Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20351) mefistofeles

Üdv az Uraknak! Egy olyan nem kardinális problémába futottam, hogy egy sikeres adásvétel után (én vagyok az eladó) a vevőm, véletlenül két értékelést kezdeményezett, ugyanarra a termékre. Természetesen csak egy véletlen kattintásról lehet szó de én sportszerű szeretnék lenni és az egyiket törölném. Ekkor felugrik egy figyelmeztetés. A kérdésem az, hogy ha elutasítom az értékelés kezdeményezést az semmiféle formában nem hat ki negatívan egyikünkre sem igaz?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20352) Kalandor válasza mefistofeles (#20351) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem.

(#20353) lezso6 válasza 0xmilan (#20350) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, ezt ismerem, sajnos nem ez okozza. Meg 3rd party sütit ugye már nem használunk.

Mondjuk az a kérdés, hogy vajon az átirányítás az interaktálásnak számít-e? Nem júzer kezdeményezi, így lehet nem.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20354) #54597376


#54597376
törölt tag

Októbertől fenn állt az, hogy telefonon a Safari folyamatosan kijelentkezett. A telefonomban akkut cseréltek, a szervizbe adás előtt reseteltem. Miután visszakaptam új eszközként állítottam
be, nem akartam restoret. Ez kb. két hete volt. Azóta nem jelentkezik ki.

[ Szerkesztve ]

(#20355) Gardaai válasza #54597376 (#20354) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ez valóban érdekes. Most, hogy írod.. még az Apple-nél is összekuszálódnak a dolog. Legutóbb régi Tablet biztonsági mentést nem tudtam törölni. Mert nem tudta melyik tabhoz tartozik.. miután költöztettem mindent.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20356) borrafaa


borrafaa
újonc

Sziasztok!
Nem tudok válaszolni az üzenetekre. Ez miért van? Miért tiltottak le erről a funkcióról?
Köszönöm a segítséget!

(#20357) Kalandor válasza borrafaa (#20356) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak captchat kell kitölteni ha túl sok üzenetet akarsz írni.

(#20359) Bolha22


Bolha22
csendes tag

Sziasztok, valamiért már egy ideje nem kapok email értesítést a privát üzenetekről. Minden másról igen (lejáró hirdetés, értékelés, újabban feladott hirdetés). Próbáltam ki-be kapcsolni, emailem elvileg nem szűri. Valami ötlet?

(#20360) Meszaba


Meszaba
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék visszaaktiválni egy hirdetést, és "PH!ontokkal" szerenték fizetni. Amint kiválasztom azt, hogy a "PH!ontokkal" kívánom fizetni 0-ra ugrik a PH pont jóváírás.
10.13.6 -os MacOS-t használok ugyan ez a helyzet a
Safari 13.1.2 (13609.3.5.1.5)
Chrome 109.0.5414.119 (Official Build) (x86_64)
Edge 109.0.1518.70 (Official build) (x86_64)
Firefox 109.0 (64 bites)
alatt.

Én ezt hibának vélem, de lehet (bár elolvastam minden idekapcsolódót asszem...), hogy csak egy fura feature. :))

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, csak szavatosság. Ez azt jelenti, hogy a használt terméknek is a teljesítéskor hibátlannak, azaz természetesen a korának megfelelő állapotban kell lennie.

(#20361) , válasza Meszaba (#20360) üzenetére


,
addikt

A fizetendő összeg 590 Ft lenne.
Amennyiben a bankkártyával való fizetést választod, akkor 5% PH!ont jóváírást kapsz ajándékba, ami 590x0,05=30 PH!ontot jelentene (kerekítve).
Ha viszont eleve PH!ontokkal fizetnél, azért 0 jóváírás járna ajándékba. Ez látható a képen.

De egyébként csak 297 PH!ontod van, tehát abból nem fogod tudni kifizetni az 590 Ft-ot, mivel 1 PH!ont=1 Ft-nak felel meg.

(#20362) Kalandor válasza Meszaba (#20360) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kevesebb PHontod van mint amennyi szükséges.

(#20363) MasterMark válasza Kalandor (#20362) üzenetére


MasterMark
titán

Gondolom azt várná hogy annyit levon, a maradékot meg kifizeti. Ahogy ennek működnie kéne amúgyis, mert mindenhol máshol így szokott működni. :))

Switch Tax

(#20364) Kalandor válasza MasterMark (#20363) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt nem így működik :( Nem lehet mixelni a fizetési módokat.

[ Szerkesztve ]

(#20365) Meszaba válasza , (#20361) üzenetére


Meszaba
csendes tag

Ó, így értem.
Az nem volt világos, hogy miért ír egy bizonyos összeg után jóvá pontot, de igy világos, hogy nem annyiért lehet "megvásárolni", hanem hogy a vásárlás után annyit ír nekem a rendszer jóvá.. "a majd egyszer levásárolhatom keretre".

Ugyan az a fa, de most másik oldalról is megnéztem, így már értem. Köszönöm a segítséget!

Használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, csak szavatosság. Ez azt jelenti, hogy a használt terméknek is a teljesítéskor hibátlannak, azaz természetesen a korának megfelelő állapotban kell lennie.

(#20366) Meszaba válasza Kalandor (#20362) üzenetére


Meszaba
csendes tag

Igen, ez most már nyilvánvaló volt... de most már csak az a kérdésem, hogy miért engedte akkor választani a PH pontokat?
Nincs benne ellenőrzés hogy összeg > sum PH pontok?

De, persze, most már nem engedi kiválasztani a rádiógombot... (és a szöveg is megváltozott) gondolom véletlen se nyúlt hozzá senki se... Ugye??? :C

[ Szerkesztve ]

Használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, csak szavatosság. Ez azt jelenti, hogy a használt terméknek is a teljesítéskor hibátlannak, azaz természetesen a korának megfelelő állapotban kell lennie.

(#20367) Danubius L

Gratulálok, jó lett a dizájn upgrade. :K Ez az új fizetési rendszer is nagyon jó. :C

www.danubiuslaptop.hu

(#20368) Kalandor válasza Meszaba (#20366) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:D

(#20369) Meszaba válasza Kalandor (#20368) üzenetére


Meszaba
csendes tag

Azért ez igy kicsit aljas... tessék elismerni a hibát! :(( :(( :((

Használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, csak szavatosság. Ez azt jelenti, hogy a használt terméknek is a teljesítéskor hibátlannak, azaz természetesen a korának megfelelő állapotban kell lennie.

(#20370) Kalandor válasza Meszaba (#20369) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Epic Fail GIF by SHOWTIME Sports

(#20371) 0xmilan


0xmilan
addikt


Valtozott a privatok ikon szine?
Eddig ugyanolyan arnyalatu volt a boritek, mint a csengo, nem?
Most meg ugy tunik, hogy van ott valami uj, mikozben csak az ikon ter el a kornyezetetol.

(#20372) Winner_hun válasza 0xmilan (#20371) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, ez volt:

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20373) DS39 válasza 0xmilan (#20371) üzenetére


DS39
nagyúr

micsoda upgrade. :D

(#20374) lezso6 válasza 0xmilan (#20371) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fontawesome 5 -> 6 upgrade volt. Minden ikon változott. A boríték pont szerencsételnül jött ki, mert alapból a belseje átlátszó volt, ezért ezt most átállítottuk szürkére.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20375) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

A Hardverapró 1x1 oldalon tűnt fel egy pontatlanság, ami lehet hogy a régi rendszer maradványa.
Adás-vétel után értékelés adható, ami lehet pozitív (piros), semleges vagy negatív (fekete).

A pozitív értékelés a hirdetéseknél zöld, a negatív pedig piros. A felhasználót megtekintve ugyanez zöld és fekete.

[link]

(#20376) yuing


yuing
őstag

Az Aktív fórumtémák gombocskát vissza lehetne kapni? Nagyon bosszantó a hiánya...

(#20377) Kalandor válasza Panthera (#20375) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megoldjuk :R

(#20378) Kalandor válasza yuing (#20376) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt van pont a hsz-ed felett.

(#20379) yuing válasza Kalandor (#20378) üzenetére


yuing
őstag

Áhh, látom, de a kedvenc fórumtémáim oszlop felett volt régebben, ha jól emélkszem, a mobilos verzióban tuti. Nem lehetne oda is elhelyezni. :P Ott sokkal jobban kézre esett.

(#20380) Kalandor válasza yuing (#20379) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Marad itt sajnos :)

(#20381) Luck Dragon

Változott fent az ikonok ?

Közben feljebb olvasva látom , hogy igen :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20382) csako


csako
veterán

Látom a Twitter útját járja a weboldal, a csillagból szívecske lett :D Még pár év és jön Elon Musk felvásárolni ;] :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20383) noorbertt


noorbertt
őstag

Ez a szivecske nagyon kell, mint egy falat kenyér :DDD

(#20384) perempe


perempe
addikt

A régi boríték a jobb felsőben jobb volt, a mostani szinte világít.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#20385) Luck Dragon válasza Kalandor (#20362) üzenetére

Láma kérdés következik , PHont csak prémium előfizetés vásárlásánál lehet csak beváltani ? :B

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20386) Intruder2k5 válasza Luck Dragon (#20385) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem. Hirdetés kiemelésre, előresorolásra, egyéb HA csomagokra is, de akár névváltoztatásra is jó.

[ Szerkesztve ]

(#20387) Luck Dragon válasza Intruder2k5 (#20386) üzenetére

HardverApród kiesik az érdeklődési körömből . Azért is voltam rá kiváncsi . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20388) Kalandor válasza noorbertt (#20383) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak egységesítjük a felületet, mert eddig össze-vissza volt.

(#20389) Wyll


Wyll
őstag

Hogyan lehet úgy keresni a hirdetések között, hogy minden "1080" stringet találjon meg, de az "1080ti" és "1080 ti" stringeket kerülje? Meg lehet ezt csinálni?

Az első ötletem az volt, hogy a kerülendő szavak textboxba írom a space-t tartalmazó kifejezést idézőjelek között (meg persze a space nélkülit is), de ez szemlátomást nem megoldás.
A pontosan keressen checkbox mit csinál?

Amúgy van erről leírás?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#20390) lezso6 válasza Wyll (#20389) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az "1080 ti" kifejezést nem tudod feketelistázni, mert space van benne.

A pontos keresés annyit csinál, hogy keresőmezőbe írt szavakat egy kifejezésnek veszi és arra keres rá. Tehát az "alma banán rinocérosz" kifejezésre a sima keresés az "alma", "banán" és "rinocérosz" szavakat tartalmazó hirdetésekre keres rá; addig ugyanez pontos kereséssel konkrétan az "alma banán rinocérosz" kifejezésre keres, így egymás után írva a három szót, space-szel elválasztva.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20391) Wyll válasza lezso6 (#20390) üzenetére


Wyll
őstag

Hmm, és ezt a pontos keresés csak a keresett szavakra vonatkozhat, a kizártakra nem? Nem lehetne mindkettőre egy-egy pontosító checkbox? :P Mondjuk az "1080" ÉS "1080 ti" együttes kizárása akkor sem lenne megoldott.. Én vagyok csak helikopter hogy ilyeneket szeretnék? :B

Ugyanakkor jó kérdés még az is, hogy az "1080ti" jó eredménye-e egy "1080" keresésnek, ha egyébként az "1080ti" kizárva nem volt.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#20392) Gardaai


Gardaai
senior tag

Nem feltétlen bug, de nem lehetne, hogy ha több települést megadok (azért adnám meg, mert azok között ingázok), akkor vegye számításba milyen sorrendbe írom be? Bárhogy próbálom (Győr, Szombathely, Sopron) a sorrendet beírni, mindig Győr a mérvadó.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20393) s7evcsenko válasza Gardaai (#20392) üzenetére


s7evcsenko
addikt

mi lenne az előnye az általad írt sorrendnek?
Ha valaki szűrni fog városra, akkor tök mindegy, hogy hányadikként jelölted meg, akkor is kiadja majd a hirdetésed.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20394) lezso6 válasza Wyll (#20391) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hardveraprós kereső szavakon belül is keres, ez szándékos és sokak által használt feature.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20395) lezso6 válasza Gardaai (#20392) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos nem tárolunk sorrendet. Hirdetés szövegében leírhatod, hogy a városok közül melyik a mérvadó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20396) m3tr0 válasza yuing (#20376) üzenetére


m3tr0
senior tag

Azt keresem egész nap bakker...
Mondom ennyire balfék nem lehetek.hogy nem találom.
Én is szeretném vissza! :O :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#20397) 0xmilan válasza m3tr0 (#20396) üzenetére


0xmilan
addikt

Ilyenkor hogy-hogy nem a ctrl/cmd - F az elso gondolata az embernek?

(#20398) csako válasza 0xmilan (#20397) üzenetére


csako
veterán

Bár gondolom kevesen teszik, de fototrendről fórumozva asztali nézetben nincs aktív témák gomb sehol, csak a többi domainen.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20399) 0xmilan válasza csako (#20398) üzenetére


0xmilan
addikt

Na ez peldaul gondolom nem direkt van igy es bug, szoval pont jo topikban jarunk. :D

(#20400) DS39 válasza csako (#20398) üzenetére


DS39
nagyúr

A kedvenchez adom és az Emailt kérek is hiányzik ott. (én mobil nézetben néztem most)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.