Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1052) bulikavagyok válasza venom8888 (#1050) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nagyon ügyes vagy, őszintén gratulálok az eredményeidez! :)
Miből gondolod, h én kempingezem? :B

(#1053) venom8888 válasza csb82 (#1051) üzenetére


venom8888
őstag

Nem a dialektusokrol,es a helyes irasrol beszeltunk, az egy masik topik.

[ Szerkesztve ]

(#1054) venom8888 válasza bulikavagyok (#1052) üzenetére


venom8888
őstag

Hogy nagyon fontosak neked hangok a jatekban, hogy tajekozodj merrol jonnek a playerek. De nincs ezzel semmi baj, midnenkinek mas a jatek stilusa, csak szerintem mulitplayerben annyira nem fontosak a lepeshangok,mint a Battle Royalban, ott ha meg halsz, nezheted a tarsaidat percekig,jobbik esetben, de itt multiban ujra eledsz azonnal, es mehet a dara tovabb.

(#1055) nutella1 válasza bulikavagyok (#1048) üzenetére


nutella1
őstag

Rengeteg illúzió romboló dolog van (sok) játékban, de én még a BF Bad Company 2-őn kívül sehol nem hallottam valósághű(bb) fegyver és robbanás hangokat. Ciripelés ami itt évek óta a COD-ban folyik, viszont engem sem zavar annyira, mert még talán épp megüti az "elfogadható" szintet. A léptek hangja pedig, amikor mindegyik meccs gyakorlatilag egy nagy pörgés és katyvasz, szintén nem érdekel, sőt olykor idegesít, mert olyan mintha egy ló patkódobogását hallanám egy fémes bélésű-tömött dobozból, bezárva. Előfordul, hogy közben ugyanúgy zenét hallgatok, vagy direkt behalkítom a játékot, ez már régen nem élet-halál harc (még az volt tíz évvel ezelőtt :DDD ), csak egy újabb gagyi COD. Így fogadom el, ami átlagos, az átlagos, nem látok és nem is akarok többet látni bele.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1056) venom8888 válasza nutella1 (#1055) üzenetére


venom8888
őstag

Koszonom, en is errol beszelek.

(#1057) 3L1T3 válasza Casanova* (#1042) üzenetére


3L1T3
addikt

az ilyenek miatt nyomtam ki a cross-playt

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1058) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hát szerintem Headphones-re téve, hangszórókon iszonyat üt a hang, én nagyon élvezem, és ninjával kommandózok a pontért, számít, hallok-e valakit+tracker perk, és szerintem így egész jól lehet meglepizni, kempert irtani. A robbanások is iszonyat durvák, nekem hozza a hangulatot. Egyedül a spawn nagyon béna, túl nagy eséllyel tesz közelre ellent/még ott se hagyom a pontot, B a miénk, máris odaspawnol az egész ellenfél csapat:O Logikusan pedig az ÉN csapattársaimnak kéne oda, ha új pont a miénk...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1060) venom8888 válasza BandiHUN (#1058) üzenetére


venom8888
őstag

Jaja teljesen fasza game,nekem is bejon,de majd jovore az MW folytatas,na arra vagyok igazan kivancsi :)

(#1061) BandiHUN válasza venom8888 (#1060) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én ezt jobban vártam, modern részek vannak jók, lásd MW, de az utolsó WW témát tönkretették a csalók, valami 30 órám ha volt benne. Modernebbről szerintem már rókabőr lehet csak jobbára. Sci-fi meg... plusz ott a 2042 is, az jövőre már kábé ingyen lesz

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1062) bulikavagyok válasza venom8888 (#1054) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Megfontoltan/lassan haladok és keveset futok - szerintem ez nem egyenlő a kempingezéssel. De ha te így gondolod, ám legyen! Egyébként a kempereknek szerintem pont nincs szükségük arra, h hallják a többi játékos lépéseink a hangját.

nutella1: "Így fogadom el, ami átlagos, az átlagos, nem látok és nem is akarok többet látni bele." - OK, de téged nem zavar ha egy adott játék új része (technikailag) nyilvánvalóan visszalépés a sorozat előző részeihez képest?!

[ Szerkesztve ]

(#1063) venom8888 válasza BandiHUN (#1061) üzenetére


venom8888
őstag

2042 bol mar most akciok vannak nehany oldalon, ez is beismerese annak hogy szar lett, nem az aminek kellett volna lennie. Olcsobb mint egy COD :)

(#1064) nutella1 válasza bulikavagyok (#1062) üzenetére


nutella1
őstag

Azért nem, mert nyilvánvalóan csak és kizárólag a profit a lényeg, s amíg nem lesz konkurens termék a piacon ez mitől változna? Az EA például ugyanezt a stratégiát követi, minden egyes játékánál. Nem az a cél, hogy alkossanak egy kiemelkedőt, hanem az, hogy egy még viszonylag elfogadható maszlagot lenyomjanak a torkunkon (amely még nem lépi át a tűréshatárt), hozzá gyarapodjon a bankszámla. Undorító, de ez van. Persze valahol mélyen reménykedem benne, hogy egyszer csak egy feltörekvő csapat kész lesz bármi értékesebbet összehozni, viszont nem sok esélyt látok rá. A mai játékipar (sajnos elég rég óta) már csak és kizárólag erről szól. 10 évvel ezelőtt, amikor még bizonyítani kellett és el kellett nyerni a vásárlók érdeklődését, többet foglalkoztak ezzel, ma már tesznek rá, magától ömlik a pénz (korábban megalapozták), akármekkora hulladékkal is állnak elő. Én a legnagyobbat mindig a marketing bullshiteken, reklámokon, bemutatókon kacagok, esküszöm egy trailer elkészítésével többet szüttyögnek a cégek, mint magával a játékkal.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1065) bulikavagyok válasza nutella1 (#1064) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Engem zavar. De sajnos ez az üzlet tényleg így működik manapság. Többek között ezért is fordultam el már szinte teljesen a videójátékok világától... az elmúlt években szerintem heti átlag 2-3 órát játszhattam. Illetve természetesen ki is nőttem már belőle, de azért néha még jólesik gondtalanul játszani valamelyik játékkal (a lelki békém érdekében is). Azaz jólesne, de ezek miatt a dolgok miatt egyre kevesebb affinitást érzek magamban rá.

[ Szerkesztve ]

(#1066) nutella1 válasza bulikavagyok (#1065) üzenetére


nutella1
őstag

Ugyanez, de évről-évre kitartóan "hazudok" magamnak. Valami hobby-ja csak kell legyen az embernek. Tudod, minden évben ugyanaz a nóta, majd talán most kijön valami eredeti.. Hát nem. :DDD Bár megmondom őszintén, a következő MW azért izgat, ha azt is összecsapják és egy sekélyes utánérzet lesz, akkor mindörökre game over ennek a szériának. Nálam már rég oda jutott mint pl. egy Need for Speed. Bocs a gyenge metaforáért, de attól még igaz. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1067) Deck


Deck
titán

Olyan érzésem van mintha az én fegyverem amit épp maxolok gyengébb mint más fegyvere. Ez lehetséges? MW-nál sose éreztem ezt, ott kiegészítők nélkül is ment rendesen. Vagy itt ez lesz amíg nem maxolom a fegyvert?

PS5

(#1068) Corpuscle válasza Deck (#1067) üzenetére


Corpuscle
őstag

Két fegyverem max. level. Elég sok recoil, accuracy, flinch, és egyéb finomság (kieg.) van. Igen, sokat tud javulni a végére.

[ Szerkesztve ]

(#1069) Deck válasza Corpuscle (#1068) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót. Igen, elnézve mik nyílnak meg a fegyverekhez már értem... :DDD

PS5

(#1070) Corpuscle válasza Deck (#1069) üzenetére


Corpuscle
őstag

Úgy tapasztaltam a flinch, accuracy javítása jelentősen dob a hatékonyságon.

(#1071) Linem


Linem
senior tag

Olyan szuper a core Das Hause-on fegyvert húzni. Minden egyes csapatban van legalább 2-3 Mr. Shotgun dedó Fortnite. :(((

(#1072) BandiHUN válasza Linem (#1071) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én rakétát, lőszeresládát, dupla lethalt és LMG-t is viszek! :DD:DDD;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1073) BandiHUN válasza Deck (#1069) üzenetére


BandiHUN
veterán

Igen, sajnos ez a Cold War öröksége, plusz itt feltolták a szintet és a kacatok számát is. Annyi segítség lehet, ha szépen szedegetsz a földről fel cuccokat. Bár olyankor meg jól jönne egy clear all a zöld pöttyökhöz is, sokszor többféle puskával is lépek szintet így, és muszáj mindent áttúrni, mi új van. Skinekhez legalább van ilyen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1074) venom8888


venom8888
őstag

A shotit viszont nerfelni kene, mindenki azzal megy, kicsit faraszto,hogy 1 lovesbol agyon lo 10m-rol is akar. Pl ha 2 loves kellene1 playerbe,az ugy normalisabb lenne.

(#1075) Tomko78


Tomko78
őstag

Hát gyereket ilyet se láttam még , már vagy 2 napja ha elindul a meccs 10-30 mp múlva feldob egy hibát és leáll a game erre ma új oprendszer vagy 5 x leszedem újra a gamet semmi , hát mondom ilyen nincs , és egyszer véletlenül az első karakter volt nekem beállítva azt át tettem másikra , erre a game tökéletesen megy semmi hiba , most komolyan ezért kell kifagynia ennek ? :W

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1076) Beaumont válasza Tomko78 (#1075) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Nekem ugyanez volt a CW-vel. Visszaraktam a 471.68-as drivert es tobbet nem jott elo. Igen tudom ez nem mostani, de a vanguard is tokeletesen megy vele.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1077) Tomko78 válasza Beaumont (#1076) üzenetére


Tomko78
őstag

Én 2 AMD driverrel is néztem semmit nem ért, fagyott ugyan úgy , csak az segített ha ezt a danielt kipucoltam , most már tökéletes így hogy nem az első karakteren van , de ki gondol erre , hogy ezért hall be egy game mert az első karakterre van állítva :W

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1078) Linem válasza Tomko78 (#1077) üzenetére


Linem
senior tag

Ez inkább egy véletlen egybeesés lehet, nem? Talán valami mást is állítottál, ami helyrehozta. Ha most visszaállítod az első operátorra, akkor ugyanúgy kifagy?

(#1079) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] ezt nézzétek! type 2-ik magazine és vital kiegekkel nagyon durva. ez mi bug már. és wolkss assault bayonet és reach kiegekkel. :Y :Y

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1080) Tomko78 válasza Linem (#1078) üzenetére


Tomko78
őstag

De előtte 15 meccs simán lement , max a fegyvert állitottam , semmi mást azért furcsáltam hogy hirtelen elkezdett meccs elején hibával leállni , semmit nem állítottam rajta menüben vagy új driver semmi sem volt , hanem ő csak simán úgy gondolta ő nem megy tovább :O

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1081) Laby válasza Deck (#1067) üzenetére


Laby
senior tag

Minden korábbi CoD-ban tök jó élmény volt felhúzni a fegyvereket, azt élveztem a legjobban, volt célja a játéknak. Korábban sosem volt olyan hátrány, mint ebben a játékban. Azokban kicsit jobban szórt, kisebb tárkapacitás volt, lassabban emelte vállhoz...stb, de ezekkel együtt lehetett élni és alkalmazkodni.

Itt meg amíg nem rakod bele minden fegyverhez a legerősebb lőszert, minden 1 az 1 elleni csatát elvesztesz a gyenge fegyvereddel.
Nagyon sokat számít, és rohadtul idegesítő, hogy egy attachment-en múlik hogy 2 lövéssel több kell-e az emberben, vagy kevesebb.
2-3 lövés vs 5-6 lövés a halál.

(#1082) nutella1 válasza Tomko78 (#1080) üzenetére


nutella1
őstag

Itt kifejtik, valóban az operátorhoz van köze: [link]

https://erdélyízei.com

(#1083) Deck válasza Laby (#1081) üzenetére


Deck
titán

Köszi a válaszokat mindenkitől. Igen, ezt vettem észre. :R

Most, hogy mindjárt max-os az MP40, így már látom azért ezt az állandó sarokba guggolás, fekvés témát is... Killcam-on látom nem is mozog, csak 1 pontot tart le. A havas map-on meg a háztetőn fekszenek. Azt hittem a MW-be sok volt a kempelés de nem is fogható ahoz ami itt megy. Igazából a játék maga jó lenne, a hangulat, skinek, fegyver maxolás... Emberek nélkül jobb a játék. :DDD Nem panaszkodás ez, csak észrevétel. Vagy lehet csak konzolon megy ez?

PS5

(#1084) szgabor12 válasza Deck (#1083) üzenetére


szgabor12
tag

Nem csak konzolon megy ez, rengeteg sarokban guggolóssal találkozom PC-n is.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#1085) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valaki megcsinálta mar a camo glitchet?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1086) Deck válasza Csokishurka (#1085) üzenetére


Deck
titán

PS-en nem működik :DDD

PS5

(#1087) Deck válasza Deck (#1086) üzenetére


Deck
titán

Lehet majd megkérek innen valakit segítsen benne. :R

PS5

(#1088) Csokishurka válasza Deck (#1087) üzenetére


Csokishurka
őstag

Oszinten nem ugy tunik mintha bannolnak erte az embereket vagy bármi retorzió lenne. Max annyi lesz hogy kitorlik. Mar 3 goldot megcsináltam, de pl az autonal is bugos az egyik prof es igy meg sem tudom csinalni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1089) venom8888 válasza Casanova* (#1079) üzenetére


venom8888
őstag

pont ezt a fegyvert huzom, koszi a videot :)

(#1090) venom8888


venom8888
őstag

Hogy kell csinalni a camo glitch-et?

(#1091) Deck válasza Csokishurka (#1088) üzenetére


Deck
titán

Maximum igen, de lehet nem is foglalkoznak majd vele. Több streamer is megcsináltam már azt írták. PC-n nyomod? Akkor segíthetsz majd benne nekem is, hogy meglegyen :P :B

PS5

(#1092) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Valaki jatszik ilyenkor? Melo elott el szoktam menni nehany korre, de itt percekig nem talal meccset.... CW-ben par masodperc meg mindig... Ezek szerint tenyleg nem nagyon sikeres a jatek...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1093) Deck válasza Beaumont (#1092) üzenetére


Deck
titán

PS-en pár mp.

PS5

(#1094) malystryx


malystryx
senior tag

Srácok, nálatok megy a launcher? Itt próbálkozok már újraindításokkal, még újra is telepítettem, de kidob hibaüzenettel és bezárja. :F

(#1095) ƵøŁĭ válasza malystryx (#1094) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Igen megy.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1096) malystryx válasza ƵøŁĭ (#1095) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm szépen, közben haverokat is megkérdeztem náluk is minden rendben. Nem értem, tegnap este még simán ment minden, ma nem csináltam semmit, csak videót néztem youtube-on. Most meg akarok belépni és ez van. Köszönöm hogy megnéztétek. :R

(#1099) nutella1


nutella1
őstag

Itt a menü zenéjét nem lehet még állítani ugye? Legalábbis nem találok átállítani való lehetőséget. Ezt az ultra depresszív-álkeménykedő xart szeretném lecserélni valamilyen hallgatható, semlegesre.

https://erdélyízei.com

(#1100) Casanova* válasza venom8888 (#1089) üzenetére


Casanova*
veterán

Type fegyót? Majd kérem a beszámolót. 😁

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.