Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20851) Ndruu válasza szendy69 (#20850) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Régebben volt egy ilyen jellegű probléma, akkor az itt leírt módszer segített. Próbáld meg felvenni azokat a címeket a megbízható feladók közé.

Harrrr!!!!

(#20852) grabber


grabber
addikt

Lehet valami olyasmi kérni,hogy ha megnyitok egyetlen hszt-t akkor ott megjelenjen egy külön link,hogy az utána lévő 50 hsz-t lássam? Az a baj nem mindenki ír erre külön hsz-t és akkor elveszik a válasz ha nem direktbe írnak hanem egybe válaszolnak sok kérdésre.

Sokszor keresek válaszokat egy kérdésre. Kérdést megtalálom,kézzel megnyitom azt a hsz-t és utána állandóan át kell írni az URL-t a többi hsz megnézéséhez. Telefon alól nehezebb.

CSak annyit szeretnék,hogy ne rontsam az olvashatóságot,hogy amikor egyetlen hsz-t nyitok meg akkor jelenjen meg valahol egy kattintható link hogy csak rákkattintva lássam a hsz utána 50 hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#20853) csako válasza grabber (#20852) üzenetére


csako
veterán

Ha olyankor az előre-lapozás nyilaira kattintasz, akkor megtörténik, amit szeretnél.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20854) Ndruu válasza grabber (#20852) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A sima piros lapozó nyilacska nagyjából pont ezt tudja.
Példa itt egy hsz. a topik közepéről, ha a jobb oldali nyílra nyomsz, akkor megjeleníti az utána lévő hozzászólásokat (a beállításokban lévő blokk tördelés szerint).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#20855) cof válasza grabber (#20852) üzenetére


cof
veterán

Ezt így meg tudod oldani ha ráklikkelsz a kis jobbra mutató háromszögre amit jelöltem, csak most szürke mivel a tied az utolsó hozzászólás.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20856) grabber


grabber
addikt

Aha. Nálam nem működött de közben rájöttem miért.
Ha pl #10499 hsz amit megnyitok akkor csak a következő egészig mutatja. #10500-ig

Ez zavart meg. Szuper,akkor már van ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#20857) Ahimsa79


Ahimsa79
újonc

Sziasztok, a rendszer megkért hogy válétoztassam meg a régi freemail címem, ezt meg is tettem mire kettő kivételével az összes privát levelezésem eltűnt. Ami nem jó. Mit lehet tenni ilyenkor?

(#20858) Viktor0610 válasza Ahimsa79 (#20857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A másik cím egy másik fióké, és most abba léptél be.
A rendszer nem törli a privátjaid, ez 10000000%.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20861) DS39 válasza Viktor0610 (#20858) üzenetére


DS39
nagyúr

Durva lenne, ha olyan címet be lehetne állítani, ami egy másik fióké.

(#20862) lezso6 válasza Ahimsa79 (#20857) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez egy másik regisztrációd, ami valószínűleg elfelejtettél, az emailben ilyenkor írjuk is, hogy olyan email címre próbáltál módosítani, ami már létezik.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20863) Ahimsa79 válasza lezso6 (#20862) üzenetére


Ahimsa79
újonc

Valóban ez lehet a gond, nem is értem hogyan történhetett ez, arra sem emlékeztem hogy volt egy másik regem. Mindenesetre köszönöm a segítséget!

(#20864) zzolika


zzolika
aktív tag

Az fórumhozzászólásról szóló emailes értesítők mostanában úgy jönnek meg, hogy ha rákattintok bármelyik linkre (topic, olvasatlan, legfrissebb), belépést kér az oldalra. Eddig rögtön odaugrott a fórumba belepés nélkül is.
És mindegyik https://hardverapro.hu/muvelet/hozzaferes kezdetű linkkel jön.
Elsődleges portálom a beállításokban a Prohardver.

(#20865) Viktor0610 válasza zzolika (#20864) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vannak olyan topikok, amik csak bejelentkezés után láthatók.
Szerintem ilyen témákról lehet szó.

Samsung Galaxy A54

(#20866) zzolika válasza Viktor0610 (#20865) üzenetére


zzolika
aktív tag

Eddig egyikhez sem kért belépést. Megnéztem, nem kell most sem, mert ha kijelentkezek akkor is meg tudom nézni ezeket a topikokat. Pl miui topic.

[ Szerkesztve ]

(#20867) Viktor0610 válasza zzolika (#20866) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hm. 🤔
Akkor majd lezso6 megszakérti.

Samsung Galaxy A54

(#20868) pepe091 válasza zzolika (#20866) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tud róla lezso. :K

(#20869) rqzq4q


rqzq4q
újonc

Sziasztok! Az üzeneteimet szerintem nem kapják meg a felhasználók. Az 5. felhasználó után kezdtem gyanakodni, majd a párom regisztrációjáról írtam ugyanazoknak az embereknek és oda meg válaszoltak. Valami a belső üzenetküldéssel lehet? gmail-es a regisztrációm, és nincs negatív értékelésem, hogy ignoráljanak. :(

(#20870) , válasza rqzq4q (#20869) üzenetére


,
addikt

Írj egy privátot nekem, visszajelzek, hogy megkaptam-e.

(#20871) Viktor0610 válasza rqzq4q (#20869) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet ilyen gond.
Soha nem hallottam még ilyenről.

Samsung Galaxy A54

(#20872) Geri84


Geri84
újonc

Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy adatvédelmi okokból törölnöm kellett a jelenlegi felhasználómhoz tartozó email fiókot. Mivel viszonylag ritkán járok az oldalon, többnyire hirdetésfeladás miatt, így nem is jutott eszembe, hogy pont itt vagyok regisztrálva ezzel az email címmel. Most az oldal belépéskor figyelmeztet, hogy meg kellene erősítenem az email címemet, viszont ezt nem tudom megtenni, hiszen a visszaigazoló email olyan címre megy ami már nem is létezik. Sajnos mint kiderült ugyan ez a helyzet az új email beállításával is, amihez szintén a jelenleg beállított címen kellene megerősítenem. Van esetleg valami alternatív beállítás, vagy csak az újra regisztrálás jöhet szóba?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#20873) Intruder2k5 válasza Geri84 (#20872) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Csak 1 hozzászólással kellett volna odébb görgetni, ott van leírva minden.

(#20874) Geri84 válasza Intruder2k5 (#20873) üzenetére


Geri84
újonc

Igen közben én is észrevettem és már késő volt mert kiraktam a posztot :), elnézést kicsit fáradt vagyok :D.

(#20875) Gardaai


Gardaai
senior tag

Mobilon főleg.
Ha kétszer rányomok töltés előtt az up-ra, akkor elhasználódik kettő ugyan arra a hirdetésre.
Többször előfordult már, mert nem látom, hogy töltene (mobil) és még egyszer rányomok..

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20876) cof


cof
veterán

PH-ra is bekerült ez a HA-s képnézegető? Mert maga a pokol.

Nem lehet a képbe belenagyítani, egy megnyitás új lapon eredeti méretben link nem lenne rossz.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20877) Intruder2k5 válasza cof (#20876) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én tudom nagyítani, bár nálam be van kapcsolva a böngészőben a funkció, hogy mindenütt lehessen zoomolni, ott is ahol az oldal tiltani próbálja. Amúgy meg mobilon ha rábökök a képre és tartom nyomva ~1mp-ig, akkor előjön a menü, és ott van hivatkozás megnyitása új lapon. Laptopon pedig középső egérgomb.

(#20878) DS39 válasza cof (#20876) üzenetére


DS39
nagyúr

Ha rákattintasz a képre akkor megnyitja új lapon eredeti méretben.

[ Szerkesztve ]

(#20879) lezso6 válasza cof (#20876) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Középső gombbal továbbra is új lapon nyitja meg.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20880) cof válasza lezso6 (#20879) üzenetére


cof
veterán

Most már lehet nagyítani, az előbb nem tudom mi volt. Meg ha egyszer rábökök akkor megnyílik új lapon. Így kéne HA-n is. Ott nagyítani továbbra sem lehet.

Természetesen ezeket a "trükköket" én is ismertem hogyan kényszerítsem ki az új lapon megnyitást.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20881) virkir válasza cof (#20876) üzenetére


virkir
veterán

A pokol inkább az hogy érthetetlen okból a megszokott jobb hasábból a friss aprók átlettek rakva balra.
Eddig kényelmesen görgetve a mentett, hozzászólt topikok alatt ott volt amikor azokat görgettem láttam, míg a topikajánló a perifériás látásomat sem zavarta már a 22 colon sem, nemhogy 27-en.
Mi a bánatért kellett ezt elcseszni?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20882) Parci válasza virkir (#20881) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lezso abból indult ki, hogy ha egy csomó kedvenced van, túl alul van. de ezen még lehet okosítani, hogy ha például nincs olyan sok, akkor mégsem teszi át.

egyébként pici stílust rántsatok már magatokra, gyerekek, mert kritikán aluli, ahogy páran megnyilvánulnak. tudom, hogy a modern interneten az alaphangulat a beugatás és mindentjobbantudás, de tekintsük már egymást embernek. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20883) cof válasza virkir (#20881) üzenetére


cof
veterán

Amíg ilyen 4:3-as oldschool téma van, addig lesz egy csomó kihasználatlan terület mindkét oldalon. 125%-ra vagyok kénytelen nagyítani mert amúgy olyan apró az egész oldal. Logouton egyébként még a jobb oldalon van az eddigi helyén.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20884) Viktor0610 válasza cof (#20883) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván, mivel a Logout nem fog már frissítést kapni, csak majd a teljesen új kinézetet. (Mint a többi oldal.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20885) virkir válasza Parci (#20882) üzenetére


virkir
veterán

Bocsi ha erős volt az elcseszés.
Sejtettem az indokot de mint leírtam én igy nézem az oldalt, hogy a jobb oldalra fókuszálok görgetés közben.
A bal oldal azon ritka esetekben jön a látótérbe, ha véletlenül elfogynak jobbról a friss hozzászólások és unom magam.
Nekem ezért volt az eddigi megoldás a kényelmesebb.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20886) lezso6 válasza cof (#20883) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A teljes oldalszélességre széthúzott design nem ergonomikus, borzalmas lenne 1000 pixel széles sorokat olvasni. Meg hülyén is nézne ki. Nem véletlen hogy általában csak a gagyi oldalakon van ilyesmi, ahol a készítőnek nem sok fogalma van a webdesignról.

A fórum betűi pedig egész normálisak, max egy leheletnyivel kisebbek, mint a többi. De anno az új design indulásánál épphogy azon problémáztak az emberek, hogy mekkora nagy lóbetűk vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20887) csako válasza lezso6 (#20886) üzenetére


csako
veterán

Szerintem sincs gond az oldal méretével :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20888) cof válasza lezso6 (#20886) üzenetére


cof
veterán

Nekem 100%-on túl vékonyak és inkább szétfolynak, fájó olvasni.

Ezt mondom egyébként, hogy oldalt sok szabad hely van, lehetne ott reklám is. ;]

[kép]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20889) Viktor0610 válasza lezso6 (#20886) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azóta romlott a szemük. ;]

Samsung Galaxy A54

(#20890) Parci válasza virkir (#20885) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

optimalizáljuk még, én ezt javaslom, hogy akkor kerüljön át balra, ha tudjuk, hogy a jobb hasáb nagyobb, ergo sok benne a kontent

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20891) cof válasza Parci (#20890) üzenetére


cof
veterán

Bal oldalon jobb egyébként ha az optimalizálás a cél, mert nekem a jobb oldal kb. a 20. hsz-nél ér véget egy 50 oldalas témánál a sok kedvencek meg az itt szóltam hozzá topikok miatt.

HA jobban bejön egyébként mert ott csak 2 oszlop van, PH-n meg 3.

Szerintem ezek a bal oldali menük simán elférnének fent is egy legördülőbe ott a címsorba.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20892) virkir válasza Parci (#20890) üzenetére


virkir
veterán

Akkor már inkább maradjon így statikusan az szvsz egy agyrém lenne, ha mindig máshova rakná a motor.
Pl. most 12 hirdetést figyelek, ezért eléggé lent van a vége, ha az megszűnik a jobb oldal alja felugrik az itcafe magasságába.
Esetleg egy személyre szabási opció kivitelezhetetlen?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20893) csako


csako
veterán

Semmi, nem szóltam, saját hiba csak

Vagy nemtom, a sticky oldalsáv időnként túl görög

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20894) lezso6 válasza csako (#20893) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bughalmaz Firefox... :U

szerk: wtf, nekem is csak egyszer sikerült reprodukálni, azóta az istenért nem jön elő. :DDD

Amúgy annyira jó lenne, ha tökéletesen működne, mert elegem van már a sok görgetésből, s gondolom másoknak is.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20895) csako válasza lezso6 (#20894) üzenetére


csako
veterán

Ebben a bugreportos topikban túl megy, itt meg nem :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20896) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valami nem stimmel. Az x mennyiségű új hozzászólásra rákattintva nem az adott, legrégebbi hozzászóláshoz ugrik az oldal, hanem a lap aljára.
Legfrissebb Firefox, win10

Ezt az új görgetési stílust még szokni kell, hogy külön életet él az oldal közepe:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20897) Intruder2k5 válasza csako (#20895) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egyféleképpen tudtam előhozni, 50%-ra kicsinyítéssel.

(#20898) Benhill válasza lezso6 (#20894) üzenetére


Benhill
senior tag

Ezt akartam épp irni, most vettem észre, először mintha minden harmadik frissítésre jött volna elő, de most vagy 30x frissítem és jó már jó. Nem a megjelenített hirdetéstől függ? Nekem az lógott bele de nem mindegyik.

Saját hirdetéseim lapot nézve, ahogy leérek a lap aljára vissza ugrik az tetejére, de ezt sem minden alkalommal, csak néha-néha.

[ Szerkesztve ]

(#20899) csako válasza Intruder2k5 (#20897) üzenetére


csako
veterán

Nekem a böngésző szerint 100%-on van, de 32"-es 4K monitor miatt van egy 1.3-as skálázás mindenre :)

Amúgy néha azt is tapasztalom, amit #20896 Winner_hun írt.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20900) virkir


virkir
veterán

Te édes jó isten.
Ez a görgetés agybaj miért kellett.
Ráadásul a két oldalsáv önálló életet él és amikor gondolja ugrik egyet.
Inkább a fent említett utolsó hsz buggal kéne törődni.
És Parci ha tetszik ha nem, sikerült megint elbaxni azt ami már megszokottan jól működött teljesen értelmetlenül.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.