Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20301) tigasz válasza 0xmilan (#20287) üzenetére


tigasz
csendes tag

Igen, a PH beállításoknál "nem kérek E-mailt" volt beállítva, a Gmail pedig tárolta, de csak PH átállítása után tette át a kukámba.

Javaslat az üzenet kiegészítéséhez: ha meg is akarod kapni az emailt, engedélyezd a PH beállításaidnál! :)

(#20302) mickemoto


mickemoto
őstag

Sziasztok! Tudja valaki hogy a profilban miért jelent meg felkiáltó jellel a belépési email cím megerősítése?

(#20303) Viktor0610 válasza mickemoto (#20302) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(#20304) Magnat válasza jozsi252 (#20299) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

ez most kezdődött vagy állandó pribléma?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#20305) jozsi252 válasza 0xmilan (#20300) üzenetére


jozsi252
veterán

Safari-nál szeretnék mindenképp maradni.

Magnat
Pár hónapja van meg az iPad, azóta fennáll ez a problema.

iPhone 13 Pro Max

(#20306) Gardaai válasza DS39 (#20298) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nekem folyamatosan problémám van vele, főleg hardverapro-t használom. Eddig csak iOS most már iPadOS alatt is.. Nem érem el az oldalt amíg meg nem szakítom az internet kapcsolatot (too many requests hiba) és folyamat kidobál. :W
Android, Windows Firefox sose volt és most sincs gond. Csak Apple mobileszközök alatt (Mac nincs, ott nem tudok nyilatkozni).

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20307) Mr X


Mr X
veterán

Üdv!

Csak gondoltam jelzem, hogy ha Logout alól a fórum főoldalon nyomok a "prémium előfizetés!" linkre jobb felül, akkor az átdob a Logout főoldalára. Chrome alól legalábbis.

(#20308) Viktor0610 válasza Mr X (#20307) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fórum főoldalán nálam nincs prémium reklám.
Ha pl. a Szakmai LOGOUT szekcióba megyek (teljes verzió) és ott kattintok a képre, akkor jó helyre dob.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20309) nullpoint válasza Viktor0610 (#20308) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ottt van a viddelgyúrniazemailed felirat alatt kettővel.

Ha oda kattintasz akkor a logout főoldalra dob.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#20310) Viktor0610 válasza nullpoint (#20309) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor ezt majd lezso6 megszakérti.
Mivel prémium tag vagyok, nálam nincs ilyen link.

Samsung Galaxy A54

(#20311) szpal17 válasza szpal17 (#20297) üzenetére


szpal17
őstag

Sikerült megoldanom. A rios@hardverapro.hu címet a hotmail bevágta önmagától a Letiltott feladók közé. Még kaptam értékelést 01.18... :F

Tiltást levettem, megjött a megerősítő email.

(#20312) ibmfan


ibmfan
tag

Hirdetésfeladásnál a kiemelésnél fizetéskor bug van, tízzel oszt a rendszer összeget

Szerk: fizetési oldalon már helyes összeg jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#20315) lezso6 válasza ibmfan (#20312) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20316) Zoltn válasza jozsi252 (#20299) üzenetére


Zoltn
senior tag

Na pont ezert kukkantottam be ide. Mondom elobb visszaporgetek kicsit. De nem kellett sokaig. Szinten ipad szinten kileptetget. De nekem surubben. Eleg idegesito.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#20317) ibmfan válasza lezso6 (#20315) üzenetére


ibmfan
tag

Köszönöm :R

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#20318) Vikitorony válasza jozsi252 (#20299) üzenetére


Vikitorony
tag

Nekem készülékváltás (iTunes backup visszaállítás) után kezdte el csinálni a Safari iOS-en.
Egyelőre úgy néz ki, hogy a webhelyadatok törlése megoldotta a problémát.
Settings/Safari/Advanced/Website Data/Remove All Website Data (nyilván az összes bejelentkezett munkamenetet törli, és mindenhova újra be kell lépni)

Lenne egy ilyen opció is, de itt az előzményeket is törli.
Settings/Safari/Clear History and Website Data

(#20320) pibácsi


pibácsi
senior tag

Lehet, hogy nem ide tartozik, de leírom: új üzenet írásakor - mindegy, hogy új szerkesztőben vagy régi szerkesztőben dolgozom - nem jelenik meg a kurzor,de amit leírok, az a régi szerkesztőben már látszik az újban nem. A régi szerkesztőbe a ctrl+V-vel be tudom tenni az írást, az új nem fogadja. A régi szerkesztőben úgy tudom megjeleníteni a kurzort, ha a böngészőben kinyitok egy másik oldalt és onnan visszamegyek ide. Vagy az oldalt leteszem a tálcára, majd visszateszem. Ekkor megjelenik a kurzor. Itt, ha kell ki tudom jelölni az egész írást, az újban nem. Ott nem lehet semmit csinálni. Korábban ilyen nem volt. Valamit át kellene állítanom? Vagy elállítódott valami? Korábban is ezt a böngészőt használtam, úgyhogy a frissítés nem megoldás. Egy másik gépemen W10 van és ott is ez a jelenség. Kérném a segítségeteket. Így is elboldogulok, de zavaró. Egyszerűen a kurzor elsőre láthatatlan. Vagy fehér?

Üdv. Pibácsi

(#20321) lezso6 válasza pibácsi (#20320) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nagyon régi Firefoxot használsz, frissítsd. A Firefox 52 már 6 éves, biztonsági szempontból is nagyon veszélyes.

szerk: ja látom Windows XP-t használsz, arra meg nincs újabb. Hát akkor OS-t kell frissítened vagy eszközt... :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20322) pibácsi válasza lezso6 (#20321) üzenetére


pibácsi
senior tag

OK. Azér írtam, hogy eddig ilyet nem tapasztaltam, pedig két hete is ez volt a böngészőm. Ennek egy frissítése létezik, az 52.9-es. felteszem azt és meglátjuk.
Köszi a gyors választ. Ü. Pibácsi

(#20323) Panthera válasza lezso6 (#20321) üzenetére


Panthera
őstag

Esetleg ESR kiadást megpróbálhat, v60 körül még volt talán XP-re települő.

[link]

(#20324) 0xmilan válasza lezso6 (#20321) üzenetére


0xmilan
addikt

Itt az XP valszeg sokkal nagyobb biztonsagi katasztrofa, mint barmilyen Firefox.

(#20325) Intruder2k5 válasza Panthera (#20323) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha már semmiképp sem tudja elengedni az XP-t, akkor talán ezt: Waterfox Classic

(#20326) leslie21


leslie21
újonc

Hali!
Egyszer már írtam, hogy a szövegmezőbe nem tudok írni. A választ is értem ( régi a böngésző ). Debian 8-at használok, ahol már nem frissítik a Firefoxot. Az új Debian 11 nem jó, mert elég körülményes benne a root jogosultságok használata. Mi lehetne a megoldás?? Hagyjak fel az oldal használatával?
-=L=-

(#20327) 0xmilan válasza leslie21 (#20326) üzenetére


0xmilan
addikt

Mi a korulmenyes a Debian 11-ben a root joggal?

(#20328) Viktor0610 válasza leslie21 (#20326) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nen tudod frissíteni a rendszered, böngésződ, akkor nemigen van szerintem más megoldás.

Samsung Galaxy A54

(#20329) Intruder2k5 válasza leslie21 (#20326) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Szerintem sincs gond Debian 11 alatt a root joggal, de, hogy a kérdésedre is válaszoljak, én pont múltkor töltötem le azt hiszem bz2 csomagban Firefox ESR-t, amolyan portable verzió, ami kicsomagolás után rögtön futtatható. Tökéletesen működik azóta is, frissül, lehet rá telepíteni addon-okat, szóval nem kell több.

szerk.:
Azt most hirtelen meg nem mondom honnan, de egy gyors kereséssel itt is van egy:
Mozilla Firefox ESR for Linux 102.7.0

[ Szerkesztve ]

(#20330) MoparManus


MoparManus
újonc

benne maradt egy kis developer comment :D

[ Szerkesztve ]

(#20331) Kalandor válasza MoparManus (#20330) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Psszt :)

(#20332) vlaca2 válasza Vikitorony (#20318) üzenetére


vlaca2
tag

Nálam is kiléptet naponta többször MacOS/safari, IpadOS/safari.
Az előzmények törlése sem oldotta meg sajnos.
:((

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum

(#20333) boker


boker
újonc

Szeretném meghosszabbítani a hirdetésem, de erre nincs ingyenes lehetőség csak fizetős?

(#20334) Intruder2k5 válasza boker (#20333) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van. Ingyen újra feladni tudod, tehát új hirdetésként, de erre csak akkor van mód, ha a meglévő már lejárt.

[ Szerkesztve ]

(#20335) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ezt kiadja a kereső, topik címének ennyi látszik: törölt téma.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20336) nihil


nihil
tag

Üdv!
Az miért van, hogy ha a HARDVERAPRÓ részletes keresőjében a kerülendő szavak rublikába 10-nél több kritériumot írok, akkor 0 találat lesz az eredmény? :U

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#20337) playerako


playerako
kezdő

Sziasztok!
Sötét módban a folyamatban lévő értékelésnél nem igazán különbözik a háttér színe a szöveg színétől, így eléggé nehezen látható. Itt van róla egy kép is:

(#20338) Vikitorony válasza playerako (#20337) üzenetére


Vikitorony
tag

Prémium tagoknak van dark mode? Ahogy néztem a "Mit nyújt a PROHARDVER! Prémium Tagság?" leírást, ott nem szerepel.

(#20339) Kalandor válasza Vikitorony (#20338) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak beta.

(#20340) 0xmilan


0xmilan
addikt

Par napja beleptem Safariban macOS alatt, de meg nem sikerült random kijelentkeztetnie.

(#20342) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Tényleg jó lenne ezt a safari vs süti gondot megoldani. Irtó idegesítő. Máshol is vannak sütik, máshol is safarit használok. Ott nincsenek ilyen problémák.

#20340 0xmilan: Valószínüleg akkor a mobileszközöknél van valami. Én 10 percet képtelen vagyok iPaden bent maradni, ha elhagyom az oldalt, majd visszatérek.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#20343) 0xmilan válasza sirszevenap (#20342) üzenetére


0xmilan
addikt

Most hogy mondod, iPhone-on kb. ahanyszor megnyitom a PH-t, mindig ki vagyok jelentkezve, de eddig nem tunt fel, mert mobilrol eleg ritkan nezem az oldalt. (A macOS-es Safarin azota is el a session.)

(#20344) Gardaai válasza sirszevenap (#20342) üzenetére


Gardaai
senior tag

Sajnos nem Safari specifikus. Legalábbis amióta egyre többet használom az Apple cuccaimat hardverapro-ra, azóta folyamatosan minden eszközön kidobál és "too many request error"-t kapok (csak Apple-n). Ha nem használom őket, akkor se gépen, se android telefonon nem dobál ki SOHA és nincs "túl sok kérés" probléma sem.
Ahogy az iPhone vagy iPad a kezembe kerül "túl sok kérés" hiba, majd nagy nehezen betöltés utána ki vagyok léptetve. Belépés után az összes eszközömet kivágja.
Elvileg nálam van a hiba.. hát nem tudom..
Már félve fogom meg egyik almás eszközömet is. :B

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20345) sirszevenap válasza Gardaai (#20344) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ilyen a földön nincs, hogy nálad (nálunk) van a hiba. Akkor minden sütis helyen ebbe futnál…

Bankkártyával? Hát persze!

(#20346) lezso6 válasza sirszevenap (#20345) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyszer már részletesen leírtam (és pont neked :D), hogy a PH lapcsalád speciális eset, ugyanis több domainre is be kell léptetni egyszerre.

Készül a háttérben egy hibatűrőbb megoldás, attól majd elvileg nem kéne már kidobnia, viszont az egyes site-ok közötti beléptetés szinkronizálása továbbra se fog menni, ha a Safari itt-ott önkényesen törli a sütiket. Amit egyébként még reprodukálni sem tudtam, mert nem mindegyik csinálja, pedig több iOS eszközt, MacOS-t is próbáltam. :U :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20347) kupecke


kupecke
csendes tag

Amióta észrevettem a létezését, azóta sötét módban nyomom a hardveraprót. Néha magától visszaáll világosra. Úgy 2-3 óra munkával épp összepofoztam egy 1450 karakteres hirdetési szöveget, amikor hirtelen ötlettől vezérelve átváltottam az aktuális világost sötét módra: MINDEN SZÖVEG ELTŰNT, MÉG A HIRDETÉS CÍME IS.

(#20348) sirszevenap válasza lezso6 (#20346) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nyilván a hozzáértés hiánya miatt ignorálta ezt a speckó esetet az agyam, ezért sorry.

Azonban ettől függetlenül ez még egy megoldandó probléma.

Ez viszont bajos: Amit egyébként még reprodukálni sem tudtam, mert nem mindegyik csinálja, pedig több iOS eszközt, MacOS-t is próbáltam.

Esetleg nincs valami beállitás, amit tudnánk csekkolni? :U

Bankkártyával? Hát persze!

(#20349) lezso6 válasza sirszevenap (#20348) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyilván megoldandó probléma, hetekig kutattam miatta, hogy mitől lehet, beállításokra is rákérdeztem, kértem hogy mutassák meg itt. De semmi eredmény, feladtam már.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20350) 0xmilan válasza lezso6 (#20349) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez a stackoverflow kerdes es onnan ez a cikk relevans lehet, de itt ugye nem 7 nap utani torlesrol van szo. Habar gondolom, ezt mar lattad te is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.