Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) KaitouP válasza oriic (#16749) üzenetére


KaitouP
veterán

Nyomtam azt is, igaz kevesebbet, de gyakorlatilag ugyan az ment ott is. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16752) KaitouP válasza SZKEBE75 (#16750) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudom kinek címezted ezt. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16753) SZKEBE75 válasza KaitouP (#16752) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

@oriic
@GhostPetya

Mind kettőtöknek.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#16754) oriic válasza SZKEBE75 (#16750) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Koszi, ez eszembe sem jutott. Bar ha jol emlekszem nem volt a keresoben olyan filter hogy "Normalis szerver";]

Warozgatas szerencsere meg kesobb sajat szerver berlese amugy ennek elejet vette, kesobb meg (BC2-BF3 utan) inkabb atmentunk kesobb mas jatekokra.(En meg vegul konzolra, ahonnan most par honapja vissza PC-re)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16755) SZKEBE75 válasza oriic (#16754) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Nem is akartam címezni,sem veszekedni.

De a játékok egy nagy lényegüket vesztették el,a játékos közösséget teljesen hazavágták.
A dedikált szervereken valóban lehettek túlkapások,de egy komolyabb klán szerverén ritkán,mert bannolni csak egy páran tudtak.

A szerverekről nagyon hiányzik az adminok jelenléte,mert rendet kell tartani a fejekben.

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#16756) KaitouP válasza SZKEBE75 (#16753) üzenetére


KaitouP
veterán

Évekig a Call of Duty 2-t játszó .:HunoR:. Klán (egykori Zártosztály klán) oszlopos tagja voltam, ami elsősorban baráti társaság és ezen apropóból verbuválódott csapat volt, de kaptam meghívást komolyabb, sportszerű játékot űző klánhoz is - a képességeim adottak voltak, de nem éltem a lehetőséggel, a lojalitás volt számomra az első, szerettem a csapatomat. Volt saját szerverünk, admin joggal rendelkeztem, a játék szabályai voltak az adottak, illetve a fair play írott és íratlan szabályai, na meg nyilván az általános, elvárható kulturált emberi magatartás. Soha nem döntünk ki játékost azért mert jól játszott, vagy mert egy adott stílusban játszott, kempelt, stb., csak akkor repült a player, ha megszegte a fentieket. Szoros barátságos apoltunk pár hasonló klánnal, de rajtuk kívül mind mind olyanok béreltek szervert, alkottak klánt, akiknek ha kicsit sem tetszett valami egy másik játékosban, repültek. Ezeket hívják kiskirályoknak, és ezek miagt nem kell soha többet bérelhető dedikált szerver sem, mert a "saját" játszóterükön érdekes módon mindig csak ők lehetnek a jók, a legjobbak.

Komoly, tisztességes klán nagyon ritka volt, mint a fehér holló, és túlkapások nem lehettek, hanem voltak, nagyon magas számban. A fejekben maximum csak a kulturált viselkedést és a fair play szabályait kellett volna rendben tartani, de a játék szabályait és elérhető eszköztárát ne akarja már egyik admin se átszabni, megszabni. Se nekem, se másnak. Lejárt a dedikált szerverek és az önkényeskedés ideje.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16757) SipiBcs válasza Pro!Petya (#16743) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem rossz ez, jókat lehet vele játszani, bár a kompetitív részében sosem lesz olyan egy pub, mint ha klántársakkal warozgatsz. Itt is van lehetőség rá, de pl már nekem sincs meg az igényem, hogy klánhoz csatlakozzak és esténként csak ez legyen a program. Az egykori CoD4 feeling nem csak az emberek, hanem a "mi" igényeink változása miatt sem jön vissza.

Ezt a skin vadászatot például nálam mi sem jelzi jobban, minthogy eddig egy arany fegyverem sem volt. Itt olvastam, hogy az original shooti mekkora király. A minap volt egy "ölj 45-öt shotgunnal" feladat. Na mondom előveszem a 0 killes originalt. Úgy rákaptam, hogy két és fél óra alatt kiaranyoztam :D Állt is legalább 1 percig az E-Penis :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#16758) hitchins válasza KaitouP (#16748) üzenetére


hitchins
őstag

Volt nalam 2 ev jatek szunet, az kimaradt. Ezek szerint nem baj :)

(#16759) nincsnév007


nincsnév007
őstag

új rekord shoot housen a hordókon egyszerre öten snipereztek :C :DDD

(#16760) Laraxior


Laraxior
titán

Jó ez a trophy motyó, ha az autóra tesszük. Jobb, mint a reactive armor a tankokon. :DDD
3RPG-t védett ki, nem tudom, mennyi a normális mennyiség amit tud?
(Illetve csak gondolom, mert sorban jöttek a 25XP-k, és csak hallottam az RPG-k hangját :D )

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16761) laragirl83 válasza Laraxior (#16760) üzenetére


laragirl83
őstag

Helikopáter is megköszöni ha bele állítod :))

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#16762) prokxy


prokxy
veterán

Lehet leszedem a játékot pár hétre...shoot house, első kör, mustafa akármi névvel, füstön mindenen keresztül fejes, nem csak nekem, iron sight-tal...persze...iraq vagy mi a klánjuk, 2-en voltak, sarkon már várt, se uav, se personal radar, lopakodtam. Majd pár perc után chopper gunner minden szar volt. De ő nem csítel, oké, ennyi. Egyre sűrűbben van ilyen, iszonyat irritáló már az egész. Volt 20-25 percem, gondoltam letolok 1-2 light-os kört, de altf4 lett a vége. GG :W :W

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#16763) lowzor válasza prokxy (#16762) üzenetére


lowzor
veterán

Füstön át nem nagy dolog kilőni valakit, én is mindig belelövök, mert feltételezem, hogy van ott valaki, ha már füstöl.
Chopper Gunner-t sem nagy dolog elérni perkekkel. Az mondjuk bosszantó, ha ellened vetik be. :D

(#16764) KaitouP válasza hitchins (#16758) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem feltétlen baj, pláne ha a CoD szériát, és a részenkénti fejlődést nézzük. Sőt, ha nem kifejezetten vagy rajongó - én pl. annak tartom magam, és ennek azért vannak hátulütői - akkor meg kifejezetten előnyös 2-3 évente visszatérni egy-egy részre. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16765) prokxy válasza lowzor (#16763) üzenetére


prokxy
veterán

Ha csak ennyi lett volna. Csítelt,ez 100%, ez cseszte fel az agyam. Nekem a ch.gunner sokszor elérhetetlen,be sem rakom. Vtol ha összejön, örülök. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#16766) KaitouP válasza lowzor (#16763) üzenetére


KaitouP
veterán

Bosszantó, de a bosszankodás megszüntethető 2-3 jól irányzott rocket launcer shottal. Kisebb és közepes pályán PILA és Strela-P, nagyobbon akár JOKR is, ügyesebbeknek pedig RPG-7 bárhol, bármikor.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16767) Pedro78 válasza prokxy (#16765) üzenetére


Pedro78
senior tag

Hardline perkkel es sarokban kempelessel azert nem olyan nehez az, bar szvsz a support heli jobb. Ja es ofc Cold Blooded perk nalam mindig bent van.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#16768) Laraxior válasza Pedro78 (#16767) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem még sose sikerült...talán egyszer jutottam el a kisautóig, az asszem 8 kill :D Mondjuk én kocagamer vagyok.. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16769) lowzor válasza KaitouP (#16766) üzenetére


lowzor
veterán

Én egyszerűen be szoktam menni egy épületbe, míg bent van, kilődözni nem szoktam semmit, esetleg csak a Wheelson-t dobom ki termittel, ha szembejön.

(#16767)Pedro78:

Nem kell kempelni hozzá. Elég betenni a Kill Chain-t és összelőni egy Cruise Missile-t. Utána a Missile-al meg a Wheelson-al altalában össze is lehet hozni a Gunner-t.
A Support Helo szerintem szar. Egyrészt válogat (a Cold Blooded-eseket nem szedi ki), másrészt nagyon hamar kilövik.

[ Szerkesztve ]

(#16770) Pedro78 válasza Laraxior (#16768) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nekem is ritkan jon ossze, 42 evesen azert mar koptak a reflexek, es codot is csak mostanaban jatszom, mindig bf-es voltam,bf2 ota kb. Raadasul miota kikoltoztem videkre, itt meg a net miatt is szivok neha. Jo ki 2ms-es digit le kellett cserelnem tfoschra.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#16771) Laraxior válasza lowzor (#16769) üzenetére


Laraxior
titán

Jó, hogy neked ilyen képességeid vannak. Örülj neki. Nekem még a care package is nagy dolog, csak shipmenten annak nincs értelme :DDD
Szóval azért ne kezeljük annyira alapként ezt az összelövök "csak" 4-5 killet aztán utána lesz belőle 15... :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16772) Pedro78 válasza lowzor (#16769) üzenetére


Pedro78
senior tag

Kill Chainnel az a bajom hogy a cold blooded-et kellene erte bealdoznom. :(

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#16773) KaitouP


KaitouP
veterán

Call of Duty 2020:

"A piros ajtó" néven fut a játék belső fejlesztői verziója: [link]

A PlayStation Database weboldalra feltöltött információk alapján lehet erre következtetni. A weboldalra ráadásul fel lett töltve ez a belső fejlesztői verzió, melynek mérete 71 GB, és PS4 Pro támogatást is tartalmaz. Az alpha verzió adatlapja tulajdonképpen le is buktatja önmagát, a Content ID utolsó része egyértelművé teszi, hogy nem másról, hanem az idei Call of Duty játékról van szó: UP0002-CUSA20046_00-COD2020INTALPHA1

Az alpha verzió ikonja az alábbi kép:

Az viszont kérdéses, hogy ez egyáltalán akar-e valamire utalni a játék mivoltával kapcsolatban.

Potenciális, meg nem erősített data minerek információi alapján a fájlok tesznek utalást a játékmódokra is, de állítólag ezek az információk elavultak és nem relevánsak az idei játék szempontjából:

MP – Multiplayer
CP – Campaign
WZ - Warzone Zombies?
ZM – Zombies

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16774) oriic válasza KaitouP (#16773) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Datamine:

alt="" title=""

Készül új topik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16775) lowzor válasza Pedro78 (#16772) üzenetére


lowzor
veterán

Én is beáldoztam érte, nekem megérte.
1-2x betalál egy Cruise (de az nem nagy dolog), a többi elől meg el tudok bújni.

(#16776) KaitouP válasza oriic (#16774) üzenetére


KaitouP
veterán

Akartam kérni, hogy lassan költözzünk át oda. :))

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16777) dombi81 válasza KaitouP (#16756) üzenetére


dombi81
senior tag

Milyen jó, hogy más is így látja ezeket a dolgokat, és az is, hogy javarészt mára kikoptak ezek a "gamerek" a fórumokról.

[ Szerkesztve ]

(#16779) Laraxior


Laraxior
titán

Na jó.. sikerült összekempelnem hardline-al, meg a kill chainnel a choppert. :DDD
Kár, hogy nem tudtam melyikkel váltok rakétára, láttam abból is van 8 darab.
Így azért nem olyan vészes...
Csávókám úgy bekempelt az egyik sarokba a kis letehető pajzzsal, hogy alig lehetett kiszedni. :DDD
Azért ez a Shipment elég hamar lebontja az agyat... vagy van olyan aki tud ezen több órán keresztül koncentrálni? :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16780) KaitouP válasza dombi81 (#16777) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerencsére, igen. :K :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16781) sith7


sith7
nagyúr

Xbox - n melyik gombbal lehet aktiválni a killekért kapott cuccokat ?
Options - ben nem találom, amikor meg játék közben keresem, mire megtalálnám lelőnek :DDD

(#16782) dombi81 válasza Laraxior (#16779) üzenetére


dombi81
senior tag

Előfordul, ha valaki maxolgatja a fegyvereket. A probléma csak az, hogy egyéb változatos map-ok híján az ember ott ragad. :DDD

#16780: egyébként, én annyira belefáradtam abba, hogy (a nagy számok törvénye alapján) mindig akad egy nagyokos (esetenként kettő, vagy a baráti társasága), aki megmondja a tutit, és azt hiszi, csak az ő véleménye mérvadó, mintha neki, és a kis közegének készítettek volna egy játékot. Mintha a fluxuskondenzátor működési alapjait fejtenék meg. Istenem, de szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#16783) lowzor


lowzor
veterán

Én a Rust-on ragadnék, ha végre beletennék, Quick Play-be nem adja be soha.
A Shoot House-t már kicsit unom, 2 hete az van ott.

(#16784) meke


meke
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy PS4 és egy Xbox, mindkettőn teljesértékű telepítés, mindkét konzolon ugyan azzal az ACTIVISION ID-val vagyok bejelentkezve. Van valakinek tapasztalata, hogy sűrűn váltogatva a két eszköz között, okozhat ez valami galibát, valami összeakadást? Abban az esetben, ha PS4 vs Xbox meccset szeretnék a családban, akkor az egyik gépre kell egy külön ID-t készíteni?
Köszi!

(#16785) Dragon3000 válasza KaitouP (#16756) üzenetére


Dragon3000
veterán

Benne vagyok egy régi cod4-es klánban, szerverünk is van még, ha valaki visszaél/élt az admin jogaival, attól egyből megvonjuk/megvontuk, sőt ha nem bírt magával repült a klánból is, volt aki még a szervereinkről is. Azért soha nem dobtunk ki embert, mert jól vagy jobban játszott, mint mi, max ha megszegte a szabályokat és nem törődőt a figyelmeztetésekkel és az első 3 esetben csak kick volt a jutalom, így elég sokáig kellett kellemetlenkednie, hogy ban legyen belöle, persze ha a hülye gyerek elérte ezt, akkor jött a rinya, hogy banoltuk, mert jobb volt nálunk :D

(#16786) shotika válasza Dragon3000 (#16785) üzenetére


shotika
őstag

Ezeknél a sztoriknál már csak az volt szebb, amikor az adminok estek egymásnak :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16787) KaitouP válasza Dragon3000 (#16785) üzenetére


KaitouP
veterán

Dicséretes a tisztességes hozzáállás természetesen. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16788) Dragon3000 válasza shotika (#16786) üzenetére


Dragon3000
veterán

Volt ilyen nálunk is, de szerencsére a szerver logol mindent, azokhoz, a sima adminoknak meg nincs hozzáférésük, így vissza lehet mindent nézni :D

(#16789) KaitouP


KaitouP
veterán

Elvileg rajongói kép, de nem néz ki rosszul:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16790) lacy86


lacy86
addikt

Most akkor a Season4 holnap reggel vagy este lesz toltheto? :)

(#16791) nanorambo válasza KaitouP (#16789) üzenetére


nanorambo
őstag

Amúgy még mindig nincs semmi infó?

(#16792) KaitouP válasza nanorambo (#16791) üzenetére


KaitouP
veterán

Semmi.

(#16790) lacy86

Egyelőre még a hivatalos Season 4 bejelentés sem történt meg, ami mint tudjuk, egy trailer formájában, és az abban közölt megjelenési dátummal válik hivatalossá. Egyelőre sehol semmi, se teaser, se kép, se egy tweet, úgyhogy egyelőre a holnapi megjelenést, ha reggeli ha esti, ne vegyük készpénznek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16793) csƵ válasza lowzor (#16783) üzenetére


csƵ
őstag

Hetek óta nem voltam a Rust-on. :(

(#16794) nanorambo válasza KaitouP (#16792) üzenetére


nanorambo
őstag

Ez mondjuk elég furcsa

(#16795) lacy86 válasza KaitouP (#16792) üzenetére


lacy86
addikt

En erzem, hogy holnap jon 🤓🤓🤪🤪

(#16796) KaitouP válasza lacy86 (#16795) üzenetére


KaitouP
veterán

Ne csaljon a megérzésed ez esetben akkor. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16797) s.bala31


s.bala31
őstag

Amikor a háttérhatalmak nem akarják hogy nyerj :DDD Bő másfél percig tartott ez a csoda: valahogy a csapattársak nem érzékelték hogy a dögcédulákat is fel kéne venni

valahogy a csapattársak nem érzékelték hogy a játékmód lényege a dögcédulák megszerzése

[ Szerkesztve ]

(#16798) GAbre


GAbre
veterán

Az ilyen szín hibákkal tud kezdeni valaki valamit?
Múltkor is csinálta már 1 driverrel,de újraraktam,és jó volt.
Most megint előjött,de a driver újratelepítés se oldatta meg :S
Most csak tiszta telepítés oldotta meg.
Másnál szokott ilyen lenni?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#16799) Dragon3000 válasza GAbre (#16798) üzenetére


Dragon3000
veterán

Egyszer se tapasztaltam ilyen hibát.

(#16800) KaitouP


KaitouP
veterán

Neki érdekes statisztika, már amennyiben pontos:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.