Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20951) Viktor0610 válasza DS39 (#20950) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link] és [link]

Samsung Galaxy A54

(#20952) gyulaszu válasza DS39 (#20950) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nekem, az általam használt nézetben, nincs is bal oldalon semmi. [kép]
(nem mintha hiányozna...)
Ebből pedig nem igazán lehet kitalálni, hogy melyik nézetban vagyok épp [kép]
Android, FF

gyulaszu

(#20953) Viktor0610 válasza gyulaszu (#20952) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tablet nézetben vagy.

Samsung Galaxy A54

(#20954) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

HA-n az egyes hirdetéseken belül a "Kedvencekhez adom" és "Kedvenc hirdetés" gombok nem működnek. Ha rányomok, akkor újratöltődik az oldal, de nem változik a hirdetés besorolása, nem lesz belőle kedvenc, vagy nem-kedvenc.

Legfrissebb Chrome és Firefox, W10 alatt.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20955) Viktor0610 válasza AxBattler (#20954) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem telt be a kedvenc listád?
Egyben számolja a topikokat és a hirdetéseket.

Samsung Galaxy A54

(#20956) AxBattler válasza Viktor0610 (#20955) üzenetére


AxBattler
félisten

Bocsánat, rosszul fogalmaztam: csak a "Kedvenc hirdetés" gomb nem működik, azaz nem tudom nem-kedvencé tenni a hirdetést.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20957) druzil


druzil
tag

Át tudom bárhogyan állítani a regisztrációmhoz tartozó email címet? Már kb 10 éve nem férnek hozzá ahhoz, amivel regisztraltam.

(#20958) fatal` válasza druzil (#20957) üzenetére


fatal`
titán

Olvassátok már el a rögzített hozzászólást.

(#20959) druzil válasza fatal` (#20958) üzenetére


druzil
tag

Olvastam: "akinek már nem érhető el az emailfiók, amivel belépne, írjon nekem egy privátot". Viszont nem lehet neki privátot írni, amíg nem fizetek elő prémiumra.

(#20960) zeon.hu válasza druzil (#20959) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A hiba nálad lesz, én tudok/tudnék írni, pedig szintén nincs prémium tagságom.
(Bár elküldeni nem próbáltam, szóval ha ez van nálad, akkor megkövetlek)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#20961) druzil válasza zeon.hu (#20960) üzenetére


druzil
tag

Rájöttem, hogy nem mindegy, hogy a #20579 melletti nevére, vagy a képe alatti, "HÁZIGAZDA" feletti névre kattintok. Utóbbinál egy ráklomot kapok, hogy fizessek elő prémiumra, és nem enged tovább. Köszi az ötletet, így fogok tudni neki írni. :R

(#20962) weiss


weiss
addikt

Kitiltott tag mégis hogy tud hozzászólni? [link]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#20963) lezso6 válasza weiss (#20962) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs kitiltva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20964) fatal` válasza lezso6 (#20963) üzenetére


fatal`
titán

(* A felhasználó hozzászólási jogosultsága korlátozva van, így egyelőre nem írhat újabb hozzászólást.)
(* A korlátozásból hátralévő idő: 288 nap, 20:13:54)

Mégis hozzászól...

[ Szerkesztve ]

(#20965) weiss válasza lezso6 (#20963) üzenetére


weiss
addikt

Elnézést, rosszul fogalmaztam:

(* A felhasználó hozzászólási jogosultsága korlátozva van, így egyelőre nem írhat újabb hozzászólást.)
(* A korlátozásból hátralévő idő: 288 nap, 20:13:57)

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#20966) lezso6 válasza weiss (#20965) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"(* A felhasználó hozzászólási jogosultsága korlátozva van, így egyelőre nem írhat újabb hozzászólást.)"


Bizonyos időközönként írhat.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20967) AxBattler válasza AxBattler (#20956) üzenetére


AxBattler
félisten

Tovább pontosítok: a gomb megnyomására felugrik a párbeszéd-panel ("Biztos/mégsem?"), de nincs idő rákattitani, mert azonnal befrissül maga az oldal.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20968) tlac válasza AxBattler (#20967) üzenetére


tlac
nagyúr

igen, az ott nekem sem működik
de a listából lehet törölni

(#20969) AxBattler válasza tlac (#20968) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, ott működik mindkét irányban!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20970) divan válasza Benhill (#20949) üzenetére


divan
senior tag

Nekem 1-2 perc sem volt elég erre. Éppen be akartam ide írni, hogy hová tűnhettek, de gondoltam visszaolvasok vagy 50 hozzászólást, hátha van már válasz. Nekem is jobb volt a jobb oldalon. :)

(#20971) attila199207


attila199207
tag

Sziasztok! 1 hónapja próbálom megerősíteni az email címemet, azt írja kiküldte a linket az email címemre, de nem.... spam mappában sincs. Ezzel mit tudok csinálni? Ugye nem tűnik el idővel a felhasználóm?

Köszönöm.

(#20972) lezso6 válasza attila199207 (#20971) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig a levelet fogadja a szolgáltatód szervere sikeresen. Biztos nincs semmi átirányítás vagy esetleg kukában, ilyesmi?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20973) Ndruu válasza attila199207 (#20971) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezeket a beállításokat csináld végig a hotmailben, hátha segít. Nekem jól működik.

Harrrr!!!!

(#20974) attila199207 válasza Ndruu (#20973) üzenetére


attila199207
tag

Szia, ezer köszönet! Beállítottam, azonnal megjött az email.

(#20975) jan herz válasza Parci (#20882) üzenetére


jan herz
tag

Beállításoknál választhatóvá nem lehetne tenni? Úgy mindenki megtalálná a neki tetsző formát... Bevallom nekem se esik kézre az új helye, nálam teljesen lekerült szem elöl.

(#20976) csako válasza jan herz (#20975) üzenetére


csako
veterán

+1 én már a létezését is elfelejtettem :DDD bár nem vagyok nagy vásárló, azért nézegettem korábban, voltak érdekesek a listában, most meg csak akkor jövök rá, hogy volt/van ilyen, ha valaki itt ír róla.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20977) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Sziasztok!
Régebben tudtam a hirdetések között a keresőmezőben használni az AND és NOT kapcsolókat. Az AND működik,de a NOT most nem csinálja a dolgát.
pl: "3070 AND gigabyte" megy, de a "3070 NOT gigabyte" nem megy

Megváltozott vmi?

[ Szerkesztve ]

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#20978) lezso6 válasza kenesei1982 (#20977) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem a NOT sose működött, mínusz jel kell a szó elé. Tehát pl 3070 -gigabyte és úgy jó lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20979) kenesei1982 válasza lezso6 (#20978) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

még az is lehet :). lehet h kevertem egy másik oldallal.
Köszi

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#20980) Puma K válasza lezso6 (#20978) üzenetére


Puma K
veterán

Így is lehet keresni hogy a kereső sávban paraméterezed hogy mi érdekel és mi nem? :Y

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20981) asdf_ válasza asdf_ (#20838) üzenetére


asdf_
veterán

Őööö, ez fennáll meg mindig... Galaxy Tab S2 + Chrome

[ Szerkesztve ]

(#20982) Viktor0610 válasza asdf_ (#20981) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem asztali nézet (max. a böngészőben állítottad be arra), hanem -szerintem- tablet nézet.
Mivel tablet nézetben nincs a bal oldali sáv (ahova kerültek a hirdetések), ezért nincs ott nálad semmi.
Ettől még ez talán bug, csak a pontosság kedvéért írtam.

A másik meg, hogy OK, bejelentetted, de ez csak bug report topik, nem bug report és mánjelleggel oldjátok meg, lécci topik. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20983) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#20982) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most olvasom el még egyszer, amit írtál.
Nálam jól jelenik meg, ha a legfrissebb hozzászólásokat nyitom meg, más sem panaszkodik, szóval jó eséllyel nálad van valami egyéni beállítás vagy valami, ami miatt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20984) csako válasza asdf_ (#20981) üzenetére


csako
veterán

Böngészőben a betűméret nincs külön megnövelve? Az okozhat efféle problémát 🤔
Nekem OnePlus 7 Pro-n is elfér tablet nézetre váltva az oldalsáv (Firefox-szal).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20985) Gardaai


Gardaai
senior tag

Nem tudom ez hiba vagy inkább az ajánlás topikba kéne kerülnie, de:
Ha kimásolom az egyik hirdetésem szövegét, akkor a formázást jól megtartja (vastag, aláhúzott, dőlt) de a sortörések teljesen elmásznak.
Most ez vagy a beillesztés vagy a hirdetésnél jelenik meg rosszul amiből másolom.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20986) asdf_ válasza Viktor0610 (#20982) üzenetére


asdf_
veterán

De, ez asztali nézet. És csak azon a tabletemen nem jó, a másikon igen (most került a kezembe a másik, aztán jött szembe megint a probléma).

(#20987) asdf_ válasza csako (#20984) üzenetére


asdf_
veterán

Semmihez nem nyúltam, mint írtam korábban.

(#20988) lezso6 válasza asdf_ (#20981) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jobb hasáb alul van?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20989) asdf_ válasza lezso6 (#20988) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, a kedvencek az lent van a legalján egyedül. Bal hasáb meg sehol.

(#20990) lezso6 válasza asdf_ (#20989) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bal hasáb direkt nincs ebben a nézetben. A jobb hasáb ami alul van az meg gondolom nem teljes szélességű.

Biztos nincs semmi userCSS vagy -JS? Reklámblokkoló, bármi kiegészítő.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20991) asdf_ válasza lezso6 (#20990) üzenetére


asdf_
veterán

Eddig volt (de erre csak 99%-ban esküszöm meg). A kijelző 2048 x 1536 px, tehát bőőőőven elférne minden (tudom persze, hogy a mobilbrowser mást hazudik néha). Semmi szar nincs rajta, és semmihez nem nyúltam _évek_ óta. A Chrome appot március 6-án frissítettem, először meg 13-án futottam bele a problémába (aláírom, ritkásan használt tablet, tehát az eredetileg írttól eltérően egy negyed pontot mégis adnék, hogy hátha app gebasz, és most, hogy megnéztem firefox alatt -2 éve használtam azóta nem frissített- ott jó (nem bejelentkezve), Samsung Browserral is (azt meg tényleg sosem használtam és nem is frissítettem) így most már akár fél pont is lehet az a negyed, hogy a Chrome frissítés játszhatott be esetleg. Ugyanakkor másik tabomon ugyanígy Chrome-mal nincs gond (igaz, az még nagyobb lapát, így a kijelzője is nagyobb).

[ Szerkesztve ]

(#20992) Viktor0610 válasza asdf_ (#20986) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet asztali nézet!
Asztali nézet:

Tablet nézet:

Ettől függetlenül, persze, ott kellene lennie oldalt, furcsán kicsik a képeden a státusz bar ikonjai, feliratai. Esetleg átállítottad a DPI-t a fejlesztői menüben?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20993) asdf_ válasza Viktor0610 (#20992) üzenetére


asdf_
veterán

Ennél jobban nem tudok asztali nézet lenni szerintem. Hogy a beállítások ellenére nem az rajzolódik, az egy dolog, no de akkor valószínűleg épp ez lesz a hiba.

(#20994) lezso6 válasza asdf_ (#20993) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ne használd a böngésző asztali nézetét. Az egy kókány megoldás, bizonyos site-okhoz kellhet, de a legtöbbnél csak árt, itt is. Ott van a képeden alul a nézetválasztó gomb, azt használd.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20995) asdf_ válasza lezso6 (#20994) üzenetére


asdf_
veterán

Az eddig nem volt bent, most raktam be (a Chrome pipáját). Végignyomtam az összes nézetet (nem is tudtam eddig, hogy ott 5 nézet van elrejtve, ez új?) csak az asztali meg a reszponzív között ugráltam, átrajzolás közben egy pillanatra jó (levideóztam)

majd megint elromlik.

Szerk.: chrome asztali nézet pipa ki, ahol eddig volt, lent ... menü és széles asztali nézet, így jó lett végül (a legalja kicsit kusza, de az nem érdekel :D). Akkor elnézést a szórakoztatásért, ráeshetett egy új nézet csak úgy magától? Én meg nem nyomtam, az haláltuti, hogy 5 nézet van, azt is most láttam életemben először, eddig abban éltem, hogy asztali meg reszponzív, a kettő között így persze, hogy hiába váltogattam, amikor először került alulra a kedvencek. Persze most úg nézhetek ki, mint az összerajzolt fehér fal előtt a kisgyerek kezében a filctollal, hogy nem én voltam, de eskü nem nyomtam meg semmit :)

[ Szerkesztve ]

(#20996) darvinya


darvinya
titán

Elnézést kérek, nem olvasom mindig minden topikot.
Ezért kértem, hogy mióta kell megerősíteni a hirdetés aktivitását?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20997) Viktor0610 válasza darvinya (#20996) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy ideje. ;]
De ha egyszer megerősítetted a böngészőt, és nem törlöd a sütiket, akkor elvileg nem kell többször.

Samsung Galaxy A54

(#20998) Puma K válasza Viktor0610 (#20997) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem minden esetben törli a böngésző a sütiket ha bezárom, de sosem kell megerősítenem semmi egyebet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20999) Viktor0610 válasza Puma K (#20998) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az érdekes, mert lezso6 szerint: "Ne töröld a sütiket, s akkor gépenként / böngészőnként csak egyszer kér megerősítést az oldal."
De persze, ez lehe, csak a hirdetések feladását jelenti.

Samsung Galaxy A54

(#21000) Intruder2k5 válasza Puma K (#20998) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Naná, mivel 3 hónapja nem is hirdettél, így nem is volt mit megerősíteni, mivel ez a fícsör nincs annyi idős.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.