Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, én lehet megveszem ezt az M4-re + Renettire kiadott tracer packot, vmi iszonyat jól néz ki! :B :D
szerk: kedvencem az M4, minden játékmódban, csak a rózsaszín pack vhogy nem az én világom, de ez üt.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18252) lowzor válasza dombi81 (#18246) üzenetére


lowzor
veterán

Szoktam HC-zni, a longshotokat a goldokhoz azon csinálom. Meg ha majd 1x rászánom magam az AR-ek platinázására, akkor a FAL-t meg a FAMAS-t is HC-n fogom goldozni.

(#18248)Dave567:

A killcamon kívül mindegyiket értem, hogy miért van. Az nem fér a fejembe, hogy mitől lesz durvább a játék a kikapcsolásával.

(#18253) sarkadifeca


sarkadifeca
tag

Sziasztok.
Látom most le van akciózva a játék a battle.neten. Valaki nem tudja ezek az akciók meddig szoktak tartani kb.? 1 hét?
Köszi :)

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#18254) jegenye77 válasza lowzor (#18252) üzenetére


jegenye77
addikt

Így is 99%-ban látod honnan lőttek le. Tök felesleges a killcam. Ha nem HC-n játszok ( ami nagyon ritka mert a sima egy vicc a HC után ) akkor is mindig egyből kinyomom a visszajátszást.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18255) dombi81 válasza lowzor (#18252) üzenetére


dombi81
senior tag

Ha rászánnád magad, hogy hanyagold a normál játékmódokat, hamarabb elérnéd a célodat.

(#18256) Dave567 válasza lowzor (#18252) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem sokat segített régen, hogy honnan campel az illető.

Nekem most Smg meg Assaultra meg van a Platina, 1-2 fegyó meg Obsidian, de a többit nem fogom, így is a hajamat tépem néha, hogy mennyire nem hallnak az emberek, de ha ezt sima CORE-on kellene csinálnom, áááá nem is tudom.

Azért régen nem kellett Hc-t játszani, mert ha odapirítottál meghaltak, itt számomra kötelező...
Bár nem tudom másoknál PC-n hogy megy, de core-ba egy Barettel 2 lövés általában az ember, ami vicc, és szánalmas.

(#18257) dombi81 válasza Dave567 (#18256) üzenetére


dombi81
senior tag

A core eleve vicc, ezen nincs is mit tárgyalni.

(#18258) KRoy19 válasza dombi81 (#18257) üzenetére


KRoy19
őstag

+1

A Warzone-ban meg még idegesítőbb, amikor 9000 golyó kell az ellenbe mire beadja a kulcsot.

Hc Warzone-t a népnek! :DDD

(#18259) prokxy válasza KRoy19 (#18258) üzenetére


prokxy
veterán

Ne hczzatok már itt,mert kipróbálom tényleg és nem adom fel 1 kör után. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18260) dombi81 válasza prokxy (#18259) üzenetére


dombi81
senior tag

De mi abban olyan nehéz? :)

(#18261) KRoy19 válasza prokxy (#18259) üzenetére


KRoy19
őstag

Mondjuk az én véleményem nem igazán releváns, mert én nem nagyon csipázom a csapat játékot, szóval csak free for all-ozok, meg néha betévedek egy warzone solo-ba.
A hc free for all az sokkal élvezetesebb számomra, mint a core, mert az tényleg arról szól, hogy ki a gyorsabb és az ügyesebb.

(#18262) Trebron09 válasza BandiHUN (#18242) üzenetére


Trebron09
őstag

Az a baj hogy mobilnettel a hajadra kenheted a programot.. Inkább tényleg ezen javítanának, hiába van net meg ping is viszonylag alacsonyan ha más a gond. Azokra -itt sem- gondolnak aki albérletben lakik, mert a sok okos ilyenkor rávágja hogy kötess be vezetékest.. Olyan könnyű az persze. :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#18263) Dragon3000 válasza Trebron09 (#18262) üzenetére


Dragon3000
veterán

Sok albérletben voltam, de eddig sehol sem volt gond a vezetékes net bekötéssel. Amúgy mobilnettel neki se állnék ennek a játéknak a sok nagy frissítése miatt.

[ Szerkesztve ]

(#18264) lowzor válasza Trebron09 (#18262) üzenetére


lowzor
veterán

Én nem mobilnettel is a hajamra kenhetem, mert régebben próbáltam, és nekem semmit nem segített. Szarból sajnos ez sem tud várat építeni.

(#18265) Trebron09 válasza Dragon3000 (#18263) üzenetére


Trebron09
őstag

Ebbe most had be menjek bele, neked szerencséd volt akkor.. :) adatban simán jó azzal nincs gond meg a nettel sem speedtest 18-20ms ping letöltés 50-90Mbit, feltöltés 20-30Mbit más játék megy.

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#18266) h_benjamin válasza juve600 (#18233) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Amúgy mi az hogy leveszik 30ra?

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18267) Laraxior


Laraxior
titán

Ezeket a Juggernautokat mivel érdemes lőni? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18268) oriic válasza Laraxior (#18267) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gáznyíl, termite. :D Robbanós sniper. :D LMG.

Live-Die-Respawn

(#18269) pulffy


pulffy
őstag

Másnál is van hogy megint nem számolja a BP xp boostot?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#18270) KaitouP válasza pulffy (#18269) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát nem tudom, valami nem kerek vele mert elég nyögvenyelősen megy, jobban szokott menni a csúszka dupla Tier alkalmával.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18271) pulffy válasza KaitouP (#18270) üzenetére


pulffy
őstag

Hát szerintem is... Jól van akkor nem csak én látom így..., hé Acti, jöhet a free 10 tier :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#18272) BerserkGuts válasza KaitouP (#18250) üzenetére


BerserkGuts
őstag

oh pedig öröm volt nézni a régi cfoss feltünését

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#18273) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Srácok, másnál is előfordult már, hogy a játék nem töltötte be a fákat, bokrokat, vizet stb? Konkrétan egy mild wh-t csinál? Random szokott előfordulni, havonta kb 1 alkalommal. Aza vicces, hogy aki spactate-el az ugye lát minden fát, bokrot, etc tehát simán hiheti azt, hogy csalok, mert ú azt látja, hogy pl. épp egy fatörzsön keresztül nézek valakit. :DDD Kép az issue-ról.

(#18274) BerserkGuts válasza Evil Snowman (#18273) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hasonló hibák voltak nálam is de szerver laggal kisérve amit annak a hibájára írtam :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#18275) lowzor


lowzor
veterán

A Chopper Gunner-ök és a Wheelson-ok megtették a hatásukat:

Itt meg majdnem behúztam az egészet a csapatnak, 1 méterrel azelőtt lőttek le, hogy lebankoltam volna 20 dogtaget egyszerre:

(#18276) KaitouP válasza BerserkGuts (#18272) üzenetére


KaitouP
veterán

Miattam bármit lehet: a megfelelő helyen. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18277) Dave567 válasza Trebron09 (#18262) üzenetére


Dave567
addikt

Milyen pinged van?

(#18278) Acheron válasza KaitouP (#18228) üzenetére


Acheron
őstag

OK, realitás keresés off, végül is játszani gyűltünk itt össze :) A napokban kicsomagolom ezt a Barrett klónt, azután meglátom, lesz -e kedvem Core -ban is szétnézni. Végső soron, ha találok olyan fegyót és setupot, ami a core -ban OSOK, akkor remek lesz stat javításra (a HC -ban goldozás némiképp megtépázta a statomat ilyen téren)
(#18229) Ed3r_X_: Ez elkerülhetetlen, ügyes csapattársak mindig vannak (OK, néha én nézem be, nincs mit szépíteni rajta). A kedvencem,. amikor "mount" -olom a fegyót, és úgy mászik be a tűzvonalba a csapattárs, az ellenfélnek szánt headsot benne áll meg, az ellen pedig vidáman kiszed ez után :D
(#18231) Dave567: Bár nem látom ennyire borúsnak a dolgot, de az SBMM ténykedése kapcsán egyetértek, a játék legrosszabb (talán legmegosztóbb) eleme lett, valóban felveti a kérdést, hogy mi játszunk, vagy a gép, és az elért eredmények, legyenek jók vagy rosszak, mennyire validak. De miután a játék része, és láthatóan semmilyen inger nincs változtatni rajta, ezen vekengeni folyamatosan elég meddő időtöltés - néha belőlem is kitör, de próbálom redukálni ezek számát - illetve használom az egyetlen ellenszert: stop loss.
(#18245) lowzor : Rendvédelmi szerveknél dolgozó ismerős világosított fel a lövedékek hatásmechanizmusáról, állítólag meglepő dolgokra képes az adrenalin még 9mm testlövés esetén is - amíg a vérveszteség pontot nem tesz az akció végére. De ahogy fenterbb tárgyaltuk, ez nem feltétlenül a realitásról szól. A killcam hiányát én sem értem - legalább bekapcsolhatóként bent lehetne, még ha default a kikapcsolt állapot is - többnyire nem érdekel, de néha megnézném, ki és honnan volt galád...
(#18252) lowzor: Jó ötlet, pont ennél a két fegyónál a Core igazságtalan hátrányba teszi őket, mindkettő remek fegyver. A FAMAS személyes kedvencem, irgalmatlanul pontos, és a hármas burst mindent visz - de ez HC -n jön ki igazán - ne hagyd ki, szerintem élvezni fogod :K
(#18256) Dave567: Barrett -el kapcsolatban valóban vicc, ha egy emberbe két skuló kell. Ez a mesterlövész puska alapból a .50 géppuska lőszert, illetve annak felpimpet változatát lövi ki (avatott kezekben 2 km (!) távolságra), az AMR jelzőre pedig robbanó töltény nélkül is jogosult, lévén a "sima" acélmagvas lőszerével egy autó motorblokkját is átlövi (ezzel 100% -ban megállítva azt), így ember ellen nevetséges, ha kettő lövés kell egy killhez - hacsak nem gyűrűsujj felső perc volt az első találat.

(#18279) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néha azért fun tud lenni Juggernaut mód. Tegnap kétszer is felszedtem a dögöt, hát lehet vele aprítani :DDD Plusz állatság, hogy bizonyos magasságból nincs falling damage és a becsapódás erejével is meg lehet ölni enemy-t. :C (Mondjuk maga Juggernaut nem sokat bír)

Live-Die-Respawn

(#18280) lowzor


lowzor
veterán

A No Stock az egyik kedvenc kiegészítőm volt, de olyan szintre lenerfelték, hogy leszedtem az összes fegyómról.
Az amúgy feltűnhetett nekik, hogy hiányzik az only Shoot House a HC filterből?

(#18278)Acheron:

Elkezdtem HC-ban húzni a FAL-t, de HQ védése közben 3x is megöltek a csapattársaim, aztán rage quit-eltem egyet, és egy időre felfüggesztettem a projektet. :D
Én sajnos valamiért ilyen vagyok, hogy iszonyatosan felidegesít a tk.
Shipmenten is rengetegszer meghaltam, mert vagy elém jöttek lövés közben, vagy behívtam egy killstreak-et és belementek, és megölt a játék.
De szerintem majd HC Shipment/Shoot House/Rust-on megcsinálom. Már most nekiállnék, ha benne lenne a filterben a Shoot House. :D

(#18281) prokxy válasza lowzor (#18280) üzenetére


prokxy
veterán

Én a no stockot m4-gyel még használom, nagyobb a recoil, de elég jól adja vele.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18282) prokxy válasza prokxy (#18281) üzenetére


prokxy
veterán

Nem egy nagy kalandot toltam vele ma délelőtt, nekem ez már elég jó :B , szóval így ment a nostock-os M4-gyel:


Setup pedig ez:

Annyi, h shipment-en a suppressor helyett tac laser lesz, többi mapra így megyek.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18283) omfgk válasza Acheron (#18278) üzenetére


omfgk
addikt

Barrett -el kapcsolatban valóban vicc, ha egy emberbe két skuló kell.

Valahogy a fegyver balance-t meg kell oldaniuk...

Tehát itt a nem a realizmus az elsődleges hanem az ,hogy minden fegyvernek meg legyen a helye.
Például, amiről sok szó esik, No Stock.

Ugye nem gondolja senki se komolyan ,hogy egy PKM-et bárki meg tudna tartani válltámasz nélkül...
Vagy akár egy M4-et... Most megoldották a balance problémát.
Eddig nagyon nagy előnyöket adott, ADS akár -70 ms-el is kevesebb lett, és közben még +4% movement speed. Recoil pedig alig romlott.
Most dupla akkora lett a recoil.
Akinek fontos a pontossága a fegyvernek az már kétszer is meggondolja ,hogy használja-e a No stock-ot.
Rusholni még mindig jó lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#18284) KaitouP válasza lowzor (#18280) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, mondtam én hogy nem kellett volna hozzányúlni. :N

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18285) Dave567 válasza Acheron (#18278) üzenetére


Dave567
addikt

Sajnos borúsabb mint kellene, mert ha a játék lecsőkenti a fegyvered sebzését a másét meg felerősíti, vagy akkor halsz meg ha a játék úgy akarja, az nem játék.
Shipmentet játsszál, ott nagyon érződnek a dolgok.
Pl engem állandóan bele spawnoltat a saját termitembe, ha az ellenfelet rakja bele az meg ég, és nem sebzi.
De lövöm az ellenfelet, tiszta célpont, és bele rakja a saját csapattársamat, így én is meghalok.
Persze van olyan aki ezekre nem figyel, meg hogy hányszor hal meg, mind az egyik barátom se, akivel Lanoltunk régen Mw1-be, mert világéletében csak Stratégiát nyomot, 0/30 kd-ja volt általában ellenünk ,de akkor is játszott.
Csak én, nem ilyen vagyok. :D :D
A barett meg sajnos ilyen normalon...

Lőttél már életedben?
És igen, az adrenalin sok mindenre képes, meg ha oda kerül az ember, hogy muszáj lőnie, nem úgy fogsz viselkedni, mintha céltáblára lőnél.

De még egy kis időm van itt, aztán megpróbálok áttérni a Vr vonalhoz, mert az Onward nagyon bejött...

[ Szerkesztve ]

(#18286) Dave567


Dave567
addikt

(#18280) lowzor: Csodálkoznék, ha bármi is feltűnt volna neki.
Én is örülnék egy Hc shothousenak, nem is értem miért csak az került, vicc az egész banda, pénzt nem adnék nekik az biztos...

(#18287) KaitouP válasza Dave567 (#18286) üzenetére


KaitouP
veterán

Mégis adtál, mert játszod a játékot, és telesírod a topikot. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18288) KRoy19 válasza Dave567 (#18285) üzenetére


KRoy19
őstag

"Sajnos borúsabb mint kellene, mert ha a játék lecsőkenti a fegyvered sebzését a másét meg felerősíti, vagy akkor halsz meg ha a játék úgy akarja, az nem játék.
Shipmentet játsszál, ott nagyon érződnek a dolgok.
Pl engem állandóan bele spawnoltat a saját termitembe, ha az ellenfelet rakja bele az meg ég, és nem sebzi.
De lövöm az ellenfelet, tiszta célpont, és bele rakja a saját csapattársamat, így én is meghalok."

Nem olvastad az Activision közleményét?
Direkt úgy tervezték a játékot, hogy a Prohardver!-en Dave567 néven futó ember ne tudja élvezni, mert ha ő játszik akkor neki direkt legyengítik a fegyverét és egyéb más módon szúrnak ki vele.

Tudom szemétség, de sajnos ez van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18289) prokxy válasza omfgk (#18283) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a nostock a lenti setup-omon mennyit ront/segít?
ads, recpol, movement speed mondjuk a gyári stockhoz képest?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18290) omfgk válasza prokxy (#18289) üzenetére


omfgk
addikt

-38ms, +3,4% movement speed.

Az alapszabály ,hogy a no stock (vagy például a tac laser) annál többet segít minél lassabb a fegyver alapból.

Tehát LMG-nél már jelentős a különbség.

M4-nél a Tac laser szintén hasonló, 35-40ms.

Viszont a Snipereknél 100ms.
Barrett-nél nagyon durva a különbség. Tac laserrel egészen más lett a fegyver. Gyorsabb és az aiming stability is sokkal jobb lett. Ég és föld.

[ Szerkesztve ]

(#18291) Dave567 válasza KRoy19 (#18288) üzenetére


Dave567
addikt

Tudom!!!!

De az Acti szavára nem adnék, persze meg lehet etetni bárkit... :R :R

(#18287) GhostPetya : Igaz...
Amit el is vennék... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#18292) omfgk válasza prokxy (#18282) üzenetére


omfgk
addikt

Én az M4-et így használom : Mono, M16 Gren, Commando, 60-as tár, Optika.

Ez jóval lassabb mint a te setupod, viszont sokkal de sokkal pontosabb. Ha meglátnánk egymást mondjuk 50 méteres távolságból akkor 10-ből 9-szer meghalnál.
Főleg a Commando fontos. A horizontális recoil azért elég nagy az M4 esetén.

A Stippled csak -15 ms körüli ADS-t ad. Ahelyett sokkal jobb a Tac. Kivéve ha rusholni viszed azt az M4-et.

[ Szerkesztve ]

(#18293) lowzor válasza prokxy (#18282) üzenetére


lowzor
veterán

Én a helyedben mindehova a Tac Laser-t használnám a Stippled helyett, hacsak nem kell nagyon a sprint to fire speed.

[ Szerkesztve ]

(#18294) prokxy válasza omfgk (#18292) üzenetére


prokxy
veterán

Warzoneban más a setup, ez tipikus pl. shoot house buildem vagy hasonló map. :) Szóval rush, igen.

Lowzor: kipróbálom, köszi szépen. Egyedül a nostock rész érdekes,h használjam-e inkább a close quarters stockot. Este meg is lesem. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18295) Laby válasza KRoy19 (#18288) üzenetére


Laby
senior tag

;] ;]

(#18296) lowzor válasza prokxy (#18294) üzenetére


lowzor
veterán

Én cseréltem az összes no stock-ot close quarters-re. A lassabb movement speed-en kívül nagy különbséget nem érzek, a recoil viszont sokkal jobb.

(#18297) prokxy válasza lowzor (#18296) üzenetére


prokxy
veterán

Oks,meglesem! :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18298) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Az nvidia low latency mode-ot érdemes bekapcsolni?

(#18299) KaitouP válasza szinesz.bob (#18298) üzenetére


KaitouP
veterán

[link]

“Low Latency modes have the most impact when your game is GPU bound, and framerates are between 60 and 100 FPS, enabling you to get the responsiveness of high-framerate gaming without having to decrease graphical fidelity. “

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18300) szinesz.bob válasza KaitouP (#18299) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Igazából arra lennék kíváncsi, használja-e valaki bekapcsolva a játékhoz. Köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.