Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) arcitec


arcitec
addikt

Tudtok esetleg jól árasított weboldalt? Egyet találtam 18eft az ár, csak pre-ordert írnak.
Nem értem, mert már megjelent. No meg mindenhol van itthon is, kivéve PC-re. :U

(#902) boogie84 válasza Laby (#892) üzenetére


boogie84
veterán

0:28-0:29-nél csak a vakok és gyengénlátók nem látja h áthúz a másik enemyre az aimbot. :D

#893 shotika
Vajon miért? :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#903) nutella1 válasza Linem (#897) üzenetére


nutella1
őstag

Mindenképpen csapatban kell játszani, összeszokottan, akkor az objectiv elfoglalása kerül előtérbe, a többiek mentik a seggedet, vagy fordítva. MW2-MW3 időszakban hónapokig mentünk 6-an együtt, állandóan, egyszerre, nem volt vendégszereplő. Fantasztikus eredményeket lehet elérni úgy. Nekem a kedvencem, amikor a sok földhözragadt a 3. pontot is el akarja foglalni Domination módban, mikor a másik kettő már megvan. Na, így nincs értelme, egyedül, külön a foglaláshoz ragaszkodni, halomra lőnek. Ezért inkább fut a sok bírka amerre lát, gyűjtik a killt. Mellettük legyen szólva: más választás nem marad, mivel fentebb leírtakra idővel rájönnek ők is. Ezek a mostani COD-ok amúgy is hasonlítanak egy totál káoszra, a hebehurgya spawn rendszerükkel.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#904) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Klánba lépnék I3rYcE#9657492 néven.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#905) Casanova*


Casanova*
veterán

srácok! a goliath kis tankot hol tudom beállítani egérirányításra? mert ugye alapból billre van állítva. amúgy nagyon fain lett ez az új cod. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#906) Linem válasza nutella1 (#903) üzenetére


Linem
senior tag

Igazad van a csapatjátékról. Én is így képzelem el az élvezetes, jó játékot. Viszont én is tapasztalat miatt játszom többségben így. A win-re csak akkor megyek, ha olyan csapattársat kapok, aki szintén az objektívvel foglalkozik. Ilyenkor én is átkapcsolok, és segítek neki, hogy nyerjünk. Csak hát többségben senkit nem érdekel. Egyedül nem lehet. Szóval én is inkább módosítanék a megfogalmazásomon. Tehát ha van társ a játékmódhoz, akkor én is partner vagyok benne. Ha nincs, akkor bármelyik játékmódban jön részemről is a TDM. :D

(#907) lajosx válasza nutella1 (#886) üzenetére


lajosx
őstag

De mi az a fene az a játek végén? Én nem is értem mi a bánatra szavazunk? :F 😏

(#908) nutella1 válasza lajosx (#907) üzenetére


nutella1
őstag

Gyakorlatilag semmire. Arra, hogy ki mekkora menő János volt a meccs alatt.

https://erdélyízei.com

(#909) Qtya72


Qtya72
aktív tag

Nekem még mindig nem jöttek át a tokenek MW-ből. Nem lehet, hogy aktív BP kell hozzá?

(#910) Jani18


Jani18
aktív tag

Ha érdekel valakit klán vegyen fel barátnak.PS5-öt játszok.Meguntam a sok pc-s PRO (cheater) játékost. kisjani_90#5540733

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#911) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Mondom megyek crossplatform off-all. Nézem gyereknek már atomic skin. Csak sniper 99-46 das house. Bocsi a rossz minosegű fotoért. Lemaradt xbox.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#912) Corpuscle válasza sanyi0627 (#911) üzenetére


Corpuscle
őstag

Atomic skin bugos. Bizonyos gombkombinációval előhozható.

[ Szerkesztve ]

(#913) sanyi0627 válasza Corpuscle (#912) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Ennyire nem követtem a hireket. Kíváncsiságból ranéztem rá lehet tenni így bármelyiket… Vajon erre hogy jöttek rá?

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#914) Corpuscle válasza sanyi0627 (#913) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ugyanez jutott eszembe. :)

(#915) lajosx


lajosx
őstag

Én ps5 játszom tegnap kezdetem a játekot. Egy monitorral használom ami tudja a hdr-t továbbá be van kapcsolva a 120hz is. A grafika nagyon szép, viszont annyira sok igy a füst stb hogy néha alig látom az enemyt. Az jutott eszembe aki hdr nélkül használja az nem szerez ezzel elönyt? Még nem találtam meg hogy tudom kikapcsolni így nincs viszonyitási alap sima és hdr között.Viszont sajnálnám kikapcsolni mert nagyon szép így a játék. Bár lehet ez nélkül is épp olyan szép, csak nem akarom szopatni magam ha hdr nélkül jobban látni az emberkéket.

(#916) k-adi válasza Linem (#897) üzenetére


k-adi
nagyúr

az azért nem jo, mert akkor kihalnak a módok és csak TDM-re mennek a vérpisták.. így legalább van egy kis eloszlás talán :F

(#917) boogie84


boogie84
veterán

Fortified perket vagy a gránátot módosítani fogják? Vagy telejesen felesleges a perk?
HC-n gyakorlatilag tökmindegy, hogy bent van e a perk, vagy sem. Instant halál.
Eddig volt olyan perk minden codban ami védett a gránátok sebzésétől, ez most mellément? :F

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#918) Csokishurka válasza Corpuscle (#912) üzenetére


Csokishurka
őstag

Neztem is ma, mondom hogy a halálba van meg mar neki. Képtelenség meg ha a megjelenés ota nem is aludt egy percet sem. :D Igy mar ertem. Vegul is van itthon egy gamepadom valahol ;]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#919) Corpuscle válasza boogie84 (#917) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nálam ez alap perk volt a korábbi részekben, itt valóban gyengébbnek tűnik. Az sem feltétlenül volt jó, hogy simán csücsültem a gránáton, robbant, majd nyomtam egy stim-et.
Forward intel (see indicators for enemy reinforcements on your minimap. Minimap shows a larger area) kicsit op szerintem. Konkrétan csóri ellen spawn-ol a távolban és már látod is a piros ikont.

#918 Csokishurka Ha más nem veszel 20 ezerért egy újat. Ennyit megér. :DDD

(#920) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Az első pár kör után máris megbántam, h megvettem. Ugyanolyan gagyi szinte minden részlete mint a bétában volt. Nem is tudom, olyan az egész mint egy mobilos játék. Ez számomra egy CoD Light. Ja! Az új "fejlesztéseteket" imádom! MVP választás a meccs végén! Mekkora innováció! Plusz tök jó, h az előbb 6-8 percet kellett várnom, amíg bedobott egy HC KC meccsbe. Egyelőre csak a bosszúság, remélem később okoz majd némi örömöt is. :U

(#921) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] egy nagyon hasznos videó,hogy milyen fegyver kiegeket használjunk,meg perkeket.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#922) pRoject22 válasza bulikavagyok (#920) üzenetére


pRoject22
őstag

Kicsit már én is megbántam, de amúgy 2020/ 2021-ben az AAA címek sorra hasalnak el, bugos félkész valamik jönnek ki, brutál szar.

¯\_(ツ)_/¯

(#923) venom8888


venom8888
őstag

Tudtok valamit az anti-cheat-rol, hogy hatekonyan mukodik vagy sem?
Allitolag mar Vanguardban is vannak csalok, akinek minden unlockolva van, ugye ezt a csalassal kapja meg.

(#924) Golyo69 válasza bulikavagyok (#920) üzenetére


Golyo69
senior tag

A hang nem az igazi, de sztem jobb mint a betaban. Halk még mindig kicsit.

A grafika sztem sokkal jobb mint a betaban es eleg jo a játékmenet. En xbox series-x-en nyomom ( 1440p/120hz) es egész smooth érzés. Homeolok a tesommal igy felesbe vettuk azt a 11K-t nekem megert 1 évig bohockodni vele.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#925) Laby válasza Casanova* (#921) üzenetére


Laby
senior tag

Fullos, két számomra hasznos is van benne. :R

(#926) boogie84 válasza venom8888 (#923) üzenetére


boogie84
veterán

Még nincs, állítólag csak szerver oldali... de sztem nem lesz jól működő. Ha erre alapozod h megvedd e vagy sem, akkor sztem nincs cod csalók nélkül.

#919 Corpuscle
Igen, MW-ben is EOD perk volt az alap nálam is. De ebben értelmetlen a használata, hisz ezzel és enélkül is egyből hal az ember. Én csak HC-t játszom, lehet h ez a baj?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#927) szgabor12 válasza venom8888 (#923) üzenetére


szgabor12
tag

Az anti-cheatről nem tudok nyilatkozni, de személy szerint én pár óra játék alatt még nem találkoztam olyannal, akire akár csak rámondhatnám, hogy gyanús volt. Nyilván majd ha több óra lesz benne, változhat ez a dolog, de egyelőre nekem rendben van a játék, nem bántam meg a vásárlást.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#928) venom8888 válasza szgabor12 (#927) üzenetére


venom8888
őstag

En sem talalkoztam csaloval, a jatek pedig nagyon szuper,imadom.

(#929) bulikavagyok válasza pRoject22 (#922) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jaja, ez sajnos így van, évről-évre egyre rosszabb a helyzet. És ez sajnos nem csak a megjelenéskori bugokról szól.

Golyo69: Érzékelhető némi javulás a bétához képest, de ez - mivel elég mélyről indultunk - nagyon kevés. 40-50 órát talán én is elleszek vele (az előző részekkel sem játszottam sokkal többet), de azért nem bánnám ha egy kicsit emelnének a színvonalon.

[ Szerkesztve ]

(#930) venom8888 válasza bulikavagyok (#929) üzenetére


venom8888
őstag

Majd jovore johet a szinvonal emelkedes az MW19 folytatasaval.

A BF pedig mar megjelenes elott akciozza a jatekot, ez is sejtet valamit,tudjak ok is hogy ez nem hozta az elvarasokat

[ Szerkesztve ]

(#931) Golyo69 válasza venom8888 (#930) üzenetére


Golyo69
senior tag

Ugy legyen. Az MW folytatását várom en is. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#932) Corpuscle válasza boogie84 (#926) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mélyreható tapasztalatom nincs még az itteni rendszerben, szerintem csak annyi a helyzet, hogy kevesebbet véd a robbanásoktól a Vanguardban. MW-ben nincs megadva a perk leírásban a csökkentés mértéke, itt igen, 15%. Ez lehet kicsit alá van "lőve" az elvártnak. HC-t nem játszom, ott fogalmam sincs, hogyan működik másképp egyes perk.
Preseason lemegy, addigra összegyűlik annyi javítanivaló, hogy lesz egy combosabb patch.

(#933) 3L1T3 válasza bulikavagyok (#920) üzenetére


3L1T3
addikt

Baszki akkor ahogy öregszem igénytelenebbé válok, iszonyatosan jót szórakozom :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#934) boogie84


boogie84
veterán

Annak aki nem hisz a cod cheaterekben!

Emberünk felteleportált a sziklára, természetesen oda nem lehet felmenni. Néztem is először spy planet h mi az a pötty ott, beragadt kutya amit vki lehívott. Hát nem, az a patkány onnan szedte az embereket.
És még neki állt feljebb!
Aki azt mondja h ebben a játékban nincsenek csalók az vak!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#935) Corpuscle válasza boogie84 (#934) üzenetére


Corpuscle
őstag

Castle mapon láttam a házak tetején játékost nem egyszer, valamint Numa Numa-n a fán. Konzolon, gondolom max. bug lehet.

(#936) Laby válasza boogie84 (#934) üzenetére


Laby
senior tag

Vagy csak nem olyan beszűkült látásmódja van, mint Neked?! :F ;]

Egyébként nem állította senki sem, hogy nincs egy darab csaló sem, csak hogy senki nem találkozott még velük, a kettő nem ugyan az.
Rajtad kívül persze, aki a tegnap berakott videón is kiakadt, hogy aimozik a srác és mind mennyire hülyék vagyunk hogy nem látjuk...ezek után eléggé hiteltelen bármiről is beszélsz.

(#937) boogie84 válasza Corpuscle (#935) üzenetére


boogie84
veterán

Fára és a ház tetejére is fel lehet menni, az nem csalás.

#936 Laby
Nekem aztán telejesen mindegy h vak vagy e vagy nem hiszed el amit írok... :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#938) Monoton válasza Corpuscle (#935) üzenetére


Monoton
tag

Youtubeon láttam pár videót, hogy a házak tetejére fel lehet mászni.
Én olyan enemyvel akadtam össze egyébként aki Desert Siege pályán az sziklákba spawnolva lövöldözött kifelé. És mindig oda tette vissza.

(#939) szgabor12 válasza boogie84 (#937) üzenetére


szgabor12
tag

Nekünk is mindegy ki mire fogja, ha lelövik. :)

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#940) boogie84 válasza szgabor12 (#939) üzenetére


boogie84
veterán

Ha olyan helyre megy ahová nem lehet csak csalással azt minek nevezed? :DDD
Hogy tehetséges? :))

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#941) ƵøŁĭ válasza szgabor12 (#927) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Én ma találkoztam először csalóval.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#942) szgabor12 válasza boogie84 (#940) üzenetére


szgabor12
tag

Amiről képet tettél be, az egy glitch, és nem cheater, amiről beszéltünk és amelyik témához kapcsolódóan betetted. De mondom, nekem teljesen mindegy, csak remélem nem ezzel lesz teleszemetelve ez a topik is, hogy a mocskos cheaterek minden meccsen jelen vannak (nincsenek).

És csatlakozva Laby kollégához, továbbra sem azt állítja senki, hogy egyáltalán nincsenek cheaterek, csak hogy közel sincs annyi, mint amennyinek azt beállítják sokan, és akikre rámondják, mert nem értik hogy lehet ilyen szinten játszani.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#943) boogie84 válasza szgabor12 (#942) üzenetére


boogie84
veterán

Ha oda spawnolt volna nem mondtam volna h csal..
Egyébként egyetértek veled. Nem minden egyértelmű csalás. De azért több a csaló mint gondolná az ember.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#944) L_ajos


L_ajos
őstag

Pc ---> Yogsara#21730 névvel felvehettek ha nem lenne kivel játszogatni :D

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#945) szgabor12 válasza boogie84 (#943) üzenetére


szgabor12
tag

Szerintem ez már egy egyénenként változó, kinek mi fér bele. Természetesen megértem, ha ezt valaki csalásnak tekinti, nálam ez még belefér, ilyennel én is összefutottam, de ez nem legyőzhetetlen glitch, köszöntem szépen neki az ingyen killeket. Azt már én is csalásnak tekintem, ha valaki mondjuk a föld alá jut glitchel és onnan lő szét mindenkit. Januárban áttértem Apex-re Warzone-ról, majd valamikor az év közepén visszaugrottam nosztalgiázni, haverokkal kicsit játszani, pont amikor a stadion környéki glitch volt, hogy be lehetett menni alá. Belefutottunk egy ilyen csapatba, akik közül mindenki lent volt, körülbelül 2 másodpercig éltünk miután kiszálltunk a kocsiból. Ott töröltem le végleg a Warzone-t. :)

[ Szerkesztve ]

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#946) shotika válasza Corpuscle (#935) üzenetére


shotika
őstag

Castle mapon fel lehet menni a tetore, még trukkozni se kell.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#947) bulikavagyok válasza 3L1T3 (#933) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Még alig egy órát játszottam, nem elképzelhetetlen, h később engem is szórakoztatni fog. De egyelőre csak a hibát és hiányosságait látom. Illetve csodálkozom azon, h a legtöbb pénzt termelő videójáték-franchise itt tart 2021-ben.

(#948) 3L1T3 válasza bulikavagyok (#947) üzenetére


3L1T3
addikt

Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy ezeket direkt konzolra veszem, pont a PC-s majmok miatt. :B PC-n vagy crossplayben annyival gyorsabb, élettelenebb a játék, hogy kikészülök tőle. Mindenki rángatja tized másodpercen belül 200 kill stb. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#949) Land


Land
veterán

Az normális, hogy a Das Haus módban más pályákat is bead?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#950) bulikavagyok válasza 3L1T3 (#948) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"PC-s majmok" :U :F
A héten adtam el a videokártyámat, szóval ezt most boxra vettem (felezve). De valószínűleg egy-két hónap múlva meg fogom venni PC-re is, mert a 32:9-es képarány miatt sokkal jobban szeretek azon játszani. Az előző részt 90%-ban PC-n játszottam kontrollerrel, nagyon ritkán éreztem, h hátrányban lennék emiatt. Az sokkal jobban zavart, h soha nem értem el az 50-es szintet sem, de ennek ellenére folyton 400 pluszos emberekkel rakott össze. Ezzel mondjuk kezdhetnének valamit, mert szerintem nem fair.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.