Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) csƵ


csƵ
őstag

Ki kell venni a játékból a fekete operátorokat, mert tűrhetetlen az a fajta rasszizmus.
Esetleg a fekete operátorokkal 3x-os élet vagy tripla XP jöhet még.
Na, na, na?

(#16602) dombi81


dombi81
senior tag

Egyébként mi köze van az USA-ban történt sajnálatos eseményeknek a Season4 megjelenéséhez? Azon túl, hogy együttérez minden egyes egészséges érzelmű ember? Nem látom a logikai összefüggést ebben.

(#16603) nincsnév007 válasza dombi81 (#16602) üzenetére


nincsnév007
őstag

durva hogy a menüben is szinte minden fekete fehérre váltott.

(#16604) lowzor válasza dombi81 (#16602) üzenetére


lowzor
veterán

Gyanítom, hogy itt nem hogy Season 4, de semmilyen update nem lesz belátható időn belül.
Lehet hogy már kerestek vele elég pénzt, aztán találtak egy indokot, hogy leszarják. :D

(#16605) jozefgucci1 válasza dombi81 (#16602) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mert ez most trendi , de amúgy semmi köze hozzá. Nem is olyan rég a M2 mozgalom volt trendi most meg ez megy . A corona alatt nem volt semmi fennakadás , pedig ott ezrek haltak meg naponta :W .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16606) Laraxior


Laraxior
titán

Na, ezzel a hosszú porszívócsővel már elég kezes az AUG :K :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16607) Imilenni


Imilenni
addikt

Jól sikerült a nibba peccs, újra összeomlik a játék :W

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#16610) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kidühöngtétek magatokat, oké, de mostmár nem kell másfelé vinni a topikot.

(#16611) Tomko78 válasza Kalandor (#16610) üzenetére


Tomko78
őstag

egyértelmű , csak érted ez egy online játék minek keverik ezt bele , nem sokat szoktam írni ide de most nagyon felhúzott

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#16612) s.bala31 válasza Tomko78 (#16611) üzenetére


s.bala31
őstag

Be kell állniuk a sorba mert ha nem akkor előbb utóbb kikezdi őket a média, hogy nem foglaltak állást. Szánalom de ez van, pl a GTAV szerverei 2 órára leállnak, bár állítólag amúgy sem működnek rendesen :D

(#16613) BerserkGuts válasza dombi81 (#16602) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:F

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#16614) Laraxior válasza Tomko78 (#16611) üzenetére


Laraxior
titán

Mi húzott fel? hogy más lett a háttér? :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16615) zzola válasza Laraxior (#16614) üzenetére


zzola
félisten

Ezt én sem értem. Bármire változtatják, attól még ugyanaz a fos marad. :DDD

(#16616) Tomko78 válasza Laraxior (#16614) üzenetére


Tomko78
őstag

Nem hogy pl a season pass 4 később jön ha jön egyáltalán , meg mit kell foglalkoznia egy játéknak azzal hogy mi történik Usában , tegyék ki a honlapjukra tiltakoznak és kész de ne egy játékba , ilyen alapon mindenért le lehetne állítani a szervereket ha történik valami a világban , ez a játék már annyira unalmas lett számomra csak ezek a seaon passok tartják kicsit életben számomra , amúgy már rég a kukába végezte volna :DDD Az új rész se jön ha jön egyáltalán , már a MW hibáival nem is nagyon foglalkozok , hogy még mostanra se tudnak úgy megcsinálni ha jön egy update akkor ne csesszenek el valamit

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#16617) KaitouP válasza Pro!Petya (#16589) üzenetére


KaitouP
veterán

"Jóhiszeműen nem gondolom hogy a mostani játékosbázis ennyire korlátolt lenne....., szval ezért csak is készítők lehetnek a felelősek."

A készítők nem felelősek. Ők lefejlesztik azt, amit megszab nekik a kiadó. Nem egyszer, nem kétszer derült már ki utólag az (szivárogtatott infó vagy olyan egykori IW/Treyarch/SHG fejlesztő által, aki azóta már máshol dolgozik), hogy az adott fejlesztőcsapat igazából mást tervezett, de adott volt az utasítás. Valójában a kiadót sem lehet okolni. Van egy kereslet, ezáltal egy betömetlen piaci rés, a cég meg befoltozza ezt, és/vagy kínálatot ad. Persze, egy trendet valahol el kellett kezdeni, a piackutatások meg világosan láttatják azt, hogy mi kell egy adott rétegnek.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16618) KaitouP válasza Tomko78 (#16611) üzenetére


KaitouP
veterán

Kalandor kérése mellett én is szeretném nyomatékosan kérni ismételten, hogy mellőzzük a témázást az amerikai eseményeket illetően! A játékhoz semmi köze, a kiadó és a fejlesztő szolidaritását kifejező fekete képernyős témát meg már bőven kitárgyaltátok. Ne kelljen moderátornak takarítania. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16619) Tomko78 válasza KaitouP (#16618) üzenetére


Tomko78
őstag

Persze részemről téma lezárva :R Jót a játékról nem tudok így ismét vissza húzódok a háttérbe ;) és csak csendes megfigyelő maradok ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#16620) KaitouP


KaitouP
veterán

Cpt. Price mozgás közben: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16621) Slavia


Slavia
aktív tag

(#16622) KaitouP válasza Slavia (#16621) üzenetére


KaitouP
veterán

Ilyenkor kell lekeverni egy parasztlengőst, de csak úgy sunyiban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16623) dombi81 válasza Slavia (#16621) üzenetére


dombi81
senior tag

Erről nekem a blair witch project ugrott be elsőre. :DDD

(#16624) oriic válasza KaitouP (#16620) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dátumot mondjanak inkább. :D

Live-Die-Respawn

(#16625) KaitouP válasza oriic (#16624) üzenetére


KaitouP
veterán

Jövő hét szerda. :D Plusz CoD 2020 reveal! :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16626) Slavia válasza KaitouP (#16622) üzenetére


Slavia
aktív tag

megdobtam egy flash granyóval mert knife nem vót nálam. De full room camperek játszanak már csak hc tdm-ben....

(#16627) KaitouP válasza Slavia (#16626) üzenetére


KaitouP
veterán

Ki lehet őket szépen iktatni, hátul nincs szemük, 1000 felé meg nem tudnak figyelni. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16628) Acheron válasza Slavia (#16621) üzenetére


Acheron
őstag

Gyakran megy a panaszkodás, hogy kevés a longshot, nos, innen pl remek longshotokat lehet osztani ;] Ha erre járok, én mindig betérek a szobákba, egyrészt mert lehet állandóra berendezkedett lakókat találni (mint amit a kép is sejtet), ha meg nem, akkor érdemes kinézni (minden szoba minden ablakából) Nagy tereket látni be, sokszor esik be egy - egy potya kill. Ha ilyen komát találok, minimum, hogy rámegyek a finishing move -ra :D
De azért tegyük hozzá, jó kempert (ilyen is van, ez is egy műfaj, ha nem is szereti mindenki) nem könnyű kiszedni, legalábbis ebből az irányból. Ahhoz, hogy valakit így meglepj, vagy death silence -el kell érkezni, vagy az illetőnek kell nagyon belebambulnia a várakozásba. Akkor már inkább kintről gránát/thermit/RPG.

[ Szerkesztve ]

(#16629) nanorambo válasza KaitouP (#16625) üzenetére


nanorambo
őstag

Azt hittem plusz 2020 cod point :D

(#16630) KaitouP válasza nanorambo (#16629) üzenetére


KaitouP
veterán

Az sem volna rossz. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16631) boogie84 válasza juve600 (#16594) üzenetére


boogie84
veterán

Szerintem a Hit detectiont érzed (ha létezik). Az elmélet szerint a jó meccsek után ha el is találod az enemyt akkor kevesebbet sebzel rajta mint korábban a jó meccsek alatt.
Elég sok ember számolt be ilyenről, aztán h valóban mi van a háttérben azt csak a készítők tudják.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16632) BandiHUN válasza boogie84 (#16631) üzenetére


BandiHUN
veterán

Van ez,én öltem DMR-el 7-et,abból 2x collateral duplát ma,utána elkezdte dobni az assistokat meg ellen elé dobást vagy 10 halálig... :W Hja,aztán kitomboltam magam wheelsonnal mondjuk,lehet bekalkulálta a játék,hogy meglett.Nagyon furcsa egy ideje,ha úgy akarja,szárnyal az ember,ha nem,akkor cumizik,szívatja a csapatot,hogy távol rakja az objektívától,mikor az ellen sorban mellé spawnol,ilyenek.Mintha agresszívre vették volna az egész kontrollt,már körön belül is az megy,mint ami előtte régen 5 kör átlaggal volt.Lehet azért csinálják,mert sokan buktak mesterségesen,hogy aztán alázzanak körökön át,főleg a videósok,ugye.
Valami a szerverrel sem tiszta,többször előfordult,hogy láttam ELMENNI az ellenfelet lövés után,nem volt hitdetection,keresek új pozíciót(sniper és egylövetúzés van most,nem egy rushos dolog),erre rá 10 másodperccel balra kiírja,hogy kill.És ez úgy van,hogy amúgy közben rendben zajlik a játél,semmi lag,akármi.Csak épp néha elfelejtenek meghalni :DMeg dobom a granyót,pukk,átjön rajta az enemy,utána lelövöm hit detectionnal,erre az jön,hogy a gránát ölte meg,ami után még 2-3 mpt mozgott,és teljesen azt láttam,hogy a lövéstől terült ki. :DDD

Egyébként jó kis nap volt ma,király volt beugranod arra a körre,egész nap nem volt semmi gyanús,erre abban a körben 3 aimos rögtön ellenünk :O Olyan szép ide-odakapkodós 6os killt letolt az egyik srác a záróban,hogy öröm volt nézni :U De bár ki is léptél,én elengedtem az objektívát,és nemszerették a thermalos LMG-t annyira.Vissza is mentem inkább shipmentezni :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16634) KaitouP


KaitouP
veterán

Call of Duty 2020:

Az Activision sorra tünteti el azt a pre-alpha gameplay szivárogtatást, amit korábban már oriic is linkelt. Nem kizárt tehát, hogy van valóságalapja a kiszivárgott képsoroknak.

Azt viszont tudjuk, hogy a Treyarch felvette a kapcsolatot profi esport játékosokkal, a játék kompetitív funkcióit illetően: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16635) soo277


soo277
őstag

Hy,ezt az új LMG megszerzését,légyszi valaki mondja el hogy van köszii

BT: wersoo#21211

(#16636) oriic válasza soo277 (#16635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felveszel egy szép LMG-t magadhoz, meg füstgránátot és szépen bemész Shipment-re. Egy meccs alatt kell 3at ölnöd bármilyen LMG-vel füstön keresztül. És megcsinálni mindezt 15x. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16637) boogie84 válasza BandiHUN (#16632) üzenetére


boogie84
veterán

Sorry de én ilyenkor nem bírok ott maradni. Féltem a perifériákat.
Azt hiszem a pályával (Rust) és azon a pályán a játékmóddal (HQ), na meg a superherokkal volt a probléma. Éjszaka mintha elszaporodnénak a férgek.
Többek közt ezért játszom most már 90%-ban Cyber Attack játékmódot. Taktika, csapatmunka. Itt nincs 70 killje a cheaternek ha esetleg jönne.

(#16635) soo277
Bruen Mk9? Úgy rémlik LMG-vel 15 körben kell a megölnöd 3 FÜSTBEN! lévő enemy-t.

(#16636) oriic
egyetlen dologra jó az a pálya. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16638) soo277 válasza oriic (#16636) üzenetére


soo277
őstag

ty :R

BT: wersoo#21211

(#16639) Imilenni válasza BandiHUN (#16632) üzenetére


Imilenni
addikt

Kicsit olyan mintha nem lenne anti-cheat, inkább foglalkoznának azzal mint sallang dolgokkal.. :U

Press "F" to pay respects.

(#16640) boogie84 válasza Imilenni (#16639) üzenetére


boogie84
veterán

Nem kicsit olyan, hanem nagyon. Milyen anticheat-ről beszélünk CoD-ban?
Réges régen, volt PB. Amit legalább az adminok tudtak használni...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16641) soo277 válasza boogie84 (#16640) üzenetére


soo277
őstag

Jááj de szép idők voltak azok,gyülekeztünk vasárnap délután(xfire én), full SD promod meccsek :) :))
nagyon elkorcsult a műfaj azóta

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#16642) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Sziasztok. PC-n, billentyűzeten a Warzoneban melyik gombra van állítva a jobbra-balra hajolás célzás közben? Szoktam látni mást, hogy csinálják, de nem találom sehol, hogy mivel lehetne...
Tudnátok nekem segíteni? :)

(#16643) DrTechnoid válasza jkrisztian (#16642) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Inkább kitámasztás lehet amit láttál alapból Y-nal támaszt ki felületek széleire, nincs kihajolás mint amilyen pl PUBG-ben van.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#16644) oriic válasza jkrisztian (#16642) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs hajolás a játékban. Mount/kitámasztás van, amivel egy gombot megnyomva például az ablakkereteken, ajtófélvákon és egyéb tereptárgyakon tudod a fegyvert stabíl pozícióba helyezni. Amit te kihajolásnak vélhetsz, az biztosan egy ajtónál lévő mount volt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16645) venom8888


venom8888
őstag

A Trial-okat mar nem szamolja? Vagy csak addig szamolja amig nem vagyok meg 155? Hogy ne tudjam gyujteni a kovetkezo szezonra?

(#16646) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kedd reggel 8 óra elvileg a Season 4 indulás.

Live-Die-Respawn

(#16647) KaitouP válasza oriic (#16646) üzenetére


KaitouP
veterán

Mondtam, alig lőttem mellé.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16648) WaterWave válasza oriic (#16646) üzenetére


WaterWave
veterán

Nah akkor olcsóbb lesz a kenyér :DD
Akkor pont dolgozom, szóval alvóba teszem majd a gépet, addig le tudja tölteni.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#16649) DrTechnoid válasza oriic (#16646) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Fura egy időpont , de talán arra jó hogy a dolgozó osztály ne terhelje a szervereket.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#16650) Acheron


Acheron
őstag

A shotikat még most vettem elő a tarsolyból, a 680, az első a sorban. Tegnap megérkezett hozzá a Dragon's breath kiegészítés. Hát ez nagyon durva cucc... szűkebb helyen gyakorlatilag nincs ellenszere, de közepes távról is pusztìtó, ha csak a szele megcsapja az ellent, pár másodperc múlva vége (HC). Tuti, hogy ma SBMM épp a barátom, de pl a 28:5 arányú sárkánylehelet dara ennek ellenére is feldobta a napomat (nem egy hasonló volt vele ma, a felmenőim alighanem csuklanak...).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.