Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Csokishurka válasza Chumlee (#600) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hat a hang az tenyleg vicces volt. Engem ami nagyon bosszantott hogy nagyon lassú adst tudtam csak elérni kar98al plusz hogy ha dmg es range növelő csovet vagy lőszert raktam ra nem egy hitelte az embereket hiába volt felso test lövés. Míg az alap csovel lőszerrel igen :D
Remelem az adsn tuningolnak mert eleg nagy hátrány lesz az automaták ellen.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#602) Chumlee válasza Csokishurka (#601) üzenetére


Chumlee
senior tag

Na igen a hitbox, az förtelmes volt. Mondjuk HC-ban kíváncsi lettem volna.

Engem most a zombie érdekelne nekem ww2-ben tetszett nagyon.
Plusz el kellene döntenem, PC vagy Xboxra vegyem meg. :U

(#603) Csokishurka válasza Chumlee (#602) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mega rövid BO4es pályafutásom alatt teszteltem be a zombi módot. Tetszett itt majd lehet tobb idot szánok ra.
Nekem sok valasztas nincs csak PC. De kene uj Vga, de hat azt most venni….vetekszik a benzin árakkal.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#604) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nna. Csatlakoztam én is. PC, természetesen. :R Szerencsére az us. shop. battle. net téma még mindig működik... :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#605) Corpuscle válasza BandiHUN (#604) üzenetére


Corpuscle
őstag

Üdv! Még bő két hét, aztán kezdődik a móka. :)

(#606) kid46


kid46
tag

Sziasztok. Szeretnek tanacsot kerni. Szeretnek venni xbox konzolra egy cod ot. Kulonos keppen nem erdekel ez a csalos dolog nem foglalkozom vele. De nem tudom melyiket vegyem meg. Cold war vagy Vanguard ? Tudom vangurd csoportba irom mindenki ezt fogja tanacsolni. Mennyire lesz eletkepes még a cold war ? Koszonom.

(#607) b. válasza kid46 (#606) üzenetére


b.
félisten

a cold war mostanra lett olyan, mint amilyennek kellett volna lennie kiadáskor, úgy hogy én azt tanácsolom a CW-t vedd a kettő közül.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#608) Linem válasza kid46 (#606) üzenetére


Linem
senior tag

Előbb vedd meg a CW-t, aztán amikor kitoltad, és meguntad, akkor később jöhet a Vanguard. ;)

(#609) BandiHUN válasza kid46 (#606) üzenetére


BandiHUN
veterán

Attól függ, mennyire szereted, ismered az fps játékokat, mennyit játszanál, mennyire érdekelnek az online eredmények, stb. Mert a cold wart biztos akciózzák majd, kiforrott, tartalomgazdag cucc, DE nulláról kezded, miközben mindenkinek minden megszerezve, kimaxolva, über ruhában tolja, ami neked sose lesz már+csomó JÓ fegyver ulockolós, és a map minden trükkjét ismeri mindenki. Cserébe olcsóbb lenne. Viszont a Vanguardot kezdhetnéd egyszerre a többiekkel, semmiről nem maradnál le, könnyebben lenne sikerélményed! Viszont drága.

Én nem venném a cold wart már.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#610) Csokishurka válasza kid46 (#606) üzenetére


Csokishurka
őstag

En is a Vanguardot mondanám, de ha nem zavarna amit Lorenzo szepen összefoglalt akkor CW.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#611) Corpuscle válasza BandiHUN (#609) üzenetére


Corpuscle
őstag

Vanguard egyértelmű. Ez az első 1-3 hónap a legjobb szerintem az ilyen lövöldékben. Együtt belecsöppenni a sűrűjébe a többi játékossal. :K

(#612) shotika válasza Corpuscle (#611) üzenetére


shotika
őstag

Hát meg kb fél év után mindenki csak shipmentet / nuketown-t tol :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#613) Chumlee válasza BandiHUN (#609) üzenetére


Chumlee
senior tag

Plusz a CW-nek még a korábbi Codok mechanikáját követi. A Vanguard pedig, jobban hasonlít az MW-re.

(#614) Corpuscle válasza shotika (#612) üzenetére


Corpuscle
őstag

...az aktuális meta fegyverrel. :D

(#615) nitro16


nitro16
senior tag

(#616) Csokishurka válasza nitro16 (#615) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ez ugye sima verzióra is érvényes ugye?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#617) Deck válasza Corpuscle (#611) üzenetére


Deck
titán

Gondolkodtam a napokba, hogy talán jó lenne újra kicsit COD-ozni a haverokkal és melyik legyen. MW a kedvencem egyértelműen és számomra a legjobb COD de sokat, rengeteget játszottam már vele. A CW-t csak kipróbáltam így új lenne számomra az egész, akciós is stb. A Vanguard jól néz ki, tetszenek a trailerek is de mivel világháborús így késik számomra teljesen. Lerágott csont számomra ez a téma már. Szóval tudja a fene mi lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#618) Corpuscle válasza Deck (#617) üzenetére


Corpuscle
őstag

A Vanguard, ha szigorú akarok lenni, azt mondanám MW, csak más köntösben. Ha meg tudsz barátkozni a II. vh. témával, szerintem hasonlóban lesz részed itt is. Shipment itt is lesz (gondolom). :D

(#619) Deck válasza Corpuscle (#618) üzenetére


Deck
titán

A fegyverekkel van bajom első sorban és unalmas a vh téma már.

A CW-nak tényleg kell 300GB hely? PS5 esetében ez elég necces.. :U

PS5

(#620) Corpuscle válasza Deck (#619) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szerintem az már Warzone-nal együtt annyi, ha annyi.

(#621) Deck válasza Corpuscle (#620) üzenetére


Deck
titán

Megakartam venni és a letöltésnél annyit írt ki.

PS5

(#622) Corpuscle válasza Deck (#621) üzenetére


Corpuscle
őstag

~220 GB, amit neten olvasni. Nekem SX-en van meg, de nem vagyok gépközelben, hogy megnézzem. Kb. hasonló lehet a méret.

(#623) kid46 válasza BandiHUN (#609) üzenetére


kid46
tag

Teljesen igazad van. Az ultimate verziot erdemes meg venni a vanguardbol?

(#624) Corpuscle válasza kid46 (#623) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az alábbiakkal több az Ultimate Edition:

- Task Force One Pack (3 Operator Skins -- 3 Weapon Blueprints with Tracer Rounds)
- Battle Pass Bundle (1 season Battle Pass + 20 Tier Skips)
- 10 hours of 2XP (5 hours of 2XP and 5 hours of weapons 2XP) - Digital Exclusive - Frontline Weapons Pack

Konzol verziónál továbbá tartalmazza a next/prev gen. verziót együttesen.

Ha még pre-order megrendeled digitálisan, -verziótól függetlenül- megkapod az alábbiakat:

- Night Raid Mastercraft Weapon Blueprint - for immediate use in Call of Duty®: Black Ops Cold War and Warzone™*
- Operator Arthur Kingsley - for immediate use in Call of Duty®: Black Ops Cold War and Warzone™*
- The opportunity to pre-load the game before launch

(#625) jozefgucci1 válasza Corpuscle (#618) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért elég vicces kijelenteni ezt úgy abban a formában , mert nem igazán sikerült nekik átültetni az MW-t teljes valójában . A hangok -mozgás béta alapján egy fos volt ,de ez sokszor le lett írva lentebb .Inkább csak reménykednek benne , hogy olyan lesz pár javítás és fél-egy év után :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#626) Corpuscle válasza jozefgucci1 (#625) üzenetére


Corpuscle
őstag

Majd látjuk mit kapunk. Én bizakodó vagyok. :)

(#627) nutella1 válasza jozefgucci1 (#625) üzenetére


nutella1
őstag

Túl sok jó bétát én még nem láttam. :DDD

https://erdélyízei.com

(#628) Csokishurka válasza kid46 (#623) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szerintem nem erdemes, ha csak nincs benne olyan skin amire rarantasz parszor.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#629) Corpuscle válasza Csokishurka (#628) üzenetére


Corpuscle
őstag

Végül is, így is leírhattam volna, kár volt a sok karakterért. :D
Én ultit rendeltem, de eskü nem az általad leírtak miatt. :D

(#630) Csokishurka válasza Corpuscle (#629) üzenetére


Csokishurka
őstag

Persze persze :D
Őszintén ha valami uristen milyen Kar98 skin lett volna akkor azt mondom oké egye fene (vagy még így sem).
Apropó arról volt már valami leak, hogy it is lesz ilyen damascus féle grindolós skin?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#631) Corpuscle válasza Csokishurka (#630) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem hallottam róla semmit (hivatalost), de kizártnak tartom, hogy ne legyen.

Korábbi charlieintel cikkből: [link]

"Using the STG-44 and MG42‘s code in the Vanguard files, Zesty has worked out that each gun will have around 245 camos.
The leak also suggests that there will be Mastery, CDL, and perhaps even Zombies camos for every weapon in Vanguard.
Lastly, Zesty also revealed the type of challenges players can expect to be doing when trying to unlock this insane amount of camos."

(#632) Csokishurka válasza Corpuscle (#631) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az a problémám ezzel, hogy szeretek maximalista lenni :D De ha nagyon sok nehezen megszerezhető camo lesz, mint pl a damascus es ebbol tobb is lesz, akkor lehet hanyangolom majd :(
Mondjuk a shieldet meg az rpg ilyenek kivételével meg élveztem is.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#633) Corpuscle válasza Csokishurka (#632) üzenetére


Corpuscle
őstag

BO4 volt az utolsó, ahol kimaxoltam mindent. Én ott megfogadtam, hogy szenvedni nem fogok cammoért többet (sniperrel szívtam sokat). Shield, rpg nekem már sok, MW-ben neki sem kezdtem. Abban reménykedem, hogy változatos kihívások lesznek egyes festésért, elég sablonos ez a korábbi részekben. El tudok olyat képzelni, hogy lesz, ami kell a "Damascus"-hoz, és lesznek attól független, egyéb megszerezhető festések. Remélem, nagyon bazáriba nem megy át a dolog (de át fog).
Grat a Damascushoz, így utólag is!

(#634) Csokishurka válasza Corpuscle (#633) üzenetére


Csokishurka
őstag

Koszi! Igen mint a csillamponis smg, remeljuk ilyen nem lesz :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#635) venom8888


venom8888
őstag

Csa

(#636) venom8888


venom8888
őstag

mikor jon ki a jatek, jovoheten?

(#637) boogie84 válasza venom8888 (#636) üzenetére


boogie84
veterán

[link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#638) venom8888 válasza boogie84 (#637) üzenetére


venom8888
őstag

jol emlekeztem, jovohet pentek,pont jo, lehet hetvegen tolni

(#639) duckload


duckload
tag

Remélem lesz shipment meg nuketown mert akkor meg se veszem! ;]

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#640) juve600


juve600
nagyúr

battlenet-en kívül valahol meg lehet venni PC-re ? :R

(#641) venom8888 válasza juve600 (#640) üzenetére


venom8888
őstag

Szerintem nem

(#642) Csokishurka válasza juve600 (#640) üzenetére


Csokishurka
őstag

Allkeyshop-on nezd meg. Ha jol latom g2a-an is lehet venni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#643) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Preload:

PlayStation®4 and 5: Preloading begins on October 28 at 9 PM PT in North and South America. All other countries will begin preloading on October 29 at midnight local time.
Xbox One and Xbox Series X|S: Preloading begins on October 28 at 9 PM PT.
Preloading for PC begins on November 2.

PlayStation 5: 64.13 GB Download | 89.84 GB Required Space
PlayStation 4: 54.65 GB Download | 93.12 GB Required Space
Xbox Series X |S: 61 GB Download | 61 GB Required Space
Xbox One: 56.6 GB Download | 56.6 GB Required Space

(#644) Csokishurka válasza Corpuscle (#643) üzenetére


Csokishurka
őstag

PC? 200 GB? :D

Azt tudjuk hogy pénteken mikor lesz elszabadítva? Ha délelőtt akkor lehet beszúrok egy szabit :D

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#645) Corpuscle válasza Csokishurka (#644) üzenetére


Corpuscle
őstag

PC-re későbbre ígérték. Még számolják a biteket. :D
Korábbi részekből kiindulva azt mondanám, hogy 11.05. 0.00 a start. Xbox-on, ha működik még a régióváltásos móka, ott már csütörtök délutántól. Szerintem intézheted a szabit. :)

(#646) Corpuscle válasza Corpuscle (#645) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kicsúsztam a szerkesztésből:

Good news for hard drives everywhere:
Due to new on-demand texture streaming tech, Vanguard’s install size at launch will be significantly below that of previous Call of Dutyreleases – up to 30% - 50%+ of a file size difference on next-gen console and PC“

Ezek alapján PC-n sem lesz borzasztó nagy.

(#647) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#648) venom8888


venom8888
őstag

a fegyverekrol nem ejtenek szot, hogy osszevonjak ujra mint CW nel, kaptunk WZ be kb 35 fegyvert, van egy olyan erzesem,hogy most nem fogunk egybol kapni olyan sokat.

(#649) Corpuscle válasza sanyi0627 (#647) üzenetére


Corpuscle
őstag

A felépítés akkor lényegében nem változik az előző évhez képest. Pre-season, közben kijön Shipment (tavaly Nuketown), decemberben pedig kezdődik a Season 1.
Warzone lesz jobban nyomva, mondjuk ezt a részét eddig sem nagyon követtem a játéknak.

(#650) Chumlee


Chumlee
senior tag

Vanguardos fegyverekre Warzoneban is több mindent fel lehet majd tenni ? Ez vajon ,hogy lesz egyensúlyozva ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.