Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) 3L1T3 válasza bulikavagyok (#950) üzenetére


3L1T3
addikt

PC-s majmok alatt az ilyen ugrabugra no zoom 360 fok lövéssel rendelkező mutánsokat értettem. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#952) bulikavagyok válasza 3L1T3 (#951) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az ugri-bugri bakkecskéket én sem szeretem. Legtöbbször kinevetem őket, rosszabb napjaimon viszont halálra idegesítenek. De ezek konzolon is ott vannak.

(#953) nutella1 válasza 3L1T3 (#951) üzenetére


nutella1
őstag

Kikérem magamnak, PC-s vagyok, nem ugrabugrálok :DDD
De ez miért platformfüggő? Konzolon nem ugrálnak a játékosok? Dehogynem. Más meg lehasal ha lőnek rá, vagy akkor ne tegyem? :DDD

https://erdélyízei.com

(#954) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Jött frissítés.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#955) Linem válasza ƵøŁĭ (#954) üzenetére


Linem
senior tag

Ja, már nem vált át Das Hausról.

(#956) Tomko78


Tomko78
őstag

Ez miért mutat állandóan prestige 1 lv 1-et , megyek pár kört és mindig lv 2 vissza megy lv1 -re :F

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#957) 3L1T3 válasza nutella1 (#953) üzenetére


3L1T3
addikt

PC-n már csak a beviteli eszköz miatt is sokkal “gyorsabban” játszanak!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#958) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Na elment a kapcsolat -.-' .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#959) boogie84


boogie84
veterán

Az a point blank kill nem egyszerű.

#945 szgabor12
Na tényleg glitchről van szó, nem teleportról. Már a csapattársat is láttam oda felevickélni...
De akkor sem értem őket. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#960) Csokishurka válasza Corpuscle (#919) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ahhh akkor hol lenne a munka gyümölcse. MWbe is utana olyan jo volt hasznalni a damascust. Hiába az ezüst jobban tetszett de csak megdolgoztam erte.
Meg a shield es a rpgk kivételével élvezem a fegyver szintezest. Mindegyiket kiprobalom. De most az mp44 mindent visz. Az a vital cucc eleg ütős.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#961) shotika


shotika
őstag

HC-ban ez a Gammon Bomb borzasztó unbalanced. Konkrétan sehogy se lehet ellene védekezni, azonnal megöl. Egyszerűen nem lehet elfoglalni egy pontot se, ha ilyeneket dobálnak.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#962) shotika


shotika
őstag

Kezdem unni ezt a hibát. Jó lenne, ha összeszedné magát a csapat, mert így nem veszek semmit a game-be, amíg nem lesz kijavítva.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#963) Corpuscle válasza Csokishurka (#960) üzenetére


Corpuscle
őstag

Vital nálam is be van állítva. Azt nem nézted mennyivel több fegyver kell az Atomic-hoz, mint a korábbi részekben? Így, hogy ennyi base fegyver van, kíváncsi vagyok mikor lesz meg az első Atomic cammo.

(#964) Linem válasza Csokishurka (#960) üzenetére


Linem
senior tag

Én ezt nem vettem észre, hogy mindent vinne az ST-44. Messzebbre hatásos és pontos, de közelre szinte minden ellen gyengébb. Mióta aranyoztam, azóta a többi AR-rel egész élvezet lett a játék, mert ezzel csak pötyögtetni lehetett. Azok legalább Das Hause-on is hatásosak közelre.

(#965) DrTechnoid válasza shotika (#962) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nálam összesen 4szer fordult elő, nem azt mondom hogy sok, de rohadt idegesítő. Talán befoltozzák a következő hetekben.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#966) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Ha valaki esetleg Windows 11 alatt játszik a Vanguarddal és problémája van, érdemes ezt is figyelembe venni:


Sajnos szerintem nem csak a Vanguard esetében van probléma, ha be van kapcsolva a Windows 11 alatt a Játék üzemmód (Game Mode).
Javasolt kikapcsolni.

(#967) nutella1 válasza 3L1T3 (#957) üzenetére


nutella1
őstag

Konzolon nem hasznàl a játékosok zöme FPS-hez egész véletlenül egér-billentyű combo-t?

https://erdélyízei.com

(#968) Golyo69 válasza nutella1 (#967) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nem a zöme de sokan :) köztük en is

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#969) nutella1 válasza Golyo69 (#968) üzenetére


nutella1
őstag

Köszönöm, ide szerettem volna kilukadni:)

https://erdélyízei.com

(#970) Corpuscle válasza Golyo69 (#968) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én kontrollerrel tolom SX-en, crossplay off. Néha-néha bedob egeres Xbox-ost a lobbyba. Egérrel mi a tapasztalat? Találsz lobby-t probléma nélkül?

(#971) Csokishurka válasza Corpuscle (#963) üzenetére


Csokishurka
őstag

NEm még nem vetettem össze, de szerintem nem olyan vészesen sokkal több.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#972) Csokishurka válasza Linem (#964) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát nem tudom, én úgy vettem észre közelről is elég durva, talán MP40 ami ellen gyakrabban vesztettem tűzpárbajt.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#973) Golyo69 válasza Corpuscle (#970) üzenetére


Golyo69
senior tag

Persze simán Nagyon gyorsan, mondjuk nekem Crossplay on. De majd kiprobalom ha kikapcsolom akkor mi a helyzet.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#974) Corpuscle válasza Corpuscle (#780) üzenetére


Corpuscle
őstag

Többen írják, hogy annak ellenére, hogy a számláló nem látszik a Vanguardban, megy a 2xp token, duplázza a pontokat.

(#975) nutella1 válasza Corpuscle (#974) üzenetére


nutella1
őstag

Nem dupláz ez semmit.

https://erdélyízei.com

(#976) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok,

Valaki tud optimális beállítást játékba? pl fegyver mozgás stb játék felbontás egér beállítás billentyűzet, zoomoláskor fegyver teljesen félre lő azt van olyan akinek fixen áll amikor lő zoomolás közbe

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#977) nutella1


nutella1
őstag

33 multikillt produkáltam előbb, 7 mvp-vel, gyakorlatilag nem csináltam semmit. :DDD

https://erdélyízei.com

(#978) Bib válasza zolokas (#976) üzenetére


Bib
őstag

Hát ezt magadnak kell beállítani ahogy más Fps játékokban megszoktad. A fegyver elhúzása ellen az egeret mozgatni kell ellenirányban finoman. Persze ahogy tudod fejleszteni a fegyóidat testre szabhatod és egyre jobb lesz.

(#979) gjung44 válasza zolokas (#976) üzenetére


gjung44
tag

800-as DPI és 8-as in game sens nálam eddig minden COD-nál bejött. próbáld ki aztán ha kényelmetlen akkor igazitasz rajta. lefele változtathatsz amennyit csak akarsz ha úgy érzed hogy ez túl gyors, de feljebb már nem tanácsolom hogy állitsd. nálam ez a leggyorsabb amivel még szépen tudok lőni. a lényeg hogy ne váltogasd tul gyakran hanem löjj be magadnak egyet aztán szokj hozzá.

(#980) duckload válasza gjung44 (#979) üzenetére


duckload
tag

Igen ezt mindenkinek maga kell megtalálnia. Én mindig is high sens en játszottam 800dpi 16 a játékban, de valakinek ez játszhatatlan. Meg kell találni mi a kényelmes aztán azt orrvérzésig nyomni! Van aki egész karbol céloz a fonom mozgásokat meg csukóbol, én meg csak csuklóbol. Kinek mi, tuti beállítás nincs amivel mindenki jó! :)

[ Szerkesztve ]

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#981) gjung44 válasza duckload (#980) üzenetére


gjung44
tag

azért az a duplája szerintem kicsit sok :D még csuklóshoz is. akik könyékből tolják azok még az enyémnél is jóval lejjebb állitják. azért szerintem jo ha van egy kis útja az egérnek amikor mozgatod különben sok lesz a hiba

(#982) Csokishurka válasza gjung44 (#979) üzenetére


Csokishurka
őstag

En is ennyin tolom nekem pont optimális. Ilyen átmenet a csuklo-könyék kozott. Talan quick scope hoz neha kicsit sok.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#983) zolokas válasza gjung44 (#979) üzenetére


zolokas
aktív tag

video és gameplay beállítás? elég jó a gépem még is laggol valamikor

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#984) bager13


bager13
aktív tag

Na így majdnem egy hét játék után azt mondom sokkal jobb lett mint vártam.

Igazi pörgős cod, az ami miatt a codokat "szeretjük".
A mechanika remek.
A 2VH-s téma közel áll a szívemhez, de valljuk be ez csak témájában az, de megértem, hogy a pörgös cod élmény miatt feláldozták a "korhű élményt".
A grafika teljesen rendben van boxon, talán egy-két pálya még mindig homályos, ha távolra nézek.
Szépen tartja boxon a 120 Fps-t, egy-két mapon vannak néhol droppok.
A champion hill mód valami eszméletlen szórakoztató, remélem jönnek még újabb módok később.
Crossplay ellenére itt nem tűnt fel, hogy tele lenne csalóval, mint a Warzone.

Szóval az én elvárásaimat túlszárnyalta.
Aki meg várt volna valami gyökeres változást és megvette majd csalódott, annak azt üzenem, hogy: Ez egy COD az eladási szám(meg persze a mikrotanzakciós bevétel) a lényeg, minél casualabb, minél jobban követi a megszokott sémát, annál több fogy.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#985) gjung44 válasza zolokas (#983) üzenetére


gjung44
tag

a felbontés nyilván a monitorod felbontása lesz. grafikában minimumra állitok szinte mindent de én 4kban játszok. alacsonyabb felbontáson adhtasz rá jobb texturákat vagy amit akarsz amig megvan a monitorod képfrissitéséhez megfelelő FPS szám.

(#986) Corpuscle válasza nutella1 (#975) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tegnap esti körök elindított tokennel, ma megnézem anélkül mennyit ad.



(#987) szgabor12 válasza Corpuscle (#986) üzenetére


szgabor12
tag

Ha jól emlékszem nekem tegnapelőtt volt 30000 xp környéki köröm, és én fixen nem nyomtam el tokent. Azt nem tudom, hogy épp volt-e dupla xp abban az időszakban.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#988) Corpuscle válasza szgabor12 (#987) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tudtommal nem volt még 2xp a játékban, és úgy rémlik a challenge nem duplázódott már CW-ben sem. Szóval az alap xp-t érdemes majd figyelni.
Nem fárasztok tovább senkit a hülyeségemmel, annyira nem életbevágó dolog ez. :) Eddig nem figyeltem mennyi xp-t dobálgat, így nem tudom hová tenni ezeket a számokat sem, hogy dupla-e. Este megnézem úgy, hogy nem tolok tokent.

(#989) venom8888


venom8888
őstag

Van mar valami hir a csiterekrol? Bannoljak oket, vagy mi? Semmi info rola,pedig ez volt a legjobban vart info, hogy mukodik-e vagy sem. Bannolgatnak-e vagy sem. Lattam YT-on videot, hogy WH-zott az ember a BETA ban

(#990) juve600 válasza venom8888 (#989) üzenetére


juve600
nagyúr

mikor láttál te valakit bannolni COD-ban ??? :D :D :D

(#991) venom8888 válasza juve600 (#990) üzenetére


venom8888
őstag

Soha ,mert nem volt bennuk Anti Cheat :D De most mar "elvileg" van.

(#992) Laby


Laby
senior tag

Ez a kutya killstreak még mindig nevetséges egy valami...Egy emberbe elég 2-3 golyó, kutyába meg 10-15 golyó kell vagy mi?!
Nem is értem komolyan...amúgy is a legidegesítőbb dolog volt a kutya már a CoD5-ben is, de így hogy "god mode"-ban jönnek, erre ráraktak még egy lapáttal.

Íme egy tegnap esti példám:
Youtube: [link]

Ezt leszámítva nekem meglepően nagyon bejön a játék.

(#993) venom8888


venom8888
őstag

Tudnek orulni egy dupla xp hetvegenek ami most kovetkezik :)

(#994) boogie84 válasza venom8888 (#989) üzenetére


boogie84
veterán

Shadow ban létezik MW-ben, CW-t nem tudom. Az egyszerűbb csalásokat valahogy megfogják. Gondolom itt azokról lehet szó, amit a google keresőben megtalálsz az első 3-ban.
Elvileg még egy hónap mire jön a user oldali anticheat. Szerver olvalról már aktív, úgy tudom.

#995 juve600
Sajnos egyet kell h értsek. CoD nem létezik csalók nélkül. Bár úgy tudom a Valorantban is vannak, pedig ott már elég komoly anticheat van. Vmi olyasmi kellene ide is, de akkor miből finanszírozzák a következő CoD fejlesztését? :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#995) juve600 válasza boogie84 (#994) üzenetére


juve600
nagyúr

ez a cheat olyan mint a sportban a dopping, mindig egy lépéssel előrébb jár

(#996) venom8888


venom8888
őstag

A nagy beszaggatos, akadozasos Packet Burst el mit lehet kezdeni?

(#997) k-adi válasza Laby (#992) üzenetére


k-adi
nagyúr

megnéztem a videót, tényleg elég gáz :D de ott valami más se stimmelt, voltak teleportálások is ide oda

(#998) nutella1 válasza Laby (#992) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem ez a killstreak rendszer, mármint a választék, eléggé gyenguska. Sokszor azon tűnődöm, melyik még gagyibbat tegyem be.

https://erdélyízei.com

(#999) venom8888


venom8888
őstag

lehet reportolni a jatekban mast?

(#1000) boogie84 válasza venom8888 (#999) üzenetére


boogie84
veterán

Jobb klikk a nevére és meg is van. Utólag F1, és Recent player menüben.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.