Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Linem válasza Casanova* (#1398) üzenetére


Linem
senior tag

RT nélkül nem csoda, hogy jól fut.

(#1402) Ryoo válasza shotika (#1400) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ez fura, én nem találkoztam semmilyen glitch-vel, úgy tűnik szerencsém volt :)

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1403) Csokishurka válasza Ryoo (#1402) üzenetére


Csokishurka
őstag

Sub penis pályán en is lattam a csőben megbúvó kis görényt. Kis ido kelett mire kiszúrtam a kilógó fegyvert, utana mar aoutomatikusan oda lottem. Azt hiszem ötödik alkalom utan kilépett :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1404) Casanova* válasza Csokishurka (#1403) üzenetére


Casanova*
veterán

Gondolta,hogy whzol. Ne csalj! 😁

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1405) boogie84 válasza Csokishurka (#1403) üzenetére


boogie84
veterán

Én csapattársakat szoktam kirobbantani azokról a helyekről. Kilépnek azonnal... :D
Igazi patkányok,nem tudnak normál módon érvényesülni.

Amásik amit rühellek, hogy nem a játékmódot játszák, hanem a csapat hozza le nekik a győzelmet mert ő a killekre megy rá.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1406) juve600


juve600
nagyúr

dupla XP meddig tart ?
:R

(#1407) Monoton válasza juve600 (#1406) üzenetére


Monoton
tag

November 24 to November 28: Double XP, 2XP Weapon XP, and 2X Battle Pass XP

(#1408) Corpuscle válasza Monoton (#1407) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ship Haus playlist-re azt írják bugos, nem számol 2xp-t, vagy legalább is nem annyit.

(#1409) juve600 válasza Monoton (#1407) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#1410) shotika válasza Csokishurka (#1403) üzenetére


shotika
őstag

Azon a mapon 3 kulonbozo helyen lehet a falba bemenni, es egy helyen amit te is irsz, ott a csobe beugrani.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1412) Csokishurka válasza Casanova* (#1404) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah lehet azt hitte hogy csalok mert kiszúrtam 😁
Mostaban amugy is hczok a pisztoly aranyozas miatt, de nagyon elem ezt a john wick stylet. :D
Mondjuk a revolverrel pont nem lehet annyira de el lehet vele szórakozni.
De hogy hcn mennyi kemper van te jo eg…

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1413) Deck


Deck
titán

Annyira megszoktam a MW sniper azonnali ads-t, hogy most számomra borzasztó lassú az ads a snipernél... :DDD

PS5

(#1414) juve600


juve600
nagyúr

45 euro/dollár a játék a battleneten

[ Szerkesztve ]

(#1415) nutella1 válasza juve600 (#1414) üzenetére


nutella1
őstag

20-at ha ér :DDD

https://erdélyízei.com

(#1416) ƵøŁĭ válasza juve600 (#1414) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Következőnél megvárjuk az akciót :D .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1417) Corpuscle válasza ƵøŁĭ (#1416) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ultimate preorder day one. :DDD

(#1418) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Szerintem jobb, mint a Cold war... élményileg...
Sokmindenben kevesebb ugyan lehetőségileg, de pont maga a harc érdekesebb, a cold warban meg úgyis mindenki a nuketownon kötött ki...
Én nagyon vártam egy használható WW2-t a world at war óta. Bízom benne, hogy lesznek jó remake mapok. Nomeg hogy lesz hc-n is az aktuális új map pl, bár félek, így hogy a shipment sincs...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1419) Szellem. válasza BandiHUN (#1418) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én kicsit óvatosan álltam neki, de a Free hétévége meggyőzött. Nekem nagyon bejön eddig és meg is vásároltam.
A Das Haus piszok jó pálya. :) A többi s jó és nagyon tetszenek. Nem mondom, hogy tökéletes a játék, de véleményem szerint is jobb mint a CW.

[ Szerkesztve ]

(#1420) Madn!ght


Madn!ght
addikt

No én is beinvesztáltam tegnap, mentem is pár TDM kört. Ahhoz képest, hogy évek óta nem fps-eztem, viszonylag jól ment. A pályák közül jó volt viszontlátni a CoD WaW-ban megismert 1-2 helyszínt és field upgrade-okat. Anno nekem nagy kedvencem volt az az epizód. (azóta nem is játszottam egy CoD résszel sem) A grafika tűrhető, hát igen, a kis 980Ti izzad alatta, átlag 70-80 fpssel. Majd nézelődök optimális beállítások után, hátha még egy kis extra fpst ki lehet izzadni. :B :K

Egyébként a basic verzióról lehet upgradelni az ultimatere?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1421) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Haverom érdeklődik, megéri-e neki megvenni a játékot most a 25% akcióval.

A dilemma az, hogy az RX 570 4GB elég-e 1080p-ben konstans 60 feletti, de inkább 90-100 körüli FPS-hez olyan grafikai beállításokkal, amelyek miatt azért nem úgy néz ki a játék mint a 16 éves cod2.

A többi releváns része a konfignak:
i5-10400F, 16GB DDR4-3200 Kit, NVMe SSD, Asus VG249Q 144Hz monitor

Ha esetleg nincs olyan, akinek RX 570 4GB-ja van, az erőben kb. hasonló GPU-kkal rendelkező fórumtársak FPS-e is érdekel:
GTX 970,
GTX 1060 3GB,
GTX 1650,
RX 470,
R9 290,
RX 570 8GB,
R9 290(X),
R9 390(X),
RX 480,
GTX 980,
GTX 1060 6GB,
RX 5500 XT 4GB,
GTX 1650 Super

A válaszokat előre is köszi! :R

(#1422) Csokishurka válasza geckowize (#1421) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szia! En pont egy hónapja cseréltem le egy ugyanilyen kartyat. Eleg volt hozza, jo persze minden lowon volt. Olyan 90 körüli fps átlagban megvolt. MWt azzal a kártyával toltam vegig.

A warzone is meg ugy ahogy elmegy vele.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1423) nutella1 válasza geckowize (#1421) üzenetére


nutella1
őstag

Itt is tudsz tájékozódni: [link]

https://erdélyízei.com

(#1424) Corpuscle válasza Madn!ght (#1420) üzenetére


Corpuscle
őstag

Üdv itt! Nem tudom emlékszel-e, Cod WaW-ban volt, hogy pár kör erejéig együtt toltuk. Egy TDM Dome körre tisztán emlékszem. :)

(#1425) BandiHUN válasza Szellem. (#1419) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem a pályaszerkezet dobott sokat, végre nyitható, kitörhető, áttörhető falak, ajtók, a sokszintes szerkezet, sok átlőhető dolog, felrobbantható dolgok... Érdekesebb spawn, nincs beszorítás, elég jó fegyverek, amik jó kihívások, a hangulat maga, a 18v18-ig skálázódó MINDEN játékmód, HC-n is...
Tegnap toltam először a héten, de full kikapcsolt, hajnalig lövöldöztem, pedig nagyon fárasztó hetem volt. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1426) BandiHUN válasza geckowize (#1421) üzenetére


BandiHUN
veterán

1050TI OC 4gb karin tolom, medium+ beállításokon, és a 18v18 atom teli robbanásokkal, stb. környezetben se megy 70 alá nagy mapon, semmi akadás, lag. És még nem is SSD-n van, helyhiány+lustaság miatt. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1427) laragirl83


laragirl83
őstag

Ma elkezdte miden előzetes ok nélkül dobálni exe error hibát nekem is, amint belépek 1 játékba pár másodperc és crashel...

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#1428) Ryoo válasza geckowize (#1421) üzenetére


Ryoo
senior tag

Szia! Én próbáltam GTX 1650-vel, igaz laptopon, de meglepően 130-as FPS átlagom volt. Sok beállítás mediumon, nagyon meg is lepett, de végül PS-re vettem meg, ott azért szebben fut.

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1429) kid46


kid46
tag

Udv. Szerintetek mennyi esely van ra , hogy karacsonykor akcios lesz a vangurd xbox crossgen verzioja?

(#1430) Corpuscle válasza kid46 (#1429) üzenetére


Corpuscle
őstag

Esély van rá, szerintem 10-15%-nál többet nem kap.

(#1431) Tomko78 válasza geckowize (#1421) üzenetére


Tomko78
őstag

Nekem is simán fút a játék, megfelelő fpsel , nincs semmi gubanc egy két érdekes hibakódtól eltekintve de hát az minden Codban előfordul főleg indulásnál :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1432) laragirl83 válasza laragirl83 (#1427) üzenetére


laragirl83
őstag

SOLVED* :B
Na ahogy láttam korábban írtátok páran ezt a crashes dolgot, vagyis hogy már kör elején kidob game hibaüzivel.
Bocs ha már közben valaki írta, de redditen tele van a téma, a megoldás pedig banális de működik.
Operátor menüben az első kasztban (Hellhounds) a Daniel nevű op lvl10-nél elérhető skinje a probléma, bugos. Tegyétek vissza base skinre, és voilá.

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#1433) Madn!ght válasza Corpuscle (#1424) üzenetére


Madn!ght
addikt

Húúú, az se most volt! :Y :)) A konkrét meccsre már nem, de a topikból emlékszem rád! :B :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1434) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Amikor az event miatt fagyott a multi, mentem egy kör zombit. Feloldottam az alábbi cammo-t. Aki gold cammo-ra vágyik, de lusta, itt a megoldás. Low budget verzió. :DDD

(#1435) Tomko78


Tomko78
őstag

Most akkor én buktam ezt a küldetést ,mert egyedül játszok ? :((

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1436) BandiHUN válasza Tomko78 (#1435) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem joinoltak kollégák, de full idegenes klánban vagyok amúgy, és úgy tűnik, hogy nem számolja, még akkor sem, ha pre-match közben jöttek be, így nehéz lesz.

Kellenének magyar klánok. Csak mondjuk sajnálnám feladni a kláneredményt, mert aktív a brigád amúgy. Egy fegyó miatt én inkább hagyom. Nem ér annyit, mint a szép calling card keret:DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1437) nutella1 válasza Tomko78 (#1435) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem elég hozzá két ember, kreálsz egy klánt (F1), csatlakozik rád valaki, 5 meccs és annyi, kész.

https://erdélyízei.com

(#1438) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

A PH Clanba hogyan lehet bekerülni?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#1439) Corpuscle válasza Dawide@axele (#1438) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jelezz nekem (privátban). Bugos a rendszer, csak WZ-ban leszel benne a groupba, a Vanguard clanban nem. Reméljük javítják.

(#1440) Linem válasza Tomko78 (#1435) üzenetére


Linem
senior tag

Nem csak te. A 95% egyedül játszik multit. Én talán egyszer láttam egy klánt az 1 hónap alatt.

(#1441) BandiHUN válasza Linem (#1440) üzenetére


BandiHUN
veterán

Énnekem szinte minden körben van klán, több taggal, ha épp 6v6 van, akkor eléggé el is viszi a meccset szopóba/über winbe... Nagyobb létszámú meccseken meg sok klános van mindig. Ez persze HC.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1442) Linem válasza BandiHUN (#1441) üzenetére


Linem
senior tag

Én úgy értem, hogy az a maradék 5%, aki nem egyedül játszik a multiban, azok dupla, tripla klán, de teljes csapat nagyon ritkán van. Az MW-ben még talán, vagy a CW-ben is, de a Vanguard-ban ritkább. Bár lehet, hogy ez tényleg játékmód kérdése. Hiszen SAD-ban biztos több értelme van csapatban játszani.

(#1443) BandiHUN válasza Linem (#1442) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze, én csapatalapút nyomok, még kc-t, tdm-et se

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1444) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Series X-en aki szeretne élesebb, szebb megjelenítést, az alábbiakat állítsa be. Minden újraindításkor be kell állítani, nem jegyzi meg.
Settings-graphics-fidelity cas on. Alapból 0,8 az érték, nyugodtan lehet akár feljebb is állítani, de az “on” érték már látványos javulást hoz. Egyből feltűnik, ha nem állítom be kezdéskor.
Gondolom a többi konzolon is működik.

(#1445) Cccp


Cccp
friss újonc

Sziasztok!nekem kérdéseim lennének.először is pár pálya leküzdése után az alá festő zene és minden más hang a lövéseket leszámítva eltűnt .tud valaki ebben tanácsot adni ?

(#1446) szucsinka


szucsinka
őstag

Üdv
BT fülesben játszom és be recseg gerjed random .
kettőt is kiprobáltam biztos hogy a game a ludas más játékoknál müködik.
ez ismert jelenség? van rá megoldás?

(#1447) Deck


Deck
titán

Ha vannak itt hozzáértők, melyik a jobb? Stabil 60fps 4k mellett, vagy 120fps 1080p esetén. Az a baj, hogy a 120fps igazából 80-120 között mozog és nincs freesync, se vrr támogatás (még) PS5 esetében. Tehát ez elég baj nem? :F

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1448) nutella1 válasza Deck (#1447) üzenetére


nutella1
őstag

A két eshetőség közül inkább a stabil 60. A "120" ilyen mély beesésekkel nem igazán. Egyébként 60hz-ről is beszélünk?

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1449) Deck válasza nutella1 (#1448) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#1450) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

LOL

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.