Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Monoton válasza oriic (#296) üzenetére


Monoton
tag

Én soknak tartom ezekre a kis mapokra már a 10v10 játékost is pl. a Dominion módban. Tényleg mindenki össze-vissza rohangált, senki nem fogta a pontokat, káosz volt az egész.

Várható a multiba valami olyan mód, ahol nagyobb "csatákat" lehet majd játszani? Pl. mint a Battlefront 2-ben a Galactic Assault vagy Supremacy. Bocs ha hülye a kérdés, de nekem a COD2 volt az utolsó olyan call of amibe viszonylag sok órát tettem. :DDD

(#302) oriic válasza Monoton (#301) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tudom, hogy ilyen nagy módok nem lesznek benne.

Live-Die-Respawn

(#303) duckload


duckload
tag

Siralmas ez a Vanguard! Ismét csak pc-n lesz értelme komolyabb szinten játszani....
Konzolon nem tudom mikor lesz már hasonló a technikai színvonal, Activision bekaphatja...

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#304) Laby válasza duckload (#303) üzenetére


Laby
senior tag

Ezt hogy érted?

(#305) SI válasza duckload (#303) üzenetére


SI
tag

A Call of Duty soha nem volt és nem is lesz igazi konzolos játék.

(#306) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Arról van már hír, hogy a zenét ki készíti az idei részhez?

(#307) nutella1 válasza Corpuscle (#306) üzenetére


nutella1
őstag

Google a barátod :) : [link]

https://erdélyízei.com

(#308) Corpuscle válasza nutella1 (#307) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi! Mentségemre, mindig azzal kezdem. Most valahogy eszembe sem jutott. Biztos korral jár. :D

(#309) nitro16 válasza SI (#305) üzenetére


nitro16
senior tag

Mit jelent az, hogy igazi konzolos játék? :F

(#310) nutella1 válasza Corpuscle (#308) üzenetére


nutella1
őstag

Eléggé "CS" kategóriásnak tűnik ez a zeneszerző, a Sarah Connor Chronicles-nek is ő komponálta a zenéjét (bár kétlem, hogy a kottát ismerné). Értelmes munkája nincs. Valamit azonban csak összehozott Reason-el, hangok, zörejek.. Téma nulla. Ebből kiindulva, remélem ebben a részben is lesz választható háttértéma. Nem csak valami idegesítő pop-rock-heavy metal életidegen katyvasz.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#311) oriic válasza nutella1 (#310) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vávávávárj, te ezt most Bear McCreary-re írod? :D WTF Bear McCreary-re???

Live-Die-Respawn

(#312) nutella1 válasza oriic (#311) üzenetére


nutella1
őstag

Rá bizony. Nem egy Alan Silvestri a bácsi.🙈😜 Vagy volt valamilyen kiemelkedő munkája a Battlestar Galactica és a Wrong Turn 2 mellett amiről nem tudok? :DDD Jó lenne, istenbizony örülnék neki.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#313) nutella1 válasza oriic (#311) üzenetére


nutella1
őstag

Godzilla se volt semmi, csupa jelentős, korszakformáló alkotás :DDD :DDD :DDD Sorry-sorry :DDD :R Ezek a szerzők csak a régi nagyok másolatai, utánzatok, árnyékok, középszerűek. Hidd el, én örülnék a legjobban, ha végre érkezne akár csak egyvalaki, aki képes maradandó összehozni ebben a szegmensben.

https://erdélyízei.com

(#314) Linem válasza nutella1 (#313) üzenetére


Linem
senior tag

Mindegy. Az a lényeg, hogy a kottát nem ismeri. :DDD

(#315) nutella1 válasza Linem (#314) üzenetére


nutella1
őstag

Az elég nagy probléma. Olyan, mintha olvasás nélkül próbálnál meg regényt írni :R :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#316) csibe1 válasza nutella1 (#315) üzenetére


csibe1
addikt

Ehh, túl sokat akarsz, az a te bajod. :P :K
A regényírás közben nem lehet olvasni, mert akkor készül a könyv! ;] :DDD
Kottát meg pláne nem :))

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#317) Corpuscle válasza nutella1 (#310) üzenetére


Corpuscle
őstag

Spotify-on még semmi, a BF 2042 tracklist már elérhető. Igaz, pár héttel korábban is jelenik meg a játék.

(#318) steele80


steele80
senior tag

Az open béta pc-re az holnap már tölthető lesz, vagy csak 16-án fogja jelezni a battle.net, hogy tölthető és játszható?

(#319) Corpuscle válasza steele80 (#318) üzenetére


Corpuscle
őstag

Xbox-on tölthető az Open Beta 16,30 GB az X|S verzió. Gondolom PC-n is hamarosan. Azt nem tudom, hogy mindenki töltheti, vagy csak az előrendelők egyelőre.

(#320) juve600


juve600
nagyúr

Vettem béta kulcsot pc-re
Mikor lehet tölteni ?
:R

(#321) N@idia


N@idia
őstag

Ma kezdődik az open béta ps5-ön ? Lehet már tudni mikortól lehet játszani :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#322) Corpuscle válasza N@idia (#321) üzenetére


Corpuscle
őstag

Általában 10 am PT, vagyis 19.00 óra.

(#323) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Oriic gyere Codozni, ez legalább megjelenik időben (reméljük)! ;]

Amúgy sajnálom, sokan rákészültek már.

[ Szerkesztve ]

(#324) Tomix24 válasza Corpuscle (#319) üzenetére


Tomix24
addikt

Sima xbox one x - re lehet nem is lesz open beta?

(#325) Corpuscle válasza Tomix24 (#324) üzenetére


Corpuscle
őstag

Biztos hogy lesz.

(#326) SI válasza nitro16 (#309) üzenetére


SI
tag

pl: autóverseny

(#327) BerserkGuts válasza juve600 (#320) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:F én is ezt akartam megtudni

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#328) oriic válasza Corpuscle (#323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Á, nekem az alpha, meg a korai PS5 béta elég volt. Majd jövőre az MW2-re jövök újra. (BF delay-ről meg ne is beszéljünk. :( )

Live-Die-Respawn

(#329) Corpuscle válasza BerserkGuts (#327) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ennyit találtam:

“PC players who have pre-ordered Call of Duty: Vanguard on Battle.net can pre-load the beta as well via the Battle.net client on your computer. Select the drop down next to “Install” and chose the “Beta” as the version.”

(#330) juve600 válasza BerserkGuts (#327) üzenetére


juve600
nagyúr

már lehet tölteni
16gb kb

(#331) BerserkGuts válasza juve600 (#330) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DD köszi

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#332) Corpuscle válasza oriic (#328) üzenetére


Corpuscle
őstag

Átérzem. Hezitáltam melyik legyen (Cod-BF), végül erre szavaztam. BF esetén már szabit elintéztem volna stb. Lehet annak sem lett volna sok értelme, hogy egy bughalmazt adjanak ki. Én drukkolok neki, hogy visszahozza a régi fílinget.

(#333) b. válasza juve600 (#320) üzenetére


b.
félisten

Már tegnap lehetett tölteni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#334) nutella1 válasza b. (#333) üzenetére


nutella1
őstag

PC-re? ..mert én nem tudom letölteni. Megvettem az Ultimate-et, be is vagyok lépve a www.callofduty.com/vanguard/beta-n, de nem látok download ikont. Vagy letölti magától a Battle.net?

Oh, megvan, megtaláltam, sorry, telepítve. :R 12 Giga? :) Lehetne ennyi a teljes játék is. :)

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#335) DrTechnoid válasza nutella1 (#334) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Engem is érdekelt, de a support oldalukon ez van :

"If you pre-order Call of Duty: Vanguard through the PlayStation Store, Xbox Store, or Battle.net, you don't need a code. You're automatically registered to participate in the Call of Duty: Vanguard Beta* on PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, or PC."

Szóval ha bneten vetted akkor nincs teendő, automatikusan beta kompatibilis vagy.
Mindezek mellett én se tudom mér szürke még mindig az install button, egész nap távol voltam , ráért volna lecsorgatni mire hazaérek.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#336) nutella1 válasza DrTechnoid (#335) üzenetére


nutella1
őstag

Ez igaz, csak nem vettem figyelembe, hogy a Vanguard ikon alatt kiválasztható a Beta is, mert ezt nem jelzi semmi. Előzőleg kaptam egy mailt, a játék vásárlása után, hogy regisztráljak a vanguard beta-n. De minek? Én is úgy gondoltam, hogy kapásból meg kell jelennie a beta ikonjának a Battle.net-en. Meg is jelent, legördülő fülben. Már nem szürke az ikon, tölthető. Legalábbis én 2 perccel ezelőtt szedtem le.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#337) b. válasza DrTechnoid (#335) üzenetére


b.
félisten

át kell állítani a lenyíló fülecskét bal alsó részen Beta-ra , lehet azért nem látszik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#338) GrG1210


GrG1210
aktív tag

üdv , aki nem rendelte elő mikor töltheti le a betat?

(#339) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Xbox-on elindult a béta.

(#340) DrTechnoid válasza b. (#337) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nutella1 és b. , köszi az infót , nem túl feltűnő ez a legördülő gombocska :DDD Már hasít is lefelé.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#341) nutella1 válasza DrTechnoid (#340) üzenetére


nutella1
őstag

Elindult a téma :) :) :) Go-Go-Go! :) :) :)

https://erdélyízei.com

(#342) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

PC-n mikor indul? Vettem egy béta kódot mégsem enged be. Valaki tipp? cdkeys-ről van.

PSN: szuhi

(#343) Tomko78


Tomko78
őstag

Én a HC módot várom , de a normál tdm is elmegy , sokkal jobban halnak mint MW meg CW alatt , főleg miután a FOV 120 tettem :) ha ez így marad nem lesz rossz , pc alatt is simán megy :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#344) Golyo69 válasza Tomko78 (#343) üzenetére


Golyo69
senior tag

Igen nem kell egy tár :)

Viszont a hang az fos sztem :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#345) Tomko78 válasza Golyo69 (#344) üzenetére


Tomko78
őstag

Itt azért nem érzem hogy hegylakók lennének az ellenfelek :) Grafika is teljesen színpatikus , bőven viselhető a hang meg lesz jobb is :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#346) nutella1 válasza Tomko78 (#343) üzenetére


nutella1
őstag

HC nélkül ennek a Beta-nak értelme sok nincs. De neked nincs olyan érzésed mintha kiadták volna újra a WWII-őt? :DDD Nem a fenét nem. :DDD Megfigyeléseim: Valamennyivel szebb a grafika mint a WWII. Hangulata pedig jobb mint a Cold War-é. A hang ugyan ultra gáz, narrátor meccsek alatt szintén, keménykedő kocsma szint. Deee, végeredményben jó lesz ez :C Optimalizáltabb mint a CW. Még nincs is benne DLSS, de szárnyal a gém.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#347) Tomko78 válasza nutella1 (#346) üzenetére


Tomko78
őstag

De valahogy nagyon jól megcsinálták , szinte egyből ráéreztem a gamere ami eddig egy codnál sem volt ,máskor hetek kelletek míg megszoktam ,itt valahogy minden fain , lehet a cw volt olyan gáz hogy attól megedzve már minden happy :) nekem valahogy ez még a WWII is sokkal jobb , csak félek ez a béta szépsége és a végleges már jóval szenvedőseb lesz , grafika meg nekem teljesen megfelel , lehet most a vga hiány miatt kicsit oda figyeltek rá ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#348) hcol7 válasza Tomko78 (#347) üzenetére


hcol7
senior tag

mar a cod1 ben is a dobtarat fogta a karakter. az amugy nem forrosodott fel hasznalat kozben?

(#349) nutella1 válasza Tomko78 (#347) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem Nem a VGA "hiány" az oka (aki akar/és van rá keret, úgyis tud venni kártyát, élő példa rá a helyszínen: PH). Inkább ugyanaz a motor mint a WWII. Annak sem volt túl nagy gépigénye. A végleges verzió meg ugyanez lesz, minimális változtatásokkal. És igen, erre a játékra ráérezni egyszerűbb mint a faék. Minden megy gördülékenyen magától. Még a végén az ember elhiszi magáról mennyire tud. :DDD

https://erdélyízei.com

(#350) Tomko78 válasza hcol7 (#348) üzenetére


Tomko78
őstag

Nem lenne ildomos ha fel forrosodna ,

a csövet meg nem kéne fogdosni ;] nutella 1 : tuti nem WW2 motor vagy nagyon átdolgozott , mert nekem a ww2 brutál rossz volt 5700 xt vgaval , ha céloztam 250 FPS ha meg mentem alig volt 80-90 FPS , nem tudom miért utálta a vgam a ww2 gamet

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.