Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20551) Parci válasza ibike30 (#20550) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a rendszerben nincs már bug, oda van írva, hogy mi történik, kérlek, olvasd el nagyon figyelmesen az utolsó betűig. ezen felül a kérdéses email fiókban ellenőrizd, hogy biztosan nem írtad-e el, no meg, hogy nincs-e spam mappában a levél stb.

ide pedig ne rakd be a mailcímed nyilvánosan (kiszedtem), nem véletlenül nem publikus...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20552) vgyuri


vgyuri
őstag

Sziasztok, fototrend.hu-n nem találom a kedvencekhez adom gombot a témán belül, se mobilon se pc-n. Logout.hu-n a kedvencek alatt van az "Elmentem ezt az oldalt!", a többinél a az első hozzászólás felett van több lehetőség, de innen eltűnt. Megnéznétek? Köszönöm szépen.

(#20554) Viktor0610 válasza samurai761 (#20553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Öhm, görgetni próbáltál? :D

Illetve szerintem az is lehet még a baj, ha nagyobb a betűméret, mint alapból. Plusz az oldal normál esetben nem fekete-fehér, az is valamilyen kiegészítőre/beállításra utal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20555) Titi2012


Titi2012
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert sehol sem találtam az oldalon megoldást a problémámra. Igazolni kellene a belépési e-mail címemet, amihez egy olyan telefonszám van megadva, ami már nem létezik, így nem tudok belépni az itt 10 éve megadott e-mail fiókomba, és emiatt nem tudom igazolni a belépési jogosultságomat. A profilomon meg van adva az új telefonszámom, mint elérhetőség, viszont nem tudok hozzáférni semmilyen módosítási lehetőséghez. Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Buktam a fiókomat, és az itt eltöltött 10-12 évet, kezdhetem újra egy frissen regelt fiókkal? Miért nincs több lehetőség az igazolásra? Köszönöm a javaslataitokat!

Üdv: Titi

(#20556) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Üdvözlet!

Erre hol tudok választ kapni: [link]

(#20557) Bencuscj20


Bencuscj20
újonc

Segítséget szeretnék kérni az email címem icloud fiokomhoz van hozzá rendelve és egy ideje nincs Apple készülékem és nem tudok hozzá férni az email címhez nem tudom megváltoztatni az emailem

(#20558) macera2


macera2
aktív tag

Thunderbird (102.7.2) - kapom az üzenetet, hogy "Asztalos klub - Téma értesítő - PROHARDVER! fórum".
Katt, és "hardverapró" jön be. Megnézve a címet abba is a "hardverapró" szerepel.

https://hardverapro.hu/muvelet/hozzaferes/email.php?code=8b57f7fa67637a45e566f5e2ecadc9b6a94b0e9196b81e0d1ab31c47965a9550&url=https%3A%2F%2Fprohardver.hu%2Ftema%2Fasztalos_klub%2Fhsz_63726-63750.html%23msg63736

A Fox ezek szerint jól döntött. De aki az üzenetet küldte az tévedhetett, mert az "asztalos klub" üzenethez a "hardverapró" címet kapcsolta. Ha lehetséges kérek egy korrekciót. Előre is köszönöm.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#20559) MasterMark válasza Bencuscj20 (#20557) üzenetére


MasterMark
titán

Nem kell hozzá Apple készülék: mail.icloud.com

Switch Tax

(#20560) Cirkaloo


Cirkaloo
tag

Hello, remélem jó helyre írok. :F

Szeretném megváltoztatni az email címem, mivel a jó öreg indamail rendszerénél megszüntették a régit (***@index.hu már nem támogatott az oldalon), viszont így az email váltás megerôsítô linkje sem elérhetô számomra. :W

Ebben kérhetnék segítséget?

A jó üzlet alapja a kölcsönös tisztelet és bizalom!

(#20561) Gardaai


Gardaai
senior tag

Fizetés után too many requests hiba a visszaigazolás oldalon. Onnan bárhova mentem folyamatosan ezt kaptam amíg le nem döglött az összes oldal egy ideig.
Nem tudom mi lehet a gond. Eddig iOS eszközökön volt jelen folyamatosan, most már gépre is át fog jönni ez a probléma? Kellemetlen lenne..

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20562) Kalandor válasza Fancy-boy (#20556) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már van.

(#20563) lezso6 válasza Gardaai (#20561) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez ma dél körül?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20564) Fancy-boy válasza Kalandor (#20562) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szuper! Köszönöm. :R

(#20565) Gardaai válasza lezso6 (#20563) üzenetére


Gardaai
senior tag

Igen nagyjából.

Szerk.: most néztem meg, 11:40-kor fizettem ki a kosaram. Ahogy visszairányított, kaptam a hibát.

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20566) lezso6 válasza Gardaai (#20565) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem találtam a naplóban egyik IP-d sem, hogy blokkolva lett volna.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20567) Gardaai válasza lezso6 (#20566) üzenetére


Gardaai
senior tag

Van amikor csak egy frissítés erejéig jön elő. Van amikor többször frissítek rá, de nem spam szerűen, akkor van, hogy blokkol 1-2 percre. Utána viszont mostanáig hibátlan. Pedig használtam prohardver és hardverapro-t is elég sokat a mai nap,

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20568) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Sziasztok :)
Ez nem bug csak egyéni probléma és igazándiból nemtudom hogy hogyan lehet orvosolni. A helyzet a következő a bejelenkezési mail fiókot szeretném megváltoztatni mert a régi az kukás eltünt az éterben, csakhogy a módosításhoz a régi email címere küld a rendszer igazoló emailt ami persze elérhetetlen (megszünt a szolgáltató). Valami tippet vagy tanácsot tudtok adni hogy ezt a problémát hogyan lehet megoldani? Köszönöm.

e pluribus unum

(#20569) Parci válasza foxymaxy (#20568) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

írj privátot nekem az adatokkal

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20570) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!
Az indamail megvátoztatta a @index.hu emailt @indamail.hu-ra ezért a jelszóváltoztatáshoz szükséges mail nem kapom meg, ill. hirdetést sem tudok így feladni. Hogyan tudom megvátoztatni a régit az új címre, esetleg ti át tudnátok írni? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#20571) Intruder2k5 válasza Joeker67 (#20570) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Próbáld meg mobileszközről átírni! Ott sem tudod?

[ Szerkesztve ]

(#20572) Joeker67 válasza Intruder2k5 (#20571) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Telórol már nem is enged belépni a régi email-lel sem! :(

[ Szerkesztve ]

(#20573) Intruder2k5 válasza Joeker67 (#20572) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor viszont csak HÁZIGAZDA tud majd segíteni.

(#20574) DS39 válasza Joeker67 (#20570) üzenetére


DS39
nagyúr

elég béna megoldás tőlük, hogy nincs aliasolva (legalább átmenetileg), hogy a régire címzett mailek is megérkezzenek.

(#20575) Lionpro


Lionpro
újonc

Üdvözletem. Hardveraprós hirdetés közzétételnél email megerősítést kér de az email címemre 20. Próbálkozás után sem érkezik meg a megerősítő email… ilyenkor mi a teendő? Segítséget előre is köszönöm :DDD :DDD :DDD

“Ne félj csak légy bátor, Jézus a te megváltód”

(#20576) hutapali


hutapali
csendes tag

Sziasztok, nálam is hasonló email-es probléma tapasztalható! Hirdetést is szerettem volna feladni, és az email címemet is szerettem volna megerősíteni, de az indamail fiókomba egyik levél sem érkezett meg, spam-ba se' :(

[ Szerkesztve ]

dns

(#20577) lezso6 válasza Lionpro (#20575) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valamiért nem fogadta a szolgáltatód email szervere az emailünket. De azóta mióta írtad a hsz-t, azóta meg mégis kimentek emailek.

Erősen ajánlom, hogy válts szolgáltatót valami megbízhatóbbra, ami mindig képes fogadni a leveleket.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20578) skynet282


skynet282
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Olyan problémám van, hogy szeretnék feladni egy hirdetést, de a rendszer email ellenőrzést kér. Sajnos a megadott email címem már felfüggesztésre került a Freemail-nél, mivel régóta nem használom. Hiába írtam nekik, hogy függesszék már fel a felfüggesztést addig, míg hitelesítem a másik email címemet, válaszra sem méltattak. Mit lehet ilyenkor tenni? :W :W

(#20579) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

akinek már nem érhető el az emailfiók, amivel belépne, írjon nekem egy privátot, hogy mire szeretné átírni a régi emailjét és megnézem, mit tehetek...

DE:
- egy logint egy ember használhat és egy embernek egy loginje lehet!
- csak olyan új emailt kérj, AMI NEM FOGLALT MÁR!44!!!4!!!
- ne kérj freemail, citromail és egyéb, nulla biztonsággal rendelkező mailt.

FONTOS: próbálj emailt váltani minden eszközödről, ahonnan korábban beléptél (teló, tablet, pc, melóhely stb.), mert a legrégebbi belépéseddel lehet, hogy menni fog!!

nem vagyunk support desk, igazából nem dolgunk a userek nem működő emailjeit rendberakni! kérlek, hogy csak akkor írj nekem, ha a fentieket hiánytalanul ellenőrizted, megértetted és a privát, amit küldesz, tartalmaz minden infót. ne feledd, hogy én egy darab ember vagyok, akinek ráadásul nem ez a munkája... :R

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20580) 0xmilan


0xmilan
addikt

Sotet modban a piros kiemeles nem oldashato a kodblokkon belul.

(#20581) DrBubo77


DrBubo77
addikt

A Samsung A52s 5G tesztjében (és néhány másikban is) a csatolt tesztfotók nem jelennek meg a böngészőben. Pedig korábban ment.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#20582) 0xmilan válasza DrBubo77 (#20581) üzenetére


0xmilan
addikt

Ugy nez ki, hogy self signed cert miatt nem bizik a cdn-ben a bongeszo.

(#20583) lezso6 válasza 0xmilan (#20582) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hol van self signed cert? Nincs nálunk ilyen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20585) MasterMark válasza lezso6 (#20583) üzenetére


MasterMark
titán

Én lets encryptest látok a cdn.rios.hu-n is, illetve nálam megjelennek a képek is.

Switch Tax

(#20586) lezso6 válasza DrBubo77 (#20581) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, megvan, valamiért a régi cdn.prohardver.hu domainről voltak beágyazva a képek, nem igazán értem hogy került oda, de cseréltem a linkeket.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20587) 0xmilan válasza lezso6 (#20586) üzenetére


0xmilan
addikt

Koszi! Szerintem megerte javitani, mert tenyleg jo kepek lettek. :D

(#20588) A21


A21
tag

helló, 3 napja várom a megerősítő e-mailt hirdetéshez, de nem jön

(#20589) rigo88


rigo88
aktív tag

hi egy ideje nem leptem be, de a regi citromail email cimem mindig siman mukodott a ph oldalakon. kaptam eretsitest stb. most belepve latom hogy meg kene erositenem az email cimem de nem jon email a citromail fiokomba. kihez fordulhatok? koszi

Dirr

(#20590) Viktor0610 válasza rigo88 (#20589) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olvas, olvas, olvas: [link] . ;)

Samsung Galaxy A54

(#20591) gyulaszu válasza Viktor0610 (#20590) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nem írta, hogy lecserélné... :R

gyulaszu

(#20592) G@ben válasza macera2 (#20558) üzenetére


G@ben
addikt

Ez nálam is megvan pár napja és minden téma olvasásához be kell lépnem, de belépés után már a prohardverre dob, amin keresztül alapesetben olvasom a fórumot.
Ezt lehetne javítani?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#20593) kona005


kona005
senior tag

bocsanat kozben meg lett a valasz :R

[ Szerkesztve ]

(#20594) Ndruu válasza macera2 (#20558) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A fórum beállításokban mi az elsődleges portál? Nálam a Prohardver, így mindig PH-s linkkel jönnek az értesítők.

Harrrr!!!!

(#20595) lezso6 válasza G@ben (#20592) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szándékosan ilyen. Ha külön be kell lépned HA-n, akkor nálad van valami probléma a sütibeállításokkal.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20596) G@ben válasza lezso6 (#20595) üzenetére


G@ben
addikt

Csak pár napja ilyen és minden eszközön (két külön számítógép, különböző böngészőkkel, mobilon is harmadik fajta böngészővel). Mindegyiken probléma lenne a sütikkel? Eddig szerintem prohardver.hu-s címmel dobta fel a címeket, nem hardverapróssal. Az alapbeállításom itt a prohardver.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#20597) lezso6 válasza G@ben (#20596) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha be vagy lépve a prohardveren, akkor a HA-n mi másért kéne újra belépni?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20598) G@ben válasza lezso6 (#20597) üzenetére


G@ben
addikt

Pont ez az, hogy nem vagyok belépve, de eddig csak 1-2 téma olvasásához kellett belépni, ha email-es értesítőt kaptam, most viszont már mindhez, miközben ha csak behozom az adott fórumtémát begépelve a címsorba, nem pedig az email-es értesítő linkjén keresztül, ugyanúgy tudom olvasni belépés nélkül is.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#20599) lezso6 válasza G@ben (#20598) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja értem. Hát az most ilyen, de agyalunk rajta.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20600) G@ben válasza lezso6 (#20599) üzenetére


G@ben
addikt

És tervezetten ilyen is marad vagy ez átmeneti állapot?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.