Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Linem válasza Corpuscle (#1349) üzenetére


Linem
senior tag

Nem tudom, hogy ezt a célzást mennyire tudják majd helyrehozni. :D Próbáltam már az attachmentekből mindenféle variációt, de a recoil semmit nem javul. Mindenhova visz, csak az enemyre nem. :DDD

(#1352) zolokas


zolokas
aktív tag

Hulladék a game miért kell bele lőni egy tárat a kutyába meg a célzásokkal ki tudnak kergetni a világbol, nem is céloz rám azt lelőtt, xbox meg playstation miért kell velük együtt játszani, ki lehet kapcsolni az igaz hogy csak pc-sek legyenek, meg ez a vote ökörség is, jó lenne ez a game ha ezek nem lennének

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#1353) venom8888 válasza zolokas (#1352) üzenetére


venom8888
őstag

Ez a Vote valoban csak idohuzas, kalap szar az egesz.

(#1354) Deck válasza zolokas (#1352) üzenetére


Deck
titán

Azért, hogy legyenek játékosok és ne haljanak ki. De mi a baj? Csalás PC oldalról van az esetek 99%-ban.

PS5

(#1355) shotika


shotika
őstag

Lángszórós csicskákra van valami trükk, hogy lehet hamar leszedni őket?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1356) Casanova*


Casanova*
veterán

Messzire egyszerűen nem látni a kempereket,semmit nem látok. Csak, ha arra célzok és megjelenik az ,,enemy name,,. Ekkor látom ott az enemy,de mire észreveszem már lelőnek. Ti is így vagytok vele?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1357) laragirl83 válasza Casanova* (#1356) üzenetére


laragirl83
őstag

Igen, a láthatóság sajnos nem a legjobb. Egy segítség van attachemntbe ami messzebbről kiírj name platet de ugye akkor feláldozol érte vmit. CWbe is zavaró volt de nem annyira mint itt.

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#1358) zolokas válasza laragirl83 (#1357) üzenetére


zolokas
aktív tag

A konzolosoknál olyan a célzás hogy nem is céloz és már le is szedett, a pc verziónál ilyen nincs, az tányleg zavaró hogy messzire nem látni el, de sokazor csak a villogást látom hogy pont arra céloz

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#1359) Deck válasza zolokas (#1358) üzenetére


Deck
titán

Ügyesebb nálad azért szed le, nem kell kamu dolgokra fogni.

PS5

(#1360) Linem válasza Casanova* (#1356) üzenetére


Linem
senior tag

hát igen.. Jó nagy pályákat kaptunk. Például a Desert Siege pályán a pálmafáknál olyan hosszú a belátható távolság, hogy az ellenfél már szinte csak pár pixel. :D
Bár gondolom ez a felbontástól is függ. Én 4k-ban játszom, de sokszor így is bele kell bújnom a monitorba, hogy meglássam a mozgó pixeleket. :DDD

(#1361) nutella1 válasza Linem (#1360) üzenetére


nutella1
őstag

Képernyőmérettől (is) függ. Én egy Asus PG43UQ-n sportolok, és a távolban lévő ellenfél ugyan nem csak pár pixelből áll, viszont nehéz észrevenni. Erre találták ki a Piercing Vision-t, ha már célra tartasz, könnyebb legyen nem eltéveszteni. A pályák felépítése vegyes, van amelyik az AR-nek, SMG-nek, megint mások a Snipernek kedveznek.

https://erdélyízei.com

(#1362) Casanova* válasza laragirl83 (#1357) üzenetére


Casanova*
veterán

Flashlight kiegre gondolsz? Probaltam. Nagy fos. Ezen sokat javithatnanak. Pl. cw-ben kiraly volt a flaslight kieg.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1363) laragirl83 válasza Casanova* (#1362) üzenetére


laragirl83
őstag

Arra is, de van perkben is ami ezt tudja

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#1364) Linem


Linem
senior tag

Nem sokáig tartott a ship haus és dupla xp szünet. :D Azért a HC-t mindig kifelejtik. Pedig ott lehetne csak igazán fegyvert húzni. Nah mindegy. Annak kell örülni, ami van. :U

[ Szerkesztve ]

(#1365) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Másnál is kifagy a játék? Ps5 játszom és 5 percenként kb kifagy és ujraindul a játék. Nálam lehet a baj? Vagy másnál is? Eddig még ilyet soha nem csinált.Ship haus játszom ott csinálja előtte más mappon nem. Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#1366) Tomko78 válasza lajosx (#1365) üzenetére


Tomko78
őstag

Igen nálam is egy újabb hiba , megint alkottak a fiúk , csak így tovább :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1367) boogie84 válasza Tomko78 (#1366) üzenetére


boogie84
veterán

:C

#1369C4mp3r
Betettek egy új menüpontot. És amellé azért el kellett vmi ...ni. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1368) Corpuscle válasza lajosx (#1365) üzenetére


Corpuscle
őstag

SX-en szintén.

(#1369) C4mp3r válasza lajosx (#1365) üzenetére


C4mp3r
addikt

en azt hittem a videokartya memoria oc tett be neki, mert pont most huztam rajta egy kicsit meg, de akkor ezek szerint csak szokasosan elkurtak valamit a sracok, vissza is allitom :D

(#1370) ƵøŁĭ válasza lajosx (#1365) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Első 1 percben kifagyott nálam. Mondom oké hello szia.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1371) Egonyolc válasza Tomko78 (#1366) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

nekem szintén...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1372) juve600 válasza Tomko78 (#1366) üzenetére


juve600
nagyúr

nálam is,minden körben

(#1373) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Nalam ok, amig nem engedem a crossplayt. Na onnan fagyas...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1374) Land


Land
veterán

Minden meccsen kifagyok.

0xc0000005(0) N

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1375) pigatt


pigatt
őstag

PC-n második kör közepén én is kifagytam.

i9 / 4080 / 32"

(#1376) Corpuscle válasza Beaumont (#1373) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nálam tiltva van, sajna mégis kifagy.

(#1377) birno


birno
addikt

Igazan megnyugtato, hogy mindenkinel szar, nem csak nalam. :D :W

(#1378) Linem


Linem
senior tag

Most nálam is kifagy. :F :( (PC)

[ Szerkesztve ]

(#1380) lajosx


lajosx
őstag

Nehogy rossz néven vegyétek, de hálisten hogy nálatok is rossz :DDD 🙏 Már azt hittem a ps ment tönkre,azon gondolkodtam hova a fenébe raktam a papírjait :DDD Egyébként most mentem pár kört és úgy néz ki rendben van már🙏 :R

(#1381) Linem válasza lajosx (#1380) üzenetére


Linem
senior tag

Igen, már megoldották. Az event nélkül jól fut.

(#1382) kerlac


kerlac
őstag

udom ennél jóval több baja is van, de rettentően zavar a totális történelmietlenség, és itt nem a 45 utáni új náci főgonoszra, hanem leginkább az 1942-ben Sturmgewehr 44-essel, sőt annak kb 5 fajta változatával rohangáló német elit egyégekre gondolok... jesszum mekkora egy bődületes nagy szar ez. mondjuk ki. semmi köze a 2. vh-hoz a játéknak, mit kell erőltetni akkor...

(#1383) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!

A Blueprint rendszer hogyan működik? Hogyan gyűjtöm a tervrajzokat? Hogyan váltható be? :D

(#1384) BandiHUN válasza r6man123 (#1383) üzenetére


BandiHUN
veterán

A valóságban úgy van,hogy fegyvervariánsokat kapsz nevesítve,saját skinnel,olyan kiegekkel,amik akár nincsenek is még feloldva,de persze bármikor lecserélheted ugyanúgy őket.Az adott fegyvernél,amikor kiválasztod,mutatja,van-e ilyen "kész" variánsod is.Csak kozmetikailag más+olyan kiegészítők lehetnek rajta,amit még nem oldottál fel,ez jól jöhet pl. az adott fegyó kezdésénél,mert nem egy csupasz cuccal kezdesz neki.Az Armory-ban megtalálod ezeket összesítve is,de itt megjelenik az is,amit megvehetsz,úgy néztem,nem jelöli még külön.Később,ha majd lesz store,majdnem mindegyik pakkban lesz több ilyen fegyver is+majd a battle passból is fognak jönni ilyen kész fegyók...bár ha így halad,és az ember játszott már sokat,kozmetika lesz az is,mert húzott fegyónál össze tudod rakni azokat a kiegészítőket magadnak is,maximum a kozmetika számíthat...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1385) BandiHUN válasza zolokas (#1358) üzenetére


BandiHUN
veterán

Van aim assist,jaja,de cold war rosszabb...Egyébként 2 dolog is befolyásolhatja,az egyik az,hogy borzalmasan sokat dob az alapfegyón a sok kieg,főleg ammo és csőmodok,nem tudhatod,hogy mennyire pimpelt cuccal lőnek le,a másik,amiért morci tudok lenni,hogy amit látsz,hogy merre néz az ellen,az sokszor nem igaz,mert a killcam mutatja,hogy rád nézett,közben te meg azt láttad,másfelé néz.Mindig beszopom ninjával is,hogy jajj potya kivégzés,közben meg nézi a delikvens a killcamban,mi a p..csért futok rá szemből késsel... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1386) Rinkasime válasza Tomko78 (#1366) üzenetére


Rinkasime
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1387) Rinkasime


Rinkasime
tag

Akik 0xc0000005(0) N. Hibaüzenetet kapnak azok töröljék a játék főkönyvtárából a player mappát. Majd végezzenek el egy “Scan and Repair”-t a BattleNet kliensből.

(#1388) juve600


juve600
nagyúr

remélem a tegnapi akció miatt egy nappal megtoldják a dupla xp-ship haus kombót ..................

(#1389) Corpuscle válasza juve600 (#1388) üzenetére


Corpuscle
őstag

Megy már az event újra?

(#1390) ƵøŁĭ válasza Corpuscle (#1389) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nem. 🤡

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1391) Corpuscle válasza ƵøŁĭ (#1390) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor lehet, estig nem is lövik fel újra. Az a kettő darab calling card, amit azért sikerült megszerezzek az eventből, most elég egyedi. :) Végre én is tudok, mivel menőzni! :DDD Egy este alatt amúgy is meg lehet csinálni az egészet, nem egy bonyolult történet.

[ Szerkesztve ]

(#1392) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] Nate Gibson. COD Vanguard Brutally Honest Unfiltered Review . Pozitívumok és negatívumok. Nagyon jó kis videó! :C

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1393) boogie84 válasza Casanova* (#1392) üzenetére


boogie84
veterán

Emberünk azt mondja optimalizált motor miatt fut nagyon jól a játék! :DD
Ezen felröhögtem! Ez még egy kenyérpirítón is elfutna magas fps-sel.

És érdekes módon redditen van róla szó h csal...
Kva érdekesen játszik meg kell hagyni... 5:55
Mi az anyám p...ja ez ha nem aimbot?
Nem állítom, hogy mindig csal, sőt. De a warzone-os bejegyzés a redditen nem kicsit érdekes. Úgy rántott a célkereszt egyik enemyről a másikra mint a ping-pong labda.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1394) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Na felbukkantak a valódi csalók. :O Aimbot :o

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1395) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Bugos a karakter dolog. Kimaxoltam a barbariant és választható az utolsó skin amit akkor kapok meg ha mindent kimaxoltam. :Y

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#1396) boogie84 válasza sanyi0627 (#1395) üzenetére


boogie84
veterán

Elejétől kezdve az... ;)
Voltak fegyver attachment kombinációk is amivel feloldódott at atomic szkin is...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1397) sanyi0627 válasza boogie84 (#1396) üzenetére


sanyi0627
senior tag

A fegyvert azt tudom. Azt meg us csináltak asszem 2 hete. Erről eddig nem tudtam. Nem is láttam senkit ebben skinben eddig.
Ehhez semmit nem kellett csinálnom mint az atomicnal pl hogy eger controller stb. Itt csak kimaxoltam azt a kasztot és ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#1398) Casanova* válasza boogie84 (#1393) üzenetére


Casanova*
veterán

Ez a cod tényleg jól optimalizált. Gyenge gépem van és van bőven fps. Olyan vaj simán fut a game. Meg az egér irányítása is nagyon jól működik itt. A srác biztos nem csal. Ezer éve így játszik. Nagyon profi. Anno kb. Én is így játszottam és nem csaltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1399) shotika


shotika
őstag

HC-én egyre rosszabb a helyzet. A játékosok kezdik kitanulni a spotokat a grenade laucher-rel, pl a Castle mapon konkrétan át lehet lőni az egész pályát.
A mapok többsége pedig még mindig tele van glitchel, erre szerintem évek óta nem volt példa - persze írtják rendesen őket, de hihetetlen, hogy a félkészen megjelent Cold War után kiadnak egy ennyire teszteletlen játékot. Az idegesítő pucket burst-ről nem is beszélve...

Illetve a Gammon Bomb továbbra is nerfelésre vár, a kisebb mapok konkrétan játszhatatlanná váltak már miatta.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1400) shotika válasza shotika (#1399) üzenetére


shotika
őstag

Most voltam a Sub Pen mapon, az enemy squad 4 különböző helyen bújt be a falba, csak a fegyvercsövük látszott ki...

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.