől.
Nem rúgnak? Akkor valami más fizika van nálam...

Sztem a bétában annyira durva volt konzolokon az aim assist, hogy el nem tudtam mondani... Nem tudom, hogy azóta vettek e vissza belőle, de megjelenés óta nem találkozom olyannal, hogy futok vele szemben és instant ledarál úgy h nem lő mellé. (de mint írtam én HC-t játszom így kevesebbet is látok a jelenségből)

#1497Deck
Ugye ezt te sem gondolod komolyan? :DDD
MW2019-ben találkoztunk olyannal, hogy az enemy csak konzolos volt. Na mondom ezzeket vagy alázzuk vagy szopatni fognak. Na szerinted melyik lett? :D Hát au utóbbi...
Egyáltalán nem lennék meglepve ha ez a 99,9% amit írsz nem annyi lenne! ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1521) Casanova*


Casanova*
veterán

Végre lőttem egy nucleart! :DDD

#1520boogie84: konzolokon nagyon sokan használják a cronust,ximet. Ezekkel lehet szabályozni az aim assist-t, hogy mennyire segítse a célzást. Szóval tökmindegy mennyire veszik le az aim assist-t. :( Olyan cod game volna jó,amin nem lehet controllerrel játszani,csak egérrel. Na ott nem működne a cronus,xim. Nem lenne ilyen csalás. Ez lenne a megoldás.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1522) duckload válasza Casanova* (#1521) üzenetére


duckload
tag

Akkor a pc-sek aim oznának, sok logika nincs ebben!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#1523) Casanova* válasza duckload (#1522) üzenetére


Casanova*
veterán

pc-sek is. Egyik platform se különb. :(

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1524) Csokishurka válasza nutella1 (#1507) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hogy tudom arra joinolni? Atváltom a quick playt hv-ba the sship hous-t valamiért nem rakja át

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1525) Acheron válasza boogie84 (#1520) üzenetére


Acheron
őstag

Nem neked szól konkrétan, de a# címzett témával nagyon egyetértek, így kicsit erre fűzném fel...
Nem szeretnék belegabalyodni a témába, mert műszaki ember lévén szeretek adatokra támaszkodni, ami jelenleg pont nincs. Sajnos éppen nem tudjuk, hogy a nagyérdeműnek bedobott "100 millióan játsszák a Warzone -t" adatból mi igaz, és mi nem. Azt pedig - (köszönhetően a konzolgyártóknak és a Blizzardnak) főleg nem, hogy milyen arányban játssza ez a "100 millió" user a játékot konzolon illetve PC -n. De ha abból az alapvetésből indulunk ki (amit oly sokan axiómaként kezelnek itt és egyéb topicokban), hogy a játékos társadalom már zömmel konzolon játszik, és a PC játékosok aránya marginális (pl már lemezes verziót PC -re ki sem adnak), el kell gondolkodni azon, hogy ha a rengeteg (marginális) PC -s mindegyike aljas csaló is (nem... :((( ), akkor a javarészt adó konzolos (angyali attitűdökkel rendelkező, de mindenképp erkölcsileg a PC -s felhasználó tábor fölött álló) felhasználók piciny gonosz százaléka is összemérhetővé válik a velejéig romlott PC -s tábor létszámával. És akkor honnan tudjuk, hogy az a csaló, aki éppen alánk akasztott, honnan érkezett... (honnan, honnan, hát PC -ről, ugyan honnan... :U )
Nem szeretnék senkit szűk látókörűnek titulálni, de néha érdemes lenne használni az "agy" nevű feature -t...

(#1526) venom8888 válasza Acheron (#1525) üzenetére


venom8888
őstag

Mit is akartal mondani ezzel az esszé vel :DDD Csak ird le 2 mondtatban pls

(#1527) nutella1 válasza venom8888 (#1526) üzenetére


nutella1
őstag

Most ez komoly? Pedig nem kell hozzá google fordító.

https://erdélyízei.com

(#1528) venom8888 válasza nutella1 (#1527) üzenetére


venom8888
őstag

Egyszeruen lusta voltam elolvasni azt a hosszu fogalmazast :DDD

(#1529) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Csal mindenki. Én is, te is, kész. :R
El kellene engedni.
Én tegnap is elvoltam, pedig a shipment-en mapból kibugolók elég komolyan tolták. DE szinte mindig MVP lettem. :DD Nincsenek nagy igényeim. Jó a játék. Mondjuk annak nem örültem, hogy a cold warban aktivált dupla xp-ket hol számolta, hol nem, főleg a weapont nem. És ki se jelzi, konzolon viszont látszik a 2 számláló, ezt egy online streamban láttam tegnapelőtt :U
Szerencsére bekerült HC-re is a shiphaus, bár ez a shipment piszokul nem ugyanaz már, mint ami volt, a kaotikus spawn miatt alig van hely, ahol legalább fél percet lehet élni. A Das haus viszont nagyon jó, lehet kommandózni jól, egyedül longshotot nem lehet húzni igazán. De szerintem ez olyan rész, hogy minden mapon nagyobb játékosszámmal jól lehet aratni, Assaulton egy 12v12 teljesen jó a nagyobb mapokon. Shipmenten a 4v4 tetszik, ott már van esély 5-nél többet lépni:DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1530) Cheesus válasza BandiHUN (#1529) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én élem ezt a Shipmentet is (HC-n), viszont valahogy a Das Haus nekem nagyon nem jön be. Nem tartom magam feltétlen rossz játékosnak, de pl tegnap is bennmaradtam a lobbyban amikor ez a pálya jött, nem szoktam ilyet csinálni, de mindegyik alkalommal kb meccs közepén kiléptem, mert számomra játszhatatlan volt az egész :(

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#1531) BandiHUN válasza Cheesus (#1530) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ne add fel, én is így kezdtem... aztán kiderült, hogy nem szetetik a tüzes autoshotit, a rakétavetőt, de most épp a sten-re gyúrok szintet... sniper, rifle nem igazán...
Egyébként jól működik a csali-gránát, sok pontot ad, és tényleg megszívják, elég sokáig durrog és hamis radarjelet is ad:DD Persze HC ajánlott, hogy minden 1 shot legyen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1532) Linem válasza Cheesus (#1530) üzenetére


Linem
senior tag

A HC das haus-nál most én is elég sűrűn kilépek, mert sok fegyvernél az 5 killes camot hagytam meg utoljára, de ott nagyon nehéz összehozni. :DDD Általában elnéző szoktam lenni, mert én is hibázok, de ha a 4. kill után a csapattárs miatt nem jön össze az 5. kill, akkor bizony visszaadom ;] , mert már unom, hogy a das haus-on ész nélkül dobálják a gránátokat, miközben csapattárs bárhol lehet. Viszont a shipmenten legalább valamivel könnyebb a konténerek mellett kihúzni 5 killig.

(#1533) Corpuscle válasza BandiHUN (#1529) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én ma olyat láttam, hogy Das Haus-on az egyik spawn közelében, a gumiabroncsok mögé lerakott deployable cover tetejéről lőtték az ellent. Miket ki nem találnak! :)

(#1534) Linem válasza Corpuscle (#1533) üzenetére


Linem
senior tag

Ja, ezt nagyon gyorsan eltanulták egymástól, mert egyre többször látom én is. Lehet kipróbálom, mert az 5 kill talán így könnyebben összejön.

(#1535) boogie84


boogie84
veterán

Nem tudom ki hogy van vele, egyetlen olyan perk van amit kivennék a forward intel.
Annyira szétb...a a játékélményt, hogy hihetetlen.
Csapatunkból rajtam kívül 1, azaz 1 ember ment foglalni HP-ra. Többiek azonnal mentek éledőket lőni. Nyertes csapatban éreztem azt, hogy ezt ki kellene venni a játékból.
Ennél sokkal rosszabb ha téged szopatnak, leszarják a játékmódot, tdm-et játszanak, és instant rámennek az éledőkre.
Ezt valaki kurvára nem gondolta át...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1536) Corpuscle válasza Linem (#1534) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ha nem tudnak oldalba támadni, akkor fog az menni. Nagyon jó kis fedezék.

(#1537) Corpuscle válasza boogie84 (#1535) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jogos, de a spawnkillerek így is megmaradnának sajnos. Én is utálom, mikor mennék a pont felé és van aki csak cirkál és szedi a killeket, ez van. Sajnos ritka az az igazán kiélezett csata a pontért. Délután éppen volt egy kör ahol nem volt kutya, stb., meg is lepődtem.
Dead drop-nak is megnövelném a recharge idejét, most meg ugye még bugos is ráadásul.

(#1538) BandiHUN válasza boogie84 (#1535) üzenetére


BandiHUN
veterán

Inkább a Gammont kéne kivágni a fenébe. Nem elég, hogy nincs gránátjelzés HC-n(cold warban van), hanem még azt is dobálják ezerrel+ a 3 teamkill után reflected a végtelenségig...
Rengeteg jó streakem ment el a random gammonok miatt, de a tk-t se veszi senki komolyan, 99%,hogy ha beküldesz 1-2 jó kilstreaket, szépen a saját csapatod is leüt és elfoglalja a helyed. :W:W:W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1539) Acheron válasza venom8888 (#1528) üzenetére


Acheron
őstag

Engedd el, más közönségnek szólt.

(#1540) kid46


kid46
tag

Udv. Xbox ra nem szeretnek mar akciozni :/ !?

(#1541) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Srácok! Ha sotizni támadna kedvem, melyiket javasoljátok?

(#1542) Tomko78


Tomko78
őstag

Ez az új MSI ab kicsit bezavar játék alatt , de a fene se találja hol lehet kikapcsolni a sync részt :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1543) Land válasza Corpuscle (#1541) üzenetére


Land
veterán

Combat shotgun.

AR longshotot ti hol csináljátok? Főleg Das Hauson próbálkozom az oldalsó hosszún és középen hosszún.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1544) Linem válasza Land (#1543) üzenetére


Linem
senior tag

Én is ott szoktam többségben, ahol írtad. Bár a többi pályán könnyebb lenne, mert nem támadnak ennyire oldalba, de a ship haus a favorit nálam továbbra is. Azt nem írtad, hogy melyik módban csinálod, de HC-ban sokkal könnyebb a long shot.

(#1545) boogie84 válasza Land (#1543) üzenetére


boogie84
veterán

Esetleg néha próbálj menni másik pályán és talán játszd a játékmódot.
Bármilyen hihetetlennek tűnik, de nem mindenki Das House-on vagy Shipmenten csinálja a fegyverek skinjeit.

#1537 Corpuscle
Sokkal kevésbé tudnának rádmenni ha nem lenne a perk.
Dead drop újratöltés növelése, vagy kutyákba kevesebb golyó kellene.

#1538 LorenzoHUN
Gammon Gomb-ot elengedtem. Valahogy beugrik MW-ből ha nem használok EOD-ot (itt a használhatatlan Fortified) akkor egyből halok gránáttól a gammontól, vagy stun gránáttól is akár.
Gránát indikátor sem kell, mert a Gammon bomb egyből robban.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1546) Land válasza Linem (#1544) üzenetére


Land
veterán

Corezok. Régen nem hc-ztam már, félek hogy "agyf@szt" kapnék tőle. Anno a killcam nélküli azt sem tudom honnan öltek meg dolgok miatt elengedtem a HC-t.

boogie84: Tudom, csak az a tapasztalaotm, hogy a többi pályán kevesebb longshotot szoktam lőni.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1547) nutella1 válasza Tomko78 (#1542) üzenetére


nutella1
őstag

Ha reseteled a beállításokat, akkor sem tűnik el?

https://erdélyízei.com

(#1548) nutella1


nutella1
őstag

Annyira kíváncsi lennék, hogy ezeket az eszméletlen randa "női" karaktereket a játékba ki találta ki.? Gyakorlatilag környékez a hányinger, amikor a velük való feladatokat kell teljesíteni. Nem azt mondom, hogy szilikonos (mert a szilikon is undorító) Baywatch lányok rohangáljanak a képernyőn, node ezek.. Inkább férfiakra hajaznak, mint nőkre. Hát még amikor az MVP-t végig kell nézni velük. Beterítik a képernyőt. Miért nem lehetett például valamiféle, ha már nem lehet az igazihoz hasonló, legalább megközelítőeket kreálni.:DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1549) Szellem. válasza nutella1 (#1548) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szerintem nem csak a női karakterek lettek rondák, hanem az összes. Valahogy nekem mindegyik Szefos-nak tűnik. Remélem a többi szezonban jönnek szebb és vállalhatóbbak.

(#1550) geckowize válasza Tomko78 (#1542) üzenetére


geckowize
őstag

MSI Afterburner -> Settings -> Monitoring tab -> keresd meg amiket nem szeretnél és egyenként kattints rájuk, és vedd ki a pipát a Show in On-Screen Display mellől

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.