Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) s.bala31 válasza Szellem. (#17168) üzenetére


s.bala31
őstag

Razer Deathadder 800 dpi Játékban 8,12

(#17202) mobal


mobal
MODERÁTOR

G305, 9.25 és 400 dpi. Win10 default.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#17203) Laraxior


Laraxior
titán

Razer, 1600dpi, a többit nem tudom miről beszéltek. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17204) oriic válasza Szellem. (#17168) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kontrollerrel. PC-n. ;] Lehet szörnyülködni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17205) NY_A


NY_A
őstag

Razer Deathadder Elite
1000dpi
polling rate 1000hz
ingame 8

(#17206) boogie84


boogie84
veterán

Mi az isten történt a hétvégére?? Egyszerúen annyi profi lett, hogy kb nem lehet Syber Attackot játszani. Még úgysem, hogy hatan vagyunk TS-en, infózunk, de egyszerűen isten adta tehetséges emberek jelentek meg. Mi a f..z ez?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#17207) BerserkGuts válasza boogie84 (#17206) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DD ingyenes hétvége van

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#17208) omfgk válasza BerserkGuts (#17207) üzenetére


omfgk
addikt

De elvileg ez csak korlátozott hozzáférést jelent, nem?

Tehát nem minden pálya és nem minden mód elérhető.

(#17209) Laraxior


Laraxior
titán

:C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17210) losangeles válasza Laraxior (#17209) üzenetére


losangeles
csendes tag

nézegetem a fegyvert, aztán nyomtam volna a képeden a Back-et a bal alsó sarokban és nem történt semmi. utána esett le, hogy nem a játékban vagyok... pedig csak két napja kezdtem :DDD

(#17211) Trebron09 válasza Szellem. (#17168) üzenetére


Trebron09
őstag

SS Rival 110
1700/1200CPI
Win alap 6/11, gyorsítás ki.
Ingame: 15.75

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#17212) sith7 válasza losangeles (#17210) üzenetére


sith7
nagyúr

kocka :D

(#17213) KaitouP


KaitouP
veterán

Annyira bírom a Fennec Vectort, hogy nyomban létrehoztam és kiteszteltem négy különböző setupot négy különböző helyzetre, hogy mindenhová lehessen vinni. :DDD Ismertetném őket, hátha valakinek segítség, vagy ihlet egy másik variánshoz.

Setup #1:
Fantázianév: Ultima
Kezelhetősége: közepes-nehéz
Sebessége: lassú
Hová szánom: 10v10 fős nagyobb pályákra, mid-long távolságra

A négy custom beállítás közül talán ez a legegyedibb számomra. "Hogyan csinálj borderline sniper rifle-t egy SMG-ből?" feeling a kis dög, a cél pontosan az volt, hogy halkan, sunyin nagy távolságból is ki lehessen iktatni az ellenfelet, és jelentem, bár voltak kétségeim, de a kellő áthangolódás után nagyon jól teszi a dolgát. Az eleve hosszú ZLR Apex puskacsőt még tovább hosszabbítja az egyedi ZLR csőtorkolat, ezzel maximalizálva az elérhető lőtávolságot, és sebzés erőt. Tipikusan mesterlövész távcső nincs, de van Thermal, ami ráadásul a hybrid típus, így ha valaki mégis közelebb jönne a kelleténél, egy gyors váltás után a sima red dot sight-al is tehetjük a dolgunkat. A ZLR puskatus amellett, hogy még egyedibb külsőt kölcsönöz kedvencemnek, tovább segít a pontosságban, a végére pedig az egészet megfejeltem az ugyan kicsi, de annál nagyobb sebzésű lőszert tartalmazó tárral, amivel messziről is elég 2-3 sorozat, közelről meg akár 1-2 az ellenfélbe. Halk, pontos, és pusztító.

Setup #2:
Fantázianév: Spec Ops
Kezelhetősége: közepes
Sebessége: lassú-közepes
Hová szánom: 10v10 fős nagyobb pályákra, mid-long távolságra

Ezt a beállítást az Ultima fantázianevű variánsból gondoltam tovább, a cél pedig az volt, hogy minimális damage és range vesztés mellett növeljem a célzás sebességét, így lett az eredmény a Spec Ops nevű beállításom. ZLR Deadfall hangtompítós barrelt használtam, mely mellett még ha akarnánk se tudnák muzzlet alkalmazni, de nem is kell, ez a cucc legalább 2in1. A Tac Laser a gyorsabb ADS-ért került fel, a Thermal Hybrid viszont maradt, egyedi stock szükségét pedig nem láttam, gyorsabb ADS-t segítő rear grip-ét viszont igen, a tár pedig maradt.

Setup #3:
Fantázianév: Vector CQC
Kezelhetősége: könnyű-közepes
Sebessége: gyors-közepes
Hová szánom: 6v6 és kisebb 10v10 fős pályákra, short-mid távolságra

Ezzel a beállítással már közelítek ahhoz, amire a Vector valójában hivatott - a close quarter combatre, mert bár érdekes a cucc félautomata "majdnem" snipernek is, de SMG-nek az igazi. ZLR Deadfall a halkságért és a magasabb sebzésért, Aim-Op sight a jobb célzárért, custom FORCE TAC CQS puskatus a gyorsabb ADS kedvéért, ahogy a Stippled Grip is ezért került fel erre a beállításra is. Mivel eleve a tár kicsi, a Vector pedig iszonyat gyorsan köpködi ki a golyókat, ezért felraktam a 40 golyós dobtárat. Gyors, pontos, de lehet még fokozni. Hogy hová? Mutatom alább.

Setup #3:
Fantázianév: Vector Evo X
Kezelhetősége: könnyű-közepes
Sebessége: nagyon gyors
Hová szánom: 6v6 és még kisebb fős pályákra, short-mid távolságra

Na ez számomra a non-plus ultra, minden Vector atyja, a Vector Evo X. Nevét a Black Ops 2 Scorpion Evo fegyveréről kapta, azért, mert annak a játéknak az volt a leggyorsabb meggymagköpködője. Nincs muzzle, nincs barrel, csak a gyors ADS-t segítő Tac Laser, és a Stock-t is leszedtem róla. Stippled Grip ugyancsak az ADS-ért, Ranger Foregrip az extra pontosságért, és Fully Loaded perk a több kezdő lőszerért, mert amilyen sebességben darál ez a setup, úgy elkél az extra ammo.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17214) KaitouP


KaitouP
veterán

Az átláthatóság érdekében újradolgozásra kerülhet sor a Warzone menürendszerét illetően: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17215) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Lesz Plunder még vagy töröltem a játékot, valaki tud valamit erről?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17216) oriic válasza tupacamaru (#17215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Free hétvége miatt nincs, nyugi, visszajön. :)

Live-Die-Respawn

(#17217) omfgk válasza oriic (#17216) üzenetére


omfgk
addikt

A Free hétvége amúgy pontosan mikor ér véget?
Amikor a dupla xp?

(#17218) prokxy válasza KaitouP (#17213) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ma lett meg du a Vector, 32-33 körül vagyok vele, meglett a nagyobb barrel, lassan ki is próbálom vele.
Ment a hozzászóllásod a kedvencekbe. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17219) oriic válasza omfgk (#17217) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Június 15. Ennyit tudunk.

GhostPetya:

Nagyjából a Vector CQC variánsod használom mindenhova, de már rászoktam arra, hogy optika nélkül. Lehet vele darálni nagyon. :D (Kell még 10 longshot kill és megvan rá Gold, aztán jöhet Obsidian :) )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17220) KRoy19 válasza KaitouP (#17213) üzenetére


KRoy19
őstag

Én így tolom:

Lehet vele darálni mint állat. :K

(#17221) nanorambo


nanorambo
őstag

Gondoltam este letolok pár kört, de az sbmm úgy gondolta, hogy inkabb ne. Egymás utan három olyan játék, amiben a csapatunk szó szerint meg sem tudott mozdulni :DDD Ellenfelnél 13-0 statok (sd)
Nagyon elvezetes jaték, mára eleg is.

[ Szerkesztve ]

(#17222) KaitouP válasza prokxy (#17218) üzenetére


KaitouP
veterán

:R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17223) KaitouP válasza oriic (#17219) üzenetére


KaitouP
veterán

Nekem az Evo X az elsődleges beállításom, és ott én is ragaszkodok az egyébként gyönyörű és praktikus iron sight-hoz. :K :R Gondoltam ha már 4 slot van beállításoknak, akkor legyen egy olyan variáns is, amin van egy reflex optika, most épp ez került rá, de ezt a verziót még nem érzem 100%-osnak, használat alatt meglátom, hogy igényel-e módosítást. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17224) KaitouP válasza KRoy19 (#17220) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez is egy életképes összeállítás, nice! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17225) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Menüben felbukkant kép szerint hamarosan jön a 200-fős BR mód, meg a Juggernaut BR. (Mindkettőről volt már szó korábban)

[link]

Live-Die-Respawn

(#17226) KaitouP válasza oriic (#17225) üzenetére


KaitouP
veterán

Hm, 200 fős BR, nyami. :D :K Kíváncsi vagyok mit megy a PS4 Pro alatta.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17227) BandiHUN válasza KRoy19 (#17220) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem így vált be a fennec HC-re,egész megszerettem...az új AR-t is kimaxoltam szintben legalább :DDD Jó kis hétvége.107.szint...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17228) pulffy válasza BandiHUN (#17227) üzenetére


pulffy
őstag

Wtf? Már mindenki arany vectorral futkározik? :F :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#17229) Xaels válasza KaitouP (#17213) üzenetére


Xaels
félisten

Tegnap leszedtem az új update-et, igen csak most mert eddig motoroztam inkább, felmentem srácokkal WZ-ozni és elkezdtem húzni ezt a szépséget. Brutál OP a cucc pedig még elég fapad volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17230) NY_A válasza tupacamaru (#17215) üzenetére


NY_A
őstag

(#17231) stilo18 válasza oriic (#17225) üzenetére


stilo18
addikt

Hol látod a 200 fős utalást? Nyomi vagyok reggel, azért kérdezem... :R

Megvan, törölhető a hsz :R

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17232) oriic válasza stilo18 (#17231) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Amúgy ha egy helyre pakolják az emberekete a pre-game lobbyban akkor olyan lag hegyek lesznek itt szerintem, hogy ihajja-csuhajja. :O

Live-Die-Respawn

(#17233) stilo18 válasza oriic (#17232) üzenetére


stilo18
addikt

Viszont a gameplay talán változik pozitív irányba, hogy több játékos - nagyobb mozgolódás - kevesebb camper.

Talán :DD

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17234) KaitouP


KaitouP
veterán

Bakker, hát a mi stadionunkat tették bele Warzone-ba:

Hát ezek után mondja valaki, hogy a magyarok nincsenek megjelenítve a játékban. :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17235) oriic válasza KaitouP (#17234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Atomot nekik,atomot a bestiaknak. ;]

Live-Die-Respawn

(#17236) b. válasza oriic (#17204) üzenetére


b.
félisten

:DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17237) Szellem. válasza oriic (#17204) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Most olvastam amit írtál. Nem szörnyülködöm. Van egy barátom, aki ugyan ezt követi.
Én például piszok béna vagyok a kontrollelhez. Van itthon xboxom, de alig használom. FPS játék egy van, de az meg van PC-n is.

(#17238) oriic válasza b. (#17236) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz poén: AIM Assist off teljesen, mert zavaró. :) 99%-ban pozitív statom van egeresek ellen.

De amúgy csak COD-ot, Destiny2-t, meg Halo-t játszom PC-n kontrollerrel, minden más egerrel megy (Valorant például)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17239) Szellem. válasza oriic (#17238) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én meg le sem mertem írni, hogy egy vacak, régi géppel játszom meg. :( 60hz-es monitor, stb. 60-70 fps között megy a game nálam. Folyamatban van egy erőmű beszerzése.
Élvezhetetlen a játék (ami nem igaz, mert szeretem), de a barátom gépén akinek 240hz-es monitora, 9900k, meg 2080Ti-vel van szerelve, olyanokat toltam, hogy 10-ból 10-ben első lettem. Teljesen más élmény volt játszani. Mintha egy Trabantból beültem volna egy G63 AMG-be. Most sem vagyok olyan rossz, mert az első 3-4 ben ott vagyok, de kell a jó szerszám ehhez és bármelyik mai játékhoz.
Sokszor küzdelem a játék, mert van amikor meg sem tudok mozdulni, mert kijön a gép különbség. Visszanézem a killcamet és azt látom, hogy állok mint a f@sz a lakodalomban, a másik meg lelő. Netem jó, pingem jó. Általában 25-35-ös pingem van a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#17240) KaitouP válasza Szellem. (#17239) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért feltételezem azért vagy ebben a helyzetben még, mert a 2080 Ti-t nem engedheted meg, különben nem egy régi géppel szórakoznál. Nem szégyen, az a konfig a kiváltságos 1%-é, de ha bepattintasz egy Ryzen 5 3600 és RTX 2060/2070/5700/5700 XT kaliberű eszközt, amik elérhető áron vannak, nem lesz bajod és minőségi váltást érzel majd.

Na de erről ennyit, elnézést az OFF-ért. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17241) b. válasza oriic (#17238) üzenetére


b.
félisten

Anno még 15 -18 évvel ezelőtt voltunk kint egy versenyen Angliában és egy lengyel - német srác akár hiszed akár nem konyharuhát használt kifeszítve/ felragasztva egy műanyag lapon egéralátétnek és golyós egérrel tolta... . na most ez a srác legenda lett ET ben :) [link]

szóval én azt mondom bármivel lehet jól játszani ,ha szereti az ember.
Én szeretek játszani egérrel, nem csak praktikusnak tartom. Asszony kivág egyszer az egereimmel együtt :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17242) Szellem. válasza KaitouP (#17240) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem csak a 2080Ti-t nem tudom még megengedni, hanem egy teljesen új gépet. Az adatlapomon lévő konfigom van.
De rajta vagyok az ügyön. :) Nem igénytelenségből nincs jó szerszám a kezem alatt. :)

(#17243) KaitouP válasza Szellem. (#17242) üzenetére


KaitouP
veterán

Világos, nem is feltételeztem volna az igénytelenséget. :R Most ránéztem az adatlapodra, és sokkal rosszabbra számítottam. Nincs ezzel baj, kicsit lejárt felette az idő. Nálam rosszabb volt a helyzet, sok-son év után váltottam Intel Core 2 Quad Q6600-ról és GTX 275-rőp váltottam 1700X-re meg GTX 1080-ra 2 éve. Most viszont igyekszem tartani a lépést, jelenleg is újítok. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17244) SipiBcs válasza Szellem. (#17242) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szinte ugyanez a konfigom van, a különbség csak a videó kártya. Nem éreztem hátrányát eddig, bár elhiszem amit írsz. Mondjuk én gyenge játékos vagyok, az istennek sem tudok 0.97 k/d-ről elmozdulni. Ráfogom a sbmm-re 😎

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#17245) sith7


sith7
nagyúr

Hogyan lehet gold skin - t szerezni egy fegyverhez ?

(#17246) Szellem. válasza SipiBcs (#17244) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Jó szàndékból és egy teljes napi jàték alapjàn mondom amit a baràtom gépén tettem meg, hogy ég és föld. Szó szerint 100%-al jobbb volt a teljesítményem. Többször megkaptam, hogy wh-zok meg aimbotozok. Nagyon durva a különbség. Hazajöttem, majd màsnap beültem a gépem elé és majdnem elsírtam magam. Ha az ember megteheti kell a jó szerszàm.

(#17247) b. válasza Szellem. (#17246) üzenetére


b.
félisten

nekem a monitor lett eg sarkalatos pont egyébként, rengeteget tud hozzátenni a gsync és a magas frissítés. Nekem nem rossz konfigom van úgy gondolom viszonylag, de sokszor jártam úgy régebben ahogy te, hogy állva hagytak. Nem is láttam még az ellent aztán kilőttek.
Amióta beújítottam monitort azóta ez már szinte megszűnt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17248) Szellem. válasza b. (#17247) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Egyetértünk. Egy magas frissítésű monitor, plusz magas fps, egy kivàlo és pontos egér és màs a jàtékélmény Lehet idegeskedni egy jàtékban mert àllvamaradsz vagy lehet élvezni is.

(#17249) KaitouP válasza sith7 (#17245) üzenetére


KaitouP
veterán

Teljesíteni kell a különböző feladatokat, amik külön kategóriákra vannak bontva, ezekért különböző festéseket kapsz. Ha teljesíted az összes kategóriát, az adja ki végül az arany festést. Az adott fegyvernél a customize fülön tájékozódj. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17250) sith7 válasza KaitouP (#17249) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a választ :R

+1 kérdés

Úgy is szintet lép a fegyver, hogy nem használod, hanem csak másodlagosként van nálad ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.