Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20601) A21 válasza A21 (#20588) üzenetére


A21
tag

kivel lehet itt érdemben kapcsolatba lépni?

(#20602) veilside03


veilside03
csendes tag

Mit lehet kezdeni azzal az eladóval, akitől két éve vásároltunk egy hálózatfüggő készüléket és most, két év után nem teljesíti az akkori ígéretét, miszerint függetleníteni fogja azt az adás-vételin feltüntetett IMEI szám alapján? Erről itt HA-n van írásos beszélgetésünk is, illetve már 2x is kerestem ezzel kapcsolatban írásban, amikre reagált is, de ígérgetésen kívül nem történt előrelépés.

Az eladó egyébként megbízhatónak tűnik, 170 pozitív, 0 negatív és 0 semleges értékeléssel. Az akkori hirdetés persze már rég nem elérhető, az értékeléseket nem sokkal az adás-vétel után leadtuk mindketten, nyilván nem várhattunk 2 évig ezzel.

Hogyan lehetne jelenteni az eladót? Nem szeretném büntetni, de azt szeretném, ha a beszélgetéseink alapján megvizsgálnák, hogy mit lehetne tenni az ügy érdekében, mert ezek szerint az eladó NEM megbízható. Csak addig volt az, amíg az értékelések lementek. Az is lehet, hogy már mások is jártak így, csak nekik is késő volt tenni bármit is.

Jó lenne valami lehetőség arra, hogy utólag az értékeléseket kellő bizonyítékokkal alátámasztva, valós adatok alapján módosítani lehessen.

[ Szerkesztve ]

(#20603) Viktor0610 válasza gyulaszu (#20591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ettől még email probléma. ;)

(Ha jól értem, legalábbis. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20604) gyulaszu válasza Viktor0610 (#20603) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Citromail, de hagyjuk...

gyulaszu

(#20605) gyulaszu válasza veilside03 (#20602) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Miért kell ehhez az akkori eladó?
Azért kérdezem, mert egyik családtagom simán tudta függetleníttetni a korábban használtan vett mobilját. Vodafone volt...

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#20606) Viktor0610 válasza veilside03 (#20602) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Két év után?
Semmit?

Samsung Galaxy A54

(#20607) Viktor0610 válasza gyulaszu (#20605) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Yettel csak az eredeti tulajnak vagy a meghatalmazottjának függetlenít.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20608) DS39 válasza Viktor0610 (#20607) üzenetére


DS39
nagyúr

Meghatalmazás vagy eredeti számla nem opció?

(#20609) Viktor0610 válasza DS39 (#20608) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Meghatalmazás elfogadott. :K

Samsung Galaxy A54

(#20610) gyulaszu válasza Viktor0610 (#20607) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Bizonyára így van, de mekkora ganéjság már...
Tőlünk nyugatabbra található kultúrországokban, ha jól tudom, automatikusan függetlenedik a hűségidő lejártakor...

gyulaszu

(#20611) Gardaai válasza veilside03 (#20602) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ha Telekomos a készülék, akkor még csak a tulajdonos sem kell. :K

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20612) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Üdv!

Lehet user error lesz, nem feltétlen oldal hiba, de gondoltam rákérdezek. Általában PC-ről és mobilról is be vagyok jelentkezve, eddig nem is volt gond, de az elmúlt 2 hétben hiába pipálom be, hogy nem jelentkezek ki más böngészőből, illetve pipálom be az időkorlát nélküli belejentkezést, folyamatosan kijelentkeztetve találom magam mindkét eszközön. Eddig nem volt gondom, havi egyszer kidobott, belejentkeztem, de mostanság, van hogy egy nap többször el kell játszanom. Oldal hiba lehet ,vagy én vagyok tökkelütött? :DDD

PC-n Edge böngészőt, mobilon a samsung saját böngészőjét használom.

(#20613) Dier Job Bt válasza Parci (#20579) üzenetére


Dier Job Bt
újonc

Több kolléga dolgozik a termékek feltöltésén és a hirdetések emailen keresztül történő aktiválása ellehetetleníti a hirdetések feltöltését. Sokszor az emailban kapott link nem működik az oldal nem található üzenettel . ezt javítsák , köszönöm .

(#20614) Parci válasza Dier Job Bt (#20613) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kérünk szépen ennél sokkal részletesebb hibaleírást!

egy logint használnak többen? mik az érintett loginek? esetleg kaphatunk egy emailt, amiben a linkre kattintva az oldal nem található hibaüzenet jön be?

gyanús, hogy nem az a user akarja aktiválni a hirdetést, akihez az email tartozik!
tehát:
- "jocó72" a user, joco72@lackoleum.hu a mail
- akkor bizony jocó72-nek kell feladnia a hirdetést, a fenti mailre megy ki a levél és arra kattintva aztán jocó72-nek kell belépnie

figyeljetek oda, hogy az emailre kattintáskor az a user legyen belépve (vagy azzal lépjetek be), aki a hirdetést feladta!!!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20615) Dier Job Bt válasza Parci (#20614) üzenetére


Dier Job Bt
újonc

ház ez nagyon meg lett bonyolítva, aki rendszeresen több hirdetést kezel annak ez egy rémálom. ezen az accounton kérem kapcsolják ki az email hirdetés aktiválást. Nem szeretnék másnak az email fiókomhoz hozzáfárást adni azért mert ez a rendszer nem ad opciót arra hogy többen kezeljenek egy fiókot.

(#20616) csako válasza Dier Job Bt (#20615) üzenetére


csako
veterán

Olyan email címre kell megváltoztatni a fiókhoz tartozót, amit mindenki nyugodtan kezelhet. Akár frissen csinálni neki egy ilyet.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20617) lezso6 válasza Dier Job Bt (#20615) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy gépről egyszer kell csak megerősíteni hirdetést. Feltéve ha nem törlik a sütiket vagy nem használják az adott gépet párhuzamosan több fiókkal is.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20618) Parci válasza Dier Job Bt (#20615) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

izé... :U

1. nincs ilyen, hogy "ezen az accounton kapcsolja ki". egységes a rendszer.

2. csak annyira bonyolult az egész, mint egy csomó másik helyen, lásd használtautó.hu stb.

3. sőt, még annyira sem, mert nem kell minden hirdetésnél emailes aktiválás, ha valaki korábban már aktivált egyet és nem törli gondosan minden előzményét a böngészőben, hanem hagyja a rendszert működni, akkor nem piszkálja többet a rendszer.

a világon semmi gond nincs azzal, ha valaki rendszeresen több hirdetést kezel, csak az elsőnél kéri a rendszer az emailes aktiválást.

persze, ha valaki tűzfal mögül, négy vpn-en át, öt nickkel zsonglőrködve hirdet? azt tényleg nem tudja.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20619) andrasferenc


andrasferenc
tag

Tisztel Fórum!
E-mail címemre kapok értesítést, amikor új hozzászólás érkezik az általam megjelölt témakörökben. Újabban, amikor az e-mail linkre kattintok, nem nyílik meg az a témakör, hanem be kell jelentkeznem a fórumba felhasználói névvel, jelszóval. Ezen lehet segíteni?
Akár notebookról, akár mobiltelefonról nézem a témakör értesítéseket.
Gmail címre kapom az értesítéseket. A böngésző típusa: Google Chrome.

(#20620) Parci válasza andrasferenc (#20619) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

dolgozunk rajta, hogy megint kényelmesebb legyen ez (ne akarjon feltétlenül beléptetni)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20621) kjann.s


kjann.s
csendes tag

Üdv.
A citromail címre nem küldi el a megerősítést,már többször próbáltam,több mint 10éve regisztrált.Meg fog szűnni,ill. fizetős lesz ezért akarom megváltoztatni.Mi a teendő??

(#20622) Parci válasza kjann.s (#20621) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olvasd el a kitűzött hozzászólást itt fent.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20623) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem jön értesítés a mentett keresésről.

(#20624) lezso6 válasza Intruder2k5 (#20623) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy "kicsit" bővebben a jelenségről? A há'nemmegy az nekem semmit sem segít. :D :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20625) Intruder2k5 válasza lezso6 (#20624) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Gondoltam Te úgyis látod amit kell. :)

Szóval itt van pl. ez a mentett keresési linkem, PC-s, multimédiás hangfal, 2.0.
2023-02-22 22:48-kor mentettem, azóta nem volt még semmilyen értesítés, ezt írja is a HA az utolsó értesítés oszlopban, pedig ma is került fel oda új hirdetés. Illetve az SSD rovetben is van egy mentett keresésem, úgy szintén 02.22.-től, oda már vagy 10 új hirdetés is került azóta, de értesítés semmi.

(#20627) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Van egy asztalis-böngészős ablakszélesség, amikor már nincs a kompaktnézetes felső menüsor, de még nem kapcsol be a felfelegörgetésre becsúszó, nem kompakt menüsor PH-n. Ebben a státuszban az a menü semmilyen formában nem elérhető.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20628) Jump96


Jump96
újonc

Terveztek esetleg sötét frontendet tenni az oldalra. iMacen pl ha sötét FB-ről, twitch stb átváltok azonos fényerőn sötétedés után a fehér hardverapróra kiégeti a szemem. Nem hiba csak egy észrevétel. Nem tudom más találkozott-e már esetleg a jelenséggel de számomra nagyon zavaró. :(

[ Szerkesztve ]

Messenger: fb.com/JumpTek96 | iMessage: jumptek96@gmail.com

(#20629) Viktor0610 válasza Jump96 (#20628) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van sötét mód.
Prémium előfizetéssel érhető el.

Samsung Galaxy A54

(#20630) Jump96 válasza Viktor0610 (#20629) üzenetére


Jump96
újonc

Ja ok sorry nem tudtam.

Messenger: fb.com/JumpTek96 | iMessage: jumptek96@gmail.com

(#20631) Intruder2k5 válasza Jump96 (#20628) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

[kép] Bár azt tegyük hozzá, hogy még béta.

(#20632) weiss válasza Intruder2k5 (#20631) üzenetére


weiss
addikt

Földgömb ikon mit tud?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#20633) Intruder2k5 válasza weiss (#20632) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az nincs mindenkinek, ott adminisztrátori eszközök vannak.

(#20634) Jump96 válasza Intruder2k5 (#20631) üzenetére


Jump96
újonc

Elég faján néz ki… :))Ha ezt korábban tudtam volna.. :D

Messenger: fb.com/JumpTek96 | iMessage: jumptek96@gmail.com

(#20635) Scotch


Scotch
csendes tag

Kedves Itteniek, van egy jelzés az avataromnál, a mellékelt kép szerint, megadom az email címem (már próbáltam freemail és gmail-t is), de nem kapok megerősítő emailt, keresem a SPAM-ben is de nem jön. CCa 1 hónapja próbálgatom. Mit tehetnék, hogy sikerüljön?
Köszönöm előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

Állítólag tíz év múlva véget ér a hét, szűk esztendő.

(#20636) csako


csako
veterán

Egy hozzászólásomban próbáltam egy keresést belinkelni (a saját hozzászólásaimra), de úgy tűnik nem működik a link, a topik első oldalát hozza be :F

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20637) cof


cof
veterán

Minden prémium linkre kattintva logout-on a https://logout.hu/index.html oldalt tölti be.

[kép]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20638) Viktor0610 válasza cof (#20637) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mobilarena alól jó, Logout alól valóban a főoldalra dob.

Samsung Galaxy A54

(#20639) zolika2254 válasza Parci (#20579) üzenetére


zolika2254
újonc

Szia. Olyan problémám lenne hogy hirdetés feladásnál , email megerősitést kér a rendszer. Ez még nem lenne baj,. de nem érkezik semmi a mail cimre. Jó sokszor próbáltam ú :R jra küldetni. Semmi. Most a hirdetésem nem aktiv. Mit lehet tenni?? Előre is köszönöm.Üdv Zoli

(#20640) Luck Dragon

Sziasztok.
Tudom régi téma, csak tájékozódás szempontjából kérdem ez a kiléptetés ás vissza lépési dolog ez mikor lesz orvosolva?
Vagy már kész vagy nem is volt hiba és csak nálam van valami baj :F
Hétévégén elengedtem minden Apple eszközömet amin itt szoktam irkálni és Win 10 Pro-n vagyok most és a jelenség ugyan az. (előzmények, sütik előtte törölve).
Például írok egy kisebb szösszenetet , de már a küldésgomb lenyomásakor már kéri megint a belépést, az addig írt válaszom pedig odavész. Ez nagyon kellemetlen :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20641) lezso6 válasza Luck Dragon (#20640) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mobil logout?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20642) lezso6 válasza Scotch (#20635) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Próbáld meg még egyszer, az elmúlt két hétben egyszer sem kértél megerősítő emailt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20643) lezso6 válasza zolika2254 (#20639) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ahogy látom azóta már sikerült.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20644) Luck Dragon válasza lezso6 (#20641) üzenetére

Ha jól értem a kérdést mobil nézet és logout?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20645) lezso6 válasza Luck Dragon (#20644) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20646) lezso6 válasza cof (#20637) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20647) lezso6 válasza csako (#20636) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, valamiért ha ctrl+c ctrl+v billentyűkombóval rakod rá a linket, akkora & jelekből & lesz (html entity), de mi a francért, ez egy alap tinymce feature, nem is én írtam. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20648) csako válasza lezso6 (#20647) üzenetére


csako
veterán

Áh, értem :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20649) Luck Dragon válasza lezso6 (#20645) üzenetére

Asztali nézet , Mobilarena oldala

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20650) lezso6 válasza Luck Dragon (#20649) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Gondolom belépésnél minden pipa be van jelölve, mert ugye 1 óra után amúgy kiléptet. Meg ha valahol explicit kilépsz a kilépés gombbal, akkor mindenhonnan kiléptet.

Ha nem a fenti okoz gondot, akkor próbáld meg a sütik törlését.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.