Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#18651) madrac


madrac
őstag

Már egy ideje nem működik megfelelően a BestBuy topikban az #AKCIÓ hashtag link a Téma összefoglalóban. Ha rákattintok akkor először jól hozza az első oldalt csak az akciokat tartalmazó hozzászólásokkal, ám lapozás után már megszűnik a szűrés. Én mindig úgy kezdeném megnézni csak az akciókat, hogy egy újabb kattintással az utolsó oldalra ugrok.

(#18652) Kalandor válasza madrac (#18651) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez bug lehet a dupla zárójel és az OR miatt is, de amíg meg lesz oldva öröm az ürömben, hogy a kéthetes akciók már nem szoktak aktívak lenni :)

(#18653) lezso6 válasza Kalandor (#18652) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja ez bug, de már javítva van egy ideje, csak az frissítéscsomag még nem élesült.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18654) regener


regener
veterán

Most tűnt fel hogy végre lehet kategóriát lépkedni keresés közben, s megmaradnak a megadott kritériumok, a Keres feltételt kivéve, azt nem viszi tovább egy ilyen kategóriaváltásnál.

(#18655) THasználtPCT


THasználtPCT
friss újonc

Sziasztok!

Nekem az lenne a gondom hogy vásároltam prémium tagságot 2 évre.
Ez a tegnap nap folyamán történt meg. (Barionnal)

Viszont továbbra sem aktív a plusz hirdetésim.
Ráadásul semmi nem működik abból ami benne kellene legyen a prémium tagságban. Szimplán annyit ír ki mindenhová hogy vegyek tagságot.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#18656) Intruder2k5 válasza THasználtPCT (#18655) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A prémium tagságod aktív, ezt jelzi is, hogy a nickneved mellett is ott van a csillag. Jelenleg van 12 aktív hirdetésed, és 2 inaktív. Mivel alapesetben 8, prémium tagként pedig 12 aktív hirdetésed lehet egyszerre, így a két inaktívat csak fizetős hirdetésként tudod már aktiválni a jelenlegiek mellé. Röviden, én nem látom, hogy bármi hiba lenne.

(#18659) DS39


DS39
nagyúr

A bug nálam lehet, de nem tudom miért?
Normál esetben ilyen a mobilos logout:
[kép]
Hogy lett ilyen?
[kép]
(Más betűtípus, és mintha bold nem is lenne)

(#18660) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Véletlenül bejelöltem a tag rejtése gombot,és most az eddigi hozz szólásaimat nem látom.
Mi a teendő ilyenkor?

(#18661) Kalandor válasza gyuri2008 (#18660) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt törölheted: [link]

(#18662) gyuri2008 válasza Kalandor (#18661) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nagyon szépen köszönöm :R :R :R :R

(#18663) Warriorsoul


Warriorsoul
újonc

Nem lehet a hirdetéshez fotót feltölteni!

(#18664) lezso6 válasza Warriorsoul (#18663) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kicsit pontosabban? Mit csinálsz, mi történik? Screenshot a hibáról?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18665) tlac


tlac
nagyúr

404-ezik ez a kép
https://cdn.prohardver.hu/legacy/lo/design/separator-pattern-2.png
itt

meg ez is:
https://cdn.prohardver.hu/legacy/lo/design/boxxabres-box.gif
itt

(#18666) 0xmilan válasza tlac (#18665) üzenetére


0xmilan
addikt

Van ennel joval tobb is: [link] :D

(#18667) Prohi01


Prohi01
újonc

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy amikor "Ultra" fizetett hirdetést szeretnék feladni, akkor azt a hibaüzenetet kapom, hogy a leírás legfeljebb 5000 karakter hosszú lehet, annak ellenére is, hogy én bőven 5000 karakter alatt vagyok és így végül sajnos nem tudom feladni a hirdetést... Van erre valami megoldás?

Az összefoglalóban olvasható tippekkel már próbálkoztam, de sajnos nem váltak be.
Pontos link a hiba helyéhez: https://hardverapro.hu/hirdetesfeladas/uj.php
Operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója:
- Windows 10 Professional 64 bit. Windows 10 Version 21H2 x64.
- Google Chorome: Verzió: 101.0.4951.67 (Hivatalos verzió) (64 bites).
KÉP

(#18668) lezso6 válasza Prohi01 (#18667) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Légyszi mutasd meg azt is, hogy konkrétan mi van a leírásban.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18669) Viktor0610 válasza lezso6 (#18668) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem az a baj, ha egyszer 5000 felé megy a karakterek számával, akkor hiába törli vissza, csak az újrafeladás az opció?

Samsung Galaxy A54

(#18670) Prohi01 válasza Viktor0610 (#18669) üzenetére


Prohi01
újonc

Egyszer sem mentem 5000 karakter fölé, végig az 5000 karakteres határon belül maradtam.

(#18671) Prohi01 válasza Prohi01 (#18670) üzenetére


Prohi01
újonc

Megoldódott a helyzet: úgy tűnik, hogy a túl sok szóközzel volt probléma. A termékek és az árak között használtam szóközöket az átláthatóság céljából. Amint azokat töröltem utána már sikeres volt a hirdetésfeladás.

(#18672) Kalandor válasza Prohi01 (#18671) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindig van megfejtés :)

(#18673) kispetro8


kispetro8
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok e, de lenne egy kérdésem! Hiba vagy nem tudom mi lehet!?
Felraktam eladásra egy videókártyát és 2 nap alatt 2000 megtekintés, de senki nem írt privát üzenetet. Gondoltam valami nem okés így töröltem a hirdetést és felraktam újra, de most is 1-2 nap alatt 5-600 megtekintés. Nem az első eset már ez. Mi lehet ez szerintetek? Gondolom valami hiba :(
A választ előre is köszönöm!
üdv: Tomi

(#18674) Intruder2k5 válasza kispetro8 (#18673) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nem hiba. Nekem is volt hasonló, amikor egy rádió adó-vevőt árultam. Szintén belinkelte valaki egy rádiós FB csoportba, és akkor rohamosan megugrott a nézettsége.

(#18675) kispetro8 válasza Intruder2k5 (#18674) üzenetére


kispetro8
csendes tag

Szia!
Így már értem!
Köszönöm szépen a gyors választ! :R
üdv: Tomi

(#18676) Bojtossapka


Bojtossapka
csendes tag

Sziasztok!

1 max 2 hete a menükből és almenükből keresés lett, bárki is hagyta jóvá a változtatást, vagy csinálta meg remélem visszacsinálja, vagy legalább elmagyarázza a gondolatmenetet a változtatás mögött. Egy tökéletesen működő funkció tönkretétele nálam nem számít új feature-nek.

A hiba leírása részletesen:
Ha bemegyek az Apróhirdetések / Hardver rovatba és rákattintok bármelyik almenüre Alaplap, Processzor stb. a böngésző címsorában nem Alaplap fog megjelenni mint régen, hanem Keresés.

A máik probléma (lényegében az előzőből fakad), ha bármit beírok egyszer a keresőmezőbe az biza ott marad bebetonozva egy életre, bárhová elnavigálhatok kattintással a keresőmezőbe beírt szöveg ott marad, bele kell kattintani, kézzel kitörölni és rányomni a keresésre.
Ha én bemegyek az Alaplap szekcióba rákeresek a Z77-es alaplapokra majd átmegyek az Egér szekcióba ugyanúgy Z77 lesz a keresőmezőbe írva.

A keresés funkció semmivel sem lett több a változtatás hatására hanem inkább kevesebb.
Ha én egy hozzánemértő illető vagyok és csak annyit tudok hogy B150-es alaplap kell nekem, mert azt mondták a szervizbe akkor a sok socket lehetőségnél nem választok semmit csak beírom B150 és bamm kidobja a találatokat, ez eddig is működött tökéletesen, nem értem miért volt szükség a változtatásra.

(#18677) lezso6 válasza Bojtossapka (#18676) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez feature, nem bug, mások pont hogy megköszönték.

Viszont valóban jó lenne valami egy kattintással keresést törlő gomb, akár mezőnként.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18678) Bojtossapka válasza lezso6 (#18677) üzenetére


Bojtossapka
csendes tag

Akkor se látom semmi értelmét, mondj egy olyan példát amikor előnnyel jár ez a rendszer és nem hátránnyal, valamint előtte nem volt emberi hiba (pl rossz topikban keresés).

Én csak a Hardveraprót használom és akárhogy is erőlködtem nem találtam olyan szituációt ahol előnyömre és nem hátrányomra lenne ez a rendszer. Természetesen emberi hibát továbbra is kizárva.
Egyetlen szituáció jutott eszembe, maradva a Z77-es alaplapos példánál, ha nem Hardver hanem PC kategóriába akarok keresni, de ott meg nem működik, ott már törli a keresési előzményt.

(#18679) lezso6 válasza Bojtossapka (#18678) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Neked nincs értelme, másoknak viszont igen. Ezen nincs mit magyarázni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18680) Fecogame


Fecogame
veterán

Az miért van, hogy adott embereknél látszik, hogy mikor voltak utoljára belépve, másoknál pedig nem? Példa: Racecam, Kalandor

Premium előfizetés része lett ez is?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18681) Kalandor válasza Fecogame (#18680) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A nagybetűsöknél 5-10 éve nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#18682) Fecogame válasza Kalandor (#18681) üzenetére


Fecogame
veterán

Hmm, eddig nem tűnt fel. Köszi! :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18683) Attosz75


Attosz75
újonc

A hirdetésemet azt hittem ilyen sokan nézték meg. Aztán most jöttem rá, hogy valamiért 1 megtekintést 4-nek számol.

(#18684) lezso6 válasza Attosz75 (#18683) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig nem. Legfeljebb annyi történt, hogy amíg frissítetted az oldalt, addig rajtad kívül még hárman megnézték.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18685) Attosz75 válasza lezso6 (#18684) üzenetére


Attosz75
újonc

Biztos, hogy nem. Csakis 4-essével növekszik a megtekintés.

(#18686) lezso6 válasza Attosz75 (#18685) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam elég jól láthatóan egyesével. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18687) Attosz75 válasza lezso6 (#18686) üzenetére


Attosz75
újonc

Akkor lehet, kösz.

(#18688) ferenck


ferenck
senior tag

Nem jól működik a kereső vagy én nem értek valamit? Beírom a 'Fórumok' fő topikba vagy akár a 'TV & Audió' altopik keresőjébe, hogy oled806 és csak 1 topikot hoz ki, holott többen is előfordul ez, pl. az 'OLED TV topic'-ban is.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#18689) Kalandor válasza ferenck (#18688) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az "oled806"-ra a fórumban 1 találat van, de a cikkek közt is csak 2: [link]

A fórumkereső a topikok címében keres csak, a cikk-kereső a cikkek szövegében is.

(#18690) ferenck válasza Kalandor (#18689) üzenetére


ferenck
senior tag

Ezek szerint a keresővel nem fogom megtalálni azt a topicot, ahol a keresett szöveg előfordul, mert a topic-ok tartalmában nem keres.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#18691) Kalandor válasza ferenck (#18690) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen. Egy rövid magyarázó szöveget kértem is most oda, hogy egyértelmű legyen:

Ez az általános fórum kereső a topikok címeiben és címkéiben keres, a több százezer topikunk több tízmillió hozzászólása között nem.
Ha túl speciális dologra keresnél, amelynek feltehetőleg nincs saját, önálló topikja, akkor érdemes általánosabb szavakra keresned és a megtalált topikok saját keresőjében már tudsz a hozzászólások között is keresni.

[ Szerkesztve ]

(#18692) stawros


stawros
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy a keresés funkció alatt(kínál opciónál pipa kivesz) csak az első 200-at indexeli nekem az oldal, utána rányomok a 201-400-igra betölti az oldalt a rendszer de automatikusan visszarakja a pipát a kínál funkcióhoz és ezzel megszűnik a keres opció.Nemtom vki jelezte ezt nektek?Találkoztatok ilyennel?Írjatok, üdv Béla :U

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#18693) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Tapasztalt valaki olyat, hogy nem tud kapcsolódni a szerverhez hibaüzenetet írt ki a PH, vagy hogy egy pillanatra kiírja lapváltáskor, hogy a lap nem jeleníthető meg aztén ráugrik a kért oldalra?
Azt gondoltam, hogy a remek Vodafoneos net miatt van ez, de wifimentes részen telóval 4G-n is ilyen. Lehetne még telefonspecifikus probléma is, de más oldallal nem csinálja ezt a teló. Az elmúlt 1-2 hétben tapasztalom ezt.
Most sem tudtam elküldeni ezt a posztot...:

(#18694) ETOM válasza Dzsekó (#18693) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam is van ilyen gond.

(#18695) , válasza Dzsekó (#18693) üzenetére


,
addikt

Nálam szintén az említett pár hetes időszak óta fennálló probléma, hogy a hirdetéseknél a kisméretű (index) képeket nem mindig jeleníti meg.

(#18696) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Frissítettem és újraindítottam a szolgáltatásokat, remélhetőleg ez megoldja.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18697) Dzsekó válasza lezso6 (#18696) üzenetére


Dzsekó
addikt

Nem lett jó, legalábbis nálam nem.

(#18698) lezso6 válasza Dzsekó (#18697) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Vírusirtó kikapcsolásával próbálkoztál? Ugye általában az szokott ilyet csinálni. Főleg, hogy nem sokaknál jelentkezik a probléma. Szóval írjátok le milyen vírusirtótok, böngészőtök, operációs rendszeretek, stb. van, hátha sikerül valami közös pontot találni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18699) Dzsekó válasza lezso6 (#18698) üzenetére


Dzsekó
addikt

Telefonon nincs semmi. Csupasz android + chrome böngésző 4G-vel, wifivel is ez van. Más oldalon nem jelentkezik. Amikor egy pillanatra bedobja a lap nem jeleníthető meg fehér oldalt, utánna elugrik a kívánt oldalra, de pár dolog hiányzik, avatarok üresek, és képek sem jelennek meg. Ha ráfrissítek a lapra, akkor már betölt rendesen. De ilyen 1-2 hete még nem volt.

(#18700) lezso6 válasza Dzsekó (#18699) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aha. Nekem is csinált ilyet az elmúlt 1-2 hétben, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.