Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#19151) V.Milán válasza AtHoS (#19146) üzenetére


V.Milán
tag

Nálam mobilról (samsung internet) illetve gépről (edge - ne ítélkezz!) történnek meg szinte véletlenszerűen. Főleg HA-t, és PH-t használok, ezeken tapasztaltam eddig csak. Sütiket sosem törlök.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#19152) lezso6 válasza , (#19150) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hardverapró alól is működik a fórum, ha átírod a domaint:

https://hardverapro.hu/tema/bugok_a_rios_r5_ph_motorban/friss.html

Egyébként nálad nincs semmi anomália, majdnem egy hónapja ugyanaz a sessionöd van.

szerk: hm, megvan, lazán kapcsolódik a nálad tapasztalható jelenség a bughoz.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19153) AtHoS válasza lezso6 (#19147) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szia, ránéztem, direkt megvártam, hogy elmúljon 23:16 és utána első tevékenységnél ki voltam léptetve

read-only mode on the forum

(#19154) lezso6 válasza AtHoS (#19153) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs nálad véletlenül letiltva az auth.rios.hu domain, pl hogy ne rögzüljenek ott a sütik vagy valami hasonló?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19155) AtHoS válasza lezso6 (#19154) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azt azért tegyük hozzá, hogy mostanában (jelentősen sok hónapja, talán 1-2 éve) nem állítgattam semmit sütik részen a böngészőben (Vivaldi legfrissebb stabil verzió) és pár hete tapasztalom csak ezt a kiléptetést

Vivaldiban be van kapcsolva (ahogy eddig is, mikor nem tapasztaltam ezt a kiléptetős dolgot)
- Harmadik féltől származó sütik letiltása
- A cookie-k és webhelyadatok törlése az összes ablak bezárásakor

Bár ez utóbbi csak kilépésnél okozhatna problémát, viszont böngésző bezárása nélkül dobott ki tegnap 23:16 körül

Webhelyek, amelyek mindig használhatnak cookie-kat részen viszont hozzá van adva a gamepod, hardverapro, itcafe, logout, mobilarena, prohardver

Most hozzáadtam amit írtál auth.rios.hu-t is, de az Összes süti és webhelyadat megtekintése-nél rios.hu-ra nem hoz semmi találatot
gamepod 3 süti
hardverapro 3 süti
itcafe 1 süti
logout 2 süti
mobilarena 9 süti
prohardver-nél 84 süti

és csak prohardveren vagyok bejelentkezve (mert a többi oldalról is ki lettem léptetve)

Amit saját kútfőből meg tudok nézni:
- PC-n EDGE böngészőben bejelentkezve ott is ki leszek-e léptetve
- Androidos eszközökön Opera, Samsung böngészővel előzőhöz hasonló ellenőrzés
- kézzel törlöm az összes tárolt sütit + tárhely adatokat minden site-nál, utána jelentkezik-e ismét

Ami még érdekes lehet, hogy EDGE-ben bejelentkeztem prohardver.hu-ra a hírek főoldalon. Onnan a felső részről végig kattintgatva a lapcsalád site-jait, automatikusan be vagyok azokra is jelentkezve, míg Vivaldi-ban ugyanezt megcsinálva prohardveren kívül a többi oldalon nem vagyok bejelentkezve (és szerintem korábban is külön-külön kellett bejelentkezzek az aloldalakra)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#19156) lezso6 válasza AtHoS (#19155) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor ez a baj, hogy az auth.rios.hu nincs hozzáadva a kivételekhez, mert bezáráskor habár a többi domainről nem törli, az auth.rios.hu domainről igen, emiatt léptet ki egy nap után. Mint írtad, nincs is ott süti, mert a legutóbbi belépésed óta legalább egyszer már bezártad a böngészőt.

Ha csak az a fontos, hogy ne kelljen újra belépni, akkor elég csak az auth.rios.hu domaint kivétellistára tenni. A többi oldalt meg kell, mert azok az auth.rios.hu-ról szinkronizálják sütiket.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19157) AtHoS válasza lezso6 (#19156) üzenetére


AtHoS
nagyúr

OK, beraktam az auth.rios.hu-t is kivétellistára a többi mellé, illetve mindegyiket töröltem és újra beraktam bepipálva közben Az ezen a webhelyen található, harmadik féltől származó cooki-k is opciót

Meglátjuk mi lesz az eredménye

read-only mode on the forum

(#19158) lezso6 válasza AtHoS (#19157) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az fontos, hogy lépj be újra, mert ha nincs az auth.rios.hu-n süti, akkor ki fog dobni. Ezután pedig kipróbálhatod, hogy csak az auth.rios.hu kivétellel is belépve maradsz-e, miután bezárod a böngészőt és újra megnyitod.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19159) AtHoS válasza lezso6 (#19158) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Van már süti hozzá, de azért ki-beléptem.
Nem volt gond eddig a böngésző bezárás, majd újranyitás, belépve maradtam, csak ugye pár hete tapasztaltam azt, hogy időnként mégis bejelentkezéssel kellett kezdenem -> és ez nem csak PC-re korlátozódott, hanem okostelón és TAB-on is ugyanúgy jelentkezett. De ugye gondolom sütikivételek is szinkronizálódnak, így ott is befolyással lehet.

De a rios rész ezelőtti időszakban nem volt kivételek között, mégsem voltam kiléptetgetve, csak pár hete. Először azt hittem fejlesztések mennek a háttérben ami miatt tapasztalom a kiléptetéseket, de ugye ez nem múlt el, így inkább rákérdeztem hátha fícsör és nem bug ez :DDD

Ha tapasztalom még ugyanezt, jövök és jelzem :B közben figyelem, hogy EDGE alatt is előfordul-e ugyanez...hmmm most ránéztem és EDGE alatt már nem vagyok bejelentkezve :F 11 óra körül léptem be EDGE-ben, nincs 15 óra és már ki vagyok ott léptetve (sütik törlése nincs rajta bekapcsolva, minden süti engedélyezve van, de nem ismerem az EDGE lelkivilágát, ritkán használom és nem állítottam rajta semmit). Mondjuk volt közben egy Win frissítés és gép újraindítás, de Vivaldiban meg nem lettem kiléptetve közben

read-only mode on the forum

(#19160) lezso6 válasza AtHoS (#19159) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha az auth.rios.hu nem volt kivételen, csak a többi, akkor is működik a böngésző bezárás-újranyitás, csak hát úgy kb 1 napig lesz érvényes csak a belépésed, hiába pipálod be, hogy időkorlát nélkül legyél belépve.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19162) carr


carr
őstag

sziasztok! 2 gépen ugyanazt a böngészőt használom (firefox v86 x64 policy miatt nem frissíthető) kereséskor hoppá sajnos nincs találat jön pár napja. (vagy kb egy hete? nemtom, előtte ment flottul!!!) saját gépen edge is és ff is van az edge simán megy a ff lehal 2. keresés után.
https://hardverapro.hu/aprok/hardver/merevlemez_ssd/ssd/m2_es_egyeb_csatolos_ssdk/keres.php?stext=860+evo&stcid_text=&stcid=&stmid_text=&stmid=&minprice=&maxprice=&cmpid_text=&cmpid=&usrid_text=&usrid=&buying=0&buying=1&stext_none=

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19163) Ndruu válasza carr (#19162) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A linkeden csak a "keres" típusú hirdetésekre szűrsz, tehát olyanokat dob ki, akik vennének és nem eladnának.
Az első képen a hardver kategóriában keresel (keres és kínál típusú hirdetésekre).
A második képhez pedig ez a link lenne a helyes.

Harrrr!!!!

(#19164) Viktor77


Viktor77
titán

Ma óta ha átlépek HA-ra be kell jelentkeznem, ha ott bejelentkezem és jönnék vissza a PH-ra, akkor meg itt is.
Eddig működött oda-vissza.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19165) Viktor77 válasza Viktor77 (#19164) üzenetére


Viktor77
titán

Már jó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19166) ONTECH


ONTECH
csendes tag

Sziasztok!
Bekapcsoltam a hirdetés figyelőt amihez kértem értesítést is a felhasználófiókon belül. Azonban gyorsan felszaladt +900-ra az új hirdetések száma amiről értesítést kaptam. És azóta nagyon be van lassulva nekem az egész oldal, de csak ha bevagyok lépve. Törölni sem tudom az összes értesítést egyszerre, mert semmit nem reagál az oldal. Egyesével kitörölni meg beletelne pár órába.
Lehet ezzel mit kezdeni? Vagy van erre valami hatékony megoldás hogy eltűnjön az a cirka 953 értesítés?
(az új értesítéseket már kikapcsoltam.)

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#19167) lezso6 válasza ONTECH (#19166) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Most jónak kéne lennie, limitáltam, hogy ne töltse be az összes értesítést, csak max 100-at.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19168) ONTECH válasza lezso6 (#19167) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Megoldotta a problémát, köszönöm! :R

(#19169) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
Régen volt olyan opció az aprón hogy mentem a keresést. És szólt a rendszer ha új hirdetést rak fel valaki. Ez most nincs már vagy csak én vagyok a béna és nem látom?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19170) MasterMark válasza 7Heads Drago (#19169) üzenetére


MasterMark
titán

Vagy fizetős lett. ;]

Nekem ott van a keresősáv alatt egy nagy sárga gomb, hogy keresés mentése.

Switch Tax

(#19171) lezso6 válasza 7Heads Drago (#19169) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Régi hardveraprón volt ilyesmi (fizetős feature volt), aztán az új aprón sokáig nem volt, végül pár hónapja elkészült, prémium előfizetéshez kötött feature.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19172) 7Heads Drago válasza lezso6 (#19171) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És ez miért nincs akkor felsorolva a prémium tagság előnyeinél?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19173) Kalandor válasza 7Heads Drago (#19172) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert még csak beta.

(#19174) 7Heads Drago válasza Kalandor (#19173) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19175) s.Oliv3r válasza Krystal_s (#19046) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nálam ugyanez a probléma, samsung internetet használok. Csak itt jelentkezik, Ph-n.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#19176) V.Milán válasza s.Oliv3r (#19175) üzenetére


V.Milán
tag

+1, ezt én is gyakran tapasztalom (kb minden alkalommal), és csak itt

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#19177) aorkeny


aorkeny
újonc

Sajnos nem teszi az elejére, hiába UP-olok…

(#19178) , válasza aorkeny (#19177) üzenetére


,
addikt

A rendezési sorrendet állítsd "frissítettek"-re.

(#19179) aorkeny válasza , (#19178) üzenetére


aorkeny
újonc

Köszönöm!

(#19180) carr válasza Ndruu (#19163) üzenetére


carr
őstag

Mester! 2003 óta vagyok tag. :DDD Az a baj, hogy nem én veszem ki a pipát, ha keresek, valamit ami eladó. :C

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19181) Wolfan


Wolfan
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, mert az utóbbi időben egyik napról a másikra nem tudok belépni a PH-ra az Ipademről.
IOS 15.6 - safari de Chrome-ból sem megy.
A hiba: Nem sikerült belépni! Engedélyezve vannak a sütik?

(#19182) Paradox7


Paradox7
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni abban, hogy tegnap óta nem tudok új hírdetést feladni Hardveraprón, mert képet nem enged feltölteni sem telefonról sem pedig PC-ről. Mi lehet a probléma?
Köszönöm előre is!

(#19183) AtHoS válasza lezso6 (#19156) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az auth.rios.hu kivételekhez adása rendbe rakta a belépés megmaradást, ahogy írtad a többi oldalt ki is lehet szedni :R

read-only mode on the forum

(#19184) Viktor0610 válasza Paradox7 (#19182) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem esetleg túl nagy méretű és/vagy felbontású képet töltenél fel?

Samsung Galaxy A54

(#19185) Paradox7 válasza Viktor0610 (#19184) üzenetére


Paradox7
csendes tag

Köszönöm szépen, az volt a baj, de nem írta sehol sem, hogy nem jó a felbontás.

(#19186) lezso6 válasza Paradox7 (#19185) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítottam, most már kiírja. Meg felvittem a 10 MB-os limitet 100 MB-ra.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19187) Paradox7 válasza lezso6 (#19186) üzenetére


Paradox7
csendes tag

Köszönöm!

(#19188) bul07


bul07
nagyúr

Mostanában előfordul hogy
Megírom a hozzászólást rányomok a "OK" hogy hozzászólok, erre frissít egyet és újra betölt a Hozzászólás írása ablak, és eltűnik amit megírtam

És ez PC-n(Firefox) és telefonon (android, chrome) is előfordult

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19189) Krystal_s válasza bul07 (#19188) üzenetére


Krystal_s
addikt

Pár napja én is így jártam és kb 1 óra alatt megírt szöveg veszett oda!!! Nagyon nagyon ideges voltam, mert újra kellett írnom az egészet. Szinte mindig kimásolom a szöveget, ha sokat írok, de itt most nem tettem mert, eddig másik lapra lépés után is visszalehetett hozni az írásokat, vagy a menüben a visszaállítás gombbal, de most semmi! Túl mérges voltam ahhoz, hogy itt jelentsem.
Nincs reklámblokkolás, legújabb FF asztali....

[ Szerkesztve ]

(#19190) pasztomi


pasztomi
újonc

Telefonról csak a régi szerkesztővel tudom a szövegdobozokat használni, ami üzenetek esetén nem probléma azonban értékeléskor hiányzik a gomb amivel a régi szerkesztőre válthatnék.

(#19191) Intruder2k5 válasza pasztomi (#19190) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Frissítsd a böngészőt, aktuálisan mindig az utolsó két verzió támogatott.

(#19192) #82860288


#82860288
törölt tag

Aktiválni hirdetést nem lehet ingyenesen? Android Firefox nem ad opciót az ingyenes kiválasztására.

(#19193) Intruder2k5 válasza #82860288 (#19192) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha egyszer már lejárt, tehát letelt a 30 nap, akkor nem. Vagy fizetősen aktiválhatod, vagy újra feladhatod ingyenesen.

(#19194) GniQQ válasza Intruder2k5 (#19193) üzenetére


GniQQ
csendes tag

Én pont azért jöttem ide, mert nem tudom az ingyenes hirdetésemet hosszabbítani. Kaptam emailt, hogy 7 nap múlva lejár, de nem találok sehol opciót. A hosszabbítás alatt csak kihoz egy ablakot a különféle fizetős csomagok tulajdonságairól.

Ha már privátot írok neked, annyit tegyél meg, hogy válaszolsz.....

(#19195) Intruder2k5 válasza GniQQ (#19194) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ingyenesen nem lehet hosszabbítani, ezt írtam fentebb is. Vagy fizetősen hosszabbíthatod meg a lejáró hirdetést, vagy a lejáratot követően feladhatod újra ingyen. De előbb nem, csak miután lejárt.

(#19196) GniQQ válasza Intruder2k5 (#19195) üzenetére


GniQQ
csendes tag

Jaaa értem, fordítva értettem. Köszi.

Ha már privátot írok neked, annyit tegyél meg, hogy válaszolsz.....

(#19197) Wolfan válasza Wolfan (#19181) üzenetére


Wolfan
csendes tag

#19181 - Erre a problémámra semmi javaslat vagy megoldás nincs ?
Vagy rossz topikban próbálkozom ?

(#19198) DS39 válasza Wolfan (#19197) üzenetére


DS39
nagyúr

és engedélyezve vannak a sütik?

(#19199) Wolfan válasza DS39 (#19198) üzenetére


Wolfan
csendes tag

Igen ezek alapból engedélyezve vannak.
Pontosabban az a beállítási opció, hogy "összes süti blokkolása" nincs bekapcsolva.

(#19200) Intruder2k5 válasza Wolfan (#19199) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A rios.hu cím válaszol pingelésre az iPad-ról?

Esetleg töröld az előzményeket és a sütiket a böngészőből, majd utána próba újra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.