Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#18301) nababika válasza Kalandor (#18298) üzenetére


nababika
aktív tag

Köszönöm az jó lesz. Mindenesetre az megnyugtat hogy nem én voltam egyedül ilyen nyomtalan. Mondjuk nekem elég sokáig tartott ez az állapot, 🤣🤣Már egy jó ideje próbáltam megoldást keresni, nagyon megörültem mikor megtaláltam ezt a topikot. Csak egy napig szenvedtem mert nem tudtam hozzászólni ugye. :W:W:W:W:W

[ Szerkesztve ]

(#18302) olbaidhun válasza Kalandor (#17970) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sziasztok!

Tegnap hardverapró / barion fizetéssel bajlódtam, gondoltam megosztom.

- K&H kártya hozzárendelve, minden adat megadva, beállítás, authentikáció ✔
- Ez a hibaüzenet, amit prtScr tudtam csak menteni, olyan hamar átugrotta és zárta a próbálkozást:

"Erős ügyfélhitelesítés blokkolásra került. E-csatornán aktiválja újra
Segítségre van szükség! Kérjük hívja a K&H TeleCentert 06 70 335 3355"

- megkezdődött a zenehallgatás
- közben azért párszor újra megpróbáltam a folyamatot, hátha...
- közben beléptem a k&h fiókba, átnéztem a beállításokat, engedélyeket ✔
- Telefont negyedóra várakozás után kinyomtam...
- Kikerestem a barion ügyfélszolgálat tel.számát az egyik FAQ-ból: 36 1 / 464 7099
- Hosszas zenehallgatás után kiderült, hogy a
- "hitelesítés a k&h miatt akadhat meg", próbáljam őket újra,
- Nagy nehezen elértem a k&h-t ez a barion hibája lesz és még valami:
- Próbáljam holnap az egészet újra...
- Ma a telót nem vették fel, eddig tartott ki a türelmem
- Korábban is akadt már hasonló hiba, pár havonta max 1-2 alkalom(erste és kh),
- Rendszerint a második, max harmadik nekifutásra működött, eddig.
- Jan. végén és febr. elsején perfekt végig ment a folyamat.
- Legújabb chrome ✔ pluginok az oldalon leállítva ✔ sütit, előzményeket töröltem ✔ friss aktivált w10, összefoglaló alapján mindent akkurátusan végigpróbáltam ✔

Hogyan értesülhetek, ha valamelyik banknál / barion oldalán hasonló pl ügyfélhitelesítési v technikai bug van?

Barionon kívül milyen módot eszközöltök a ph! pontok jóváírására?

Nem válasz akart lenni! Úgy látom más is találkozott hasonló hibával a negatív reviewek között (lentebb beszúrom). Mégiscsak jó lenne, ha többen is rögzítenénk legalább fórumban az anomáliákat, másképp ez a kínlódás marad.

Köszönettel várom a javaslatokat!

--

V. Viktor
★🗵🗵🗵🗵
2 hónapja

Webshopban próbáltuk beüzemelni a Barion szolgáltatását. Az adminisztrációs és webshop-integrációs részt sikerült viszonylag gyorsan megoldani. Azonban rögtön az első tesztvásárlás során elbukott a rendszer... (erős ügyfélhitelesítési problémára hivatkozva)

A Barion a kibocsátó bankot okolja, viszont más webshopokban sikerül fizetni (a nálunk elutasított kártyával) Barionon keresztül!

Egy dolog biztos: egyszer sem sikerült véghez vinni a tranzakciót, így csak potenciális vásárlókat riasztana el. Szinte mindegy is, hogy a bank vagy a Barion hibájából.

--

Válasz a tulajdonostól
2 hónapja

Kedves Viktor,

elnézést kérünk a kellemetlenségek miatt. Természetesen érthető, hogy az Ön szempontjából nem releváns, hogy a kibocsátó banknál, vagy a Barionnál van a hiba.

Amennyiben nem oldódott meg a probléma, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot a review@barion.com email címen.
Gergő

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18303) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

w0OJwd6CuXjd8-t69W_AVEF

(#18305) binor91 válasza , (#18237) üzenetére


binor91
csendes tag

Nagyon egyetértek. Olyan mintha a fizetős hirdetés kiemelés fele akarna tolni ez a "fejlesztés", hiszen ha nem használhatunk zárójelet és per jelet az infók elkülönítésére, akkor mégjobban egybeolvad a sok-sok hirdetés, tehát inkább választja az ember a premium kiemelést.

Én így használom és szerintem egyértelmű melyik átláthatóbb, ha fel van sorolva egymás alatt 15 egyforma hirdetés pl.:
Termék neve (adatok) [ÁLLAPOT, GARANCIA]
vs
Termék neve adatok állapot, garancia

Esetleg, ha a fizetős csomagba engedélyeznék a most betiltott karaktereket, sőt akár a vastag karakterhasználatot is, akkor én biztosan kiváltanám a prémiumot.

binor91 felhasználónak 403 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon! Regisztráció dátuma: 2010-10-24 15:28

(#18306) Zolaash


Zolaash
aktív tag

a4Qam1EUtIo-aQPxbUqJk0N

Rip and tear

(#18307) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

eeE9TacRuBVzZVKmK771nTj

(#18308) lezso6 válasza Stanbacsi (#18307) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Paypal szervereivel valami gebasz van. De ahogy látom meghiúsult nálad a vásárlás. Probáld újra később.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18309) Spec


Spec
őstag

Nem tudom, hogy csak nálam van-e ez a gond, de Firefox, és Brave browserek alatt, ha belépek az alap Prohardver oldalon, majd átlépek a HardverApró-ra, akkor kiléptet a rendszer, és újra be kell jelentkeznem. Hiába lépek vissza, már nem vagyok belépve, úgyhogy az eredeti oldalra is újra be kell lépnem. Ez gondolom valami session kezelési gubanc lehet.

Megnéztem Chrome és Edge alatt is, ott nincs ez a probléma, ott belépve marad ha átlépek, és ha vissza akkor is..

Reklám blokkolót nem használok, ill. használok, de Prohardvernél ki van kapcsolva. Cookie-k engedélyezve vannak.

Verziók:
Firefox 96.0.3 (64 bites)
Brave 1.35.100 Chromium: 98.0.4758.87 (Hivatalos verzió) (64 bites)
Microsoft Edge 98.0.1108.43 (Hivatalos build) (64 bites)
Chrome 98.0.4758.81 (Hivatalos verzió) (64 bites)

OS: Win 10 Home 21H2 19044.1466

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#18310) Viktor0610 válasza Spec (#18309) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A harmadik féltől származó sütik tiltva vannak.

Samsung Galaxy A54

(#18311) Spec válasza Viktor0610 (#18310) üzenetére


Spec
őstag

Alap esetben igen, de a prohardver.hu-t hozzáadtam a kivételek közé, és így se OK a dolog.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#18312) Viktor0610 válasza Spec (#18311) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az összes oldalt add hozzá szerintem.
Bár nem értek hozzá, nálam nincsenek tiltva a 3rd party sütik.

Samsung Galaxy A54

(#18313) Kalandor válasza Spec (#18309) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Töröld a lapcsaládos sütiket és a helyben tárolt tartalmat és akkor jónak kell lennie.

(#18314) lezso6 válasza Spec (#18311) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Minden site-ot hozzá kell adni. Tehát a hardverapro.hu-t is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18315) Spec válasza lezso6 (#18314) üzenetére


Spec
őstag

Köszi az észrevételeket! Töröltem a cookiekat, hozzáadtam a kivételekhez a hardverapro.hu-t is. Most úgy tűnik rendben van. Már nem léptet ki. :R

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#18316) IQfályter


IQfályter
tag

Egy picit szét van csúszva az oldal.
Mobilról, Chrome alatt.

(#18317) univerzum78


univerzum78
újonc

Sziasztok! Kérlek segítsetek nekem abban hogy a hardveraprón hol illetve hogyan tudok bazár hírdetést feladni? Kerestem mindenhol de nem találom. Köszi.

(#18319) zex


zex
aktív tag

Sziasztok!

Harverapón fizettem volna a hirdetésem megújításáért PayPal-al, amjd amikor a PayPal-os ablak visszatért volna a hardverapro felületére az alábbi hiba fogadott:

debug kód: mFFM5mr-bk9oXv7PtS3tOkL

(#18320) lezso6 válasza zex (#18319) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Paypal szervereivel van valami, ugyanaz, mint a #18308. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18321) kicsipapucs


kicsipapucs
őstag

HalI!

Nem tudok hirdetést feladni, települést nem fogad el semmit, azt írja, nincs kitöltve.
10 várossal, 3 eszközön, több böngészőn próbálva, 2 accounttal.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#18322) petertoth10 válasza kicsipapucs (#18321) üzenetére


petertoth10
tag

Szintén zenész..nekem sem jó :( :F

(#18323) ,


,
addikt

A hirdetésem szerkesztettem, majd amikor el akartam menteni, a következő hibaüzenetet kaptam:
"A település nincs kitöltve."

Természetesen ki van töltve, sőt, hozzá se nyúltam a Település mező tartalmához.
Ha törlöm a tartalmát, és újra választok településeket, akkor sem fogadja el.

(#18324) fatpingvin válasza , (#18323) üzenetére


fatpingvin
őstag

ugyanezt szeretném megerősíteni. eleinte a scriptblockerre gyanakodtam, de azt kilőve is ugyanúgy fennáll a probléma.

Firefox ESR 91.4.1esr (64-bit) Linux.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#18325) weeberkolos


weeberkolos
csendes tag

Hello!

Nem enged hirdetést feladni, mert azt írja, hogy nem töltöttem ki a település menüt, holott ki van töltve, megpróbáltam másik böngészőben is, ott sem sikerült :S

Van ötletetek mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#18326) weeberkolos válasza weeberkolos (#18325) üzenetére


weeberkolos
csendes tag

(#18327) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18328) weeberkolos


weeberkolos
csendes tag

Woow, ez gyors volt köszönöm :R :R , bocsánat hogy kétszer ment át a kép!

(#18329) fatpingvin válasza lezso6 (#18327) üzenetére


fatpingvin
őstag

köszönjük! :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#18330) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Pedig még páran beírhatták volna. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18331) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Ha rámegyek a "válaszok erre a hozzászólás" gombra, vagy a többire, akkor a cél helyett bedob az aktuális topik legelejére (első 50 hsz).
Xbox Series topikban próbálgattam, ha számít.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#18332) nihil


nihil
tag

Üdv!
Hardverapró..
Lehet, hogy csak az én böngészőm buggyant meg a napokban (Brave Verzió: 1.35.100 Chromium: 98.0.4758.87 (Hivatalos verzió) (64 bites)), de történnek érdekességek..
Nincs bepipálva a keresés, mégis bekerülnek keres kategóriás találatok a listába.
Ha bepipálom a keresés dobozt, és utána nyomok rá a keresésre, akkor meg kidob a főoldalra (https://hardverapro.hu/aprok/index.html).

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18333) rimobela válasza nihil (#18332) üzenetére


rimobela
csendes tag

Agresszívabb nyomkövetés miatt van, engedélyezni kell. Ez egy újítás...

(#18334) rimobela válasza lezso6 (#18327) üzenetére


rimobela
csendes tag

[18332] Ez muszáj volt? Vagy, szükséges?

(#18335) Zen44


Zen44
újonc

Üdv. Megvették egy termékemet, megtörtént az értékelés, viszontt a hírdetésem él még fenn van, hogy tudom törölni, hogy megmaradjon az értékelésem. Köszönöm a választ.

(#18336) Intruder2k5 válasza Zen44 (#18335) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Ha törlöd is a hirdetést az értékelés megmarad, csak annyi lesz fölé írva, hogy "Törölt hirdetés". De nem feltétlen szükséges törölni, elég archiválni is, akkor már nem lesz listázva az oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#18337) nihil válasza rimobela (#18333) üzenetére


nihil
tag

Mit kell engedélyezni?

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18338) lezso6 válasza nihil (#18332) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18339) lezso6 válasza nihil (#18337) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Semmit, javítva van.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18340) lezso6 válasza rimobela (#18333) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Milyen agresszívabb nyomkövetésről beszélsz? :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18341) anonymus89


anonymus89
addikt

hali ezt kaptam:
zB_P1H35NzVyHmbtBWyCy4m
Google chrome 98.0.4758.82
adott eladóra szűréskor

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#18342) Endreas


Endreas
tag

Kérdezz.

(#18343) Passape


Passape
tag

javítva

[ Szerkesztve ]

Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

(#18344) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

500-as hiba javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18345) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha eladóként értékelek egy keresős hirdetést, ugyanúgy jelenik meg a felugró ablak, mintha én lennék a vevő.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18347) lezso6 válasza #80241152 (#18346) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor sose volt ilyen fiók, legalábbis se ezzel a névvel, se ezzel az email címmel.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18348) IQfályter válasza IQfályter (#18316) üzenetére


IQfályter
tag

Ez lemaradt [link] :) Android 11, Chrome

(#18349) rimobela válasza lezso6 (#18340) üzenetére


rimobela
csendes tag

Haly!
[link] javítva, erre gondoltam, de csak egy hiba volt.
Köszönöm!

(#18350) Zen44 válasza Intruder2k5 (#18336) üzenetére


Zen44
újonc

Köszönöm szépen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.