Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) MaddeNNNN válasza nsrking (#1897) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

ugyan azt tudom Neked mondani, mint anno diplomaosztón egy kitüntetéses oklevelet (4.51-nél jobb átlag, összes szigorlat jeles), átvevő csajnak egy ismeretlen hang a tömegből halkan: na menj a faszomba :D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1902) Beaumont válasza shotika (#1900) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Én lelőttem egyet, először azt hittem egy ellenfél valami hülye skinnel. :D Aztán kiírta hogy lelőttem a krampuszt. :DD

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1903) steele80


steele80
senior tag

Most azt hiszem ráhagyom. Én nem szoktam cheaterezni, de belefutottam és átérzem, hogy milyen lehet annak, akinek folyamatosan szétkúrják a játékát. Amit észrevettem, hogy a match summary-ból kikerült a tabella ezt nem tudom miért vették ki, innen lehetett a legjobban reportolni. Szóval nem tudom mi történt tegnap óta, de valami történt az biztos és ha az új anticheat ennyit tud az sajnálatos. Feltűnően sok volt a mai meccseimben a professzionális 1-10 közötti rank-es játékos és mind pc-s. Na mindegy is.

[ Szerkesztve ]

(#1904) boogie84 válasza steele80 (#1903) üzenetére


boogie84
veterán

Shipmenten játszottam tegnap egyik ismerőssel. Mindenkinek 50-60-70 között megállt a killek száma, de neki 147 volt. És még azt írták h nem láttam igazán jó játékost. :U
Hát persze...
Egyáltalán nem csodálkoznék, ha csak a google-ba beírt vanguard cheat első találatán kapható csalást szűrné meg, a kicsit drágább fizetősöket úgyan úgy nem. :U

#1899 nsrking
Ennyire nem akarom elk...ni a játékélményt az atomic skin miatt. Én domizok, sdzek, hardpointozok hc-n.
Egyébként le a kalappal. :C

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1905) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Tegnap lefrissítettem az nv drivert a dec. 20-i kiadásúra és megszűntek végre az fps dropjaim. :C Belőttem a maxfpst 144-re, egész szépen tartja. Teljesen megváltozott a játékom képe, kis darálós tdm-ekben rendre le tudtam hívni a kutyákat. :DDD

Egyébként fps ide, képfrissítés oda, a killcamból visszajátszva sokszor azt látom, hogy hihetetlen helyzetből (takarásból közeledve) is rámhúzzák abban a pillanatban, ahogy a látómezejébe kerülök. Sokszor azt érzem, hogy világítok a pályán, mert körülöttem a társaim közül csak engem szednek le. :D Ez ilyen pc-s kiváltság, vagy valamit máshogy kellene csinálnom?! (sprintre, gránát csettintésre instant leszednek)

Milyen perkeket javasoltok? (Én nem kempelel, szeretem vègigrohanni a játékidőt)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1906) Corpuscle válasza Madn!ght (#1905) üzenetére


Corpuscle
őstag

"Én nem kempelel, szeretem vègigrohanni a játékidőt". Na, ez a baj! :)
Ghost, esetleg az új perk a serpentine (Season One battle pass, Tier 21: Sprinting reduces incoming damage). Hasznosnak tűnik, nem tudom mennyit csökkent, ki kellene tapasztalni ér-e valamit. Mostanában high alert perket is használok, meglepően sok biztos haláltól lehet megmenekülni, sőt kill-t is összehozni. Lightweight (Increases movement speed) is nagyon jó lehet neked, ha rohangászós vagy.
Fegyvereknél subsonic lőszer, silencer. Valamint van amelyik fegyónál elérhető kill után gyorsabban futsz, sebzetten pontosabban lősz, gyorsabban tárazol képesség.
Sajnos, nem sajnos az alap fegyverek gyakran gyengék. Egy-egy kiegészítő nagyon sokat dob a használhatóságon, lvl 20 körül már érezhető a javulás. Persze ez sem szentírás.

(#1907) nutella1 válasza Madn!ght (#1905) üzenetére


nutella1
őstag

Ha rush-olni szeretsz, arra nincs semmilyen perk sem. Kicsit taktikusabban. ;)

https://erdélyízei.com

(#1908) Madn!ght válasza Corpuscle (#1906) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszi a tanácsokat! :R
Igen, azt nézegettem, hogy melyik perk miket adna, de nem igazán találtam még meg a tutit. :N

Egyébként a sprintre meg a gránátra kirajzolódok az ellenfélnél? Csak mert annyira egyszerre elkezd mindenki lőni, ahogy rányomok, hogy hihetetlen :DDD

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1909) Silverboy válasza Madn!ght (#1908) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Run&Gun:
Ghost & Forward Intel & Lightweight
P1 alternatívák: Intuition, Cold Blooded, Dauntless
P2 alternatívák: Radar, Piercing Vision, High Alert (engem baromira megzavar :DDD)
P3 alternatívák: Scavenger

Fegyver, stílus, stb. kombináld össze őket neked melyik jön a legjobban be :).

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#1910) nutella1 válasza Madn!ght (#1908) üzenetére


nutella1
őstag

Használják a Piercing Vision-t, de ha még ad hoc be is rongyolsz közéjük, nagyon ne csodálkozz :N

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1911) Casanova*


Casanova*
veterán

Kinek mi a kedvenc fegyója? Nekem itra ,,copper promise,,! Meg is vettem. ;] Jól néz ki a kis drágaság. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1912) nutella1


nutella1
őstag

Az ujjait egyenként, persze virtuálisan de mégis módszeresen eltördelném, aki HC-ban visszavonta a Combat Pacinget, pl. a Tactical mod választását, "mert én sík hülye vagyok": [link]

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1913) nsrking válasza boogie84 (#1904) üzenetére


nsrking
senior tag

Én egy nagyon jó challengeként tekintek rá, nem is igazán tetszett az Atomic mint skin.MW fegyók is mind kivétel nélkül Damascus :D

Egyébként a Panzerfaust-nál látom hogy az utolsó előtti camot longshotra cserélték, de fix hogy bugos.. 3-ig számolta és hiába ölök a map másik végében ellent, nem adja meg longshotnak..

(#1914) urbi73


urbi73
senior tag

Sx konzolra megéri megvenni a Vanguard-ot ? Most elég jól beakciózták ezt a játékot.

-

(#1915) nsrking


nsrking
senior tag

Én azon játszom.fix 120 fps, megéri.

(#1916) mate182 válasza 3L1T3 (#1851) üzenetére


mate182
tag

Hátt őőő.

Minden a 8 és 13 éves korosztálynak szól. Minden. Fortnite, BF2042, APEX Midnenhol.
Ők égetik a pénzt. Ők a célközönség és belőlük él.

Baráti körben volt már téma, hogy ha felnőtt komoly kiegészítő, tartalmak jönnének pénzért... akár korhű, mi simán megvennénk... induláskor a sima MW2019 első 4-5 szezonjában szerintem iszonyú jó tartalmak voltak, amik korhűek és valamennyire azért komolyak voltak.
A vége fele már dedó, sőt a COD BO CW is végig dedó.
Vanguard is full dedó.

Én 28 vagyok. Ne feledd, az emberek nagy része, főleg az idősebbek... veri a cintányért és a dobot, hogy ő ilyen szarokra márpedig nem költ, hogy skin, camo stb Stb stb... ne csodálkozzunk akkor, hogy ha hangot is adnak neki, hogy nem mi vagyunk a célközönség.

Talán egyszer....

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#1917) mate182 válasza steele80 (#1903) üzenetére


mate182
tag

Folyamatos, szüntelen probléma.

Perk cheat, wall hack, HS bot

Tegnap nézegettem videót a no recoil macro-ról YT-on. És arra jutottam, hogy csak az már ki is vette a kihívást a játékból részemre. Egyszerűen nem értem mire jó.

Ja... azt vágod, hogy a ki érett hozzá vagy megvette, azért botokkal játszatta, grindolta az elején a fegyver fejlődési szintet :D:"D

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#1918) nutella1 válasza mate182 (#1916) üzenetére


nutella1
őstag

Kisgyerekek, vagy gyermeklelkűek pénzéből tartják el a legtöbb multi címet, ez nem is kérdés, viszont már nem lesz "talán egyszer".

https://erdélyízei.com

(#1919) Tomko78


Tomko78
őstag

Ez a FidelityFX Super Resolution eddig is benne volt a grafikai beállítások közt nem ? ma jött email hogy bővült a AMD FidelityFX Super Resolution támogatót játékok listája , és most vettem észre Codok közül a Vanguard már benne van

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1920) nutella1


nutella1
őstag

Még mielőtt elmulasztanám, mert indulunk a családdal karácsonyozni. Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves fórumtársnak! :R

https://erdélyízei.com

(#1921) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Ide is beÍrom, hátha tud nekem valaki segÍteni.
Ps5-ön játszom, ismerőssel osztott accounton. Usa-ba vásárolta meg a játékot, és én is letöltöttem és játszom vele.Nekem nem usa account van lehet ez lesz a gond. Szóval kellett 400 pont a battlepasshoz és a saját store-ba vásároltam 500 pontot, de nem adta hozzá, usa accounton kellett volna? De akkor meg neki adja hozzá, vagy valamit kihagytam és nem aktiváltam? :R

(#1922) Corpuscle válasza nutella1 (#1920) üzenetére


Corpuscle
őstag

Boldog karácsonyt! :) :R

(#1923) Corpuscle


Corpuscle
őstag

PPSH-t, M1928 SMG-t alig látok embereknél. Ennyire gyengék lennének? Valamelyiket elkezdeném, de a legutóbb húzott fegyverek annyira nem feküdtek, hogy nincs kedvem további szíváshoz egyelőre.

(#1924) Tomko78 válasza Corpuscle (#1923) üzenetére


Tomko78
őstag

Type 99 na az egy mocsok fegyver , van amikor egy golyóval 2 embert lelövök , de 99 %-ban még 1 golyó is kevés bele csak megsebzi , és a másodikra már ritkán tudom meglőni mert lelő az ellenfél :) shippmas egy átok a Type 99 :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1925) Deck válasza Corpuscle (#1923) üzenetére


Deck
titán

Shipment-en maxoltam mindegyiket de egyikkel se volt gondom.

PS5

(#1926) LackoMester


LackoMester
addikt

Cs, kipróbáltam a gémet, futottam néhány kört, nemrossz, külünösen a DOME pálya tetszett, igaz alig 3 páyát láttam. Folytatjuk. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1927) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Jó kis játék... ma sikerült megdönteni a shipmas rekordom, 147:77 DOM HC. 101 tényleges kill. :Y Egészen jó dolog a tüzes lőszer, HC-n, persze:DDD Combat shotgunban pláne. Mondjuk a tüzes gránátok száma ijesztő.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1928) Szellem. válasza BandiHUN (#1927) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Melyik a tüzes lőszer?

(#1929) Casanova* válasza Szellem. (#1928) üzenetére


Casanova*
veterán

Incendiary [Are Incendiary Rounds Overpowered?]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1930) Casanova*


Casanova*
veterán

Szerintetek melyik a legjobb lőszer típus ,,ammo type,,?
[Incendiary vs. Hollow Point vs. Lengthened]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1931) Szellem. válasza Casanova* (#1929) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm. :R

(#1932) Tsebacsi válasza Casanova* (#1930) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Helyzetfüggő és fegyverfüggő, az SMG-nél szerintem az Incendiary, a távolsági AR-eknél (pl. BAR) meg a Lengthened vagy a HP a megfelelő.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1933) Casanova* válasza Tsebacsi (#1932) üzenetére


Casanova*
veterán

Nekem a hollowpoint a nyerő. Ha vállon vagy lábon találom el. Ugyanúgy beadja,mintha mellkason találtam volna el. Nagyon adja!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1934) centrino


centrino
aktív tag

Tudom, hogy nem kéne ennyire jól szórakoznom rajta, meg toxic, meg nerfelni kéne, de a karácsonyi pályán szintezem épp a shotikat hardcore módban. Gung Ho, buck&slug, hipfire. Első pár szint szenvedős, de utána... Elszabadul a pokol :D

(#1935) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Ajiba vihető Timeless Endowment Pack: [link] .
A kódot a leggyorsabb kommentelőnek küldöm priviben. Kellemes ünnepeket!

(#1936) steele80 válasza phenomHUN (#1935) üzenetére


steele80
senior tag

Jöhet! Köszi! Boldog Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

(#1937) Chumlee


Chumlee
senior tag

Driver frissítés sem oldotta meg a problémát. Viszont mikor rögzíteni akartam NVIDIA Highlights segítségével a problémám, na azóta nem produkálja. Olyan volt mintha a fényerő értéke ugrált volna 60-ról 70-re ...

(#1938) Casanova* válasza Chumlee (#1937) üzenetére


Casanova*
veterán

Töröld a players mappát! Documents\Call of Duty Vanguard\players. aztán indítsd el a gamet! Meglátod sokat javul a game. Minden ilyen nagy update után ezt kell csinálni. A régi players mappát törölni kell mindig,mert valamiért elkúródik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1939) Hublot


Hublot
senior tag

RICOCHET Anti-Cheat bans 48,000 cheaters in Vanguard and Warzone! :DDD [link]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#1940) Casanova* válasza Hublot (#1939) üzenetére


Casanova*
veterán

Na ez nagyon jó hír! :C

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1941) Hublot válasza Hublot (#1939) üzenetére


Hublot
senior tag

Lol! If players are found to be cheating in Warzone, RICOCHET will apparently hardware-ban them.

Vehetnek új gépet a csalók! Hardware-ban kaptak mind. :C

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#1942) duckload válasza Hublot (#1941) üzenetére


duckload
tag

Végre amit rég vár mindenki. Gondolom a másik oldalon már nagy erőkkel megy a kijátszása. Remélem sok majom csaló nem fog tudni játszani emiatt! :C

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#1943) Hublot válasza duckload (#1942) üzenetére


Hublot
senior tag

Szeretem ezt a sorozatot de le kellett raknom a játékot mert kb minden kört lecsaltak. Most talán visszatérek. :K

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#1944) Atish19 válasza duckload (#1942) üzenetére


Atish19
őstag

És ennek a használt alkatrész vásárlók hogyan fognak majd örülni ;]

(#1945) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg valakinek nem lenne kedve a zombi részt tolni?
Ismeretlenekkel már eljutottam 20-as körig de általában utána már elfogy a kedv mindenkinek :)

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#1946) Beaumont válasza Atish19 (#1944) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hat lesznek erdekes dolgok akkor. :D Ilyenkor milyen hardvert bannolnak egyebkent?

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1947) Tsebacsi válasza Beaumont (#1946) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Alaplap szokott lenni azt hiszem.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1948) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Vanguardos fegyókra van olyan kiegészítő, hogy lángoló skulót lő? Mostanában nagyon sokat látok ilyet.

(#1949) Corpuscle válasza NY_A (#1948) üzenetére


Corpuscle
őstag

Incendiary lőszer. Mindegyik fegyvernél elérhető a megfelelő szint elérésekor.

(#1950) NY_A válasza Corpuscle (#1949) üzenetére


NY_A
őstag

Értem. Köszönöm. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.