Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) nutella1 válasza Corpuscle (#1649) üzenetére


nutella1
őstag

Kiváló, akkor lehet majd haladni.

https://erdélyízei.com

(#1652) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Családnak már most adjátok oda kis cetlin, mely napokon ne zavarjanak. :D

(#1653) BandiHUN válasza Corpuscle (#1652) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azt hiszem, kell egy kis karantén... :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1654) Deck válasza Corpuscle (#1649) üzenetére


Deck
titán

Nice :P

PS5

(#1655) nutella1 válasza BandiHUN (#1653) üzenetére


nutella1
őstag

Év végén jó lesz megpihenni, lélekben legalábbis, és picit a gép előtt. De azért inkább töltsünk többet a szeretteinkkel, párunkkal, feleségünkkel, gyerekeinkkel, mint bármilyen játékkal. Elég szomorú lenne, ha csak a gép előtt ülve telnének az ünnepek. Persze időnként tolni azért lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1656) Tomko78 válasza BandiHUN (#1653) üzenetére


Tomko78
őstag

De az csak 10 nap , az túl kevés 😁 legalább Dec 31 fel nem állni a fotelből ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1657) Linem válasza nutella1 (#1655) üzenetére


Linem
senior tag

Ezért nem aggódom. Most értem el a 8-as levelt, miközben a többség már 60-70 körül jár, de egyre sűrűbben látok 100 felettit is. :DDD Szóval én legalább eszem és wc-re is járok meccsek között.

(#1658) tretyak válasza BusinessGuy (#1648) üzenetére


tretyak
aktív tag

Ha jól emlékszem egyedül a cod pontokat nem lehet platformok között mozgatni.

(#1659) geckowize válasza tretyak (#1658) üzenetére


geckowize
őstag

Igen, viszont a mobilos CoD Companion app / webes változata engedhetné annak a vásárlást, aki migrál. Haverom is Xboxos volt kezdetek óta, van is elég sok CP-je, aztán eladta az Xboxot, PC-re váltott és hiába volt CP-je, nem tudja megvenni a BP-t.

(#1660) Atla


Atla
senior tag

Srácok érkezett valami a Zombi módba? Én vagyok a láma ,hogy nem találom? Ugyanígy vagyok a harmadik Operátorral is aki a színesbűrü lány.Azt se találom. :F

(#1661) Toxy


Toxy
aktív tag

Sziasztok,

Ezt a Lewis operátort, hogy lehet unlockolni?
Mert azt írja, hogy vegyek egy bundle-t ahhoz, hogy unlockoljam.

Átnéztem összes bundle-t egyikben sincs benne a karakter.

Nos én vettem is egy bundlet , de az operátor ugyanúgy lakat alatt a CP-m meg oda :(

Köszi

(#1662) Deck válasza Toxy (#1661) üzenetére


Deck
titán

Majd lesz hozzá egy bundle. Még nincs.

PS5

(#1663) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Egy ekkora pénzéhes cég, hogy tud ilyen buggos játékot kiadni. Pfúú inkább nem folytatom....

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1664) Deck válasza ƵøŁĭ (#1663) üzenetére


Deck
titán

Azért, nem egy CP2077... ;] :DDD

PS5

(#1665) Szellem. válasza Deck (#1664) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem, de amióta van COD azóta szerintem egyetlen egy nem volt ennyire bugos mint a Vanguard.

(#1666) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Ez nagyon jó! [link] :DDD

(#1667) nutella1 válasza Szellem. (#1665) üzenetére


nutella1
őstag

A címe nem Vanguard kellene legyen, hanem "Bug Ocean".

https://erdélyízei.com

(#1668) Deck válasza Szellem. (#1665) üzenetére


Deck
titán

Nálam nincs gond szerencsére. MW-nál a ping problémába bele lehetett örülni kb. :DDD

PS5

(#1669) Linem


Linem
senior tag

Ma valahogy nem megy nekem ez a HC Das Hause gránátok harca. Muszáj volt már átállítanom normális játékmódra, mert már mindenki csak gránátozik. Az oké, hogy a killekre jár az xp, de a fegyver ettől még nem fejlődik, sem a skill. Szóval kíváncsi vagyok, hogy mikor unják meg.
Azért az elég gáz, hogy normál játékmódban jobban tudom húzni a fegyvert, mint ship hause-ban. :N

[ Szerkesztve ]

(#1670) Szellem. válasza nutella1 (#1667) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ettől függetlenül szeretem és játszom vele, de kritikán aluli a minősége. Bugguard. :)
De ez van. Remélem az Activision/Blizzard nem ebbe az irányba fogja elvinni e szériát, mert az előbb-utóbb bukás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1671) nutella1 válasza Szellem. (#1670) üzenetére


nutella1
őstag

Mindig lesznek kisgyerekek, vagy gyermeki intelligenciával megáldottak, akik bármilyen nívótlan is lesz a játék, annak ellenére is megveszik. Tudod, 8 bites karácsony. :DDD

https://erdélyízei.com

(#1672) Szellem. válasza nutella1 (#1671) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ja, ne is mondd. :) Mindegy, mi megvettük és élvezzük. Vannak jó pályák amik kifejezetten a kedvenceim lettek. Például a Das Haus, Radar, Paradise, stb...meg az új Shipment. Bár a Shipment tud időnként horror lenni a rossz spawnolás miatt.

(#1673) Land


Land
veterán

Sziasztok!
Battlenetben hol lehet az életkort átírni? Haver vásárlás közben rossz életkort adott meg és nem engedi megvenni neki a játékot. Bőven 20 év feletti. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1674) hcol7 válasza Land (#1673) üzenetére


hcol7
senior tag

aztirjak supporton keresztul lehet: https://us.forums.blizzard.com/en/blizzard/t/is-there-any-way-to-change-your-blizzard-account-age/5887

mas kerdes h van e ember a foldon aki eljutott odaig h ticketet nyithasson valami feluleten. en anno ww2 nel tobb orat raszantam, de egyszeruen nem sikerult, folyamatos zsakutcaba utkozes volt csak.
ha jol remlik nemreg pont ugyanerre panaszkodott valaki itt a forumban ennel a resznel is.

(#1675) pigatt válasza Deck (#1668) üzenetére


pigatt
őstag

Én ebben a játékban őrülök bele a packet burst-be...

i9 / 4080 / 32"

(#1676) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valaki esetleg nem tudja melyik fegyobol lehet ilyen MW Fal feleséget csinalni? Potyogtetos fire rate limit nelkul eleg jo sebzessel 😁 Imádtam MWbe, Garandbol lehet ilyesmit?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1677) Corpuscle válasza Csokishurka (#1676) üzenetére


Corpuscle
őstag

Marksman rifle közül nekem sem a Garand, sem a G-43 nem jött be. NZ-41 AR, viszont messzebbről érdemes vele pötyögtetni, igen hatékony. Az elején kicsit vad, de kiegészítőkkel nagyon jó fegyó kihozható belőle.

(#1678) Tomko78 válasza Csokishurka (#1676) üzenetére


Tomko78
őstag

HC módban ezzel nagyon lehet haladni :) G-43-al a sarokból a pókot kiszeded , ha mással nem a tussal ;] csak sajnos sokat kell tolni vele hogy jó legyen , mint minden fegyver elején még halovány

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1679) Beaumont válasza pigatt (#1675) üzenetére


Beaumont
aktív tag

En a kezdetek ota szivtam vele... Egy dolgot valtoztattam a heten a gepben. Beraktam egy WD SN850-es SSD-t. A jatekot arrol futtatom es semmi akadas. Elotte ha 10v10-nel tobb volt, mintha VR-ban nyomtam volna... Teleportalva kozlekedtem. :D

Ja meg egy dolgot hasznalok. Asus Gamefirst program. Beallitottam Xtreme prioritast a jateknak. Lehet ez is segitett. Azota 24v24-be se akad semmit a jatek.

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1680) boogie84 válasza Tomko78 (#1678) üzenetére


boogie84
veterán

Ez a fegyver egy csalás a játékban! :D
Annyira könnyű vele játszani...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1681) Tomko78 válasza boogie84 (#1680) üzenetére


Tomko78
őstag

Attól félek el fogják szúrni, mert most távolra is brutál pontos , és nagyon nem mozog lövés közben ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1682) Csokishurka válasza Tomko78 (#1678) üzenetére


Csokishurka
őstag

Fu jah nagyon gyengus az elején, lehet átmegyek HCba szintezni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1683) Deck válasza Corpuscle (#1649) üzenetére


Deck
titán

A sima dupla xp mivel másabb?

PS5

(#1684) Corpuscle válasza Deck (#1683) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ott csak azt a “szinted” húzod, ami prestige-hez kell. Sem a BP, sem a weapon, sem az operator xp nem duplázódik.

[ Szerkesztve ]

(#1685) Deck válasza Corpuscle (#1684) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót. Akkor minek is játszom most... :DDD

PS5

(#1686) Corpuscle válasza Deck (#1685) üzenetére


Corpuscle
őstag

A neved előtt/után megjelenő számokért/jelvényért, hogy lássa mindenki mekkora király vagy. :D

(#1687) Deck válasza Corpuscle (#1686) üzenetére


Deck
titán

Csak a camo-k érdekelnek :P

PS5

(#1688) Csokishurka válasza Deck (#1687) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mennyi gold van már meg? :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1689) Deck válasza Csokishurka (#1688) üzenetére


Deck
titán

Igazából 3 ami Gold. A fegyverek fele kb max leveles, ebből párhoz csak longshot kell. Ha dupla xp van fegyverre akkor mindig csak azt maxolok, ha nincs semmi akkor meg camo-zok. :D

PS5

(#1690) Deck


Deck
titán

Bebugoltam a textúrába. Megölni se tudom magam... :DDD

PS5

(#1691) Corpuscle válasza Deck (#1690) üzenetére


Corpuscle
őstag

Radar mapon én is bespawnoltam a texturába. A gránát segített. :)
Cooper carbine-t próbáltad már? A legjobb fegyver, amit eddig próbáltam. Nyilván kiegészítő kell rá, mint minden másra. Most elkezdtem húzni az AS44-et, gyötrelem az előző után. Közelre elég beteg, de gyorsan elfogy, ahogy nő a range.

(#1692) Deck válasza Corpuscle (#1691) üzenetére


Deck
titán

Még nem, felkéne oldani előbb... :P ;]

A szar fegyverekre shipment a legjobb. Ott maxoltam minden smg-t is. Voltak köztük gyengébbek... :DDD De pisztolyra is a legjobb, igazából ilyen célból mindenre... Főleg 2XP-vel :P

PS5

(#1693) Corpuscle válasza Deck (#1692) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tessék játszani rendesen! :D AS44-et jegelem, helyette BAR a következő páciens. Van hozzá blueprintem, pontos, erős, cserébe már a lobbyban el kell kezdeni aimolni, olyan lassú. “A” pontra sem sikerül mindig odaérni lightweight perk mellett sem.

(#1694) boogie84 válasza Tomko78 (#1681) üzenetére


boogie84
veterán

Nekem már arany.. siess vele! :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1695) Deck válasza Corpuscle (#1693) üzenetére


Deck
titán

Megkell tervezni a dolgokat különben, jövő év ilyenkor is ezt csinálnám... :DDD

Eddig az 1911 Gold-ozását élveztem a legjobban :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1696) venom8888


venom8888
őstag

MSI afterburner nem mukodik a jatek alatt? Mert nekem nem mutatja.

(#1697) Tomko78 válasza venom8888 (#1696) üzenetére


Tomko78
őstag

De megyen rendesen

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1698) boogie84 válasza venom8888 (#1696) üzenetére


boogie84
veterán

Új Riva tuner kell.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1699) venom8888


venom8888
őstag

Oksa koszi a valaszokat.

(#1700) Linem válasza Corpuscle (#1693) üzenetére


Linem
senior tag

Nah igen, az AS44... :U Ennyit még nem szívtam egyik fegyverrel sem. A recoil kegyetlen. Ha nem tartod meg, akkor pár lövéstől felugrik az égre a fegyver. :DDD Tapasztalatom szerint sorozatlövésre alkalmatlan. Viszont amikor megkaptam a Burst Barrelt, akkor kipróbáltam azzal is, és végre egész tűrhető volt. Pár meccs alatt kész lett a long shot. Előtte a 20 meccs alatt 3 long shot jött össze. :D A végére már jó fegyvert eszkábáltam belőle.

Ezekkel a kiegészítőkkel javaslom:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.