Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Bib válasza venom8888 (#800) üzenetére


Bib
őstag

Xp-t ad szerintem csak :)

(#802) venom8888 válasza Bib (#801) üzenetére


venom8888
őstag

Koszi :) Azt nem tudod hogy kell meg javitani hogy ne legyen Packet Bust-om? Szaggat a game, de van 120 fps-em

(#803) Madn!ght válasza oriic (#798) üzenetére


Madn!ght
addikt

Bizony! :)) Pár évnyi fifa (szenvedés) után valamilyen “értelmes” játékot is játszanék már. :DDD :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#804) Qtya72


Qtya72
aktív tag

Sziasztok!
Hosszas gondolkodás után mégis megvettem, de nekem nem hozta át a tokeneket.

(#805) Corpuscle válasza shotika (#795) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én is hasonlóan gondolom, Cod WaW óta nem toltam vh-s fps-t. A pályák nagyon jók lettek, változatosak és nem utolsó sorban végre kezdésnek nem 6-8-at kell rongyosra játszani! Jó példa, hogy lvl 34 -es a szintem és a tengeralattjárós mapon kétszer játszottam eddig.

(#806) nutella1 válasza venom8888 (#800) üzenetére


nutella1
őstag

Az égvilágon semmire. Kapsz 25 kőkemény pontot, amikor rád szavaznak. Értelmetlen.

https://erdélyízei.com

(#807) Corpuscle válasza nutella1 (#806) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ráadásul baromira unalmas egy idő után már.

(#808) nutella1 válasza Qtya72 (#804) üzenetére


nutella1
őstag

Egyből nekem sem jelentek meg, negyedik vagy ötödik belépéskor már minden rendben ment.

https://erdélyízei.com

(#809) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nem tudom ki hogy van vele, de egyelőre hangulatosnak találom. Ezeket az operátorokat élvezettel húzom ki, talán a fegyverzetet is végigviszem majd,per pillanat nagyon együtt élek a játékkal. Mozgások,irányítás, grafika megfelel nekem, stabilan 120-130 fps ultra beállításokkal, talán még smoothabb mint a Cold War. Úgy néz ki jóban leszünk egy jó ideig.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#810) Bib válasza DrTechnoid (#809) üzenetére


Bib
őstag

Fhd -ban 120-130 Fps?

(#811) DrTechnoid válasza Bib (#810) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Igen, mindent úgy hagytam ahogy belőtte az eszköz.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#812) Monoton


Monoton
tag

Valami PH-s klánozás van esetleg ahová lehet csatlakozni? PS5, bill+egér, 30+ :D

(#813) boogie84


boogie84
veterán

Na! Ma már sokkal jobban tetszik a játék! :D
Adja rendesen. HC az bizony HC. Pályák jók, bár van vmi kis pálya az kb olyan mint az MW-ben a Killhouse. Eldobok egy gránátot és nem tudni h oda éled e barát legközelebb, vagy még ott marad az enemy.
Mára sokat változott a véleményem pozitív irányba!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#814) shotika válasza Corpuscle (#805) üzenetére


shotika
őstag

Hát az jó rég volt :D

Érdekes egyveleg amúgy a játék. Leginkább a 2019-es MW stílusára épít, de merít a Treyarch-os gamekből is, illetve sokat átemeltek a WW2-ből is. Pl a fegyok jó része onnan lett kiszedve.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#815) BandiHUN válasza Tomko78 (#799) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na csak legyen shipment... :DD Shotikat néztem, hogy egész jó tud lenni, nekem a hangok is jók "headphones" - ra téve, spawn tetszik objektívás módban, ha ráérez az ember, mikor kell 180-at véve elindulni... pörgősebb így, nem szorít 1 pontra a játék be, olyan jó kis kommandókat tolok... ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#816) Acheron válasza shotika (#814) üzenetére


Acheron
őstag

"sokat átemeltek a WW2-ből is. Pl a fegyok jó része onnan lett kiszedve."
No igen, az is egy második világháborút feldolgozó játék volt, a korhűség miatt az akkori leggyakoribb fegyverekkel - ez a lista alapvetően nem fog változni a mi idősíkunkon (max néhány ritkaságot behoznak néha). :)

(#817) shotika válasza Acheron (#816) üzenetére


shotika
őstag

Nyílván nem a tommigunra vagy az mp40-re gondoltam :D

De nézd meg az assaultokat, az Itra, a Volks, az Automaton, az NZ41, az As44, ezeket én mind a WW2-ben láttam először codban.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#818) Corpuscle válasza shotika (#814) üzenetére


Corpuscle
őstag

Rápihentem. :D MG42 beteg egy jószág! :)

(#819) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Lehet mégsem jött be ez a Ricochet Anticheat?
[link]
Álom, édes álom a clean game. :W
Ha jók az emlékeim azt mondták, hogy jön a teljes anticheat Vanguardban a megjelenésekor, a Warzone-ba meg amikor jön az új térkép. Eddig ez vagy nem jött vagy már el is bukott.

[ Szerkesztve ]

(#820) pRoject22 válasza Szellem. (#819) üzenetére


pRoject22
őstag

Elvileg még csak a szerveroldali része aktív, a kliens kernel szintű védelem december elején jön az új warzone szezonnal együtt.

¯\_(ツ)_/¯

(#821) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Ph-s clan milyen néven található meg?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#822) BandiHUN válasza Corpuscle (#818) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na igen, tüzes lőszerrel, kicsit tunningolva 3.világháború:DD Top kill is lett nálam, pedig már 4 fegyót felszereltem elég jól. Assaulton tolom a HC-t, több az ellenfél, durva, hogy alapból HC-n is letet menni a 4v4-12v12-ig bármit... :o

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#823) BandiHUN válasza Egonyolc (#821) üzenetére


BandiHUN
veterán

PH! Prohardver a neve

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#824) ludxjk


ludxjk
kezdő

Ultimate kiadàshoz nem jàr battle pass pre seasonhoz? No speak london

(#825) Corpuscle válasza ludxjk (#824) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem, majd a Season 1-hez.

(#826) Linem válasza Szellem. (#819) üzenetére


Linem
senior tag

Ezt a videot akartad linkelni, mint cheat videot? mert ha igen, akkor én ezen csak annyit látok, hogy bár pörgős a srác, de folyamatosan pár kill után lelövik. Lassítsd le, és látni fogod, hogy a lövéseinek a nagy része először mellé megy, csak később talál célt. Ennél még én is jobb vagyok 16-20-as multikillt többször összehoztam, folyamatosan MVP vagyok. Szóval engem nagyon érdekelne, hogy mire is gondolsz, mint cheat, mert akkor én cheat nélkül cheaterebb vagyok. :DDD
Ráadásul be van kapcsolva neki a dedós high alert perk is. :N

(#827) duckload válasza Linem (#826) üzenetére


duckload
tag

Teljesen egyetértek!
Csak jól játszik a srác meg a movement-je is fasza, ez nem csalás....
9 óra alatt egy gyanús emberrel játszottam ő lehet aimbotozott másnál még gyanúm se merült fel.

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#828) ludxjk válasza Corpuscle (#825) üzenetére


ludxjk
kezdő

Köszi :R mèg 1 kèrdès hàtha vki vàgja Nat type moderate,val ps5ön èrdemes e vàltani openre :Y ?

(#829) DrTechnoid válasza ludxjk (#824) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én azt hitthem hogy ez is battle pass, legalábbis nálam level 100 ig vehető cp-ért.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#830) shotika válasza Linem (#826) üzenetére


shotika
őstag

Fénykoromban még ennél is gyorsabb voltam :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#831) nutella1 válasza Szellem. (#819) üzenetére


nutella1
őstag

Ez egy összevágott videó, néhány ügyes megmozdulásról. Neked ő már cheater? Bátran viselkedik ezekben a szituációkban, de szerintem sem csal. Ilyen produkciókra szerintem te/én és bárki innen a fórumról (és azon kívül is) képes. Pálya/játékostársak/fegyverfüggő. Nem egyszer lőttem, nem egy COD-ban 76-10-et, 45-4-et például. Ordítozva csítereztek a jelenlévők, pedig soha életemben nem csalnék, főleg egy játékban.

https://erdélyízei.com

(#832) boogie84 válasza Linem (#826) üzenetére


boogie84
veterán

0:27-nel egyertelmuen latni h az aimbit rangatja emberrol emberre. Ha nem latod az sem baj persze. Ugy jobb a jatek ha azt hiszed h nem csalnak le. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#833) pRoject22 válasza boogie84 (#832) üzenetére


pRoject22
őstag

Teljesen egyetértek, a videóban látszik, hogy aimbotot használ a srác, annyit állított rajta ,hogy testre rántja rá nem fej egyből.

Aki ezt nem látja az valszeg nem veszi észre ha lecsalják

¯\_(ツ)_/¯

(#834) venom8888


venom8888
őstag

A huawei 2GT 42mm , tud fogadni hivast, lehet rajta beszelni?

(#835) malystryx


malystryx
senior tag

Teljesen egyetértek itt Veletek Urak. Engem is nagyon elvitt ez a rész, hihetetlen élvezetes a játék (multi), közelébe sem ér az előző 2 rész ehhez képest, a beta óta hatalmas javulás, a hangok nagyon jók, pedig igen olcsó, és 15 éves fülesem van, a pályák gyönyörűek, egyetlen bánatom van, hogy 10 percenként megakad 1x-1x a játék. Bár a mai estére átteszem ssd-re, elválik hogy jobb lesz -e. A 2007-es WaW máig a kedvencem, és örülök hogy néhány pályát áthoztak belőle, a fegyverek felét sem próbáltam még ki, tetszik az operátoros mahináció és bizton állítom hogy jó sok időre lefoglal majd. A tolózáras fegyók a kedvenceim, az Arisaka kb 27-es szinten van, de még elég lassú az ADS-e, ezt sztem lehetne gyorsítani, nehéz vele egyelőre. 2 dolgot is meg akartam kérdezni, de csak 1 jut az eszembe egyelőre:
A robbanásoktól remegő képernyőt le lehet nyugtatni hogy ne rázkódjon? Köszi előre is, Mindenkinek jó játékot kívánok! :) :R

(#836) Tomko78


Tomko78
őstag

De mi ez már a legjobb körömön vagyok , 15 vagy 17 lőnek le a havas mapon és a vége előtt 5 killel kidob , amikor még sose volt semmi hiba üzenet , de csak nem dobtak ki mert akkor kick lenne rajta :F

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#837) Linem válasza venom8888 (#834) üzenetére


Linem
senior tag

Csak Samsung Galaxy Watch 46mm. ;)

(Én meg a CW topik hozzászóláson lepődtem meg. :DD Kevesebbet kellene tütükézni.)

(#838) Szellem. válasza nutella1 (#831) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Feltűnően rángatja emberről emberre és van amikor az UAV-on semmit nem látni, de ő tudja, hogy ott van ember. Kétszer is végig néztem a videót. Én elfogadom, hogy vannak pro emberek, de nekem ez a videó az emberrel együtt gyanús. Lőttem én is össze nem egyszer nagy mennyiségű killt, de ez nekem akkor is furcsa. Nekem nincs bajom azzal, ha valaki jobb nálam. Sosem érdekelt és sosem csalóztam le valakit, akinek jobb a gépe, több az fps-e vagy jobb nálam. :R

[ Szerkesztve ]

(#839) malystryx


malystryx
senior tag

Megvan a másik kérdésem.. :B Az operátoroknak a kedvenc fegyverükre vonatkozóan van jelentőségük? Ha a favorizált fegyverrel játszom, valamiből többet kapok jutalomként, vagy ez csak egy plusz információ? Köszi előre is. :)

(#840) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Klánhoz csatlakozási lehetőség mikor oldódik fel ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#841) Egonyolc válasza BandiHUN (#823) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Valaki tudna meghívót küldeni, EgoNyolcvan néven futok.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#842) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Aki az Atomic cammo-ra gyúr, felkötheti, elég vad dolgokat olvasni. Sniper 100 point blank kill, 5 kill halál nélkül 100-szor, stb…

(#843) nutella1 válasza Corpuscle (#842) üzenetére


nutella1
őstag

Ahhoz elég fanatikusnak kell lenni 24/7-ben, elsőre így azt mondom, akinek 6 anyukája van, majd megcsinálja Sniperrel a 6 point blank-ot.. :DDD

https://erdélyízei.com

(#844) Linem válasza Corpuscle (#842) üzenetére


Linem
senior tag

Majd a Das Haus 24/7-ben megoldjuk.

(#845) zolokas


zolokas
aktív tag

Mi ez a fos játék eldobom a gránátot, senki nem hal meg azt egy kupacba voltak vicc ez, meg nem is céloznak azt meg hal a ember :( Miért kell a konzolosokat is bele rakni multiba a pc-sekkel együtt, sose értettem a logikát legyen külön mindegyik platform

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#846) nutella1 válasza Szellem. (#838) üzenetére


nutella1
őstag

Az egésznek az a lényege, hogy ne csalj! Össze lehet állítani egy ilyen videót x számú játékból egész hatásosan, már én is készítettem, mégsem reklámozom. Előfordulnak bizony szépen sikerült körök, de azért senkinek sem kell szégyellnie magát, ahogy az ellenkezőjéért sem.

https://erdélyízei.com

(#847) shotika


shotika
őstag

Melyik a holo optic? Én egyet se találok.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#848) Tomko78 válasza shotika (#847) üzenetére


Tomko78
őstag

De ott írja ha az összes fegyverhez megvan ez , onnan lehet feloldani :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#849) duckload


duckload
tag

Nektek is bug os a lépés /futás hang? Vagyis arra gondolok sokszor mögöttem, melettem fut az ellen és nem hallom :W .
Illetve egy TV-n játszok, lehet input lag miatt olyan érzetem hogy az ellenfél mintha elöbb venne észre pl: mikor kimegyek egy fal mögül? Sokszor kill kam is teljesen mást mutat mint amit én éreztem? Szóval nálam én látom meg előbb, de killcam ban már inkább úgy látom ő látott meg előbb? Ez lehet amiatt,vagy sok a kimaradt 5 év FPS fronton? :D

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#850) Linem válasza duckload (#849) üzenetére


Linem
senior tag

Ninja perk és Dead Silence. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.