Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) nutella1


nutella1
őstag

Már él a Battle Pass. Ugyanaz a sok haszontalan semmi, mint eddig, de azért belevetjük magunkat.

https://erdélyízei.com

(#1602) Tomko78 válasza nutella1 (#1599) üzenetére


Tomko78
őstag

Nem magyarázok én semmit be , csak látok amit látok , hogy az MSI AB game közben mit mutat nézni szoktam , ezért vagyok még csak LV 350 ;] valamit csak leszedett mert reggel vagy mikor újra ellenőrizte a fájlokat vagy mit mikor új driver van fent :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1603) Golyo69


Golyo69
senior tag

Paradise az jo map lett.

Nektek számolja a BP pontokat?

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#1604) nutella1 válasza Tomko78 (#1602) üzenetére


nutella1
őstag

A level 350-nek nem sok köze van a grafikai "javuláshoz" de még a hardver hőfokához sem. A második mondatod nem értem, de legyen úgy.:DDD :R

https://erdélyízei.com

(#1605) Casanova* válasza Tomko78 (#1597) üzenetére


Casanova*
veterán

Te mindig azzal vagy elfoglalva,hogy hany fokos a gpu,milyen lett a grafika,hogy fut a game,stb. Meg mindig Msi afterburnerrel b@szakodsz. Minden evben, minden ujabb codban. Hihetetlen vagy! 😁

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1606) Tomko78 válasza nutella1 (#1604) üzenetére


Tomko78
őstag

De ahoz igen hogy azt nézem nem az ellent :) de most ez komoly , ha nem vagyok klán tag akkor pár cuccot nem kapok meg :F Cassanova : kálányka te jobb ha hallgatsz ;)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1607) Corpuscle válasza Tomko78 (#1606) üzenetére


Corpuscle
őstag

Belépsz egy tetszőleges klánba és azonnal megkapod.

(#1608) Beaumont válasza nutella1 (#1601) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Es megszunt a nagy mapok valasztasi lehetosege. De jo megint max 6-8 vs 6-8-ban jatszani kis mapokon. Mert persze nagyokat nem hoz be...

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1609) Beaumont válasza Corpuscle (#1607) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hulye kerdes de hol lehet csatlakozni a jatekon belul? Nekem a clan resz lockolva van...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1610) Corpuscle válasza Beaumont (#1609) üzenetére


Corpuscle
őstag

Xbox-on a menüben Y és megnyílik a clan keresés. Más platformon fogalmam sincs.

(#1611) nutella1 válasza Corpuscle (#1610) üzenetére


nutella1
őstag

PC-n: F1, Clans, Browse Clans.

https://erdélyízei.com

(#1612) juve600 válasza Tomko78 (#1593) üzenetére


juve600
nagyúr

felraktam ma a WIN11-et
tényleg jobbnak-szebbnek tűnik
:R

(#1613) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A killcam themes-ről vélemény? Aki ezeket kitalálja…

(#1614) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Ma beestem a pálya alá! :C

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1615) Beaumont válasza nutella1 (#1611) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszönöm. :R

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#1616) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Az új pályák jól sikerültek, Radar kicsit darálósabb. Cooper Carbine egy-két kiegészítővel elég hatékony, a nagy kaliberű tár itt is aprít. Lehet csak az SBMM volt hozzám kegyes tegnap, de közelre távolra adta vele rendesen. Ránéztem az új WZ pályára is, SX-en nem voltam szétesve a látványtól. FOW állítás továbbra sincs Xbox-on. Megleszünk továbbra is egymás nélkül, úgy érzem.
Az új operátornak (Francis) nagyon jó dumája van játék közben. A szintjelzés elég bugos, ahány helyen nézem, annyi féle rang.
A WZ group - Vanguard Clan integráció persze nem lett megoldva, ugyanolyan bugos, mint volt. A menüben volt, hogy a régi és a jelenlegi zene egyszerre szólt, BP a szokásos "tartalommal".
Lesz még munka itt bőven, de eddig tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#1617) Deck válasza Corpuscle (#1616) üzenetére


Deck
titán

Leszarják, hogy nincs fov a Warzone-ba a konzolosoknak. Pedig a a játékosbázis legnagyobb része konzolos. Nem gond, majd kikapcsoljuk a crossplayt. Ja, hogy nem lehet? Akkor hagyjuk is. PS4-en is van fov a multiba, sőt az Apex-be is. De az új generációs gépekre se tudták megoldani a WZ esetén. Nem is érdekli őket. A lényeg a $$$.

Bár én továbbra se szeretem a BR-t és az, hogy egy COD-ba van ilyen, számomra vicces.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1618) nutella1 válasza Deck (#1617) üzenetére


nutella1
őstag

BR-t egyszerűen figyelmen kívül hagyom, mint minden gagyi, fizetős körítést, amelyek nélkül is működnie kellene egy játéknak. Most már én is azt mondom, hogy jobban jártunk volna egy következő MW-vel, mint ezzel és az ezt megelőző szürkébb résszel. Fogalmam nincs, hogy fog ez csaknem egy évig kitartani. Ha ezt az üzleti modellt túl sokáig ismétlik a későbbiekben, előbb-utóbb jajszó lesz a vége, tömény unalom, nekünk. Fiatal kisrácok, elfogult megszállottak talán örömüket veszik majd a hasonlókban, de szerintem ez az üzleti modell értelmes embereknél maximum rövid-középtávon működhet, hosszútávon semmiképpen.

https://erdélyízei.com

(#1619) Deck válasza nutella1 (#1618) üzenetére


Deck
titán

Ha nem lenne a vacak BR része, akkor talán akik azon dolgoznak, dolgozhatnának a multin. Nekem semmi bajom az idei résszel. A MW fasza volt (egy darabig, unalmasak voltak a pályák) ahogy ez is. És én szeretem a skineket is... :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1620) nutella1 válasza Deck (#1619) üzenetére


nutella1
őstag

Ez is ugyanolyan unalmas lesz, de szíved joga, mint ahogy az enyém is :P ;)

#1621: HC-n eleve több töltény kell inkább, mint a korábbiakban, nem?

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1621) Tomko78


Tomko78
őstag

Hát ez az új assult hc módban halovány gyenge , 2-3 lövés kell az ellenbe , az meg hc módban luxus , érdekes normál shiphouson sokkal jobban lehet vele haladni ;] ott legalább van esélyem lelőni az ellent bezzeg neki ha mellém lő is meghalok , valami ezzel az assultal baj van hc módban ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1622) Deck válasza nutella1 (#1620) üzenetére


Deck
titán

Előbb-utóbb biztos. Pedig nem kéne annak lennie, ha több tartalom jöhetne hozzá és nem lenne br része... A MW pályáknál már most jobb a helyzet ;]

PS5

(#1623) nutella1 válasza Deck (#1622) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, csak nem a tartalom a lényeg, hanem a sok kis haszontalan bisz-basz megvásárlása. Kisgyerekek (és az mindegy, hogy "felnőtt" vagy gyermek) így is-úgy is rákattintanak, akkor minek gyártsanak tartalmat? ;] Értelmetlen lenne, hozzák a kötelezőt minden részben és ennyi. Szorgos, de hamar kész iparosmunka. Ugyanez megy globálisan szintén.

https://erdélyízei.com

(#1624) Deck válasza nutella1 (#1623) üzenetére


Deck
titán

Persze. Ha a tartalom lenne akkor 2-3 évente jönne egy COD csak folyton frissülne... De szép is lenne.

PS5

(#1625) nutella1 válasza Deck (#1624) üzenetére


nutella1
őstag

De nem lenne benne annyi lovetta, mint egy felszínes rész összehozásában. Konkerencia kellene, nincs. Vetélytárs nélkül elsikkad a kategória.

https://erdélyízei.com

(#1626) Deck válasza nutella1 (#1625) üzenetére


Deck
titán

Csak a $$$$$ számít.

Twitteren is a fov-os balhéra nem reagálnak, tiltják le sorban az embereket aki rákérdez.

PS5

(#1627) nutella1 válasza Deck (#1626) üzenetére


nutella1
őstag

Unja már az operator, hogy nem tudja mit válaszoljon, oda van ültetve, azért tiltja őket. :DDD

https://erdélyízei.com

(#1628) Deck


Deck
titán

Paradise: Ezen se játszok soha többet...

Radar: Ez tetszik, nagyon.

PS5

(#1629) Corpuscle


Corpuscle
őstag

2xp van jelenleg. Gyógyír mindenre. :D

(#1630) Tomko78 válasza Corpuscle (#1629) üzenetére


Tomko78
őstag

Egész hétvégén :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1631) MaddeNNNN válasza Corpuscle (#1629) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

nyilván ilyenkor megyünk bnőmmel hétvégi wellnessre. mindjárt visszamondom :D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1632) Corpuscle válasza MaddeNNNN (#1631) üzenetére


Corpuscle
őstag

Vanguard Season 1 egyszer van az életben. Az új WZ map is mától érhető el mindenki számára. Ehhez képest hol van egy bármikor elérhető wellness? Simán lemondanám! Meg fogja érteni. :DDD

(#1633) pigatt


pigatt
őstag

Most az előbb bespawnoltam a pálya alá, packet burst még mindig van dögivel, 1 hét múlva visszanézek rá! Ez a játék így 10 EUR-t sem ért volna meg!

i9 / 4080 / 32"

(#1634) MaddeNNNN válasza Corpuscle (#1632) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

erősen kétlem. a jelenlegi árak melletti vga beruházásra is csak akkor bólintott rá amikor elmagyaráztam neki hogy abból pénz jön vissza :D
múlt hétvégén meg a héten játszottam vele eleget, csak most a WZ launch + dupla XP miatt jó lett volna haverokkal is tolni.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1635) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Mivel látom kb sehol úgy itt se tud senki biztos választ adni a cross save multiplayer kérdésemre gondoltam felveszem a kapcsolatot az activision supporttal...De nincs...Ez most komoly? Oldalukon a Contact us alatt is a FAQ szinrű kisegítő oldal töltbe,sehol nem találok lehetőséget hogy kommunikálni tudjak valamiféle hivatalos supporttal....

(#1636) nyul105


nyul105
senior tag

másnak is olyan ez az uj warzone map mintha LSD trip lenne? vagy csak nálam narancssárga meg rikító színű minden?

más: fatal errorral lehet kezdeni valamit? ujratelepites megoldja?

(#1637) boogie84 válasza pigatt (#1633) üzenetére


boogie84
veterán

Szerintem divatt lett 2021-ben félkész játékokat kaidni... lásd: BF2042 is! Sztem az még rosszabb lehet ennél...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1638) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Akciós a játék Xbox-on. [link]

(#1639) Golyo69 válasza Deck (#1628) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nekem pont fordítva van, Paradise sokkal jobban bejon

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#1640) Deck válasza Golyo69 (#1639) üzenetére


Deck
titán

Aha. Szuper map... :U

PS5

(#1641) Ryoo válasza BusinessGuy (#1600) üzenetére


Ryoo
senior tag

Szia!
Amikor volt a BETA, akkor játszottam vele PC-n és PS 5-ön is, ott átmentek a mentések, aztán játszottam vele az első free hétvégén is, akkor is átvitte mind2 platformra a cuccokat, később megvettem PS5-re és minden előrehaladásom megmaradt. Össze lehet kapcsolni az Activison profiloddal, mikor belépsz rajta PS-en.

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1642) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Szerdán, mikor kijöttek az új shop tartalmak mindegyik "limited" volt (furcsálltam is), ment vissza a számláló. Tegnap nézem, lejárt a "speciális ajánlat", ugyanúgy mindegyik elérhető. Nagy kópék! :DDD

#1640 Deck : Van ez így, nekem Shipment a tiltólistás map.

(#1643) Deck válasza Corpuscle (#1642) üzenetére


Deck
titán

Legjobb map a Shipment :D
Én csak a kis map-okat szeretem, max közepes, a nagyokat nem és kerülöm is őket. Mindenki mountol, campel, 1 óra mire a map végére érsz. Tiszta BF. Borzasztó.

PS5

(#1644) nutella1 válasza Deck (#1643) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem igen messze van a BF-től, annyira nagy map-ok nincsenek is. Én meg a Shipmentet unom, bele lehet gógyizni hosszútávon, na az a borzasztó.

#1645: igen, mixelem én is.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1645) Deck válasza nutella1 (#1644) üzenetére


Deck
titán

Ezért, megyek felváltva kis map-okra.

PS5

(#1646) geckowize válasza Deck (#1643) üzenetére


geckowize
őstag

A Quick Play filterben be tudod állítani, hogy a Pacing ("tempó") Blitz legyen, akkor elvileg a nagy mapokon is shipment-élményt csinál, valószínűleg a játékosok számának növelésével.

(#1647) Deck válasza geckowize (#1646) üzenetére


Deck
titán

Így is borzasztóak a nagy map-ok. Nem az én vilagom :D

PS5

(#1648) BusinessGuy válasza Ryoo (#1641) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Köszönöm! :R

(#1649) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Ünnepi menetrend:

Dec 8 – 13 Double XP

Dec 16 – 20 Double XP, 2XP Weapon XP, and 2X Battle Pass XP

Dec 23 – 30 Double XP, 2XP Weapon XP, and 2X Battle Pass XP

(#1650) Linem válasza Corpuscle (#1649) üzenetére


Linem
senior tag

Szuper. Most legalább lesz egy kis idő fegyvert húzni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.