Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Gondolom aki itt tag a topikban azok jatszanak egymassal.
Szivesen csatlakoznek hozzatok, mert sokszor egyedul jatszom. Csapatban megis csak jobb.

(#17252) dombi81 válasza b. (#17241) üzenetére


dombi81
senior tag

Az egér és a billentyűzet valóban szinte teljesen mindegy, csak a hardverek nem sajnos. Ebben inkább az az elszomorító, hogy pc-n egy kisebb vagyont kell ráköltened akkor (hozzáteszem helyi viszonylatban), ha élvezhető minőségben szeretnél játszani.

(#17253) KaitouP válasza sith7 (#17250) üzenetére


KaitouP
veterán

Használni kell a szintlépéshez, de gyorsan megy, 2XWXP tokennel meg pláne. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17254) voyi válasza Szatesz. (#17153) üzenetére


voyi
aktív tag

Battle.net en belul scan & repair vagy torolni mindent es ujratelepiteni

Aláírás

(#17255) b. válasza dombi81 (#17252) üzenetére


b.
félisten

nem akarom erre elvinni a témát ,de ez szerintem nem feltétlenül igaz. De maradjunk is ennyiben :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17256) Dragon3000 válasza dombi81 (#17252) üzenetére


Dragon3000
veterán

Attól függ, hogy mi a cél, ha csak full hd 100 fps körül, akkor nem kell olyan drága gép, ha már 150-200fps vagy 4K 100 fps körül, na akkor már elszállnak az árak.
Egér, billentyűzet és monitor, az első kettőnél a legfontosabb, hogy kényelmes legyen a használata, ez egyeseknek drágább míg másoknak az olcsóbb is megfelel, monitor, na itt is szépen lehet költeni az igényektől függően, de ez a három eszköz a legtöbb embernél sok sok konfig társa, így felesleges ezeken nagyon spórolni.

[ Szerkesztve ]

(#17257) sith7 válasza KaitouP (#17253) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, akkor félreérthetően értelmeztem az egyik hsz - t itt a fórumban

Mai utolsó noob kérdés

Xbox - n a kill streak - s cuccokat mivel tudom előhívni ? :F

(#17258) csƵ válasza sith7 (#17257) üzenetére


csƵ
őstag

Jobbra nyíl, de egyébként a jelzi is a kijelzőn a piktogram.

[ Szerkesztve ]

(#17259) sith7 válasza csƵ (#17258) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm, biztos így van, de a nagy darálásban nem tűnt fel :R

(#17260) dombi81 válasza b. (#17255) üzenetére


dombi81
senior tag

Maradjunk :)

(#17261) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Így van, én beruháztam egy vezetékes Logitech G502-re, és azt kell modnanom hogy a legjobb egerem amióta épített PC-m van 2002 óta. Azon gondolkozom hogy veszek mégegyet ha esetleg kivonnák a forgalomból. Ennyi idő alatt egy rakás patkány megfordult a kezem alatt, de ez tényleg mindet űbereli. A tenyeremnek a méretéhez tökéletesen passzol, a billentyűk kiosztása kézre áll, a görgője hibátlan, a szoftvere teljesen testreszabható és a hüvelykujjat is megfelelően támasztja. Az akár napi 10 óra játék alatt se fáj a tenyerem tőle, az egyedüli hátránya hogy nem az 5-6 ezres kategóriában játszik , olyan 20-22k+ az alja.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#17262) prokxy válasza DrTechnoid (#17261) üzenetére


prokxy
veterán

Off, nekem a 3. G502-m van már, mert mindig az egérgörgő lenyomás miatt a kis mikrokapcsoló megadta magát. Anno azon volt a BF-ben a hasalás. :D
Már átraktam az oldalsóra, így bírja egy ideje. Meg a nemrég gariból cserélt már az újabb verzió.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17263) KRoy19 válasza oriic (#17238) üzenetére


KRoy19
őstag

Egyébként minden tiszteletem a kontrollereseké.
Nem vagyok egy extra ügyes játékos, de mindíg elcsodálkozom, hogy van egy csomó konzolos kontrolleres játékos aki jobb nálam, hiába nyomom egér+bill-el 144hz-es monitoron 100+ fps-el.

(#17264) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,
Nem tudom engedelyezett e ide kirakni, de keszitettem egy amolyan sniper montaget.

Akit erdekel kukkantsa meg:

[link]

Szivesen fogadok minden kritikat :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17265) soo277 válasza sith7 (#17250) üzenetére


soo277
őstag

És csak azért mert ez lett volna a köv kérdésed :DDD ,
ha egy adott kategogiában (AR) megvan összes gold akkor megkapod a platinát,ha az összes kategoában megszerzed a goldot,akkor meg a damaszkuszt

BT: wersoo#21211

(#17266) BerserkGuts válasza Szellem. (#17242) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:N vedd le a grafikát mindent low-ra kivéve az élsimitást és a felbontást na meg a texturát médiumra máris más lesz ;]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#17267) skt


skt
tag

Sziasztok!
Hosszú évek cs:go ja után, szeretnék valami más multiplayer fps-t mainelni.
Érdemes még beszerezni a játékot? Nem lennék már nagyon hátrányban? Vagy inkább várjam meg a következőt? Solo-ban játszanék.

(#17268) sith7 válasza soo277 (#17265) üzenetére


sith7
nagyúr

:DDD
nem vagyok én olyan ügyes, meg 2 gyerek mellett nincs is annyi időm játszani, mint szeretnék

Tudom szubjektív, de hátha van ilyen is, mint a Grau

Best lmg ?

(#17269) FaTHI válasza KRoy19 (#17263) üzenetére


FaTHI
őstag

Igen ezen én is agyalgatok a kontrollerrel hogy a bánatba játszanak igy az emberek. warzonban ugyan csak kb.120Fps-em van 21-9 es monitor 144Hz, 9900K 2080-al és biza elég gyorsan halok multiban is olyan közepes játékosnak számitom magam.

(#17270) Szellem. válasza BerserkGuts (#17266) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azon a 60hz-es monitor nem segit. Lehet hogy ki tudok sajtolni 15-20 fps-t de a 60hz azbgaz.

(#17271) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Hello.

Egy kérdés.

Mi a fenétől van az hogy a graf kártya csak 14xx MHz en megy codba ? Két hetet nem játszok azt meghülyült. Ha viszont nyomok egy alt+tab -ot akkor egy 10 másodpercre rendesen megvan az 19xx Mhz, aztán vissza veszi megint 14xx MHz -re. Nem értem.

(#17272) BITBOYS


BITBOYS
addikt


Ebben a formában is pusztító és pontos a Grau :)


Ő pedig majdnem mindenki új kedvence..valóban op :) Kicsit még kezdetleges állapotban van.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#17273) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Ha már képfrissítés és egér téma megy: Eddig 4k/60-ban játszottam, gondoltam kipróbálom a 1440p/120-at, itt viszont nagyon darabos az egér mozgatás (csak játékban, menüben nem). Ez mitől lehet?

(#17274) Tomassy00 válasza Tomassy00 (#17271) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Lehet meg van a hiba forrása. ki kapcsoltam az SLI-t, és most úgy néz ki hogy minden ok.

(#17275) KRoy19 válasza Hzoltan969 (#17273) üzenetére


KRoy19
őstag

Próbáld meg finomhangolni az egérérzékenységet a játékon belül + az egér dpi-jét.

Nálam is volt ilyen, hogy bizonyos kombóval darabos volt a mozgás.

[ Szerkesztve ]

(#17276) shotika válasza b. (#17241) üzenetére


shotika
őstag

Na a golyós egér az ma már felér egy igazi kínzással :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17277) Laby válasza skt (#17267) üzenetére


Laby
senior tag

Ha alapból van érzéked az FPS játékhoz, akkor nem hiszem hogy ne lenne értelme (sőt ha nincs akkor is van értelme belekezdeni). Rengetegen játsszák, évekig lesz játszópajtásod is. Nyilván akinek megvannak a fegyverek fullos attachment-el, azok könnyebb helyzetben vannak, plusz a pálya ismeret miatt is, de egyrészt a fegyvereket relatív hamar fel lehet húzni (és vannak jó alap fegyverek is amit egyből el is kezdhetsz felhúzni), másrészt az SBMM rendszer miatt úgysem a világbajnokok ellen fogsz játszani eleinte

Nekem az első 1-2 hét szenvedős volt, pedig alapból minden CoD-ban jól ment a játék, ennek a multiplayer-nek még is volt vagy van valami sajátos tempója amihez hozzá kellett szoknom, de azóta frankó minden.

(#17278) prokxy válasza Tomassy00 (#17274) üzenetére


prokxy
veterán

SLI-t? No offense, de az eléggé nem támogatott manapság, nagyon sok hátránya van, érdemes lenne tőlük megszabadulni és venni egy single, de erős vgat. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17279) soo277 válasza sith7 (#17268) üzenetére


soo277
őstag

5arany fegyverem van,tudom miről beszélsz ,nekem 3 gyerkőc van,
nekem lmg közül a PKM nagyon adta,azóta is csapatom vele :K

BT: wersoo#21211

(#17280) sith7 válasza soo277 (#17279) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a választ, és a tippet :R

(#17281) Laraxior


Laraxior
titán

Mikor jön vissza a Plunder? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17282) Trebron09


Trebron09
őstag

Megvan az új matrica :DDD

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#17283) Laraxior


Laraxior
titán

Hányadik fejlesztés lesz a nagy tár erre a meggymagköpőre? Agyvérzést kapok, mire kezdem eltalálni az ellent, már üres is a tár.
még jó, hogy mindenki ezzel futkározik, így fel lehet venni a kifejleszett példányokat :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17284) tupacamaru válasza Laraxior (#17281) üzenetére


tupacamaru
veterán

Úgy érzem, nem kell játszani még egy darabig... :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17285) Laraxior válasza tupacamaru (#17284) üzenetére


Laraxior
titán

Én se játszottam sokat, lvl80 valamennyi vagyok. Ezek a módok nem nagyon adják.. :N :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17286) Tomassy00 válasza prokxy (#17278) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Alapból be volt kapcsolva az sli mindig, mondom két hete még semmi baja nem volt...ma meg...
Az sli-t más játékban amit játszok ott jól ki tudom pörgetni. Lehet ez az utolsó sli-m, de pl 2080ti -t meg vegyen az akinek hat anyja van. :K :R

[ Szerkesztve ]

(#17287) prokxy válasza Tomassy00 (#17286) üzenetére


prokxy
veterán

Ez jó hír, amikor nekem volt, már akkor szívtam vele. Driver hibák, a profilok később jöttek, melegedés a 2 vga közelsége miatt, így az több zajt is generált, stb, stb.

Lara: nagyon hamar meglesz a 40-es tár. Nekem a goldhoz lassan már csak a no attachment rész kell, de csak 75 kill szerencsére. :)
Én így használom, ez teljesen jó kisebb és nagyobb mapokra is:

szerk: a commando helyett tac laser vagy a stock cserélhető, ha kis map jön. Nekem ugye a longshot miatt most ez eléggé kell. :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17288) dombi81 válasza Tomassy00 (#17286) üzenetére


dombi81
senior tag

A gondolatmenet majdnem érthető, a gond csak az, hogy a játék a megjelenése óta nem támogatja az SLI-t.

(#17289) prokxy


prokxy
veterán

Ilyen, amikor egy kezdő COD-osnak lesz VTOL-ja, meg persze be is talál! :D
(2 fiam pont akkor ért ide, mikor meglett a CM, majd jött az égi áldás)
YT link
Jött a raketta, szevasz! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17290) mufflika válasza Szellem. (#17251) üzenetére


mufflika
tag

Szia. Teamspeak ip. f1rft.dyndns.hu
Gyere nyugodtan, Custom gamet is játszunk. ;)

(#17291) lowzor válasza prokxy (#17289) üzenetére


lowzor
veterán

Nagy mákod volt a VTOL-al. :K
Nekem mindig max 1-2 embert ölt meg a rakétákkal, azt is ritkán.

(#17292) Trebron09 válasza Csokishurka (#17264) üzenetére


Trebron09
őstag

Szép :)
Az adatlapodon lévő pc-vel nyomod? Egér + bill vagy kontroller?

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#17293) KaitouP válasza Laraxior (#17281) üzenetére


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17294) Szellem. válasza KaitouP (#17293) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem a Warzone Rumble kifejezetten bejött. Ma mentem vele elég sokat és azt kell mondanom, hogy zseniális lett. :)
A Plunder nekem is hiányzik.

(#17295) mobal


mobal
MODERÁTOR

Eléggé játszhatatlan ez a szar. A fennec-ről meg ne is beszéljünk... Kicsit felbaszott ez a fos néha. Minden patch-csel ezt kell csinálni, hogy jön valami túl op cucc, hogy mindenki költse a pénzt.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17296) s.bala31 válasza mobal (#17295) üzenetére


s.bala31
őstag

Engem is, mára be is fejeztem. Pedig úgy ültem le hogy a Fennec-hez megszerzek minden kiegészítő bizbaszt. Se szerencsém nem volt se normális csapattársak a dominationhoz/hardpointhoz, plusz SBMM ma este úgy döntött hogy nem oszt nekem lapot.

[ Szerkesztve ]

(#17297) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

ez a fennec nem nagy szám TTK-ban
lehet hogy pontosságra op de még nem jött be 25-ös tárral xD mindig kifogyok

viszont az AK az elvileg elég op közelre

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#17298) Tomassy00 válasza dombi81 (#17288) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Tisztában voltam vele már a kezdetektől, de ezidáig nem kelett ki/be kapcsolgatni... Most valahogy meg kell.

(#17299) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezen a héten a Modern Warfare-ben: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17300) BandiHUN válasza BerserkGuts (#17297) üzenetére


BandiHUN
veterán

fennec HC-ra király,többen ki is goldoztuk,csak kell jobb cső és a 40-es tár...
Az új AR-ba ma tettem bele a 800 killt,csomó minden kész,pl a 3 killek,messzire nagyon pontos,és nem kell se optika,se lézer,legalábbis HC-n most toltam el többször wheelsonig,111-en vagyok,és csak a két új fegyót használtam...

fennec amúgy teljesen P90 feeling,csak kisebb tár,és gyorsan ürül,cserébe pontosabb,de ugyanúgy,mint a P90-nél,ezzel is kell vagy 300kill,mire megnyílnak a jobb tartozékok,az elején remek minuszos köröket mentem,állandóan kifogytam...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.