Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20801) lezso6 válasza Lirle (#20800) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ne töröld a sütiket, s akkor gépenként / böngészőnként csak egyszer kér megerősítést az oldal.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20802) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nem tudom hova kéne írni most ide írom. A PH app telefonon valamiért nem jeleníti meg,hogy új hozzászólások vannak a topikokba amihez utóljára hozzászóltam.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#20803) lezso6 válasza Pityu. (#20802) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

PH app topikba. Egyébként az nem hivatalos alkalmazás, nem mi fejlesztjük.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20804) Pityu. válasza lezso6 (#20803) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Oké,köszönöm.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#20805) 0xmilan válasza Parci (#20753) üzenetére


0xmilan
addikt

mennyi napok?

(#20806) lezso6 válasza 0xmilan (#20805) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már elkezdődött, csak zárt béta... ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20807) , válasza lezso6 (#20799) üzenetére


,
addikt

A gyakoriságról nem tudok nyilatkozni, olyankor szokott ez előjönni, amikor félbehagyom egy hozzászólás/üzenet írását, és csak később folytatom.
Ha a hozzászólás/üzenet rövid időn belül elküldésre kerül, abban az esetben nálam még sohasem jelentkezett.

(#20808) lezso6 válasza , (#20807) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Naponta / hetente / havonta többször előfordul?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20809) Intruder2k5 válasza lezso6 (#20808) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én is szoktam találkozni vele. Kb. hetente, a hely random, jelentés feldolgozásnál is volt már.

(#20810) lezso6 válasza Intruder2k5 (#20809) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ááá, asszem rájöttem. Kb így lehetne reprodukálni:

1. Megnyitsz valamilyen űrlapot PH-n.
2. Egy órán át egyetlen PH-s oldalt sem töltesz be, de aktívkodsz a lapcsalád bármely más oldalán / oldalain
3. Megpróbálod a fenti PH-n megnyitott űrlapot elküldeni.
4. Feljön a login, megpróbálsz belépni, és SÜTIS HIBA

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20811) , válasza lezso6 (#20810) üzenetére


,
addikt

Lehetséges, én belépni sohasem léptem be ilyenkor újra (hiszen valójában már be voltam jelentkezve), így mindig csak kimásoltam a szöveget, és azt küldtem el, újra megnyitva az oldalt, ahol előtte még be kellett volna jelentkeznem, de utána már nem. Sokkal gyorsabb volt így, mint újra bejelentkezni.

De amúgy most az imént megint beléptetett a rendszer, de most legalább az eddigiekkel ellentétben tényleg azt is jelezte, hogy ki vagyok lépve. Legalábbis az újonnan megnyitott oldalon, mert az eredeti régin ott végig azt jelezte, hogy be vagyok jelentkezve (pedig ráfrissítettem az oldalra, és mégis).

(#20812) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Változott a kitűzött hozzászólás működése? Eddig mintha felül lett volna Parci hsz.-e, nem is nagyon volt szem előtt, most meg a topik alján van, ahol az új hozzászólást írom.

(#20813) fatal` válasza Intruder2k5 (#20812) üzenetére


fatal`
titán

Gondolom így jobban szem előtt van. Viszont, amikor csak 1-2 új hozzászólás érkezik és úgy olvasom a topicot, akkor elég zavaró tud lenni.

De majd megszokom :)

(#20814) Viktor0610 válasza Intruder2k5 (#20812) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam továbbra is felül van.

Megfejtettem. :DDD
A növekvő / csökkenő rendezésen múlik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20815) tlac


tlac
nagyúr

követek egy hirdetést, ahol a hirdetőnek volt 1 értékelése, viszont az mára eltűnt
az hogy lehet?
egyik fél sem lett kitiltva vagy törölve
belinkelhetem ide?

[ Szerkesztve ]

(#20816) Intruder2k5 válasza tlac (#20815) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet, hogy moderálva lett az értékelés. Inkább ne linkeld be, a moderáció úgysem a topik témája, de értékelés két módon tűnhet el, vagy a felek törlik közös megegyezéssel, vagy moderátor törli.

[ Szerkesztve ]

(#20817) tlac válasza Intruder2k5 (#20816) üzenetére


tlac
nagyúr

két 0 hozzászólásos újoncról van szó, 1 pozitív értékelés volt 1 hónappal ezelőttről
a vevő bő hete nem lépett be
rá tudsz nézni ha elküldöm privátban?

[ Szerkesztve ]

(#20818) Intruder2k5 válasza tlac (#20817) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze, ránézni rá tudok, csak épp nem mondhatok róla semmit, szóval Te azzal nem sokra mész, hogy ránézek. Minden esetre a leírtak alapján inkább legyél óvatos!

(#20819) Alteran-IT válasza lezso6 (#20806) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Akkor az analfabéta ;] :DDD :DDD :DDD

Amúgy tényleg, ez most hiba, hogy a kiemelt hozzászólás alul van? Eddig nekem is felül volt és nem állítottam át az átrendezést.
Most meg már megint találkoztam ezzel a bejelentkeztetős dologgal, de az a baj, hogy én a sütivel állandóan be vagyok jelentkezve, így igazából nem értem miért jön elő, valami nincs rendben a sütivel, azt sem értem néha random miért dobál ki, valamikor 2-3 nap múlva kell újra bejelentkeznem, de van amikor 2-3 hét is eltelik, szóval érdekes.
Egyébként nem kell egy óra tétlenség, én vagy 1 perc alatt megírtam a magamét, kb. annyit amennyit most, meg félre léptem közben ellenőrizni valamit, majd visszaléptem a lapra, hogy még hozzáírjak és elküldjem, erre előjött. De összesen nem volt 5-6 perc az egész.
Régebben kisebb regényeket írtam, sőt volt hogy közben egy fél órára abba is hagytam, mert elkezdtem mást csinálni és utána folytattam, még sem volt ilyen hiba, most meg...

(#20820) Viktor0610 válasza Alteran-IT (#20819) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kipróbáltam az összes oldalon, mindenhol ugyanaz volt. (Kivéve Logout.)
Csökkenő rendezés esetén fent van a kitűzött hozzászólás, növekvő rendezésnél alul.

Samsung Galaxy A54

(#20821) lezso6 válasza Viktor0610 (#20820) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, igen, ez szándékos. Attól függ milyen nézetben vagy, a lényeg, hogy a kitűzött hozzászólásnak mindig a végén kell lennie az utolsónak. Tehát növekvőben alul, csökkenőben felül.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20822) lezso6 válasza lezso6 (#20810) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sikeresen belefutottam most én is. Ráadásul meg is hülyült közben a session kezelés, mert kiléptetett, ráadásul újra kérte a 2FA kódomat, amikor pár napja megjegyeztettem, hogy 1 hónapig ne kérjen erről a gépről. Igen, hamarosan mindenkinek elérhető lesz a 2FA.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20823) 0xmilan válasza lezso6 (#20822) üzenetére


0xmilan
addikt

Milyen opciok lesznek? Google / MS Authenticator?

(#20824) lezso6 válasza 0xmilan (#20823) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bármilyen 2FA appot használhatsz, mert de-facto szabvány.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20825) Piloss


Piloss
senior tag

Üdv

Pár perce 429-es hibakóddal nem jött be a PH, miszerint túl sok kérés érkezett rövid időn belül, mobilneten jó volt. Most már wifin is jó, de mindenhonnét kidobott.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#20826) Gardaai válasza Piloss (#20825) üzenetére


Gardaai
senior tag

iOS? Nálam rengetegszer elöjött. Azóta inkább hanyagolom az almás eszközeimet.. nincs megoldás. :W

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20827) lezso6 válasza Piloss (#20825) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Átmeneti hiba volt, ami miatt mindenki kapott (én is), pedig nem kellett volna. De azóta már jó, javítottam.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20828) Piloss válasza lezso6 (#20827) üzenetére


Piloss
senior tag

Értem, akkor nem egyedi hiba volt. :R

#20826 Gardaai: Win. 11, amúgy nálam is előjön néha, Android és Win.-es eszközökön is, de elég ritkán szerencsére.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#20829) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Harverapron hirdetés szerkesztés módban, ha bárhol villog a kurzor, majd entert nyomok és törlök egyet vissza, akkor a kurzor arrébb ugrik + egy karakterrel.

Sor elején csinálom ugyanezt, akkor is arrébb ugrik, és ebben az esetben ha kitörlöm az át ugrott karaktert, majd be írok egy új betűt, akkor a korábban kitörölt karakter ismét megjelenik, valamint az adott szó végéből egy karakter eltűnik.

Én ezt Androidon, Chrome alatt tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

(#20831) karsaitomasz


karsaitomasz
csendes tag

2 napja nem jön e-mail az üzikről…
Valami rendszerhiba?

Apple termékek a legjobb áron! ---- http://apple-termekek.webnode.hu/

(#20832) Viktor0610 válasza karsaitomasz (#20831) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálad lehet a hiba.
Gmaillel semmi gondom. Privátról, elrontott jelszavas belépési kísérletről azonnal érkeztek az emailek.

Samsung Galaxy A54

(#20833) Sadspooky


Sadspooky
csendes tag

Üdv. Mi okból került “tiltásra” a hírdetéseim kirakása? E-mail címen megerősítést kér minden egyes hirdetés feltevéséhez, előre is köszöntem.

Ha a sör jön szóba, egyből haverok leszünk! :)

(#20834) Viktor0610 válasza Sadspooky (#20833) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha törlöd a sütiket, akkor lehet ilyen.
Amennyiben nem csinálsz ilyet, akkor csak egy emailt küld a rendszer.

Samsung Galaxy A54

(#20835) haxiboy válasza lezso6 (#20660) üzenetére


haxiboy
veterán

Nálam is ezt csinálja. iOS+ chrome de a PH lapcsalád oldalain kívül semmi nem jelentkeztet ki.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20836) Sadspooky válasza Viktor0610 (#20834) üzenetére


Sadspooky
csendes tag

Nem lett törölve, ezért is furcsállom. Kicsikét megnehezítí a dolgom. A másik kérdés! Édesapám csinált egy fiókot magának, egyből kitiltották. Miért? :W :W

Ha a sör jön szóba, egyből haverok leszünk! :)

(#20838) asdf_


asdf_
veterán

Tableten (nem frissítettem böngészőt, asztali nézetben van) oldalról a kedvencek topikok oszlop lekerült a legutolsó hozzászólás alá. Valami túl széles lett... az oldala meg ott áll kopaszon, üresen, ahol eddig ezek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#20839) 0xmilan válasza asdf_ (#20838) üzenetére


0xmilan
addikt

> nem frissítettem böngészőt
Ez valoszinuleg meg is magyarazza a problemat. Ha jol remlik, akkor minden nagyobb bongeszobol az utolso 2 verzio a tamogatott.

(#20840) asdf_ válasza 0xmilan (#20839) üzenetére


asdf_
veterán

Nyilván úgy gondoltam, hogy a hiba megjelenését közvetlenül megelőzően nem frissítettem
(még szájbarágósabban: nem böngészőfrissíté a hiba oka).

[ Szerkesztve ]

(#20841) 0xmilan válasza asdf_ (#20840) üzenetére


0xmilan
addikt

> még szájbarágósabban: nem böngészőfrissíté a hiba oka
Honnan tudod?

Nyilvan nem nyilvanvalo, hogy hogy gondoltad, ha utolag kell magyarazkodni. Azt is jelentheti a mondatod, hogy a tablet vasarlasat kovetoen soha nem frissitettel bongeszot. Azt se tudjuk, hogy milyen tablet. Meg milyen OS. Meg milyen bongeszo.
Ha leirnad a konkret verzioszamot, akkor kiderulne, hogy mennyire regi es lezso meg tudna mondani, hogy tamogatott-e. Amugy az osszefoglaloban is ott a link.
Meg akar egy screenshot is segitene, hogy ne a fantaziankra kelljen hagyatkozni.

meg szajbaragosabban: ha elolvastad volna az osszefoglalot, akkor rajohettel volna, hogy nem igy kell hibat bejelenteni:
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Nyilvan ezek kozul egyiket se sikerult megugrani. "veteran", my ass.

[ Szerkesztve ]

(#20842) asdf_ válasza 0xmilan (#20841) üzenetére


asdf_
veterán

Értelmetlenül kötözködős kedvedben vagy, de segítek:

> még szájbarágósabban: nem böngészőfrissíté a hiba oka
Honnan tudod?

Onnan -írom már harmadjára-, hogy nem frissítettem böngészőt (és nem, nem a tablet vásárlása óta, hiszen akkor a nem frissítettem a böngészőt mondatnak lett volna egy eleje (soha, másrész ki az a barom, aki ilyet csinál?) vagy egy vége (x éve).

Ennél részletesebb hibaleírást pedig azért nem gondoltam szükségesnek közölni, hogy ha valami egyik napról a másikra nem működik jól, ráadásul elég jól leírtam, hogy a középső oszlop (vagy kerete) lehetett túl szélesre véve, és emiatt a kedvencek sáv ledobódik a lap aljára (gy.k.: nem fér el), akkor aki belenyúlt az oldalba az elmúlt pár napban, akkor ha nem kell még Cavintont szednie, akkor vélhetően tudja, hogy mibe nyúlt bele, és melyik cselekményének lehetett ilyen következménye (nem mellesleg a nullánál minimálisan kell csak több képzelőerő, hogy screenshot nélkül is érteni elképzelni lehessen a hibát, amúgy csináltam, majd azt mondtam, hogy meh, minek feltölteni, tök egyértelmű mi a gond). És igen, azt sem írtram le, hogy a fórumoldalról van szó, mert a kedvencek oszlop létéből az egyértelműen jön.
Mindent tisztelettel a kérdezés jogát áthelyezem lezsohoz, te meg keress egy guriga zsineget.

[ Szerkesztve ]

(#20843) 0xmilan válasza asdf_ (#20842) üzenetére


0xmilan
addikt

Igy 3 hsz utan adtal annyi kontextust, hogy tenyleg egyertelmu legyen a random forumozonak is. Vagy csak tul faradt vagyok. Valoszinuleg lezso az elso felmondatokbol is megertette, hogy mi van, csak ezt meg ugye nem csak o olvassa. My bad.

(#20844) szendy69


szendy69
tag

Sziasztok, lehet volt már téma, de sehogyan nem tudom újra aktiválni jelenlegi email címem, sem pedig új email címet létrehozni... Egyszerűen nem küldi ki a megerősítő emailt!!! Csak nálam van ez a hiba?? :F :(((

[ Szerkesztve ]

(#20845) Viktor0610 válasza szendy69 (#20844) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg a spam mappában.

Samsung Galaxy A54

(#20846) szendy69 válasza Viktor0610 (#20845) üzenetére


szendy69
tag

Már néztem, de semmi semmi :W

(#20847) lezso6 válasza szendy69 (#20844) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A szolgáltatód szervere sikeresen fogadta az általunk kiküldött összes levelet (nagyon sok ment oda), szóval nálunk nincs hiba. Náluk van valami.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20848) szendy69 válasza lezso6 (#20847) üzenetére


szendy69
tag

Köszi szépen! ;)
Csak bosszantó, hogy addig nem is tudok semmilyen hirdetést sem feladni amíg nem erősítem meg a jelenlegi email címem

Nagyon sok!? :U hát persze, nyomtam mint állat, hátha... :D

[ Szerkesztve ]

(#20849) lezso6 válasza szendy69 (#20848) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Biztos nincs semmi átirányítás vagy bármi? Esetleg spamre raktad, hogy azonnal törölje? Lehet kukában van. Illetve mikor kaptál utoljára levelet innen?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20850) szendy69 válasza lezso6 (#20849) üzenetére


szendy69
tag

Innen kb fél éve nem kaptam levelet, most nézem nincs-e tiltólistán, de semmi nincs tiltva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.