Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Corpuscle válasza Linem (#1700) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi! Ha feloldom a kiegeket, kipróbálom így. Az az igazság, mivel nem hajtom az Atomic cammo-t, csak azt a fegyvert húzom, amivel hatékony vagyok. Azt is max. szintig, majd váltok. Ráadásul az új AR után ez fájdalmasan sz@r. BP-ban nyitottam egy brutál BAR tervrajzot, most azzal tolom. G-43-at is elengedtem, core-on nekem nem adta úgy, ahogy elvártam.

[ Szerkesztve ]

(#1702) Linem válasza Corpuscle (#1701) üzenetére


Linem
senior tag

Úgy valóban könnyebb, ha nem akarod elérni. :D Akkor nem ajánlom, hogy szenvedj az AS44-gyel. Sajnos én célnak tűztem ki, ezért a legrosszabb fegyverekkel is szívnom kell. :(

[ Szerkesztve ]

(#1703) nutella1 válasza Linem (#1702) üzenetére


nutella1
őstag

Kimaxolom én is mindegyik fegyvert, eddig az összes COD-ban megcsináltam, miért épp ez a rész maradjon ki? ;]

https://erdélyízei.com

(#1704) Corpuscle válasza Linem (#1702) üzenetére


Corpuscle
őstag

Becsülöm a kitartásod, én nem bírnám. BO4 volt az egyetlen, ahol megcsináltam, fájdalmas volt a sniperekkel számomra.

(#1705) Tomko78


Tomko78
őstag

Azért kicsit sok ez a clan lv 2 2.5 millió pont :((( vége felé már mennyi kell 10 milliárd pont szintenként

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1706) Deck


Deck
titán

Ezek a Shotgun-ok nevetségesek... Túl op-k... :U Többi fegyverrel nincs bajom.

PS5

(#1707) nutella1 válasza Deck (#1706) üzenetére


nutella1
őstag

Nem véletlenül op. a Shotgun mindegyik COD-ban, nyilván nem jutsz vele messzire nagyobb pályákon. Annak való aki a Ship/House-on kívül az égvilágon semmi mást nem játszik.

https://erdélyízei.com

(#1708) Deck válasza nutella1 (#1707) üzenetére


Deck
titán

Day House egy szar, csakis a Shipment! Domination Shipment van legalább! :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1709) Deck válasza Deck (#1708) üzenetére


Deck
titán

*Das House akart lenni csak jött a meccs :D

Ez az Itra is nagyon jó fegyver :P

PS5

(#1710) nutella1 válasza Deck (#1708) üzenetére


nutella1
őstag

Das House (pörgősebb, változatosabb mint a Shipment, nem xar). Egyébként az aranyozásokhoz szükséges kihívásokban nulla a nehézség. Az előírt kiegészítőkön kívül használhatsz a fegyveren bármit, akkor is teljesítettnek minősül. Ez így zéró. Nincs benne semmi kihívás, így egy ügyetlen player is simán hozza a feladatokat. Pl. nem értem miért nem tették bele a kihajolást.?

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1711) Linem válasza nutella1 (#1710) üzenetére


Linem
senior tag

A shotikat is húzni kell, szóval erre jó pálya mindkettő. Viszont a Das Haus (mert ugye ezek németek ;] :P ) pályán nem ártana kitiltani a gránátokat és a robbanófegyvereket. :DDD

(#1712) Csokishurka válasza Corpuscle (#1701) üzenetére


Csokishurka
őstag

En is azzal a barral veretem. Egy ket dolgot lecseréltem a plusz ads miatt….de nagyon állat nekem bejon olyan MW oden feeling.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1713) Acheron válasza nutella1 (#1707) üzenetére


Acheron
őstag

Nem feltétlenül. Pl sniper mellé közelharci fegyvernek bármelyik pályán jól jön.

(#1714) nutella1 válasza Linem (#1711) üzenetére


nutella1
őstag

Lenne dedikált server, a gránátok már repülnének is onnan, kifele. :)

https://erdélyízei.com

(#1715) Monoton válasza Linem (#1711) üzenetére


Monoton
tag

Pontfoglalásnál a molotov meccseket tud eldönteni. :D

(#1716) Corpuscle válasza Monoton (#1715) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tüzeskedéshez mostanság az incendiary granade javasolt a szakemberek szerint. :D

(#1717) BandiHUN válasza Tomko78 (#1705) üzenetére


BandiHUN
veterán

100 fős klánnál telik... mi 5-en lvl5-ig jutottunk 2 hét alatt, amióta nyitottunk 2 hete, azóta lvl18... inkább bánt, hogy baromi karcsú ez a 20 képkeret, a szebbek már jönnek 10-15 körül úgyis.

AS44 nekem tetszik, HC-n, most 47-es,és le tudtam jól szorítani a recoilt. Igaz középtávra itt is 2 hit, ha nem fejes... Mondjuk érdemes letámasztani/lefeküdni, ha lehet, nekem a mount be van téve ADS-re, így mindig letámaszt/kihajol, ha olyan helyen célzok, nem kell külön gombot nyomni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1718) Tomko78 válasza BandiHUN (#1717) üzenetére


Tomko78
őstag

Ja hogy itt az egész klánt számolja nem csak nekem ? Én csak azért fogadtam el a klán meghívást , a plusz season tartalmak miatt :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1719) 3L1T3 válasza Tomko78 (#1705) üzenetére


3L1T3
addikt

MOndjuk az is beteg, hogy már Prestige 8-ba vagy. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1720) 3L1T3 válasza Deck (#1706) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem a shotgun a vicc hanem az a sok köcsög, aki farmolni akarja a battle pass-t és miattuk egyszerre 20-30 db kutya szaladgál. Bár azt a tetves kutyát kibasznám a játékból.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1721) Corpuscle válasza 3L1T3 (#1719) üzenetére


Corpuscle
őstag

Bugos. Preseason alatt 3 prestige, minden további szezon alatt 4 prestige szerezhető. Most így P7 a max. Szintet számolja természetesen tovább, de prestige nem jár több. Ahány helyen nézed, annyi féle szintet mutat. Egy helyen mutatja a valósat, de most meg nem mondom hol. :)

(#1722) Tomko78 válasza Corpuscle (#1721) üzenetére


Tomko78
őstag

itt mutatja a valóst , mert most is meccs alatt 6 mutat nekem , és az a max végig azt fogja mutatni season alatt , de ennél meg mutatja rendesen

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1723) Corpuscle


Corpuscle
őstag



Shipmas (a többi pályára biztos nem rímelt).

(#1724) Corpuscle válasza Corpuscle (#1723) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ne csak képen élvezzük az eventet. :D [link]

(#1725) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Azt tudja valaki, hogy ha megvan a Mortar Barrage killstreak akkor annak mi a pontos feltétele, hogy le tudjam tenni és induljon a bombázás? Sajnos többször futok bele, hogy le akarom tenni és nem engedi.

(#1726) Corpuscle válasza Szellem. (#1725) üzenetére


Corpuscle
őstag

A megjelenéskor próbáltam, nem mindig sikerült "eldobnom" nekem sem. Utána olvastam, hogy másnál is problémás. Azóta nem használtam, de ezek szerint ez sem lett fixálva.
Újabban az a divat, hogy a spawn környékére hívják le, hogy teljes legyen a káosz. Legutóbb ki is léptem, nem lehetett kijönni a szorításból. Ha átfutottam a robbanáson, ott vártak. Esélye sem volt a csapatnak.

Csak remélni tudom, hogy a karácsonyi event mellett jut idő a rengeteg bug javítására is.

(#1727) Szellem. válasza Corpuscle (#1726) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sajnos ha bugos, akkor nem lett fixálva. Továbbra is ugyan az a probléma, hogy nem lehet lerakni és nem mondja meg miért. Én nem spawn pontra tenném, hanem ha domination van, akkor ott szeretném élvezni a hatásait. :D

(#1728) Corpuscle válasza Szellem. (#1727) üzenetére


Corpuscle
őstag

Esetemben is az történhetett, hogy az ellen a 3. pontot is be szerette volna húzni, így "kénytelen" volt ott elengedi a killstreaket. :D
Amúgy igen, arra tökéletes, fél percig nem nagyon lehet befoglalni a pontot. Meccseket tud hozni néha.

(#1729) Linem válasza Corpuscle (#1728) üzenetére


Linem
senior tag

Szerintem nem bugos, csak nem minden pontra engedi lerakni. Ilyenkor ki is írta, hogy mi a gondja vele. Én azért vettem ki, mert HC Das Haus-nál ledobtam a pálya közepére, és az összes társam mindig direkt beleszaladt, és nekem ne mondja senki, hogy nem direkt csinálták állandóan. Egy ilyen bombázásnál vagy 10-15-ször kaptam büntetést miattuk. Ahogy látom, még aki használja, szintén így jár folyamatosan. :D
Mondjuk a sima bombázásnál is, vagy rám is dobja, vagy csapattársra megy 2-3 bomba. Szinte semmi értelme, mert már rendesen féltem, amikor lehívtam, hogy hova bújjak el. :DDD

Ezért én csak intelt, spy plane-t, vagy spy plane countert, illetve a kutyusokat használom. HC-ban ez a biztos. :K

[ Szerkesztve ]

(#1730) Corpuscle válasza Linem (#1729) üzenetére


Corpuscle
őstag

Könnyen lehet, hogy úgy működik, ahogy kitalálták. A jelenlegi állapotában a játéknak, már semmin nem lehet meglepődni. Még jó, hogy a kutya mindig jó helyre harap. :DDD

(#1731) nutella1 válasza Szellem. (#1727) üzenetére


nutella1
őstag

Hosszabb ideig nyomd a gombot, ne engedd fel, amikor leteszed, nekem tegnap úgy simán elsőre sikerült. De tényleg bugos.

https://erdélyízei.com

(#1732) boogie84 válasza nutella1 (#1731) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam ugyan ez. Gondoltam hatalmas szopatás ha pl tényleg zárszlóra dobja az ember. Akkor oda nem mennek az tuti.
Alapfeltétel amúgy h felülről nyitott hely legyen, de sokszor mintha csak elrakná a tányért meglepetést amit eldobna az amber...
Ezért nem használom.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1733) Ryoo válasza Corpuscle (#1723) üzenetére


Ryoo
senior tag

Már pont kérdezni akartam, hogy nem szokott már lenni a codban karácsonyi pálya? :D
Annó CoD 4-ben a Crash volt átskinelve karácsonyi stílusban. És sok év kihagyás után a 2019-es MW-vel, és most a Vanguarddal tértem vissza. :C Ezek viccesek szoktak lenni, nekem nagyon tetszik.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1734) Deck válasza Ryoo (#1733) üzenetére


Deck
titán

Nekem is nagyon :C

PS5

(#1735) Corpuscle válasza Ryoo (#1733) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem is eszembe jutott a Cod4-es winter crash a napokban, és hogy annak mintájára lesz-e itt is valami. Én nem kedvelem a Shipment-et, de biztos ki fogom próbálni. Más pályának jobban örültem volna, de így is lehet lesz egy-két érdekesebb játékmód.
Ui.: Krampusz ruha biztos lesz a store-ban jó pízéé. :)

(#1736) geckowize válasza Ryoo (#1733) üzenetére


geckowize
őstag

Nagyon adta CoD4-ben a Winter Crash, én is vártam már hasonlót MW2019-ben, szerencsére most meglépték. :C
Utólag láttam, hogy az egyik Gunfight mapot (Winter Docks) reskinelték 2019 végén, de akkor még nem nagyon játszottam. Aztán tavaly azt gondoltam, hátha meglépik a Verdansk havas-reskint, de ehelyett kaptunk egy jó kis game-breaking BOCW integrationt...

MW2019-ből én egyébként hiányoltam a havas mapokat, a Mialstor Tank Factory-n kívül nem is volt másik, ennek ellenére elég sok havasi tájra készült operator skin volt elérhető a store-ban/bp-kben, csak hát havas táj nélkül eléggé feltűnőek voltak a mapokon / Verdanskban, így sok értelmük nem volt..

Ezért örülök, hogy Vanguardban már induláskor is volt több is, pl:
- Demyansk
- Eagle's Nest
- Red Star
- és most a Shipmas

Már csak havas operator skinek kellenének Vanguardba, nem tudom van-e már jelenleg, CoD Trackeren még nem lehet megnézni az összes skint.

(#1737) kid46


kid46
tag

Sziasztok. Megvettem series x re a cross gen bundle. Letezik valamilyen modja , hogy az ultimate verziora upgrade eljek? Koszi

(#1738) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] mire jó az új perk? How Does Intuition Work in Vanguard? | Call of Duty New Season 1 Perks

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1739) boogie84 válasza Casanova* (#1738) üzenetére


boogie84
veterán

Ahelyett h a forward intelt kivennék és megcsinálnák a ghostot betesznek még pár f..aszságot. :W

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1740) Casanova* válasza boogie84 (#1739) üzenetére


Casanova*
veterán

Jó ez a cucc. Sdbe hasznos. 😁

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1741) nutella1 válasza Casanova* (#1738) üzenetére


nutella1
őstag

Látod ha az ellenfél közelít, akár falon keresztül is. Arra jó. Kérdés, minek egy ilyen perk? Ez is csak a tiszta játékot játszóknak volna jó. Ezeket a semmirevaló killstreakeket variálhatnák inkább át, kutyástól, mindenestől. Milyen király lenne például, mint az MW3-ban, behívni az anyahajót: [link] :DDD Legjobb.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1742) Ryoo válasza nutella1 (#1741) üzenetére


Ryoo
senior tag

Én a bombing run-t venném ki, mert bármit csinál az ember, ha lehívja mindenképp beledöglik a saját killstreakjébe, és még csak semmi jelzés nincs, hogy hol csapna le.
Plusz nagyon jó lenne, ha lennének gránát mentes menetek, egy shipmenten, vagy das hauson 90%-ban csak a nadektől halok, le már nem lőnek.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1743) Tomko78


Tomko78
őstag

Ez a dupla xp meddig tart ? azt hittem hétfő estével vége de még mindig tart :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1744) juve600 válasza Tomko78 (#1743) üzenetére


juve600
nagyúr

Dec 8 – 13 Double XP
Dec 16 – 20 Double XP, 2XP Weapon XP, and 2X Battle Pass XP
Dec 23 – 30 Double XP, 2XP Weapon XP, and 2X Battle Pass XP

(#1745) Tomko78 válasza juve600 (#1744) üzenetére


Tomko78
őstag

13 tuti nem mert még mindig tart , akkor lehet nem kapcsolták le :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1746) Corpuscle válasza Tomko78 (#1745) üzenetére


Corpuscle
őstag

Úgy vannak vele, minek lekapcsolni, lassan kezdődik a következő. :)

(#1747) kid46


kid46
tag

Sziasztok. Az 55 os battle pass kartya tartalmat nem adta meg. Miert ? Azt irja ra unlocked with purchase of the battle pass. De 1-2 Cp kartya is zarva van. Hat de megvettem! Koszi

[ Szerkesztve ]

(#1748) Tomko78 válasza kid46 (#1747) üzenetére


Tomko78
őstag

egy klánba kell belépni hozzá , akkor oldja fel

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1749) kid46 válasza Tomko78 (#1748) üzenetére


kid46
tag

Koszi es miert van az , hogy ha csatlakoztatom a fulest a joyhoz es jatek kozbe kifagy a menu. Jatszani tudok, de valamiert a menube lepkedes megall. Kiveszem az akksit vissza es jo minden. :F

(#1750) Tomko78 válasza kid46 (#1749) üzenetére


Tomko78
őstag

Na azt nem tudom ,nekem csak a das haus megy el game közepén pár másodpercre a hang de így folyamatosan halkul , és utána 1-2 mp után vissza is jön

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.