Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#19951) lezso6 válasza csako (#19950) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most mi a gond? Tök jól véd, hisz ami mögötte van, az el sem érhető. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19952) koshmar válasza koshmar (#19935) üzenetére


koshmar
őstag

Továbbra se engedi, ki/bejelentkezés, Adblocker off, cookie törlés stb

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#19953) lezso6 válasza koshmar (#19952) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jaj, bocs, elfelejtettem írni neked, na de ami késik, az nem múlik...

Hány millió privátos beszélgetést próbálsz törölni?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19954) csako válasza lezso6 (#19951) üzenetére


csako
veterán

:C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19955) Lackooo84 válasza lezso6 (#19953) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja az sem lenne rossz, ha ki lehetne jelölni több privátot és úgy törölgetni, ez az egyesével törlés egy rémálom...

The Truth is out there...

(#19956) koshmar válasza lezso6 (#19953) üzenetére


koshmar
őstag

Úgy érted, az a baja, hogy sok az üzenet? :D

Egyébként 8000

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#19957) poli27


poli27
veterán

Sötét módnál miért tűnik el az itt szóltam hozzá menü rész?


(#19958) Intruder2k5 válasza poli27 (#19957) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ehh... Eltűnt volna? Hisz ott van a képen...

[ Szerkesztve ]

(#19959) 0xmilan válasza poli27 (#19957) üzenetére


0xmilan
addikt

lol, mondtam en, hogy bugos ott a dark mode, de hogy ennyire... :DDD
[link]

(#19960) poli27 válasza Intruder2k5 (#19958) üzenetére


poli27
veterán

Bakker az elválasztót kerestem, és mivel alig észrevehető nem is vettem észre :D :W :C

(#19961) poli27 válasza Lackooo84 (#19955) üzenetére


poli27
veterán

Ezt én sem értem miért így van megoldva... lehetne egy checkbox, kipipálgatod és törlés... nem minden egyes privátra kb 4x kattintani hogy törölje...

(#19963) lezso6 válasza koshmar (#19956) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, az lesz a gond, nem erre van optimalizálva, nagyon régi a privátos rendszer, majd valamikor meg kéne újítani, csak sosincs rá lezsóidő.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19964) lezso6 válasza 0xmilan (#19959) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ilyen a BÉTA, majd valamikor meg lesz csinálva rendesen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19965) lezso6 válasza #32839680 (#19962) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lehet ilyen, valószínűleg Safari bug, mert jön-megy, valakinél jelentkezik, valakinél nem, stb., agyrém, debuggolhatatlan.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19967) lezso6 válasza #32839680 (#19966) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Másnál van ilyen probléma? Mert nálad nem látok ilyet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19968) rdmftw


rdmftw
tag

hi.
nem lehet keresni "kerülendő szavakat szürve"
mivel az apró televan szemetelve szarul felrakott hirdetésekkel igy enélkül a funkció nélkül kb használhatatlan.

(#19969) lezso6 válasza rdmftw (#19968) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem bug.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19970) rdmftw válasza lezso6 (#19969) üzenetére


rdmftw
tag

köszönöm igy már müködik is.

(#19971) lezso6 válasza rdmftw (#19970) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ööö... szívesen? :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19972) zhata


zhata
senior tag

Feltöltöttem egy képet a Fototrendbe. A feltöltött kép minősége nem éri el az eredeti minőségét. (Eddig úgy tudtam, hogy itt nincs minőségromlás.)
Hogy lehet ez?
Köszönettel,
Zhata

(#19973) lezso6 válasza zhata (#19972) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bele is nagyítottál? Alapból a kép oldalán is egy kisebb verziót mutat.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19974) pasztomi


pasztomi
újonc

Az elmúlt 1-2 hónapban HA-n akárhányszor próbálok bármilyen kulcsszót megadni kerülendőnek, abban az esetben minden találatot elrejt tartalomtól függetlenül, azaz 0 eredményt kapok vissza.

(#19975) Intruder2k5 válasza pasztomi (#19974) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Reklámblokkoló nincs? Nálam jól működik a "kerülendő szavak" funkció, de a blokkolók hajlamosak meghülyíteni a keresőt.

Példa. Erre a keresésre nálam most az első találat "Cégeknek, számlával - Szoftverbázis Legális antivírus licencek, dobozos Microsoft termékek, matricák", de ha beírom a kerülendő szavak közé, hogy számlával, akkor eltűnik ez a hirdetés.

[ Szerkesztve ]

(#19976) rdmftw válasza pasztomi (#19974) üzenetére


rdmftw
tag

erről beszéltem. tegnap este még simán müködött, ma meg nincs találat bármire ha a kerülendőbe irsz. "eznembug"

(#19977) lezso6 válasza rdmftw (#19976) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sosem működött így. Valamit be kell írni a rendes keresőmezőbe, csak akkor fog találatot adni. Ha csak kerülendő szavakat adsz meg, akkor nem mutat találatokat.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19978) Somatom


Somatom
veterán

Hali!
Android, Opera (bár, sztem nem böngészőfüggő a probléma). Alapértelmezetten a régi szerkesztőt használom. Nyitó hsz. -nél viszont csak az újat adja be, nincs mód a régire. Ha utólag szerkesztem a hsz. -t, azt már a régivel teszi. Nem-e lehetne-e :) , hogy nyitónál is éljen a megadott beállítás? Érintőképernyőn nem boldogulok az új szerkesztővel. Rábökök mondjuk az áthúzásra és nem tudok belőle kilépni. Hiába bökök rá újból, marad áthúzáson. Ugyanez a vastagítás, dőlt, stb. Persze, símán lehet user error. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19979) csako válasza Somatom (#19978) üzenetére


csako
veterán

Pont nemrég lett kikapcsolva teljesen a régi szerkesztő topik nyitáshoz, mert nem működik már, nem lehetett vele beküldeni a hozzászólást :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19980) Somatom válasza csako (#19979) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhh sooo! Hogy ez nem bug, hanem feature. :) Köszi az infót! Akkor legközelebb nyitónál beküldök egy karaktert, aztán visszanyitom szerkesztésre.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19981) lezso6 válasza csako (#19979) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, másrészt kb egy hónapja működik rendesen már mobilon is az új szerkesztő, nem bugzik formázás, linkbeillesztés, stb. Eredetileg jórészt ezért hoztuk vissza anno a régi szerkesztőt, hogy mobilon is működjön valami, de mióta az új is jól működik mobilon, így a régi szerkesztőnek már nem sok ideje van hátra.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19982) Somatom válasza lezso6 (#19981) üzenetére


Somatom
veterán

Jajjj!!! :O Akkor én mit rontok el, miért nem működnek nálam az egyes formázások kikapcsolásai? Remélem, nem az Opera miatt! Csak ebben van nagyításnál jól működő auto szövegáttördelés, ezért nem szívesen mondanék le róla.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19983) lezso6 válasza Somatom (#19982) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha valami nem működik, akkor próbáld ki rendes mobil Chrome vagy Firefox alatt. Ha ott se megy, akkor írd le itt, hogy mi a gond.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19984) Somatom válasza lezso6 (#19983) üzenetére


Somatom
veterán

OK. De, azokon hiába megy, nincs szöveg auto-áttördelés. Mobilon az Opera elég népszerű böngésző.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19985) palfitom válasza lezso6 (#19967) üzenetére


palfitom
félisten

Nálam ismét előjött 1-2 hete, de most kb. 2 napja ismét eltűnt a probléma, nem léptet ki.
Közben nem volt semmilyen frissítés, tehát nem értem.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#19986) gyzsolt


gyzsolt
újonc

Sziasztok! Ettol meg lehetne szabadulni valahogy. Nekem gyotrelem a sok ekezet, mivel az angol nyelvu ceges laptopomrol irnek sokszor. Privat uzeneteknel mindig keri...

[ Szerkesztve ]

(#19987) Viktor0610 válasza gyzsolt (#19986) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mitől?
A captcha szándékosan használ ékezeteket.

Samsung Galaxy A54

(#19988) gyzsolt


gyzsolt
újonc

Attol. Nem lehet tole megszabadulni? Nagyon kellemetlen amerika billentyuzetes ceges gepen. Asszony azt mondja hogy az O regisztracioja nem keri a captcha-t. (legalabbis par hete amikor hasznalta nem volt meg ilyen)

Masik dolog: Volt egy 10en eves regem "zsolt1224" de elfelejtettem a jelszot es az az emailcimem is megszunt, amire a jelszo visszaallitas erkezik, mert nem hasznaltam. Van ra barmi mod, hogy visszaallitsam? (ha kell szivense csatolok valami igazolo okmanyt is)

[ Szerkesztve ]

(#19989) Viktor0610 válasza gyzsolt (#19988) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebbe a korlátba futhattál bele: [link] .

Samsung Galaxy A54

(#19990) gyzsolt válasza Viktor0610 (#19989) üzenetére


gyzsolt
újonc

Koszonom a valaszt! Furcsalom ha belefutottam a korlatozasba. Osszesen 8 emberrel valtottam eddig privat uzenetet, miota ujra-regisztraltam magam es nem kuldozgetem ugyanazt az uzenetet sem. (ha a "Szia" az uzenetek elejen nem aktivalja a rendszert..)

Szerinted a regi regisztraciomat ujra lehet valahogyan eleszteni? (elfelejtett jelszo, mert evekig nem leptem be es azota az a regi emailcimem is megszunt ahova a jelszo emlekezteto megy)

(#19991) MasterMark válasza gyzsolt (#19986) üzenetére


MasterMark
titán

A billek között tudsz feltenni magyar kiosztást.

Í = alt gr + i
í = alt gr + j

És a Windows gomb + Space kombóval tudod váltogatni a kiosztásokat.

Switch Tax

(#19992) #46824192 válasza Viktor0610 (#19987) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ez valami egyedi magyar fejlesztés?? :)

Nem használok túl sok oldalt de ékezetes megoldás csak itt van.
Azért még ott nem tart a technika , hogy az összevissza feliratokat csak úgy megfejtegeti egy rosszindulatú robot. Angol abc betűivel sem!!
Fölösleges ezzel kínozni a júzert és ennyire magyarítani a dolgokat

(#19993) MasterMark válasza #46824192 (#19992) üzenetére


MasterMark
titán

Ha jól tudom ez full egyedi fejlesztés, a szavakat is a fórumból veszi.

Switch Tax

(#19994) lezso6 válasza #46824192 (#19992) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Volt nem egy spammer, akit ezzel sikerült megállítani, vagy legalább lelassítani, hogy ékezetes a captcha. Egyébként ezek nem botok, hanem emberek szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19995) gyzsolt


gyzsolt
újonc

Na mostmar irni sem enged privat uzetet. Mi a limit? A napi 5-8 sok lenne?

(#19996) #46824192 válasza gyzsolt (#19995) üzenetére


#46824192
törölt tag

"videókon emellé" :F

Bár a hibaüzenet nem a téves megfejtésre utal.

[ Szerkesztve ]

(#19997) gyzsolt válasza #46824192 (#19996) üzenetére


gyzsolt
újonc

Az uj captcha akkor jelenik meg ha rakattintok az elkuldes gombra. (amit beirtam az nem frissul) szoval nem ez a hiba oka valoban. Mint lathato nem valtottam olyan sok uzenetet sem ami biztonsagi kockazatot jelenthetne.

Sajnos ugy tunik nem tudok valaszolni az aprohirdetesimre erdeklodoknek sem jelenleg... Nem sugall eppen megbizhatosagot felejuk.

Egyebkent valami okbol nekem nem mukodnek MasterMark altal javasolt billentyu kombinaciok sem (lehet valami tiltas a ceges gepen vagy en vagyok bena), szoval google keresobe irom be a szavakat es amiket kiad onna masolom at az ekezeteket. Mivel nem vagyok idomilliomos igy nagyon idegorlo tud lenni :D

(#19998) MasterMark válasza gyzsolt (#19997) üzenetére


MasterMark
titán

Azok akkor működnek ha felrakod a magyar kiosztást is. Nem hinném hogy ez korlátozva lenne hogy ne tudd felrakni.

Switch Tax

(#19999) Viktor0610 válasza gyzsolt (#19997) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

24 óráig tart a korlátozás.
Tehát mindig az utolsó 24 órában elküldött üzenetek száma alapján engedi vagy nem a küldést, dobja fel a captchát vagy sem.
Tippre, ha nem küldtél 20/40 privátot, akkor az lehetett a gond, hogy 5 embernek küldhettél hasonló szövegű üzenetet. (Van ilyen korlát is.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20000) gyzsolt válasza Viktor0610 (#19999) üzenetére


gyzsolt
újonc

Akkor kicsit javitani kene meg az algoritmuson. Paran megkerdeztek, hogy "megvan e meg?" az elado termek. Most erre mit irjak "Szia! Megvan Udv. Zsolt" De ebbol is kb 3-4 hasonlo uzenetem volt... Szoval ezek szerint el kell mennem inkabb szepirodalmi iranyba a valaszoknal es sokkal valasztekosabban kell fogalmazni...

Ha fizetek premiumtagsagot akkor is tovabb fog szivatni az algoritmus? A heten voltam szabin es el akartam adni az en es a parom regi gepeinek a tartozekait. Hetfon postazni a legtobb mindent mert utana kb aludni sem lesz idom. De ugy nez ki hogy a fantasztikus uj fejlesztesek ezt ellehetetlenitik...

Nekem a captchát az elso uzenettol kezdve keri szunet nelkul

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.