Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Corpuscle válasza Chumlee (#750) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jogos, arra van lehetőség ugye, hogy az Activision fiók alá tetszőleges platform accountját társítsd. Szerintem ez sem lenne túl bonyolult, ellenben nekik jobb üzlet így.

(#752) Chumlee válasza Corpuscle (#751) üzenetére


Chumlee
senior tag

Igen van lehetőség, én a camokat MW-ben húztam. Xboxon kezdtem még One S-sel hát mint ne mondjak borzalmas volt a Warzone, váltottam Series X-re azon bitang jól nézet ki. Most meg a laposom elbírja a Warzone-t így azon tolom, viszont amit Battle Pass ad CP-t mikor hova megy, kicsit zavaró.
Most meg emiatt nem tudom mire vegyem meg a Vanguardot is. :DDD

(#753) venom8888


venom8888
őstag

Olvastam,hogy el kezdtek bannolodni emberek a Vanguardban,es a warzone account jat is bannolták. :)

(#754) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Talán én vagyok béna, de nálam lakat alatt van a kampány :F
Ps5 lemezes
Minden segítséget elfogadok :R

Zolka

(#755) Cruzolka válasza Cruzolka (#754) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Közben rájöttem, külön kell letölteni… :W :)

Zolka

(#756) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Klánt alapított már valaki ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#757) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Ez a trigger effekt csak nekem fura? Annyit tud hogy nehezebb lehúzni a ravaszt? Rezgés sehol mint pl cold warban... :F igy nem sok értelmét látom, másnál is ilyen gondolom(?)

(#758) pRoject22


pRoject22
őstag

PC-ről tolja esetleg valaki? Nekem random 10-15 percenként kifagy miközben minden más fut rendesen, stress teszt is megy fél órát hiba nélkül, már mindent kipróbáltam amit csak lehetett. :W

¯\_(ツ)_/¯

(#759) shotika


shotika
őstag

Első indítás után: - köszönöm, minőségi munka született ismét :D

Ennyi, 4x próbáltam és egyszer sem indul el.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#760) Tomko78 válasza nutella1 (#727) üzenetére


Tomko78
őstag

Nem rossz ez , lehet haladni rendesen :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#761) shotika válasza Tomko78 (#760) üzenetére


shotika
őstag

Úgy könnyű haladni, ha elindul :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#762) Tomko78 válasza shotika (#761) üzenetére


Tomko78
őstag

Nincs itt semmi gubanc indult rendesen , szerintem neked érdemes még egyszer leszedni hátha :) nem 200 gb ez hamar lejön :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#763) BandiHUN válasza shotika (#761) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát ja. Nálam meg internet nincs :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#764) nutella1


nutella1
őstag

Nagyon el van ez találva, jók a pályák, szép a grafika, pörgős, élvezhető multi játékmenet. Kapásból beszippantott. Elégedett vagyok. Egyszer sem fagyott ki 4 óra játék alatt. Egyetlen negatívum, ez a gagyi tank a killstreakek között. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#765) shotika válasza Tomko78 (#762) üzenetére


shotika
őstag

Épp scan and repairt csináltam, talált vmi update-t. Nagyon nincs kedvem szórakozni vele, még megnézek pár dolgot, ha nem jó, akkor megy a refund.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#766) Maestr0


Maestr0
tag

Nektek is nehéz átszokni Cold warról Vanguardra? CW-hez képest itt rendesen meg kell szenvedni 1-es E/D-ért :D Azzal nyugtatom magam, hogy pár nap múlva hígul a mezőny. Most kb csak tryhardok, streamerek, youtuberek ellen játszok , akik konkrétan nem hibáznak lövéskor.

Eddig nagyjából 20 mapot játszottam, ebből talán kivétel nélkül az összes map nehezebb volt mint CW League play-ben bármelyik meccsem.

TTK túl gyors szerintem, lehet ez is közrejátszik, CW ebből a szempontból jobban tetszett. Egy dolgot hiányolok nagyon a normál 6v6 playlisteket. Hiába állítom be hogy csak tactical mapokat játszanék, minden második map 8v8 meg 10v10.

(#767) zolokas


zolokas
aktív tag

Van mit javítani a gamen, a pc-t még úgy eszi, nincs optimalizálva, meg találkoztam nagyon pörgös emberekkel főleg 1 személy nem részletezem,össze vissza lövöldözött mindenki halt 5 perces match volt, aztán a score meg neki 86 volt team deathtmach

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#768) jozefgucci1 válasza zolokas (#767) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pss itt sincsenek csalók az egy profi esport játékos volt és különben is itt már van anticheat :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#769) pRoject22


pRoject22
őstag

Letöröltem mindent, a doku mappából is, újra telepítettem, azóta nem fagy.

¯\_(ツ)_/¯

(#770) Chumlee válasza zolokas (#767) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ez mit jelent? Nekem béta alatt is rendesen melegedet a laptopom, megölni viszont nem akarnám. :(

(#771) boogie84


boogie84
veterán

Hát urak, ez egy 19K-s béta amit ma kaptunk! Egy az egyben ugyan az.
Hangok ugyan olyan szarok mint a bétában! Spawn ugyan olyan szar mint a bétában. Domination-ben köpni-nyelni nem tudtunk... egy káosz az egész. Vagy csak nekem/nekünk ilyen? 1 óra 13 perc van a játékban.
Hogy tudom visszakérni a benzin árát? Inkább beletankolnám az autóba! (komolyan!)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#772) nutella1 válasza boogie84 (#771) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem a beta ehhez képest gyengébb volt, mindenféle szempontból, mi az ami jelenleg nem tetszik benne? HC DOM-ban játszom, a hangot sem hallom olyan katasztrófálisnak, 9.1-es rendszeren. Hozzáteszem, nem használok fülest. A széria megjelenése óta multizom és igen tetszik a game. Szedjétek össze magatokat, ez a megoldás :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#773) gyuribácsi88 válasza boogie84 (#771) üzenetére

Ne haterkedj már, te is csak divatból fikázod, 2-3 évig fejlesztik a játékot, vért izzadnak hogy minőséget tegyenek le az asztalra, és ez a hála? Inkább eltankolod az árát? Inkább vedd meg a legdrágább verziót, hogy legyen pénzük a következőt is legalább ilyen szintre megcsinálni. ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#774) boogie84 válasza nutella1 (#772) üzenetére


boogie84
veterán

Szerintem mi kínai verziót kaptunk! :DDD

#773 gyuribácsi88
Támogatnám én őket, ha egy MW-t kaptam volna más skinnel!
Kamu volt a hang optimalizálás és a spawn beállítása..

#775shotika
:))

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#775) shotika válasza gyuribácsi88 (#773) üzenetére


shotika
őstag

Vért izzadtak azért, hogy vegyek egy 20 ezres hibaüzenetet :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#776) nutella1 válasza boogie84 (#774) üzenetére


nutella1
őstag

Rossz hírem van, így 2021 tájékán és utána is csak (dél)kóreai verziók következnek. Minden egyes játékban, amely csak megjelenik. Feleslegesek az elvárások és feleslegesek az igények. Viszont ez a COD sem jobb sem nem rosszabb semelyik másiknál sem. Ideje ezt a tényt elfogadni, mert a következő 121.000-ik részig ez standard így marad. Mint minden más játékban ugyanígy. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#777) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Hat nem tudom ki hogy van vele en nem ilyet vartam. Béta valahogy máshogy hatott. Akkora a káosz a mappokon. Ossze vissza spawn. Meg a bolt actionoknak az adse….
De azert toljuk :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#778) venom8888


venom8888
őstag

Hatalmas a Packet Burst, folyamat ugral a jatek, es jelzi a kis ikont a bal oldalon, az ellen lehet mit kezdeni?

(#779) Acheron


Acheron
őstag

Nnna, mától végre van guard...
Holnap belecsapok a kampányba, utána jöhet egy - két próbakör a multival. Ma már fáradt vagyok elkezdeni beállítgatni a kontrollokat, úgyhogy ma estére marad még a MW
Egyelőre maradtam PC -n, később talán konzolon is kipróbálom) Kíváncsi vagyok, meg tud -e fogni annyira, hogy az MW -t letegyem (CW -nak nem sikerült)

[ Szerkesztve ]

(#780) Corpuscle válasza Corpuscle (#745) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kipróbálva. Sem a CW-ból, sem a WZ-ból indított xp token nem látszik a Vanguardban.

(#781) Szellem. válasza Corpuscle (#780) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Gondolom ennek az lehet az oka, hogy még szezon elött vagyunk és nem lett sem elindítva a Vanguardban, sem összehangolva a BattlePass a 3 játékkal.

(#782) pRoject22 válasza boogie84 (#771) üzenetére


pRoject22
őstag

Szerintem a bétánál sokkal jobb, nekem talán csak annyi a bajom ,hogy kicsit gyors az egész, lehetne egy-két fokkal lassabb a játékmenet

¯\_(ツ)_/¯

(#783) gameboy


gameboy
csendes tag

Sziasztok! Az alábbi kérdéssel fordulok hozzátok. Megvásároltam a játékot és most fejeződött be a letöltés amikor indítani akarom akkor feljön egy ablak hogy hozzak létre egy Activision profilt. Nekem nincsen Activision profilom ezért az lenne a kérdésem, hogy feltétlenül létre kell-e hozni ezt a fiókot vagy enélkül is működik a játék? Van egy olyan opció is alul hogy majd később hozom létre a fiókot. Nem is mertem továbblépni innen amíg titeket meg nem kérdezlek. Én csak a kampányt szeretném először végigvinni utána pedig megpróbálkoznék a multival is kezdő szinten.Ha enélkül az Activison profil létrehozása nélkül is működik a játék akkor nem hoznám létre. Köszönöm előre is.

(#784) markknight válasza gameboy (#783) üzenetére


markknight
veterán

Ha megvetted a játékot, akkor már mindenképpen lépj tovább, ne a fórumtagok engedélyére várj, de komolyan :D Nyugodtan regisztrálj egy fiókot és kész. Minden adott, hogy leiratkozz a hírlevelekről vagy ha már nem akarsz többet soha játszani, akkor törölheted is. Esetleg regisztrálj egy kamu e-mail címet és arra készíts activision accountot. Nem olyan bonyolult :)

[ Szerkesztve ]

(#785) BandiHUN válasza Corpuscle (#780) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem a CW-ből átjöttek a megmaradt tokenek,használtam is,működik... :F
Viszont annó a CW-be nem jöttek át a MW tokenei.
Amiért mondjuk morci vagyok,hogy mivel kész a BP,így egy hónapig nem lesz semmi,gondolhattak volna "valódi" preseasonra" is :W

A játék jó lesz,tetszik,haladtam is,bár a netem csak hajnali fél 4-kor jött vissza,de mentem pár kört,tetszik alapvetően,meg szépen is megy,DE :

-Két körben is egyértelmű LMG-s aimbotos volt

-Nincs scorestreak,még perkkel sem lehet aktiválni utólag,úgy láttam,és sokan kempelnek foglalás helyett,ráadásul barna lépcsőn barna szikla előtt barna csávót hogy szúrj ki fekve :((( :W

-Túltolták ezt a körvégi MVP-zést,sok idő elmegy vele,meg ovis is,nem Overwatch ez...

-Igazán adhattak volna valamiféle dupla xp-t a hétvégére...Jobb lett volna későbbre eltenni a tokeneket,ráadásul szerintem bug van,mert mintha nem duplán adna,hanem többet.

A többi jó,nekem tetszenek a mapok is,bétában is pár kört nyomtam,szokni kell.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#786) nutella1 válasza BandiHUN (#785) üzenetére


nutella1
őstag

Van Scorestreak, csak itt Killstreaknek hívják, emez pont, amaz kill után jár. De a legtöbb gagyi. A lángszórós killstreak 10 kill után mondjuk nagyon jó, már többször is megszereztem. Ami gond, hogy peldául ennek megszerzeséhez rengeteget kell kempelni. Az MVP az egy felesleges butaság, inkább arra törekedtek volna, hogy minél hamarabb zárják a kört, ne elhúzzák. Remélem idővel kiveszik.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#787) BandiHUN válasza nutella1 (#786) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pont azt mondom, hogy killstreak van scorestreak helyett...
Szóval mindenki kempel, nem foglal, mert a killen kívül minden másért csak pont jár...
Ez amiatt is szerencsétlen, hogy még 3-as K/D mellett is előfordulhat, hogy az ember nem tud negyediket ellőni se szinte soha, mert aktívan tolná, és maximum UAV-okhoz juthat, közben aki 3 körül lő egy körben objektívával, az azért jó játékos... :U
A Cold Warban azért kör végére összejöttek komolyabb streakek mindenkinek, nem volt feszült a játék, az is egy stratégia volt, hogy objektíváztál. Hát most kempelni kell. Plusz eleve mindenki most indult, húzná a fegyókat is, ahhoz meg kill kell.
Korábban voltak rá jó ötletek, hogy megoldják, jó ötlet volt a support streakek választhatósága alternatívaként, más esetben egy perk tette át a killstreakeket scorestreakká,vagy volt, hogy nehezebben ugyan, de halállal nem nullázva lehetett streakelnj perkkel.
Most viszont mintha csak ennyi lenne, hogy killstreak. HA jól láttam, hajnali 4-kor erre nincs garancia, majd kijavítotok:R

Más: a régi PH! regiment él ám! Bár nem tudom, ki mennyire aktív még... De ha lenne új, aktívakkal, csatlakoznék, vagy máshova is, ha nem gond, hogy HC only vagyok.
10% plusz xp jár a regimentben játszásért, ha jól láttam, nincs happy hour most, és persze extra xp közös játszásért mindenféle xp-ben.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#788) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok Srácok!

Bocs, ha esetleg nem teljesen témába vágó, de úgy gondolom, itt kaphatok leginkább hiteles választ a kérdésemre. ;) Néhány év kihagyás után ismét visszatérnék az FPS játékok világába (CoD lenne a visszatérés első versenyzője) és szeretném kikérni a véleményeteket, hogy a legoptimálisabb döntést hozhassam.
Kérdés, hogy PC-be, vagy konzolba lenne érdemes invesztàlnom? (Nyilván nem csak ezt játszanám a jövőben) Jelenleg egy régebbi i7 16GB RAM és egy 980Ti konfigom van, illetve egy PS4-em.

Lényeg, hogy egér+bill kombót szeretnék mindenképp használni.

Elgondolkodtam, hogy vagy a PC-t upgradelném, újabb i7 (11700F), VGA upgrade kizárt. A jelenlegi beszámítása+100k körüli összeg lenne nagyjából mindez.
Alternatíva, hogy menne a PS4 és jönne a PS5.

Kérdésem igazából az, hogy teljesítmény (játékélmény) szempontjából melyik platform lenne a ráfordított pénzmag figyelembe vételével optimálisabb?

Köszi a segítséget előre is! :R

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#789) markknight válasza Madn!ght (#788) üzenetére


markknight
veterán

Konzol

(#790) nutella1 válasza Madn!ght (#788) üzenetére


nutella1
őstag

Ez teljes mértékben a Te döntésed, de anyagilag egyértelműen a PS5-re váltás érné meg. Egy 9080 ti-vel csak bohóckodás lenne a játék (rengeteg kompromisszummal) még 1080p-n is.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#791) ƵøŁĭ válasza shotika (#759) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nekem is összeomlott ma.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#792) Szellem. válasza nutella1 (#790) üzenetére


Szellem.
nagyúr

9080 Ti? Te már tudsz valamit vagy a jövőből jöttél vissza? :D :D :D

(#793) Linem válasza ƵøŁĭ (#791) üzenetére


Linem
senior tag

Jó, de az más, mert neki ez a hobbija. Gyűjti a COD hibaüzeneteket. :DDD

(#794) nutella1 válasza Szellem. (#792) üzenetére


nutella1
őstag

Csak elírás Hékás :DDD 980ti. ;) De ami a jövőt illeti: még az sem kizárt mcfly ;)

https://erdélyízei.com

(#795) shotika válasza ƵøŁĭ (#791) üzenetére


shotika
őstag

Vegül megoldottam, ujra le kellett toltenem a jatekot.

Hajnali 4ig verettem, es azt kell mondjam, talan egyik legjobban sikerult CoD a szeriaban.
A hang eroteljesebb, mint a betaban, a grafika kellemes, a 144fps-t fixen tartja, az uj mapok is faszak a szetloheto fedezekekkel es a gunplay is lecsiszoltnak tunik.

Eddig egyetlen egy dolog van, ami zavar. A regi CoD waw-os mapok nagyon kilognak, azokon esz nelkuli dara megy.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#796) Szellem. válasza nutella1 (#794) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tudom, de a véletlenekben nem hiszek. :D

(#797) nutella1 válasza Szellem. (#796) üzenetére


nutella1
őstag

Ja-ja-ja, na abban én sem :DDD

https://erdélyízei.com

(#798) oriic válasza Madn!ght (#788) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow, kit látni oly sok év után. o.O :D

Live-Die-Respawn

(#799) Tomko78 válasza BandiHUN (#785) üzenetére


Tomko78
őstag

Ezzel nagyon jól lehet haladni :) igaz néha nem úgy adja ahogy kéne , de itt valahogy sokkal jobb az lmg mint a cw vagy mw alatt

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#800) venom8888


venom8888
őstag

a meccsek vegen az a 3 szavazas mire jo?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.