Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#20701) Parci válasza cof (#20699) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meg lehet nézni, hogy mi van a csomagban, aztán eldönteni, hogy megéri-e az árát. aminek a legkevesebb értelme van, az az, hogy nem kéri az ember, de nyafog a benne lévő dolgok miatt.

ezen felül kérek most már mindenkit, hogy ne itt véleményezzen dolgokat és éljen társasági életet...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20702) ledgeri válasza Parci (#20701) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A fenti pl nincs abban a listában, ami pl a nevedre kattolva előjön. A Dark theme sincs ott említve... se nem link a teljes listához, ha van olyan valahol...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20703) Intruder2k5 válasza ledgeri (#20702) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mert mindkettő béta állapotban van még, ezért nincs is nagy dobra verve.

(#20704) DS39 válasza Illya (#20698) üzenetére


DS39
nagyúr

A #74590-esben illetve az előttiekben még vannak, utána viszont egyikben sincs.

(#20705) Illya válasza DS39 (#20704) üzenetére


Illya
csendes tag

Ja, látom már, csak bezavart hogy eltünt az oldalról pár beárazott komment. AKkor valszeg csak placeholder, kösz

2023 I can finally have sex with my own ai robot PagMan

(#20706) cof válasza Parci (#20701) üzenetére


cof
veterán

A skin mondjuk nincsen benne. De igazán megtisztelhetnétek a felhasználókat azzal, hogy majd ingyenessé teszitek ha már ők megtisztelnek azzal, hogy aktívak a fórumon és hozzák az oldalletöltéseket.

Mert ha jövök át Discordról vagy Youtube-ról az embernek kiég a szeme este. Úgy kell játszani a fényerővel mintha DJ lennék. Más emberek szabadidejükben és ingyen fejlesztenek skineket pl. Kodi alá, tehát nem szép dolog az ilyesmiből hasznot látni.

Itt hiányzik egy t betű a prémium infónál: plusz 65 db válaszható arckép

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#20707) Parci válasza cof (#20706) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

remek, hogy elmondtad a véleményed (bár vagy háromszor kértem most már, hogy ne tegyétek itt). oldalletöltésből nem lehet megélni, szóval lesznek ingyenes és nem ingyenes dolgok az oldalon, ahogy eddig is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20708) lezso6 válasza cof (#20706) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A sötét mód azért nem ingyenes, mert még béta. A bétázás meg prémium feature, praktikussági okokból a zárt bétázás tök bevált dolog mindenhol.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20709) Gardaai válasza cof (#20706) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ahogy vannak ingyen fejlesztett pluginok is, amiket úgy tudsz személyre szabni ahogy akarod. Lehet azokat használni. :)

Erre megoldás? [link]
Nem tudok normálisan mentegetni..

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#20711) Intruder2k5 válasza djwladek (#20710) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Privátban írj légyszi, ezt kérte Parci! Főleg e-mail címet, más személyes adatot.

(#20712) vitalitas


vitalitas
újonc

Nem kapom meg a profiladatok módosításához és a hirdetés feladásához szükséges e-maileket. Sem a régi sem az új e-mail címre nem érkezik tőletek semmi. Mindkét e-mail címet kipróbáltam és mindkettő kifogástalanul fogad mindenkitől leveleket.

(#20713) lezso6 válasza vitalitas (#20712) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi kiküldtük mindkét levelet (a régi címre), a szolgáltatód szervere sikeresen fogadta. Nézd meg a spam mappában vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20714) vitalitas válasza lezso6 (#20713) üzenetére


vitalitas
újonc

Köszönöm! Valóban a kéretlen mappába került.

(#20716) Winner_hun válasza Intruder2k5 (#20697) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem most jött értesítés, e-mailben és itt a csengőnél is. Február 17-én is jött (nem sokkal előtte állítottam be).

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20717) Intruder2k5 válasza Winner_hun (#20716) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát, nekem nem jön azóta se, se itt, se ott, pedig már felvettem újra a szűrőket is. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#20718) lezso6 válasza Intruder2k5 (#20717) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, azt hittem válaszoltam már neked anno, pedig nem. Szóval a keres / kínál ne legyen bejelölve, valószínűleg az bugos, s ez okozza a problémát.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20719) Intruder2k5 válasza lezso6 (#20718) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, köszi, tesztelem! :R

(#20720) tlac válasza Parci (#20696) üzenetére


tlac
nagyúr

lehet, de nem is jelszóötletelős szálat folytattam
másrészt ha valaki válaszol nekem és lenne még gondolatom hozzá, nem szívesen hagyom úgy

bug:
lépések:
-nyiss meg a hardveraprón egy hirdetést, ahol hozzá lehet szólni és még nincs ott egyetlen válasz sem
-kattints a hozzászólok gombra és végül a mégse gombra

eltűnik a hozzászólás lehetősége, csak oldalfrissítéssel lehet visszahozni

(#20721) drdr


drdr
senior tag

Konkrét hibának gondolom, de mindenképp észrevétel, hogy a privát üzenet email értesítései sokat késnek, órákat, fél napokat...

A HardverAprón új hirdetést adtam fel, de megerősítést kért emailben és jelzi, hogy elküldte az email-t. Mindez 3 órája történt, emailt nem kaptam (freemail.hu). Próbáltam a bejelentkezéshez használt email címem megváltoztatni, ott is emailben küldött megerősítés/ellenőrzés kell, nem kapok emailt...

Miért van ez, hogy ennyit késik/nem érkezik meg az email max néhány percen belül?
Feltétel, hogy prémium tag legyek? Nem vagyok az, de ez nem is ösztönöz arra, hogy előfizessek...

Üdv
DR

(#20722) Viktor0610 válasza drdr (#20721) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont az imént volt privátváltásom egy fórumozóval, azonnal érkeztek mailek. Gmail.
Simán lehet a szolgáltatód sara.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20723) Ndruu válasza drdr (#20721) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez inkább a freemail sara lehet, elég lassúak a szervereik.
A megbízhatóbb szolgáltatókkal, mint pl. a hotmail és gmail, nem szokott ilyen jellegű probléma lenni.

Harrrr!!!!

(#20724) lezso6 válasza drdr (#20721) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A legutóbbi három emailedet 17:04-kor, 17:17-kor és 17:59-kor sikeresen kiküldtük, a szolgáltatód szervere azonnal fogadta mindegyik levelet.

Nem lehet, hogy valami átirányítás vagy hasonló van beállítva nálad? Amiatt lehetnek késések.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20725) drdr válasza Viktor0610 (#20722) üzenetére


drdr
senior tag

Megváltoztatnám, de arra sem jön email.... :(

(#20726) drdr válasza lezso6 (#20724) üzenetére


drdr
senior tag

Van átirányítás freemailről gmail-re. Freemailre ránéztem, volt rajta korábbi email amit nem továbbított még, de prohardver-es egy sem...

Jó, mindegy, köszönöm az infót , ahogy tudom váltok direkt gmail-re...

(#20727) lezso6 válasza drdr (#20726) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Biztos a freemail bénázik az átirányítással. Ideiglenesen kapcsold ki az átirányítást meg hasonlókat. Úgy kérj új megerősítő emailt a hirdetéshez, meg kell hogy érkezzen. Ezután pedig válts új címre. Egyébként én nem látom, hogy valaha próbálkoztál volna email címet váltani.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20728) Intruder2k5 válasza lezso6 (#20718) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jó volt a tipped, így már jön a jelzés. :R

[ Szerkesztve ]

(#20729) drdr válasza lezso6 (#20727) üzenetére


drdr
senior tag

Most egy webshop-ban kértem jelszó emlékeztetőt, azonnal megérkezett a freemail-re...
Ha jól emlékszem, kettő hírdetés megerősítő kérés után küldtem az email változtatási kérést...

Ok, kikapcsolom a továbbítást/átirányítás és nyomok egy email cserét...

(#20730) lezso6 válasza drdr (#20729) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

100%, hogy a freemailnél van valami, mi kiküldtük a leveleket. Jobban kiküldeni nem tudjuk. :D A most kért emailedet is sikeresen fogadta a freemail szervere 18:19-kor. Esetleg nincs a spam mappában?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20731) drdr válasza lezso6 (#20730) üzenetére


drdr
senior tag

Megszüntettem az átirányítást, azonnal jött az email a freemail-re. Nem volt spamben... a bejelentkezési emailt is megváltoztattam...

A hirdetés aktiválás is sikerült.

Köszönöm, a támogatást.

(#20749) Parci válasza Supervisor-1 (#20748) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igazolni mit? nem kellett volna regisztrálnod semmit, csak kérni, hogy én írjam át a mailed. oda van írva a topik elejére, kiemelt háttérrel, ló betűkkel, hogy mit kell csinálni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.