Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) , válasza lezso6 (#19296) üzenetére


,
addikt

Rendben, bár igazából nincs semmi extra a képernyőn, csak egy elküldés előtt álló üzenet/hozzászólás, illetve a bejelentkezési képernyő.

(#19302) lezso6 válasza , (#19301) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja ok, köszi, ennyi elég, akkor az új designban van.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19303) DS39 válasza lezso6 (#19291) üzenetére


DS39
nagyúr

A mobil logout is óránként kidobál így. 😐

(#19304) thesound válasza DS39 (#19303) üzenetére


thesound
őstag

Engem most be sem léptet a mobil logout-os felület. Egyszerűen visszadob arra a mobil logoutos oldalra ahol megnyomtam a belép gombot. (Android, chrome, 3. feles sütik tiltva, de kivételnek az auth.rios.hu hozzáadva)

A ph-s új mobil oldal működik, ott be tudok lépni. [OFF]Amit én nem szeretek, így a logoutosat használtam.[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#19305) thesound válasza thesound (#19304) üzenetére


thesound
őstag

Semmit nem állítottam át, most belépett a mobil logoutos felület. (Android, Chrome)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#19306) Benhill


Benhill
senior tag

Archivált hirdetéseknél aktív a kereső ikon, míg élő hirdetéseknél nem.
Nem tudom bug vagy feature, gondoltam jelzem.

Legújabb FF és win10.

(#19307) Luck Dragon válasza thesound (#19304) üzenetére

Hasonló nekem is Logout mobilnézetből szeretnék belépni ,ahogyan rá nyomok a belépésre , egy új ablakba teszi a belépést ,de itt már asztali nézetbe teszi automatikusan , elfogad mindent .
Majd vissza tesz mobilnézetbe szintén automatikusan és ott vagyok megint ahol az elején , fel kínálja a belépés lehetőségét.
Csak akkor tudok belépni , ha teljesen beállítok mindent asztali nézetbe , picikét macerás ( iPhone SE méreteit ismervén).
Ez a jelenség volt IOS 15.7~16.0~16.1 ami a legfrissebb.
Nálam lehet valami protokoll vagy beállítási probléma :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19309) dqdb válasza Viktor0610 (#19308) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, de ha egy nap eltelt a legutolsó belépés óta, és meglátogatsz egy másik site-ot is, akkor a mobil Logoutról kidob, ami meglehetősen kényelmetlen dolog akkor, ha a kedvenc topikok listája van könyvjelzőzve/megnyitva, mert az nem belépve simán 404-et dob csak. bármiféle átirányítás vagy kattintható link nélkül.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#19310) Benhill válasza dqdb (#19309) üzenetére


Benhill
senior tag

Engem ma pl andorid realme UI 3.0-ról dobott ki Chrome alatt a HA.

9:55-kor, és 12:33-kor, mintha töröltem volna a sütiket, mert újra el kellett fogadni mindent, csak telóról használtam napjában többször.

PC-ről még egyszer se léptetett ki FF alatt.
Leírom én is, hátha segítek vele.

[ Szerkesztve ]

(#19311) Luck Dragon válasza Viktor0610 (#19308) üzenetére

Köszönöm :)

dqdb
Ez igaz :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19312) Viktor0610 válasza dqdb (#19309) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt már valaki korábban említette, de mivel idővel a Logout is megkapja az új dizájnt, így a régi oldalon nemigen lesz bármilyen fejlesztés. A mobilos verzión sem.
A legutóbbi hiba akkor jött elő, mikor áttért az oldal az új beléptetési módra, mert akkor hozzá kellett nyúlni a Logouthoz is.

Samsung Galaxy A54

(#19313) dptrsk válasza lezso6 (#19291) üzenetére


dptrsk
addikt

Ezt vissza lehetne kérni 1 napra? :R
elég zavaró, hogy iOSen most naponta óránként kell belépni.

persze csak, ha már nem megy valami tesztelés/nyomozás, ami miatt szükséges :)

[ Szerkesztve ]

(#19314) DS39 válasza dptrsk (#19313) üzenetére


DS39
nagyúr

+1 please.

(#19315) Fecogame


Fecogame
veterán

Egy ideje észrevettem, hogy itt PH-n ha írok hozzászólást telefonról (Samsung A52s), akkor az adott szó végére pontot vagy szóközt kell raknom, különben az "enterrel" nem ugrik az új sorra, ellenben alá odateszi az új sort. A szó aláhúzva marad.

Máshol (más weboldalon) ezt nem vettem észre.

A billentyűzet (GBoard) beállításainál már mindent kikapcsoltam.

Készülék: Samsung A52s
Böngésző: Google Chrome, legújabb
Bármelyik topikban reporodukálható a hiba, és csak a PH-n

Csináltam egy videót is a hibáról

Itt is beírtam már a problémát, úgy tűnik nem csak nálam jelentezik ez a hiba.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19316) oba


oba
addikt

iPaden engem is naponta többször kiléptet az oldal, és én nem Safari-t használok hanem Opera böngészőt. Eddig nem volt semmi gond belőle. Ha jól emlékszem a legutóbbi 16.1-es rendszerfrissítés óta ilyen. Ugyanúgy feldobja nálam is alul az ÁSZF és egyéb elfogadó popupokat.

(#19317) Vtamara


Vtamara
újonc

Üdv! Sajnos átverést szeretnék jelenteni :(( lehet nem ide tartozik, de kérem az admint, hogy ilyen dolgokkal ami velem is történt arra fordítsanak nagyobb figyelmet!!!! Devil 76 meg szerette volna tőlem vásárolni a Samsung Galaxy A7 Lite 32gb tab újszerű állapotban csere érdekel xbox vagy ps terméket(be is tudok bizonyítani). Nagy nehezen azt hittem, hogy sikerült is megbeszélni a eladás, de sajnos csak a hitegetés ment. Több helyen is hirdetem az említett terméket így sajnos mást lemondtam abba bízva, hogy jön és sikerül az üzlet. Miután másik vevőnek írtam , hogy meg van még, addig talált másikat így elbuktam a eladást. És sajnos arra sem volt méltó, hogy jelezzen arról hogy mégsem kell neki :((( Lehet másnak nem nagy dolog ,de elég bosszantó hogy annak ellenére miután engedtem az árból és mást lemondok még nem is jelez vissza :((( :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#19318) V.Milán válasza Vtamara (#19317) üzenetére


V.Milán
tag

Hidd el, ilyen sokmindenkivel történik, engem is nem egyszer hagytak így ott. Az adminisztráció nálam csak "széttárta kezeit" mivel nem jött létre adásvétel, és szolgáltatóként ők ezzel nem tudnak mit kezdeni. Illetve erre az esetre van ott a jelentem gomb a hirdetésben (saját hirdetésedet jelentsd, és ott leírhatod, bár sztem fölösleges)

[ Szerkesztve ]

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#19319) Intruder2k5 válasza V.Milán (#19318) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez sajnos az aprós műfaj része, és valóban, ha csak érdeklődésig jutott a dolog, és innen szívódik fel a másik fél, azzal nem tudunk mit kezdeni. Ilyen ezerszámra lehet naponta, és senki sem kötelezhető vásárlásra még általunk sem. Ha volt lebeszélve konkrét találkozó, hely, időpont, ahova a másik fél nem ment el és a távolmaradásról sem értesített előre, vagy elpostázott terméket nem vesz át, azért már szoktunk szólni, de az már egy másik szint.

Megoldás:
Közölni kell minden érdeklődővel aki halasztgatja a vásárlást, hogy senkinek nem tartasz semmit, aki előbb fizet, az viszi. Nekem bevált.

(#19320) V.Milán válasza Intruder2k5 (#19319) üzenetére


V.Milán
tag

Az utolsó ilyen alkalom óta én is így csinálom... Csak akkor jegelek, ha már indultam átadni... Nálam bevált. Ezt lehet, hogy bele kéne rakni oda, ahol pl. a "soha ne utalj előre" szöveg is van.

Szerk: illetve írásban nem nagyon tudok a hangsúllyal játszani, így a félreértést elkerülendő nem azt mondom, hogy a moderáció hibás mert ilyen esetben nem ugrik, ezzel valóban nem lehet mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#19321) s7evcsenko válasza V.Milán (#19320) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szerintem lehetne csinálni egy olyat, hogy az értékel gomb fölé rakni egy "megveszem" gombot, amit csak abban az esetben lehetne büntetlenül megnyomni, ha a hirdetésben lévő feltételek mellett tutira megveszi a vevő, vagyis se alku, se egyezkedés nincs.
És aki ezután nem veszi meg, azt lehetne negatívazni, a gombot pedig újra aktiválni.
Aki meg alkudozik, vagy egyezkedik, annak marad a privát.
Ez a gomb azt is segítené, hogy a vevőnek nem kellene izgulnia, hogy mikor lesz újra online az eladó, hogy vajon ő volt-e az első privátozó. :B
Akár opcionális is lehetne a gomb, hogy az eladó akarja-e, hogy ott legyen a hirdetésben, vagy sem, mert ha 100 dolgot árul egy hirdetésben, akkor ez nyilván nem járható út.
Én pl nagyon örülnék egy ilyennek.
Lehet, hogy le kéne védetnem ezt a funkciót. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19322) V.Milán válasza s7evcsenko (#19321) üzenetére


V.Milán
tag

Ez valóban egy jó ötlet, de kezdünk eltérni a topik témájától... Az ötleteket ide kéne: [link] ( nem rosszból, de nem kívánom, hogy balhé legyen ebből :D )

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#19323) emre33 válasza oba (#19316) üzenetére


emre33
addikt

Igen,ipad 16.1 Chrome, kiléptet. De nagyon gyakran.

Frissítés előtt nem volt ezzel gond

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19324) lezso6 válasza emre33 (#19323) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akit óránként kidobál, annál a beállítások rész hogy néz ki? Tehát ez:

Ez a Safari, aki mást használ az annak a böngészőnek a privacy / security (adatvédelem / biztonság) beállításait mutassa itt.

Egyébként az iOS 16.1 release notes-ban sincs semmi arra utaló, ami miatt ki kéne dobnia az oldalnak. :U :F

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19325) emre33 válasza lezso6 (#19324) üzenetére


emre33
addikt

Chrome-ba összesen ennyi van

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19326) lezso6 válasza emre33 (#19325) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi a fene lehet az az "átadás"? :F Béna magyar fordítás eredménye az biztos.

Ott van alul apróbetűvel, hogy hol van a többi, lehet ott van még több. Sütibeállítások lennének lényegesek meg az, hogy mik az alapbeállítások.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19327) emre33 válasza lezso6 (#19326) üzenetére


emre33
addikt

Nincs semmi ott se :(

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19328) Luck Dragon válasza lezso6 (#19324) üzenetére

Tessék :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19329) DS39 válasza lezso6 (#19324) üzenetére


DS39
nagyúr

a mobil logout is óránként kidobál. visszaállíthatnád 24 órára ezt a session szinkront. :R

(#19330) csako


csako
veterán

Fototrenden a mentett kereséseimre kattintva: z5zsCUK2TVaQg0AXJO6MlnS

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19336) emre33 válasza lezso6 (#19326) üzenetére


emre33
addikt

3. feles cookie-t lassan el kell felejteni. Tultani fogják idővel mindenhol.

Jobban jársz, ha beléptetéskor minden PH-s oldalra külön-külön háttérhívással logosz be.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19337) lezso6 válasza emre33 (#19336) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"3. feles cookie-t lassan el kell felejteni. Tultani fogják idővel mindenhol."

Már hónapok óta nem használ az oldal ilyet. Egy ideig jó is volt Safarival. Ennek ellenére az utóbbi időben a Safarival megint nem működik jól a közös beléptetés.

"Jobban jársz, ha beléptetéskor minden PH-s oldalra külön-külön háttérhívással logosz be."

Háttérhívás = 3rd party süti. :D

Az új beléptetés átirányítással működik, kizárólag így lehet 3rd party sütik nélkül megoldani a cross-site sütit. De Safari alatt ez nem igazán működik, mert az auth.rios.hu domainre csomó embernél nem rögzíti a sütit, ezért dob ki most óránként (amúgy naponta), amikor újraszinkronizálná a sütit. Máshol meg működik, én próbáltam csomó iOS meg MacOS eszközzel is 16.0-val és régebbivel is, sehol nem volt gond.

Nálad viszont nem is Safari, hanem Chrome alatt nem jó, de ugyanúgy iOS, szóval ha nem állítódott el semmi a Chrome-ban, akkor általános iOS problémának kéne lennie. Habár másnál meg iOS alatt Safariban rossz, Chrome-ban jó. Jó lenne tudni, hogy mi okozza, mert akkor tudnék érte tenni valamit.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19338) lezso6 válasza DS39 (#19329) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyelőre azért nem állítom át, hogy írjon ide mindenki akinél rossz. Előbb-utóbb csak sikerül valahogy kideríteni, hogy mi a gond.

Mobil logout egyébként alapból ki fog dobni, hogy ha átmész más site-ra, az ilyen marad.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19339) dqdb válasza lezso6 (#19338) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mobil logout egyébként alapból ki fog dobni, hogy ha átmész más site-ra, az ilyen marad.
Király, éljen a visszafejlődés.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#19340) lezso6 válasza dqdb (#19339) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem visszafejlődés, hanem a fejlődés hiánya. Az m.logout.hu még ultrarégi kód alól megy, az is munka volt, hogy az új belépéssel ennyire működjön, mint most. Annyit lehet tenni, hogy ha a mobil logout kidob, akkor átmész az asztali nézetre, s akkor újraszinkronizálja a sütit.

Szóval kell az az új logout. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19341) DS39 válasza lezso6 (#19338) üzenetére


DS39
nagyúr

Értem, csak nem mindegy, hogy csak naponta egyszer, vagy többször is. A napi 1 kidobálás még nem okoz különösebb macerát.

[ Szerkesztve ]

(#19342) dptrsk válasza lezso6 (#19324) üzenetére


dptrsk
addikt

Pont így,mint a screenshotodon

(#19343) leslie21


leslie21
újonc

Üdv!
Nem tudok a szövegmezőbe írni, mert nem jelenik meg a kurzor (sem)!
Os: Rosa R11 Linux, Debian11 KDE
Böngésző : Falkon, Firefox

(#19344) Viktor0610 válasza leslie21 (#19343) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Asszem, az a megoldás, hogy régi a Firefoxod.

Samsung Galaxy A54

(#19345) thesound


thesound
őstag

Legfrissebb FF-on (win7) most több napja (3-4) azt csinálja, hogy mikor lépnék be, beírom az auth adatokat, majd kiírja, hogy sikeres belépés, de nem lép be. Másodszorra meg simán belép.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#19346) Austin F.


Austin F.
tag

Kedves Emberek, feladtam egy ingyenesnek szánt hirdetést, de inaktív; és mikor aktiválni szeretném, azt mondja, hogy még nincs kifizetve. Hogyan jelentethetem meg ingyenes hirdetésként?
Erről a hirdetésről van szó: https://hardverapro.hu/apro/panasonic_dmc-fz2000_fz2500_professzionalis_videok/hsz_1-200.html

(Eléggé új Chrome, a reklámszűrőt kikapcsoltam.)

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#19347) Viktor0610 válasza Austin F. (#19346) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tippre a hirdetés szövege hosszabb, mint 1500 karakter.
Rövidíts a szövegen és add fel újra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#19348) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Látom, másnál is előkerül a kiléptetős probléma. Nálam mobilon kezdte el, kb negyed óra és újra be kell lépnem, elég idegesítő, de azért együtt lehet élni vele.
(Android 11, Firefox mobile 106, Mobilarena és Prohardware kiléptet).

(#19349) lezso6 válasza Jack Oneill (#19348) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam ugyanez a Firefox verzió a legszigorúbb tracking protection beállítások mellett is jól működik a lapcsalád alatt.

Ha belépsz pl PH-n, és átmész másik site-ra, akkor is kiléptet? Utóbbi esetén feldobja a süti / ÁSZF elfogadást?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19350) Jack Oneill válasza lezso6 (#19349) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ha másikra megyek át, ott megint be kell lépnem.
Nincs köze ahhoz, hogy Adguard bővítmény van magában a mobilos Firefoxban? Csak ez azért fura, mert eddig is volt ilyen bővítmény, de nem csinálta ezt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.