Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19387) Acheron válasza Ed3r_X_ (#19384) üzenetére


Acheron
őstag

A mount az nem feltétlenül camp... Bármelyik sarok mögül kinézhetsz mount -al, akár rush közben is. Nem egyszer futva egy sarokra érkezve egyből nyomom a mount gombot, és már egy megtámasztott (pontosabb) módból nézek szét, mielőtt tovább mennék. Persze ha van ott valaki, le kell lőni - plusz egy mounted kill. A ShootHouse a Te pályád, ha ezeket be akarod zsákolni.
Pont az AMAX -al volt most elmaradásom ezen a téren (kb 50 kill kellett), két nap alatt letudtam, (javarészt ShootHouse -on) ezzel a módszerrel. Így ma végre fel is került az arany (platina) polcra.
(#19386) LorenzoHUN: Nem az, de a hátralévő maroklőfegyver - launcher - knife - pajzs (!) kombót én biztos nem csinálnám végig érte :D
Azért hasít az éjszaka, az AMAX gold után elővettem a kedvenc kombóm (AK-47, FAMAS) hogy végre a saját játékom, a kedvelt fegyverekkel játszhassam. Meg is kaptam azóta párszor, hogy camper, meg cheater (bár utóbbi vicces, ha azt nézem, hogy ugyanabban a játékban "Nomad" plecsnit kaptam, ami ugye a játékban legtöbbet mozgónak jár :DDD) Tény, hogy szeretek megállni egy - egy helyen, de két - három kill után megyek is tovább, lehetőleg olyan helyre, ahonnan rálátok az előzőre. A sok dühös "áldozat" jön revansot venni - szép célt kínálva. Azután persze jön a Predator, VTOL, Chopper... Szóval így lettem ma camper :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.