Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#18401) Bjørgersson válasza Kalandor (#18400) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De istenem, nem jön 200, ez az első ilyen eset, nem? Ha az oldal nem képes alapból kezelni, akkor különösképpen gáz egy ilyen maximum párperces műveletlen csakazértis akadékoskodnod... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18402) cof válasza Kalandor (#18400) üzenetére


cof
veterán

Nem hozok senkit, ígérem. :D

Naptári évben egyszer, vagy váltástól számítva évente egyszer? Mert még a, opcióval megoldható lenne nekem is halandónak 12.31 és 01.01-én, igaz dupla áron, és nem is igazi névváltoztatás, hanem csak korrekció.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18403) Kalandor válasza Bjørgersson (#18401) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Vagy mindenkinek megteszünk egy szívességet vagy senkinek. Ez esetben mivel nincs erre idő, így senkinek.

CoF: 365 naponként.

[ Szerkesztve ]

(#18404) SeniorTilla válasza lezso6 (#18361) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A külön rendezés már megvan látom, köszönöm.

A Firefox fülön még a keresés felirat van, ezt is meg tudod csinálni ahogy korábban kértem? (ne a keresés szöveg legyen, hanem a SeniorTilla hirdetései - Hardverapró felirat, mint régen)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18405) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Más: a hirdetés címében, ha zárójel között adom meg pl. a termékszámot, a zárójelet eltávolítja a rendszer, figyelmeztetés nélkül.

Példa

Itt a termékszámot zárójelben szoktam megadni (314F7EA), mint minden más hirdetési oldalon is van, és eddig itt is jó volt.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18406) Viktor0610 válasza SeniorTilla (#18405) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kalandor írt róla korábban.
"Mert mostantól csak betűk, számok és néhány egyéb karakter . - + % , " ? ! : szerepelhet a hirdetések címében a jobb átláthatóság érdekében.

(Szerk: már a kettőspont is)"

Samsung Galaxy A54

(#18407) Zoltan89PC


Zoltan89PC
csendes tag

Üdv, minden üzenet küldésnél mielőtt elküldené, egy karakterekből álló képsor jön be ami nagyon zavaró és hátráltat,, napi szinten több emberrel beszélek adok veszek mert gép építéssel foglalkozom és nagyon idegesít hogy minden egyes üzenet küldés előtt nekem még vacakolnom kell azzal hogy a kép alapján írd be helyesen és akkor elmegy az üzenet,, ezt valahogy ki lehetne iktatni? :F köszönöm :R

Zoli

(#18408) Kalandor válasza Zoltan89PC (#18407) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos a spammerek miatt nem. (ugyanezt a megoldást alkalmazza sok más oldal is)

(#18409) Zoltan89PC válasza Kalandor (#18408) üzenetére


Zoltan89PC
csendes tag

nagyon hátráltató és zavaró, értékelném ha ezt kivennétek. :R

Zoli

(#18410) Kalandor válasza Zoltan89PC (#18409) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnálom, de nem.

(#18411) SeniorTilla válasza Viktor0610 (#18406) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Be kellene venni a zárójelet is a többi közé, hiszen ez egy általánosan használt karakter, pont az átláthatóság miatt jó. (De gondolom most sem érdekel a felhasználói kérés)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#18412) Stane00


Stane00
újonc

Üdv, nekem egy olyan problémám lenne, hogy nem tudok képet feltölteni a hirdetésemhez, frissíteni akartam a hirdetésembe lévőket, letöröltem az összeset kivéve 1-et és azóta nem tudok újat felölteni, elmegy addig, hogy kép feltöltése ki is választom a képet, de nem tölti fel, megpróbáltam mindent a fentiek közül, és új hirdetés feladásakor is ugyan ez van, esetleg le lett tiltva nálam? [link]

(#18413) cof válasza Kalandor (#18403) üzenetére


cof
veterán

Szóval akkor erre nem lesz megoldás, szomorú. Csak egy pro tip. tegyen különbséget az adatbázis kis- nagybetű között, ha már linkelve .html-be nem tesz.

Username=jozska de az nem egyenlo Jozskaval...

Más...

HA-n elég idegesítő a 123 Ft, meg 1Ft-os árak. Erre mikor lesz valami szabályzat? Legalább egy ÁSZF módosítás hogy annyiért köteles odaadni az illető amennyiért meghirdeti. De már egy "alku szerint" rubrika is sokat dobna ha lehetne szűrni, mert így használhatatlan az egész HA.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18414) lezso6 válasza Stane00 (#18412) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem sikerült. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18415) Kalandor válasza cof (#18413) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Erre mikor lesz valami szabályzat?
Persze, rendszeresen figyelmeztetjük a nem valódi árért a hirdetőket. De újratermelődnek, ez egy örök harc mint a szemetelés a parkban.

(#18416) cof válasza Kalandor (#18415) üzenetére


cof
veterán

Körbenéztél mostanában a VGA piacon? Mert kétlem... De mindenhol így van. Van jelentés gomb azt értem, de nem vagyok spicli, olyan szabályzatot kellene hozni ami mindenkinek elfogadható.

...Dehogy. Amit kipipálsz ÁSZF elfogadod akkor már lenne egy tér azért ha ő 1Ft-ért hirdet de mégis megveszi valaki. És persze benne van, hogy köteles vagy annyiért adni minimum amennyiért hirdeted.

Az a baj már nagyon elmentek g@ci GDPR irányba, pedig nem kéne, most is ezerféleképpen kijátszható a rendszer, és csak tetőzitek azzal ha nem lehet leírni az user véleményét, hogy márpedig ez egy fos eladó mert átvert. Nagyon sajnálom, hogy megszűnt a csalós topik. Az egész HA-t újra kéne tervezni, amolyan reboot de nem akarok beleszolni...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18417) Kalandor válasza cof (#18416) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Körbenéztél mostanában a VGA piacon? Mert kétlem...
Naponta nézek körbe. Megnéztem most az 1600+ Nvidia kártyát, az első néhány db az esetleg, ahol kamu ár van, ez fél százalék. Amit jelentenek azt szankcionáljuk, ahogyan lehet. Ha valaki licitáltat, azt is. Ez egy folyamatos harc, nincs se eleje se vége.

Amit kipipálsz ÁSZF elfogadod akkor már lenne egy tér azért ha ő 1Ft-ért hirdet de mégis megveszi valaki.
Jogilag sem helytálló, de nem is tudjuk ezt betartatni. Más módszerekkel is el lehet azt érni, hogy nagyjából rendben legyenek az árak.

csak tetőzitek azzal ha nem lehet leírni az user véleményét, hogy márpedig ez egy fos eladó mert átvert
Ha átvert, akkor jelenteni kell és ott leírni. Ha valid, akkor felkérjük a helyzet rendezésére. Ha nem teszi meg, kitiltjuk (kivételek persze vannak).

Nagyon sajnálom, hogy megszűnt a csalós topik.
GDPR és egyéb jogi problémák. Az EU parlamenti képviselődnél tudsz tiltakozni.

Szeretném ezt a szálat befejezni, mert totál off és ez egy munkatopik.

[ Szerkesztve ]

(#18418) cof válasza Kalandor (#18417) üzenetére


cof
veterán

Szeretném ezt a szálat befejezni, mert totál off és ez egy munkatopik.

Igen ezt munkának is jegyeztem meg CoF vs cof, mint megoldandó aka. javítandó feladat. Nyilván nem ez az elsődleges.

Naponta nézek körbe. Megnéztem most az 1600+ Nvidia kártyát, az első néhány db az esetleg, ahol kamu ár van, ez fél százalék.

Ne szűkits le egy kategóriára, az öszes el van kanászodva. Nyugodtan szánj rá 1-2 órát vagy ha nem fér bele az idődbe akkor vegyetek fel valakit aki körbenéz és jegyzetel, de a retro videókártyától kezdve az Androidos telefonokon át a bányász sz@rokig mindegyik kategóriában megtalálható az 123, 1, 100000000 stb... árak és ez baromira idegesítő keresés szempontjából.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18419) Stane00 válasza lezso6 (#18414) üzenetére


Stane00
újonc

Nem tudom, hogy mit csináltál lehet, hogy csak egy kis Isteni beavatkozás kellett, most engedte végre nekem is köszönöm :DD :DD :C :R

(#18420) tjsz


tjsz
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy router-t a hardverapro-n keresztül, kb. 2-3 héttel a vásárlás után próbáltam csak ki és a 2. LAN portja nem működik. Az eladónál reklamáltam, "sok sikert" kívánt..... Sajnos a vásárlás után közvetlenül leadtam a jó értékelést, pedig nem igazán érdemelné meg az eladó (sőt, inkább figyelmeztetni kellene másokat). Ilyenkor lehet tenni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#18421) Golden9 válasza tjsz (#18420) üzenetére


Golden9
addikt

(#18422) Intruder2k5 válasza tjsz (#18420) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az érintett hirdetés alatt, vagy szóban forgó értékelés mellett használd a "Jelentés" funkciót, és ott írd le röviden a problémát! Az apród kollégák majd ott megválaszolják, hogy mit lehet tenni, miben tudnak segíteni, de így hetekkel a vásárlás után szerintem már nem sokban. Nem lett volna szabad ilyen sokáig halasztgatni a próbát, előre értékelni meg főleg nem.

(#18423) nagylacko46


nagylacko46
újonc

Helló!Miért nem lehet feltölteni a képet a hirdetésfeladáshoz?
Anélkül nem lehet feladni..

(#18424) Intruder2k5 válasza nagylacko46 (#18423) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Próbáltam, lehet feltölteni. Talán túl nagy méretű képekkel próbálkozol.

(#18425) tjsz válasza Intruder2k5 (#18422) üzenetére


tjsz
senior tag

Köszönöm! Igen, utólag mindig okos az ember.

(#18427) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Lehet, hogy 1 mp-el siet a ph órája? :B 22-kor nyomtam rá, még a webes pontos időt is néztem másik fülön [link]

(#18428) Bjørgersson válasza Hujikolp (#18427) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Honnan tudod, hogy nem 22:22:22:99-kor nyomtál rá? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18429) Hujikolp válasza Bjørgersson (#18428) üzenetére


Hujikolp
őstag

kábelen, alacsony ping mellett, gyors nettel és géppel inkább 22:22:22:222 :P

(#18430) lezso6 válasza Hujikolp (#18427) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az új hozzászólás feldolgozási ideje is számít.

szerk: vagy nem, ugyanis nálam jó, 22:56:20-ra próbáltam kattintani az elküldésre és 22:56:19.993678 lett az adatbázisban. :P

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18431) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Próbálkozás 23:00:00-ra...

...22:59:59.80319 lett, túl gyors voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18432) Golden9 válasza lezso6 (#18431) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem meg elrontotta a megemlékezésemet. :(((

[ Szeretkezve ]

(#18433) lezso6 válasza Golden9 (#18432) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Gyakorolnod kell még. A szerveren folyamatosan szinkronizálódik az idő, ±10 ms pontossággal.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18434) Hujikolp válasza lezso6 (#18433) üzenetére


Hujikolp
őstag

Az én hsz-em mikor lett feldolgozva? Mont már kiváncsi vagyok :))

(#18435) cof


cof
veterán

A logout.hu-n kicsit kilóg a kép. A többi aloldalon mint gamepod, mobilarena, itcafe nincs ilyen oldalsó reklám sáv.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18436) wouhn


wouhn
csendes tag

Ha hülyeséget kérdezek akkor elnézést érte.

Miért van az, hogy ha a hirdetés címében megtalálható szavakra keresek (de nem mindegyikre), akkor létezik olyan hirdetés, amit nem ad ki?

Itt van ez a keresés:
https://hardverapro.hu/aprok/hardver/videokartya/nvidia/geforce_30xx_sorozat/keres.php?stext=3070+Ti&stcid_text=&stcid=&stmid_text=&stmid=&minprice=300000&maxprice=370000&cmpid_text=&cmpid=&usrid_text=&usrid=&buying%5B%5D=0&stext_none=

Ez a termék: https://hardverapro.hu/apro/rtx_msi_3070_ti_3

nem szerepel benne csak ha pontosan keresek:
https://hardverapro.hu/aprok/hardver/videokartya/nvidia/geforce_30xx_sorozat/keres.php?stext=Rtx+Msi+3070+Ti&stcid_text=&stcid=&stmid_text=&stmid=&minprice=300000&maxprice=370000&cmpid_text=&cmpid=&usrid_text=&usrid=&buying%5B%5D=0&buying%5B%5D=1&stext_none=&search_exac=1&search_title=1

Ha nyakatekerten fogalmaztam szintén elnézést érte. A lényeg, hogy a belinkelt első keresésben miért nem jelenik meg az alá linkelt termék?

[ Szerkesztve ]

(#18437) Kalandor válasza wouhn (#18436) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert a keres kategóriába tette bele az ügyes hirdető. Javítottam.

[ Szerkesztve ]

(#18438) 0xmilan válasza lezso6 (#18430) üzenetére


0xmilan
addikt

Ezek szerint nem kerekit a RIOS, hanem csak lecsapja a ezredmasodperceket! 😮
Mingya' nyitom is a bug ticketet!

(#18439) lezso6 válasza 0xmilan (#18438) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Miért kéne kerekíteni? Időnél nincs ilyen. Tehát pl ha a másodperc kimarad, de 30 vagy több, akkor nem kerekítjük felfelé. Az órát sem. Meg a február 23-at sem kerekítjük fel márciusra. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18440) 0xmilan válasza lezso6 (#18439) üzenetére


0xmilan
addikt

Pedig igazan johetne mar a tavasz! :O

(#18441) lezso6 válasza 0xmilan (#18440) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, kerekítve már tavasz van. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18442) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

502 Bad Gateway - nginx

(#18443) Csabex válasza Intruder2k5 (#18442) üzenetére


Csabex
őstag

Nálam is ! Épp akartam írni, de csak most sikerült...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#18444) Kalandor válasza Csabex (#18443) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

DDoS volt a PH ellen.

(#18445) cof válasza cof (#18435) üzenetére


cof
veterán

Úgy látom ez csak engem zavar, bocsánat...

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18446) Viktor0610 válasza cof (#18445) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem, csak a kompetens személy(ek) figyelmét elkerülhette. ;)
De amúgy én megbocsátok! ;]

Samsung Galaxy A54

(#18447) cof válasza Viktor0610 (#18446) üzenetére


cof
veterán

Köszi, Viktor. ;)

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#18448) Tokarev


Tokarev
csendes tag

Udv MIndenkinek

Probaltam elore sorolni hirdeteseimet,es eszt a hiba uzenetet kaptam....
pBpZKnqRWxrzb7WbitkDshd
Nem tudjatok mi a teendo jelen esetben.

Koszonom :((

,,Oderint Dum Metuant"

(#18449) lezso6 válasza Tokarev (#18448) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Próbáld újra a fizetést, a paypal szerverei néha lehalnak. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18450) [K2]

Apróhirdetések \ TV-audió \ Erősítők, hangfalak \ PC-s, multimédiás hangfal
Apróhirdetések \ Hardver \ Multimédia \ Hangeszközök \ PC-s hangfal
Tényleg szükséges két helyen lennie ugyanazon kategóriának? Még ha a kettő elemei megegyeznének, akkor azt mondanám, hogy rendben van...

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.