Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#18501) Kalandor válasza Top Laptop (#18500) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Túllépted a karakterlimitet (ezt közben is kiírta és most is kiírja). Ennyi karakter csak a "Bazár" csomagban fér el.

Ha így megfelel, vedd meg a Bazár csomagot és írj nekem üzenetet, és refundoljuk az Ultra csomagodat.

(#18502) csako


csako
veterán

Problémám van :D
Hogyan tudok rákeresni a K&H-ra a bankos topikban? [link]
Simán beírva nyilván nem jó.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18503) DS39 válasza csako (#18502) üzenetére


DS39
nagyúr

Legjobb esélyed akkor van jelenleg, ha keresed: "H-nál" (idézőjel nélkül) és pontos keresés opció.
Így kijönnek azok ahol a K&H-nál van írva, ez elég sok. :D

(#18504) csako válasza DS39 (#18503) üzenetére


csako
veterán

Hoppá, köszönöm :C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18505) Golden9 válasza DS39 (#18503) üzenetére


Golden9
addikt

(#18506) Golden9 válasza DS39 (#18503) üzenetére


Golden9
addikt

H-val
H-ban

Szerk.:
H-nak

Szerk2.:
H-tól
H-hoz

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#18507) 0xmilan válasza csako (#18502) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem csak az & jel erintett, kb. semmilyen spec. karakterre nem lehet keresni.
A kerdes, hogy direkt van ezekre valami szuro, vagy valami SQL-lel kapcsolatos hiba miatt van? Ez a K&H-s pelda jol illusztralja, hogy szukseg lenne ra.

(#18508) Sasi90


Sasi90
csendes tag

Ha mire pont elérte a csomag a hirdetőt, de lejárt a hirdetési időm hogy lehetséges, hogy értékelje?

Dum Spiro Spero

(#18509) weiss válasza Sasi90 (#18508) üzenetére


weiss
addikt

Lehet értékelni nem aktív hirdetést is.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#18510) Sasi90 válasza weiss (#18509) üzenetére


Sasi90
csendes tag

Elvileg megtette a vevőm, de nem dolgozta fel a rendszer, mert én nem kaptam róla semmit.

Dum Spiro Spero

(#18511) Intruder2k5 válasza Sasi90 (#18510) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lejárt hirdetést is lehet értékelni, az archiválást követően 30 napig, utána eltűnik az értékelés gomb is. Esetedben nem lett kezdeményezve értékelés. Lehet a vevő újonc és nem tudja, hogy kell?

(#18512) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Meglepődve tapasztaltam néhány perce, hogy az AVAST Prémium Security vírust talált a HA-s oldalakon. 2 hirdetésemet akartam megnyitni, ezek fertőzöttek voltak.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18513) lezso6 válasza SeniorTilla (#18512) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs ilyen fájl beágyazva az oldalon, reklámok sem töltenek be ilyesmit.

Nem lehet, hogy inkább te kaptál be valami vírust vagy kiegészítő csinálja?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18516) Intruder2k5 válasza SeniorTilla (#18512) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A hiba az Ön készülékében van. Nálam Symantec Endpoint van, nem kapok ilyen riasztást, illetve az online scanner 93 tesztje szerint is tiszta az url.

[ Szerkesztve ]

(#18517) SeniorTilla válasza lezso6 (#18513) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Azóta csináltam ellenőrzést, nem talált vírust az avast. És kivettem a karanténból a file-t, most már jó. Na csinálok egy rendszerindítás előtti tesztet is. Odafigyelek a rendszer biztonságára, de bármi megtörténhet. Pár napja online banknál akadt be a Firefox, lehet neki van baja... az Edge-vel jó volt a bank.

Eddig soha nem volt ilyen riasztás, és most azóta sincs. Érdekes. Ha van valakinek infója Firefox problémáról, ossza már meg...

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18518) tlac válasza SeniorTilla (#18512) üzenetére


tlac
nagyúr

ha google-ben rákeresel erre a vbs gamaredon cm-re elég sok friss találatot dob rá, ahol panaszkodnak az emberek
gyanús, hogy összeszedtél valamit

[ Szerkesztve ]

(#18519) SeniorTilla válasza tlac (#18518) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ha böngészek egy weboldalon, történetesen a HA-n, és be akarok tölteni egy hirdetést, és ezt a letöltendő fájlt találja fertőzöttnek az avast, akkor sztem nem nálam van a probléma, hanem a betöltött fájl volt fertőzött. Az avast ezért tette karanténba, nem engedte letölteni.

A neten is írnak hasonlókat...

Ráadásul csak két hirdetésnél volt ilyen gond, a többinél nem jelzett semmi problémát. Teljes rendszerellenőrzést csináltam utána, nem talált gyanús fájlt az avast a gépemen.

Most ráeresztem még 1x

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18520) lezso6 válasza SeniorTilla (#18519) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Avast bug, saját maguk írják a twitteren:

For Avast and AVG users, the Gamaredon notifications were a false positive and should be resolved for most people now. You are safe to use your browser, email, and other sites.

It is possible, however, that the problem persists for some users. We are working on releasing a full update which should fix the problem for everyone.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18521) SeniorTilla válasza lezso6 (#18520) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Köszi :R

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18522) #70010880


#70010880
törölt tag

Sziasztok mostanság többször előfordul hogy nem jelzi ha jött üzenetem . De ha megnyitom a beszélgetést ott a friss üzenet . Ez vajon mitől lehet?

(#18523) Intruder2k5 válasza SeniorTilla (#18517) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egész véletlenül nem ASUS routered van?

(#18524) SeniorTilla válasza Intruder2k5 (#18523) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem, nem ASUS. Az online bank külföldről nem ment a Firefoxszal (ha erre gondolsz), itthon megy rendesen.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18525) Intruder2k5 válasza SeniorTilla (#18524) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, most konkrétan erre gondoltam: [link] -> [link] -> [link]
De így akkor marad az amit lezso írt.

(#18526) SeniorTilla válasza Intruder2k5 (#18525) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Értem, hát ez tényleg figyelemre méltó. Nekem T-Home-os routerem van, amit mostanában naponta 2x3x is frissítenek, lehet, hogy hasonló okok miatt.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18527) dodx2121


dodx2121
újonc

Jóestét szeretném az utolsó hirdetésemenek a törlését viszalétesiteni ha van rá lehetőség ugyanis a jépeken látszik a hirdetésben szereplő videókárzyán a rendes márkája ahogy a hirdetésben is le volt irva .
A vevő megkapta a kártyát és arra hivatkozik hogy nem nézte meg a képeken higy mien márka van a videókártyán mert nem egyezik neki a hirdetésben leirtakkal ami képtelenség de szeretném ha eben segitséget kapnák fontos lenne köszönöm

hanko istván

(#18528) SubriJóska


SubriJóska
csendes tag

Sziasztok!
Eltűnik a hirdetéseim címéből a zárójel ( ) és a perjel / - ez valami új ficsőr, vagy a böngészőben keressem a hibát?
Köszi

"Kérem, ne jöjjenek 2 hónapja futó hirdetésekkel, hogy ezek a dolgok ennyiért mennek! Láthatóan nem mennek, hanem állnak. Ezeket nem adják el, csak hirdetik. Amennyiért mennek, azok jegelve vannak." - deigaz :O . . . A becsület, a gerinecesség magasabb rendű, mint bármely írott törvény.

(#18529) Kalandor válasza SubriJóska (#18528) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Feature.

(#18530) TheGaming HU


TheGaming HU
csendes tag

Sziasztok!
Olyan hibával találkoztam, hogy a mai nap folyamán feladtam egy hirdetést amihez kifizettem a Plusz hirdetésfajta csomagot, mivel elsőre nem sikerült valamilyen oknál fogva ezért fizettem paypallal, de ugyan úgy jelzi, hogy folyamatban van a dolog.

Ebből lehet bármi gond ?
Vagy csak hagyjam igy aztán eltűnik?


Köszi előre is ! :R

(#18531) Kalandor válasza TheGaming HU (#18530) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt mi sem tudjuk, a Barion nem oszt meg további adatot velünk sem.

(#18532) TheGaming HU válasza Kalandor (#18531) üzenetére


TheGaming HU
csendes tag

Szia!
Sikerült megoldódnia!
Olyan 30 perc után kaptam egy értesítést hogy van egy befejezetlen fizetésem és ott sikerült vissza mondani, mert már Paypallal kifizettem a csomagot!
Köszi azért ! :DD

(#18533) lezso6 válasza TheGaming HU (#18532) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha explicite nem fizetsz a Barion / Paypal felületén vagy esetleg ott valami hiba keletkezik, akkor nem lesz levonva pénz. Ha nem fizetsz, akkor Barion esetén 30 perc, Paypal esetén pár nap után lejárttá válik a fizetés, ilyenkor nálunk "meghiúsult" állapotba kerül a vásárlás.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18534) TheGaming HU válasza lezso6 (#18533) üzenetére


TheGaming HU
csendes tag

Szia!
Való igaz, ebbe az állapotba került a vásárlásom!
Annyi különbséggel, hogy én vissza mondtam a Barion vásárlást, mivel már Paypallal fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#18535) weiss


weiss
addikt

Fototrend nem szereti a Samsung ISO értéket: [link] Pedig látható, hogy van:

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#18536) 0xmilan válasza weiss (#18535) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez milyen programnak a kimenete?
Mert sima windowsos jobb klikk > properties ISO-<ertek> -kent jeleniti meg.

Lehet, hogy a Samsung-nak is ISO-50-et kene irnia sima 50 helyett.

(#18537) weiss válasza 0xmilan (#18536) üzenetére


weiss
addikt

Irfanview.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#18538) weiss válasza 0xmilan (#18536) üzenetére


weiss
addikt

Az a kettő két külön exif tag. Szerintem parse-olni kellene mind a kettőt, és ha nincs ISO Speed, akkor a másikat használni.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#18539) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Mit kellene beállítanom ahhoz, hogy Safarival használva az oldalt ne jelentkezzen ki a profilomból akkor, amikor váltok Prohardver és a Hardverapró között.

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#18540) Kalandor válasza Hegyirabló (#18539) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

3. féltől származó sütik elfogadása.

(#18541) CzG001


CzG001
tag

Üdv

Tegnap óta nem tudok rendesen belépni mindenhol kiléptet és újra be kell jelentkeznem. Mindegy, hogy hír vagy a fórum a teljes lapcsaládban. Itt is elakartam küldeni a hsz-t és megint kiléptetett. A sütik engedélyezve vannak és Firefox 99 a böngésző az asztali gépen. Ezt is csak telefonról tudtam elküldeni mert ott egy régebbi FF van fent. A sütiket töröltem meg minden mást is és továbbra is ugyanez van.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#18542) Kalandor válasza CzG001 (#18541) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezek így vannak?

(#18543) CzG001 válasza Kalandor (#18542) üzenetére


CzG001
tag

Igen a sütik és a nyomkövetés is. És ugyanúgy kiléptet. Tegnap kezdte el elötte nem volt gond. Telefonon meg minden oké, ezt is onnan írom. A telefonos FF-nek 68.01 verziószáma.

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#18544) CzG001


CzG001
tag

Bocsi, lejárt a szerkesztési idő. Most megnéztem Egde alatt ott oké minden nem léptet ki. Az adblock is kivan kapcsolva és ugyanaz van sajna.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#18545) Kalandor válasza CzG001 (#18544) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ahogy az összefoglalóban szerepel, próbáld meg:
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)

(#18546) CzG001 válasza Kalandor (#18545) üzenetére


CzG001
tag

Ezek mind megvoltak és ugyanaz megy. Az elöbb egy olyat dobott, hogy érvénytelen token. Ez micsoda?

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#18547) lezso6 válasza CzG001 (#18546) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Belépésnél bejelölted a "belépve maradok" checkboxot? Ellenkező esetben a rendszer biztonsági okokból kiléptet, ha belépsz máshonnan vagy megváltozik az IP-címed. Utóbbit látom nálad, percenként más az IP-d. Ez elehet azért, mert a szolgáltatód ilyen, de azért is, ha több eszközről vagy aktív.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18548) CzG001 válasza lezso6 (#18547) üzenetére


CzG001
tag

Persze alap, hogy beállitottam a belépve maradok részt mert telefonról és asztaliról is beszoktam lépni. Már a Firefoxot is újraraktam de továbbra is ugyanez van.

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#18549) lezso6 válasza CzG001 (#18548) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megnéztem az adatbázist. Irdatlan sok használható munkameneted van, tehát a szerverünk nem léptet ki. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18550) CzG001 válasza lezso6 (#18549) üzenetére


CzG001
tag

Akkor lehet, hogy az FF a ludas? Most nincs kedvem régebbit felrakni és tesztelni de nekem gyanús. De az is igaz, hogy csak itt van gond más oldalakon nincs ilyen probléma. Na mindegy, majd hétvégén futok egy kört régebbi változattal is. Azért köszi a segitséget. :R

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.