Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#18051) lezso6 válasza Csabex (#18050) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tölts fel egyszerre kevesebb képet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18052) Csabex válasza lezso6 (#18051) üzenetére


Csabex
őstag

Köszi a gyors választ :R Az lesz, csak valamiért rémlett, hogy amikor aprót adtam fel, akkor simán behúztam 10 fotót gond nélkül, de tény, hogy ezek nagyobb felbontásúak.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#18053) scdlsc


scdlsc
aktív tag

GAMEPOD:
Olvasom a híreket. Elérek az oldal aljára. Rákattintok a "KÉREK MÉG HÍREKET" gombra. Átdob a 2021-11-30 - 2021-11-22 listára. De közben kihagy néhány hírt, ami december 1-én jelent meg az oldalon.

Szóval ez még mindig nem jó...

[ Szerkesztve ]

(#18054) Polecat


Polecat
újonc

Sziasztok Zsolt vagyok és Szépnapot kívánok minden fórumozó tagnak és mindenkinek.
Sajnos ilyen hibával én még nem találkoztam a Hardverapró-hirdetés feladása közben,hogy Képet/képeket nem tudok feltölteni,mert egyszerűen nem megy csak egy rövid ideig a feltöltő csíkja is.
Valamint ez mostani keletű-dolog,mert alaplap lett cserélve az asztali gépben/Friss Hdd-re tettem egy Win7 64bites verzióját.
Se a Crome/se a Firefox/és se pedig legvégűl az Opera bőngészővel nem tudom megoldani a kérdést/azaz nem és nem sikerűl képeket feltöltenem bármilyen dolgot is állítgatok a böngészők beállításain,illetve az Internet beállításoknál.
Ezért kérnénk szíves segítségeteket,hogy meg oldódjon ez a rész is.

Amint látni írogatni tudunk/és privát üzeneteket is fodadunk és válaszolunk,tehát csak ez a része nem megfelelő.
UI:a régi ősi gépünkön ez a hiba nem állt fent
Köszönettel.
Üdv.
Zsolt

(#18055) vgy63


vgy63
csendes tag

Sziasztok!
Ha feladok egy hirdetést több várost is megjelölve, miért módosítja az általam megadott sorrendet a rendszer?

Pécs, Budapest amit megadtam, és következetesen Budapest, Pécs jelenik meg! MIÉRT???

(#18056) Kendek válasza vgy63 (#18055) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mivel fixen ABC sorrendben jelennek meg a települések, a beviteltől függetlenül...

<-ƘƘ->

(#18057) xXx--89


xXx--89
csendes tag

Lehetne olyan funkciót beépíteni a témáknál, hogy kapjak email értesítőt, ha válasz üzenet érkezik az üzentemre? Tudom van téma feliratkozás, de ott minden üzenetről kapok értesítőt, ami nekem nem jó.

(#18058) Bjørgersson válasza xXx--89 (#18057) üzenetére


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18059) Intruder2k5 válasza xXx--89 (#18057) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

1. Ez nem bug, hanem ötlet, fejlesztési javaslat, így ebbe a topikba való.
2. Ez alapvetően egy fórum és nem levelező lista, így látogatni kell.

(#18060) SyMbioTe

Sziasztok

Drag&drop Edge alatt nem nagyon akar működni. Ez bug vagy feature? :D
Eddig nem volt gond, arcképeket, meg hsz linkeket + neveket szoktam így kimásolni,. de most kiírja, hogy Dropped file type not supported, ha megpróbálom. Firefoxon ránéztem, ott megy rendesen.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#18061) vidaja


vidaja
újonc

Megjegyzést teszek és ostoba automata választ kapok!

(#18062) PROHARDVER! válasza vidaja (#18061) üzenetére


PROHARDVER!

Köszönjük visszajelzését.

(Ez egy automatikus üzenet, kérjük ne válaszoljon rá.)

[ Elvarázsolta: lezso6 ]

(#18063) Kendek válasza PROHARDVER! (#18062) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt egy bug. Ha szerkesztik a PROHARDVER! felhasználó nevében írt, amúgy anonim hozzászólást, akkor már be lehet azonosítani, hogy ki írta.

<-ƘƘ->

(#18064) lezso6 válasza Kendek (#18063) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem bug, feature.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18065) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Sziasztok!
Van valami beállítás arra, hogy ne léptessen ki az egyik oldalról (itcafe) ha belépek a másikba (PH!). Vagy egyszerre léptessen be és ki az összes fenti címsorban lévő oldalra.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#18066) regener válasza -=MrLF=- (#18065) üzenetére


regener
veterán

Bejelentkezésnél legyen bepipálva a Maradjak belépve opció és azon belül mindegyik, illetve engedélyezni kell az érintett oldalakon a 3rd party sütiket, máskülönben nem tudnak egymással kommunikálni az oldalak ha nem férnek hozzá.

(#18067) V_Gera


V_Gera
újonc

NEM LEHET BELÉPNI A FELHASZNÁLÓ EMIL CÍM, ÉS A JELSZÓVAL W10 ALATT CHROMEBAN. Nagyon idgesítő!!!!!!!!!
Sem a Prohardveres appban, amit fel nem tudok fogni, mi a túróért kéne neki mégegy másik account, de azt inkább hagyjuk is. Az egyik gépen bent vagyok, akár töbször belépek a Hardverapró oldalán, hogy válaszoljak valakinek, (W10, Chrome) a laptopon meg megy a töketlenkedés egy sima jelszavas belépéssel, mert nem fogadja el a jelszót.(W10, Chrome szintén)
Kukimuki törlés megvolt, stb. ez nem oldja meg a problémát.
:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#18068) Viktor0610 válasza V_Gera (#18067) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felesleges a csupa nagybetűs írás és a felkiáltójel/smiley sorminta.
Ezt a hozzászólást Win 10 és Chrome alól írom, szóval a hiba nálad lesz.
Első körben másik böngészőt megpróbáltál? Különböző követés-, reklám- és egyéb blokkolók kikapcsolva?

A Prohardver app pedig nem hivatalos, az azzal kapcsolatos problémákat a készítőnek tudod jelezni. (Topikja: Prohardver topik figyelő Android alkalmazás)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18069) canniball válasza V_Gera (#18067) üzenetére


canniball
nagyúr

Fel nem tudom fogni honnan szedted, hogy az app-nak másik acc kell...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#18070) 0xmilan


0xmilan
addikt


Eleg sok 404-es keres megy ezekre a legacy kepekre. (nem csak MA, IC is pl.)

(#18071) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

El lehet rejteni valahogy Hardveraprón bizonyos hirdetők hirdetéseit, de csak azokat amikkel keres és nem elad?

(#18072) Intruder2k5 válasza FoxiestFox (#18071) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem.

(#18073) FoxiestFox válasza Intruder2k5 (#18072) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kösz!

(#18074) gyulaszu válasza Intruder2k5 (#18072) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ennek a pipának a kivétele a részletes keresésnél nem alkalmas erre?
[kép]

gyulaszu

(#18075) FoxiestFox válasza gyulaszu (#18074) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezt minden keresésnél be kell pippantani, és nem rendelhető adott hirdetőhöz.

(#18076) Intruder2k5 válasza gyulaszu (#18074) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De, a kérdés egyik felére igen, de ő csak egy (vagy több) konkrét hirdető kereső hirdetéseit szeretné elrejteni, ez pedig az összeset szűrné.

[ Szerkesztve ]

(#18077) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Üdv! Biztos vótmá, de az emailes értesítőben nem lehetne megoldani, hogy &amp; helyett & legyen a címekben?

Köszi!

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#18078) Gustav-k


Gustav-k
csendes tag

Update: megtaláltam, hol kell értékelni. Elnézést a bénázásért.

Ez nem hiba, hanem probléma és valószínűleg csak az enyém, ha más fórumba való a kérdés, kérek helyreigazítást.
Megvásároltam egy terméket, a hirdetés alatt megvolt a katt oda, ahol ezt kell jelezni. Hogy ez után pontosan mit tettem, már nem emléxem pontosan, mert hiába szeretném értékelni az eladót (pozitívan :) ), már nem találom, hol lehet, valahogy a hirdetés oldalán találom magam, a cucc archiválva van, a leírás alatt annyit üzen: "Már kezdeményeztél értékelést". Lehet, hogy kezdeményeztem, de befejezni nem tudom, pedig nagyon szeretném, valahol eltévedtem. Lehet ezen még segíteni, vagy ez a hajó már elment?

[ Szerkesztve ]

Milliók közt az egyetlenegy

(#18079) Bjørgersson válasza Gustav-k (#18078) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Előbb az eladónak el kell fogadnia az értékelési kezdeményezést: ha elfogadta, akkor fent a profilképed mellett a csengőnél kell lennie egy értesítésnek. A képen most nincs, de képzeld oda. :DDD

Ha valami oknál fogva még sincs, de az eladó elfogadta az értékelést, akkor kattints a profilképedre, majd az értékeléseim menüpontra, s ott kell lennie a folyamatban lévők közt.

Ha továbbra sincs ott, akkor majd az illetékesek fognak tudni segíteni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18080) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Érdeklődnék,hogy az archivált hírdetésem az még látható archiválás után az élő hirdetések között?
Csak,mert egy augusztusi hírdetésemre a mai napi írnak emberek amikor már nem is élő!

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#18081) Kalandor válasza Jackie_Chan (#18080) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A Google még indexeli mindaddig, amíg nem törlöd.

(#18082) Jackie_Chan válasza Kalandor (#18081) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Értem. Köszi,akkor törlöm.Én kis naív azt hittem elég ha archiválom.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#18083) canniball válasza Jackie_Chan (#18082) üzenetére


canniball
nagyúr

Elég az archiválás is, csak írd bele a hirdetés szövegébe, hogy már elkelt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#18084) lezso6 válasza canniball (#18083) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van ehhez kapcsolódó bug ticket, megvitatjuk mi legyen...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18085) Felleg319


Felleg319
újonc

Hiába az up, nem találom az aktív hirdetésemet.

(#18086) regener válasza Felleg319 (#18085) üzenetére


regener
veterán

Rendezés módja?

(#18087) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Lehetne kérni Nikon Z objektív kategóriát a Nikon lencséken belül. Sajnos még mindig csak F bajonettes van, pedig már 3 éve léteznek Z gépek.

Köszi! :R

(#18088) Kalandor válasza r3dsnake (#18087) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eddig azért nem vettem külön, mert jelen pillanatban is egyetlen egy Z objektív van fent. Most csináltam, de nem sok értelmét látom 40 hirdetésnél.

(#18089) r3dsnake válasza Kalandor (#18088) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Viszont akinek Z rendszere van, nem fogja érdekelni az F objektív, és mindig át kell bogarászni azt a 40-et feleslegesen. :) Köszi!

Plusz Canon RF is van, pedig az sem népszerű.

[ Szerkesztve ]

(#18090) Kalandor válasza r3dsnake (#18089) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez igaz.

(#18091) Polecat


Polecat
újonc

Üdv Mindenkinek és természetesen Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk. :C
Tudna valaki segíteni abban/illetve meg tudná mondani hogy miért nem tudok a hardveraprón a hirdetésbe fotókat/képeket beilleszteni/betallózni?Próbáltam már számítógépról,-hdd/mobilról szintén számítógépről...és 3.db böngészővel is/Chrome-Firefox-opera../olyan mintha be akarná tenni a képet(egy picit tölti is zöld csíkkal azután vége)pedig nem nagy kiterjesztésű fotók és próba képpen le is csökkentettem a méretüket. :U
Windoows 7 64bit van a gépen,illetve még annyit,hogy a gyerek őskori-gépén amin egy egy tiny Win 7-32bit-es van azon még lehetséges feltenni,de olyan lassú szegényke(ddr1..stb)hogy van,mikor a web oldalak még csak be sem jönnek,vagy csak fél-óra múlva! :W
Ha valaki tudna segíteni ebben azt meg köszönném. :K
További jó-Kellemes Karit. :R
Üdv Zsolt

(#18093) Kalandor válasza Polecat (#18091) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom milyen képről van szó, lehet hogy méret, fájlnév, kiterjesztés, stb. a hiba. A képfeltöltés működik, más nem jelzett hibát.
Először is kapcsolt ki a reklám és scriptblokkolókat, VPN-eket, utána pedig itt ez a kép, ez biztosan feltölthető, kérlek mentsd le ezt és próbáld meg feltölteni, és aztán írj hogy sikerült.

(#18094) Polecat válasza Kalandor (#18093) üzenetére


Polecat
újonc

Köszönöm!! :K
Megnézem és kikapcsolgatom a böngészőben ezeket a cuccokat(bár lehet hogy már próbáltam..)és vissza jelzek :R
Üdv.
Zsolt

(#18095) Polecat válasza Kalandor (#18093) üzenetére


Polecat
újonc

Hááát megpróbáltam.elöször kikapcsoltam a Nyomkövető/reklámblokkolókat.
majd azt a képet betallóztam próbaképpen mintha hirdetést szeretnék feladni.ugyan az a helyzet,azaz tölti egy ideig megy a zöld csík,majd a végén feladja és nem tölti fel azt a képet sem amit küldtél.
Sőt képmetszővel lementettem a folyamatot,hogy itt prezentáljam,de ide sem tudok feltölteni képet,75-89%-on megáll és/de ezt írja ki:
"Nem sikerült kapcsolódni a szerverhez. Ellenőrizd, hogy van-e internetkapcsolatod. A kapcsolódási hibát bizonyos webes HTTPS forgalmat felügyelő vírusvédelmek is okozhatják, pl. BitDefender. Ekkor a webes HTTPS forgalomfelügyelő funkció (pl Scan SSL, SSL/TLS protocol filtering, stb.) letiltásával megoldható a probléma."
Azt hiszem befuccsoltam,mert halvány dunsztom sincs mi ez. :U
bár nem hiszem hogy ez a gond amit ki-írt,mert ezt akkor is szokta mikor nem jó az internet de amúgy meg megy minden!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#18096) Kalandor válasza Polecat (#18095) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Írtam privátban, ez hálózati hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#18097) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az utolsó hozzászólásomhoz ugrás a Kedvenc fórumtémáimnál jól működik, viszont az Itt szóltam hozzá részen a legrégebbi olvasatlan hozzászóláshoz ugrik, amennyiben van olvasatlan hsz. Ha nincs, akkor jól működik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18098) Polecat válasza Kalandor (#18096) üzenetére


Polecat
újonc

Köszi megnéztem és válaszoltam is privátban én is. :R
Üdv.
Zsolt

(#18099) 0xmilan


0xmilan
addikt

HA ertekelos reszen typo:
"(a nem értékelő fél viszont nem fog tud értékelni később)"

(#18100) Szupergirl


Szupergirl
újonc

Sziasztok,
Lehetséges kereső figyelőt beállítani? Mármint hogy ha esetleg adott címszóval kerül fel hirdetés, kapjak róla értesítést

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.