Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) oriic válasza pulffy (#50) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Warzone esemény lesz, szóval ezzel szerintem kizárható, hogy egyidőben legyen vele a State of Play

Live-Die-Respawn

(#52) pulffy válasza oriic (#51) üzenetére


pulffy
őstag

Jaj tényleg :B

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#53) Jakesz válasza oriic (#51) üzenetére


Jakesz
őstag

És ezt a bejelentést játékon belül hogyan kell elképzelni?

(#54) oriic válasza Jakesz (#53) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom mint Black Ops Cold War-nál. Lesz egy darab playlist Warzone-ban, amin valami küldetést kell csinálni, a végén meg bedobnak egy trailert. (Cold War bejelentése ilyen volt)

Live-Die-Respawn

(#55) Jakesz válasza oriic (#54) üzenetére


Jakesz
őstag

Ja értem. Kimaradtam a Cold Warból, úgyhogy ezt nem tudtam. Már arra gondoltam, hogy a pályákra beraknak egy nagyméretű kivetítőt, aztán a csata mellett aki akarja az odamehet, és nézheti :D

(#56) oriic válasza Jakesz (#55) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdemes akkor megnézned a videót amit linkeltem, mert a stílus amúgy nem rossz. Bár tény, hogy az ilyen eventeket pl egy Fortnite-ban jóval látványosabban megoldják. Mondjuk az is igaz, hogy ott azért sokkal jobban elszabadulhat a fejlesztők fantáziája a stílusából adódóan. (Fortnite-tot csak azért hoztam fel, mert ugye az is battle royale)

Live-Die-Respawn

(#57) nitro16 válasza oriic (#56) üzenetére


nitro16
senior tag

Hát ez vérszegény azért bemutatónak (én is kimaradtam a tavalyi-ból, de most megnéztem amit linkeltél). Ez a 3-4 perc sima kampány trailer kb semmi, jó lenne ha bele raknának multi betekintést is és mondjuk egy 10 perc. Szerintem majd megnézem egyik streamer adásába az egészet aztán kész.

(#58) csƵ


csƵ
őstag

Újabb teaser. Brutális hangulata van, remélem jó lesz!

(#59) oriic válasza csƵ (#58) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól látom, konkrétan összevágták az eddig kidobott rövid teaser jeleneteket egy komplett videóvá. [link]

Live-Die-Respawn

(#60) Corpuscle válasza oriic (#59) üzenetére


Corpuscle
őstag

Multi gameplay-t szeretnék már látni.

(#61) oriic válasza Corpuscle (#60) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pletyka szerint augusztus 27-én indul PlayStation-ös alfa teszt, előtte nem hiszem hogy látunk gameplay-t belőle. (PS5-ön majd streamelem úgyis ha indul, majd írok ide előtte, ha érdekel valakit)

Live-Die-Respawn

(#62) Corpuscle válasza oriic (#61) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jöhet minden infó, BF-et nagy valószínűséggel kihagyom. Halo ingyenes lesz, azt mindenképpen kipróbálom. Nagyon kíváncsi vagyok milyen hangulata lesz a Vanguard-nak, pár perc gameplay-ből már el tudom dönteni kell-e.

(#63) nitro16 válasza oriic (#61) üzenetére


nitro16
senior tag

Alfa teszt-be kik vehetnek részt? Gondolom utána lévő béta teszt úgy lesz elérhető aki előrendeli nem?

Amúgy igen, ha streameled akkor írd be ide mert én mindenképpen megnézném. Köszi ;] :R

(#64) oriic válasza nitro16 (#63) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Modern Warfare és Cold War-t bárki nyomhatta PS-en alfa teszt ideje alatt, így tippre most is csak le kell tölteni és lehet tolni. (Kell hozzá gép nyilván: D:)

Live-Die-Respawn

(#65) nitro16 válasza oriic (#64) üzenetére


nitro16
senior tag

Ahh értem. Köszi az infót ez jó hír. Van ps5 szóval az nem gond. Akkor ha így lesz mindenképpen kiprobálom.

(#66) b.


b.
félisten

idetaláltam ! Végre valami hír ! már nagyon hiányzik egy új COD, a tavalyit gyorsan ( 3 hét) töröltem. Ez remélem tetszeni fog :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#67) bager13


bager13
aktív tag

Ha lesz konzolon M+K támogatás és 120 fps mód(az előzőben is volt, ebben miért ne lenne...) , amit stabilan tart is, akkor nekem a világháborús téma miatt azonnali vétel lesz.

Mellé jöhet az új BF is, járművezni, aztán így tavaszig elleszek simán.

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#68) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#70) Golyo69 válasza oriic (#68) üzenetére


Golyo69
senior tag

Külön kell majd indítani vagy játékkozben lesz?

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#71) oriic válasza Golyo69 (#70) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Warzone-ban külön játékmód lesz elvileg.

Live-Die-Respawn

(#72) Golyo69 válasza oriic (#71) üzenetére


Golyo69
senior tag

Igen mar latom, beleptem közben

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#73) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#74) Golyo69


Golyo69
senior tag

A játéknak nemsok ertelme volt. Szétloni a vonatot :) Viszont a videó az meghozta hozza a kedvem. Az jól megvan csinálva. :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#75) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez az event megint jó nagy semmi volt, Cold War eventnél sokkal rosszabb. :D

Reveal Trailer | Call of Duty®: Vanguard

Live-Die-Respawn

(#76) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#77) nitro16 válasza oriic (#75) üzenetére


nitro16
senior tag

Játéknál ez a full szét "grain effectezett" trailer baromi ronda volt. (El kellene már felejteni ezt filmeknél meg játékoknál mindenhol mert nem ettől lesz old school hangulata egy anyagnak).

Youtubon a video 4k-ba már frankó minőség. Én a trailertől nem dobtam el az agyam, majd jövő héten az alfa tesztet kifogom probálni aztán meglátjuk milyen lesz a multi. Úgy is azon fog múlni az egész. ;]

(#78) nutella1


nutella1
őstag

Végig sem néztem, tele van klisével.Gameplay trailer volna érdekes, önmagában egy ilyen kisvideó csak ámítás. Mint a filmeknél, még a legócskábbnak is jó bemutatója van. Ettől függetlenül remèlem a játék jó lesz.

https://erdélyízei.com

(#79) pRoject22


pRoject22
őstag

Én nem tudom de ez eddig nagyon kevés, a 2019-es cod az oda baszott de ez, háát... :F

¯\_(ツ)_/¯

(#80) nitro16


nitro16
senior tag

26K a Cross-gen verzió és 33k lesz a ultimate verzió belőle. [link]

(#81) Linem válasza nitro16 (#80) üzenetére


Linem
senior tag

Én sokallom a 21 k-t is érte.. :(
Tavaly elkapkodtam a CW vásárlást, mert megjelenés után nem sokkal megvettem teljes áron, és vásárlástól számítva 2 hét múlva már akciós volt. :W Ezért idén biztos, hogy megvárom a Blizzard akciót, ami december első napjaiban lesz aktuális, mint az előző években is. Ráérek megvárni, mert még mindig megy a multi MW-ben és CW-ben is. ;)

(#82) bager13


bager13
aktív tag

Nézve a trailert engem megvettek.
Úgy gondolom, aki hasonlóan fogékony a korszakara azokat is, aki pedig nem annyira van oda a világháborús témáért, azt a gameplay sem fogja meggyőzni.
Sőt szerintem semmi drasztikus változás nem lesz a gunplayben, hozzni fogja a szokásos CoD WW2-es feelinget, de ettől se nem lesz jobb, se nem lesz rosszabb.

Én tuti előredelem!

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#83) bobby45


bobby45
tag

Mi a különbség a cross-gen bundle, és a cross-gen Edition között? :Y

Ha én ps5-re szeretném megvenni, de azt akarom mondjuk hogy a gyerek is tudjon vele játszani a ps4 pro-n, akkor melyiket kell előrendelnem? :U
Mármint profilmegosztással gondoltam, nem úgy hogy neki is külön megveszem :DDD

(#84) nitro16 válasza Linem (#81) üzenetére


nitro16
senior tag

Gondolom pc-s verziónál. Mert ps-re az első akció dec 18-n volt. Teljes árat szerintem én sem fogok kifizetni (26k) max akkor ha a multi nagyon jó lesz. Az meg jöv héten kiderül.

bager13: Én szeretem a WW2 témát ettől függetlenül nem gyözött meg a sima 3 perces trailer. Alapból trailerből olyat tudnak csinálni ami nem is fedi a valóságot beetetés véget, például a Cyberpunk 2077is ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#85) nitro16


nitro16
senior tag

Kiváncsi leszek nagyon, hogy sikerült ez az új Anti-cheat program nekik. Elvileg már pár éve csinálják a háttérben. Nagy szükség is van rá, és talán főleg a kezdetekben megtudja menteni a Warzone-t is. Gondolom idővel ezt is feltörik majd.

A mapoknál a 20-ból 16-nál lesz 6v6 játékmód is.

Az, hogy lesz zombie mód szerintem egy nagy + és jó ötlet. A Treyarch csinálta. Majd lehet ölni a náci zombi katonákat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#86) Linem válasza nitro16 (#84) üzenetére


Linem
senior tag

Igen, a PC-s. A konzolos verzióról fogalmam sincs, hogy mi volt. Az MW-nél még megvártam az akciós árat, 38 euroért, de a CW-nél kapkodnom kellett.. :((( Már mindegy.

A trailerből nehéz levonni megfelelő következtetést, hiszen ez csak egy animációs film. A játékból semmi nem szerepel benne. Őszintén szólva az animációs trailer filmek 20 évvel ezelőtt is ilyen menőek voltak. Akár a tavalyi CW is meggyőző volt film alapján, aztán milyen pocsékul kivitelezett multi lett belőle az MW-hez képest. Gagyi animációk, grafika, hangok, effektek. Borzalom azóta is, de ha már megvettem néha megyek vele pár TDM meccset.

A WW2 témát szerintem az előző COD-ok és a BF széria kimaxolta. Majd kiderül milyen újabb bőrt lehet még erről a témáról lehúzni. Kíváncsi leszek.

(#87) b. válasza Linem (#86) üzenetére


b.
félisten

Azt ki lehetet venni belőle visszatérő pálya lesz a Carentan ( abból a pályarészből mutatják az érkező bombázókat) és az USS texas, már ha jól láttam.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#88) nutella1 válasza Linem (#86) üzenetére


nutella1
őstag

Grafikai hiányosságokkal valóban rendelkezik bőven a CW, de azért a borzalomtól messze áll. Túl magasra tette a lécet az MW, egyéb más baja nincs. Gyermekbetegségei ugyanazok. Ha két évvel ezelőtt a CW-t adják ki Warzone-ostól előbb, annak ugyanúgy örültek volna a játékosok mint az MW-nek.

https://erdélyízei.com

(#89) csƵ válasza b. (#87) üzenetére


csƵ
őstag

Mivel lesz észak-afrikai kampány, remélem visszatér a Toujane mp map.

(#90) Tomko78


Tomko78
őstag

Úgy látom ez a rész se a háború után játszódik :) ahogy mondták vagy lehet csak a single , mondjuk megvettem mert annyira azért csak nem lesz rossz COD WW2 is el lehetett tölteni pár órát :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#91) soo277 válasza oriic (#75) üzenetére


soo277
őstag

Szerintem atom gagyi, remélem megjelenik PricePapa is :O
(1edül az anyahajós rész tetszett)

BT: wersoo#21211

(#92) bobby45


bobby45
tag

Sziasztok ps storeban előrendeltem a cross-gen bundle-t, de a könyvtárban azt írja az ikon mellett hogy ps4... Nem jót választottam akkor ps5re?

(#93) oriic válasza bobby45 (#92) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Melyiket vetted meg?

[link]
[link]

Ha PS5-öd van és azon akarod tolni, akkor a felső kell. (Kódjában látszik is hogy PPSA, vagyis PS5 verzió, de a sarokban ott van a PS5 kiírás is)

Ha az alsót, az is játszható PS5-ön, csak extra nextgen feature-öket nem kapsz. (Az lényegében a PS4 változat)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94) bobby45 válasza oriic (#93) üzenetére


bobby45
tag

A ps app ezt mutatja nekem:

(#95) oriic válasza bobby45 (#94) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valami bugzik a rendszerben szerintem, elvileg ez akkor a PS5 változat.

Live-Die-Respawn

(#96) bobby45 válasza oriic (#95) üzenetére


bobby45
tag

Amit a másik topikban linkeltel arra írja hogy elorendelve... Most akkor mit tudok tenni? :F

(#97) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

HÉtvégén Multiplayer bemutató jön ha minden igaz.

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98) bager13 válasza nitro16 (#84) üzenetére


bager13
aktív tag

Tudom, hogy az én hülyeségem/ gyengeségem, de ha hoz egy "alap cod szintet", akkor nekem az már elég.
A CW-al is elvoltam sokáig engem nem zavart a "gagyisága", mint nagyon sokakat.
Munka és gyerek mellett én már nem vágyom hardcore élményre, bőven elég, ha lenyomok pár pörgős kört " a szabadidőmben".
Nyilván ezek csak az én igényeim...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#99) nitro16 válasza bager13 (#98) üzenetére


nitro16
senior tag

Ez egyáltalán nem hülyeség/gyengeség. Te legalább tisztában vagy a saját elvárásaiddal, és annak megfelelően vásárolsz. :K Ebből a részből is valószínű rengeteget el fognak adni mert a játékosok nagy részét a casual felhasználók teszik ki.

Ma lesz már multiplayer betekintő, így megint beljebb leszünk, jövő héten meg alfa teszt. Én biztos ki fogom próbálni akkor és ha van rá igény majd leírom, hogy számomra milyen volt a multi a teszt alatt.

(#100) Golyo69


Golyo69
senior tag

Este ha vki kap early acces kódot az egy embert meghivhat :)

Elfogadok egyet ha vkinek lesz es nincs akinek oda adja :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.