Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#18251) Viktor0610 válasza bacizone (#18250) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A rendezés módja nem frissítettek:

Samsung Galaxy A54

(#18252) Kalandor válasza bacizone (#18250) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig az első helyen van, csak rendezd be frissítettség szerint:

(#18253) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Érdekes dolgot vettem észre Android alatti FF 68.5.0
A hajbókoló emoji melletti szövegrész ott is van meg nincs is:
[kép] [kép]

gyulaszu

(#18254) lezso6 válasza gyulaszu (#18253) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez valami böngészőbugnak néz ki.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18255) 0xmilan válasza lezso6 (#18254) üzenetére


0xmilan
addikt

Nekem sima, asztali firefox alatt volt asszem olyan, hogy a OFF-ba rakott szoveg kijelolesre neha eltunt.

(#18256) sisi22


sisi22
tag

Kozben megtalaltam a "rangrendszert", ennek alapjan nekem mar kezdo-nek kene lennem, joval tul vagyok a 30 hozzaszolason;
Vagy nem a hozzaszolas, hanem a regisztraciotol eltelt idoszak szamit?

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#18257) Viktor0610 válasza sisi22 (#18256) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindkettő számít. ;)

Samsung Galaxy A54

(#18258) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Ennél a hírdetésemnél nem tudpom módosítani a hirdetés címét. Hiába írom át, majd leokézom, mégse változik meg.

Jelenleg ez a címe:
ASUS RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 DUAL V2 LHR Új, bontatlan, 3 év garancia Eladó! 304.900.-

Erre szeretném:
ASUS RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 DUAL V2 LHR (Új, bontatlan, 3 év garancia) Eladó! 304.900.-

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#18259) , válasza FrozenThrone (#18258) üzenetére


,
addikt

Mert tiltott karakter lett a zárójel is.
Kalandor ezen hsz-ében meg tudod nézni az engedélyezett karaktereket:
https://prohardver.hu/tema/bugok_a_rios_r5_ph_motorban/hsz_18236-18236.html

(#18260) FrozenThrone válasza , (#18259) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Köszönöm az infót! :R

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#18261) sisi22 válasza Viktor0610 (#18257) üzenetére


sisi22
tag

Koszonom, tehat hiaba irtam joval tobbet, az idokorlat miatt meg ket hetig szenvednem kell a korlatozasok miatt. :(

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#18262) DS39 válasza sisi22 (#18261) üzenetére


DS39
nagyúr

ez ilyen spam védelem.
de 9 nap múlva már kezdő leszel. :)

(#18263) Intruder2k5 válasza sisi22 (#18261) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Fontos az időskála is, ha csak a hozzászólások számán múlna, akkor minden újonc értelmetlen locsogásba kezdene, ontaná magából a semmitmondó posztokat ahova csak tudja, csak azért, hogy estére már tag legyen.

(#18264) sisi22 válasza DS39 (#18262) üzenetére


sisi22
tag

Meg 9 nap karanten, :O

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#18265) Bjørgersson válasza Intruder2k5 (#18263) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez nagyon sok egyéni arcképes tagra is igaz, őket is lehetne / kellene valahogy korlátozni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18266) Intruder2k5 válasza Bjørgersson (#18265) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szokták is figyelni az arcképes srácok, nem egy eset volt már, aki azért nem kapta meg az engedélyt, mert teljesen egyértelmű volt, hogy az utolsó 1-200 hozzászólását úgy farmolta össze, csak emiatt. Olyankor del, és várhat tovább amíg újra összegyűlik a szükséges hsz., vagy súlyosabb esetben kap egy warn-t is mellé, és akkor még tovább várhat. Persze ez nem zárja ki, hogy nem csúszhat át valaki ezen a rostán is...

(#18267) Bjørgersson válasza Intruder2k5 (#18266) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja nem, én úgy értettem, hogy már meglévő egyéni arcképpel jó néhány tag úgy fossa magából a feleslegesnél feleslegesebb hozzászólásokat, hogy az valami hihetetlen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18268) sisi22 válasza Intruder2k5 (#18263) üzenetére


sisi22
tag

Hat, masfel tucatnyi forumot neztem, van, ahol magas ranguak irasaitol kapok rohogogorcsot, de az nyilvan egyentol fugg.

En azt javasolnam, legyen inkabb 30 perces korlat 4 hozzaszolasra, de lehessen egy forumba tobbszor irni meg akkor is, ha nem jon - akar napokig :( - valasz, es par napon belul lehet latni, hogy lehet-e torolni a nicket, vagy sem.

Persze, nem tudom, hogy van-e kulon rendszeretek, amivel nezitek az ujak aktivitasat, gondolom, moderatornak lenni is idonkent leterhelo lehet.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#18269) sutszi


sutszi
veterán

Az normális, hogy a lapcsaládon belül minden sitera be kell jelentkezni külön?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18270) Golden9 válasza sutszi (#18269) üzenetére


Golden9
addikt

Azért mert nincsenek nálad engedélyezve a harmadik féltől származó sütik.

[ Szeretkezve ]

(#18271) regener válasza sutszi (#18269) üzenetére


regener
veterán

Engedélyezd a harmadik féltől való sütiket az oldalakra a böngésződben.

(#18272) sutszi


sutszi
veterán

Köszi. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18273) cech19960320


cech19960320
tag

Mostanában elég gyakran kapok 504 Gateway Timeout üzit az oldal betöltése helyett. Ez másnál is gyakori, vagy a hiba nálam keresendő?

(#18274) Intruder2k5 válasza cech19960320 (#18273) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, sajnos előfordul.

(#18275) Morris


Morris
veterán

Sziasztok.

Mostanában azt vettem észre, hogy mobilnézetben a fórum hozzáazólásait böngészve ugrik az oldal le-föl.
Csak a prohardver.hu-n csinálja. Most az it café-n vagyok, itt egyelőre jónak tűnik.

Eddig a samsung internet browser-t használtam, de már a mobilos edge böngészővel is csinálja.
Nem tudom, hogy csak nálam, és egyedi probléma e, vagy másnál is feltűnt már!?

(#18276) regener válasza Morris (#18275) üzenetére


regener
veterán

Ezekszerint nem a kijelzőm érzékel szellemet.

Görgetés után csinálja, mintha oda akarna ugrani valahová de mégis cél nélkül mozog.

(#18277) Morris válasza regener (#18276) üzenetére


Morris
veterán

Igen, görgetés után. Ugrik mindig le föl ahogy akar.
Emiatt finom, lassú görgetéssel nem lehet húzni az oldal tartalmát.

Mobilarena.hu is jó

[ Szerkesztve ]

(#18278) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!

Csak most érte el a pontot, hogy rákérdezzek, de egy éve, több renszeren keresztül is előfordul 2 hibaféle nálam.
1. A hsz-ek közé ékelt cikkajánlo kb 95+%-ban azt a cikket ajánlja, aminek a kommentjeit olvasom, többségében a cikk elolvasása (minimum kattintása) után.
2. Ha frissítem a híreket megnyitom a cikkeket végignézem, minden rendben... Ha újra megnyitom új lapon, vagy frissítem, akkor a 2. vagy 3. helyen megjelenik egy időben odaillő cikk >>> első/korábbi betöltésnél nem látszódik az aminek ott kéne lennie.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18279) Viktor0610 válasza ledgeri (#18278) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Ez szerintem feature.
Mert sokan nem olvassák el a cikket, mielőtt hozzászólnának.
2. Ezt passzolom. Majd lezso6 megszakérti.

Samsung Galaxy A54

(#18280) ledgeri válasza Viktor0610 (#18279) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Feature ilyen működéssel, és " Friss! Olvastad már? " felirattal... oké.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18281) DS39 válasza ledgeri (#18280) üzenetére


DS39
nagyúr

Az szokott odaírva lenni, hogy olvastad már amihez hozzászólsz?
Ez direkt van így.

(#18282) Viktor0610 válasza DS39 (#18281) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, kétféle kiírás van.

Samsung Galaxy A54

(#18283) ledgeri válasza DS39 (#18281) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Direkt szó szerint akartam idézni, így megnyitottam egy olyan cikk topikját amit olvastam, és hozzá is szóltam, és akkor ott volt a fenti.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18284) Intruder2k5 válasza Morris (#18277) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én Firefoxot használok Androidon, most megpróbáltam reprodukálni, de itt nem sikerül sehogy sem. Se kikapcsolt prémiummal, se kikapcsolt AdBlokkal, se bekapcsolva, se másképpen.

(#18285) Morris válasza Intruder2k5 (#18284) üzenetére


Morris
veterán

Prohardver.hu-t nézed?

Én áttértem mobilarena.hu-ra. Itt jó mindegyik böngészővel.
De akkor megnézem az előbbit ismét.

[ Szerkesztve ]

(#18286) Morris válasza Intruder2k5 (#18284) üzenetére


Morris
veterán

Csináltam egy videót
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18287) Intruder2k5 válasza Morris (#18286) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, én elhiszem, hogy nálad nem jó, de próbáltam most is, én nem tudom megismételni.

Igen, a Prohardver-t nézem. Sőt, most próbáltam Chrome-al is, azzal sincs gond, a fórumban se (mert fentebb ezt írtad), a főoldalon se, a híreknél se, sehol se. Próbáltam nagyon lassan görgetni, meg gyorsabban is, próbáltam a szélén húzni a képernyőt, meg középen is, de semmi. Xiaomi Redmi Note 8, Android 11, Firefox és Chrome aktuális verziók.

Na de mindegy, ha nálunk van a bug, lezso biztos megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#18288) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Ez mitol lehet? A gepen win 11 de csinalta gyakran a win10 alatt is. Cache kiuritve. reklamblokkolo kikapcsolva. Probaltam a mobilarena. hu es a prohardver.hu-n is, ugyan az a hiba mindket oldalon. Sehol nem talaok elkuldetlen hozzaszolast.

(#18289) SyMbioTe válasza nababika (#18288) üzenetére

Még a képen is látszik, hogy ott van a háttérben egy elkezdett hsz.
Vagy én értek félre valamit?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#18290) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Mert nem a "hozzászólok" gombra kell kattintani, hanem felette a "küldés"-re.

(#18291) nababika válasza Intruder2k5 (#18290) üzenetére


nababika
aktív tag

Most a kuldesre kattintok. Es tenyleg. Bocsi

[ Szerkesztve ]

(#18292) nababika válasza SyMbioTe (#18289) üzenetére


nababika
aktív tag

Azt probaltam elkuldeni. Csak rossz gombra kattintottam. De mar megoldodott. Azert koszi

(#18293) SyMbioTe válasza nababika (#18292) üzenetére

Áhh, igen, én nem értettem. :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#18294) Intruder2k5 válasza SyMbioTe (#18293) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos kicsit megtévesztő az a hozzászólok gomb ott alul, amikor jött az új felület, párszor belefutottam én is ebbe, és nem értettem mi a gondja az oldalnak. :D

(#18296) Bjørgersson válasza #72445440 (#18295) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A beágyazott Facebook videók mobilon széthúzzak az oldalt. Samsung gyári böngésző, másban nem néztem. Pl. ez a hír: Színváltó hátlappal, két hét múlva érkezik a Realme 9 Pro család

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18297) gregory91 válasza #72445440 (#18295) üzenetére


gregory91
senior tag

Támogatom,főleg az újoncok összezavarása elleni intézkedésként.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#18298) Kalandor válasza nababika (#18291) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Át lesz nevezve Új hozzászólásra az a gomb ugyanúgy, ahogy a jobb felső sarokban is van.

(#18299) 0xmilan válasza Kalandor (#18298) üzenetére


0xmilan
addikt

Haha, ezt soha nem vettem eszre, hogy ott van. Hasznalja egyaltalan valaki ezt a kozepso oszlopon levo "Uj" gomb helyett?
Sot, most latom, hogy legalul is van "Új hozzászólás" gomb.
A vegen meg kiismerem a forumot 10 ev utan.

[ Szerkesztve ]

(#18300) csako


csako
veterán

Én a topikok aljáról pc-n elrejtettem userstyle-lal :DDD

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.