Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#17201) lezso6 válasza Rimuru (#17199) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt írtad, hogy napi sokszor jön. Akkor most mi a gond? :F

Egyébként meg nem okozhatja az a problémát, mert akkor az első pont se tudna végrehajtódni, azaz nem látszódna a létrejött fizetés. Meg eleve nem dobna service unavailable-t sem.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17202) SeniorTilla válasza Viktor0610 (#17200) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Frissítésre (F5) engem ki szokott dobni a fizetési procedúrából, kezdhetem elölről. Mindjárt kipróbálom, most megy-e

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17203) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

most megy rendesen a paypal

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17204) Rimuru válasza lezso6 (#17201) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen, random jon es egy timeoutnyi ido megoldja.

Meg eleve nem dobna service unavailable-t sem - amennyiben mar a paypal dobja akkor jogos. ;)

Amugy kicsit tenyleg megfoghatatlan a dolog, siman kinezem hogy valami kliens oldali hiba (kedves telekom? :DDD).

Vigyázat, csalok!

(#17205) lezso6 válasza Rimuru (#17204) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha random csinálja az más, mert a többieknél folyamatosan jött, aztán megoldódott. A timeoutnyi idő mit takar? Meg mennyire random? Napi 5x random?

A paypal dobja, azt írták. Nyilván ha mi, akkor tudnám mi a gond, mert látszana a naplóban.

Lehet kliensoldali hiba, habár azért az elég wtf. Egyébként nálam is telekom van, de nincs gond.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17206) Narxis


Narxis
nagyúr

Túlterheltek a szerverek? 504 gateway time out :(

Thanos was right.

(#17207) fiberhost


fiberhost
csendes tag

Fizetésnél ezt a hibakódot kaptam Edge böngészőben (nincs addon):
debug kód: qqsRTrlNs6Anav5_gMadArV

[ Szerkesztve ]

(#17208) nihil


nihil
tag

Üdv!
51Ft-ot elfogad, 50ft-ot nem... :U

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#17209) lezso6 válasza nihil (#17208) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem bug.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17210) zs198


zs198
aktív tag

Most megint "gatya" az oldal sajnos...
Minden 2. kattintásnál belassul és gondolkodik...

Üdv. -Zsolt-

(#17211) nihil válasza lezso6 (#17209) üzenetére


nihil
tag

Akkor? :F

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#17212) lezso6 válasza nihil (#17211) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Feature.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17213) csako válasza lezso6 (#17212) üzenetére


csako
veterán

De akkor odaírhatná, hogy 50-nél nagyobb legyen :P

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17214) Essejó


Essejó
veterán

Maximálva van a hozzá adható kedvencek száma?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17215) Intruder2k5 válasza Essejó (#17214) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, bár a pontos számot nem tudom (eddig még nem érintett), talán 30 elem lehet benne.

(#17216) Essejó válasza Intruder2k5 (#17215) üzenetére


Essejó
veterán

Engem érint, van amit csak olvasok, és nem szólok bele.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17217) Intruder2k5 válasza Essejó (#17216) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor amihez hozzá is szólsz, azt töröld ki a kedvencekből, úgyis benne lesz az itt szóltam hozzá listában, így a kedvencek megmarad a read only témáknak. Vagy pedig a read only témáknál iratkozz fel új hozzászólás értesítőre, úgy szintén törölheted a kedvencekből.

[ Szerkesztve ]

(#17218) Essejó válasza Intruder2k5 (#17217) üzenetére


Essejó
veterán

:R

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17219) Somatom


Somatom
veterán

Sziasztok!
Jelezte az oldal, hogy jött privim. A borítékra bökve ezt kaptam: [kép]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17220) lezso6 válasza Somatom (#17219) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Épp meggaheggesztés van folyamatban, ideiglenesen előfordulhat ilyen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17221) Somatom válasza lezso6 (#17220) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Nem aggódtam, csak az volt odaírva, hogy jelezzem a hibát. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17224) Essejó


Essejó
veterán

Van valami hegesztés most? Egyen szürkék a profil képek.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17225) Kalandor válasza Essejó (#17224) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Volt egész este, most jó.

(#17226) lezso6 válasza Essejó (#17224) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hol szürke? Screenshot plz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17227) Essejó válasza lezso6 (#17226) üzenetére


Essejó
veterán

A nem hivatalos app-ban. link
Ráadásul a csatolt képek sem jelennek meg.
Pl ez a frissen sz előbb feltöltött kép sem jelenik meg

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17228) lezso6 válasza Essejó (#17227) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja azt majd javítják. Részletek itt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17229) Bjørgersson válasza lezso6 (#17228) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szotagolas hianyaban kicsit szetcsuszik az oldal a hosszu cim miatt. :) S9 legfrissebb Firefoxszal.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17230) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Már korábban észrevettem, hogy az adott emberke hozzászólásánál a dátum melletti kis nyílra kattintva előjövő menüben a "Válaszok az összes hozzászólására itt"-re kattintva nem hoz be egyetlen találatot sem.

[ Szerkesztve ]

(#17231) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Sziasztok!

Lenne némi problémám a prohardver-en kívül a többi lappal. Pl az itcafe így néz ki megnyitva nálam: [kép] , míg a prohardver teljesen normális: [kép] . Firefox 87 alól nézegetném az oldalakat és azért van jónéhány olyan kiegészítőm ami bekavarhat, de ezeket a kiegészítőket már elég régóta használom és eddig nem volt különösebb gondom velük (pl: noscript, i dont care about cookies, canvas blocker, és még jónéhány about:config változtatásom is). Viszont szerintem ha valamelyik okozná ezek közül akkor a PH-nek sem kellene normálisan megjelennie nem? Tudom, hogy az én saram , de nem tudtok valami olyasmiről ami a prohardver-en másként van mint a többi lapon? Ezzel esetleg nekiindulhatnék, hogy minek nézzek utánna...

Előre is köszönöm!

El Psy Kongroo

(#17232) lezso6 válasza Véreshurka (#17231) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Optimalizáltunk a statikus tartalmak kiszolgálásán. Emiatt külső domainről jönek az adatok, s minden bizonnyal ezt blokkolja a nálad a böngésző, így nincs se CSS, se JS, se képek, se semmi.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17233) Véreshurka válasza lezso6 (#17232) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Köszönöm! :R Meg is lett: a cdn.prohardver.hu-t kellett engedélyezni, ha esetleg más is belefutna ilyenbe.

El Psy Kongroo

(#17234) Viktor77


Viktor77
titán

Ha egy hirdetésnél az "üzenet a hirdetőnek"-re nyomok, így kezdődik a privát:

<p><b>Hirdetés: <a href="https://hardverapro.hu/apro/toshiba_500gb-os_2_5_colos_notebook_hdd_100_100_cs_4/hsz_1-50.html">Toshiba 500Gb-os 2.5 colos Notebook HDD 100/100 csak 1 óra üzemidő!</a></b></p><p></p><p></p>

Nem állítottam semmit, egyik napról a másikra lett ilyen. Nálam van a hiba?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17235) looser


looser
addikt

Hahó!

Azt tapasztalom (a tapasz tapad nagyon...filmidézet :) ) hogy adott topicban ahol válaszoltam egy hsz-re, válaszolnék egy másikra, újként és a Válasz gombra kattintva bejön az egyébként még szerkeszthető előző hsz-em az alábbi formában:

Üdv :R

szerk.: elkattintottam ide és most, hogy visszamentem, már üres válaszmező jön elő, ahogy kell, ettől függetlenül talán mégis érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#17236) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Elvileg megvan az 1000hsz-em, de továbbra is aktív tag van a nevem alatt.
Valami elszámoltam/benéztem volna?

(#17237) csako válasza moddingR (#17236) üzenetére


csako
veterán

Így kell számolni: kombinált hozzászólásszám = (1 * szakmai) + (0.25 * közösségi) + (0.1 * piac)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17239) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Muszáj a processzort 50%-on pörgető szájbatekert izgómozgó Vodafon reklámot a fórumlapon üzemeltetni? Jöjjön rá a rohadás! Egy statikus nem jó?

(#17240) Viktor0610 válasza Rodzser Mór (#17239) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Stílus! :U

Ebbe beleszólása az oldalnak nemigen van, szóval -jobb híján- muszáj, igen.

Samsung Galaxy A54

(#17241) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

504 Gateway Time-out
debug kód: jBTjSPCQNS2wlnSsiav797h

<-ƘƘ->

(#17242) SakalGSM2 válasza Rodzser Mór (#17239) üzenetére


SakalGSM2
csendes tag

. . .

[ Szerkesztve ]

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

(#17243) odrif válasza Kendek (#17241) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Javítva!

20 éve a Prohardveren

(#17244) Rodzser Mór válasza Viktor0610 (#17240) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ezt váltotta ki belőlem a Vodafon reklámja.Ha ez volt a reklámja célja, akkor elérte.

Miért nincs beleszólása az oldalnak? Nem lehert megkötni a hírdetőnek, hogy milyen maximális terhelést jelentsen a reklámja? Egy GIF animáció is elérné szerintem ezt a látványt és funkciót.
Tudom, nem én fogom ezt megszabni, csak leírtam a vélemyényem.

(#17245) Kendek válasza Rodzser Mór (#17244) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mert elfogadják, hogy ilyen ez a reklám, vagy pedig máskor majd nem reklámoztatnak velük, de akkor lóvé sincs belőle. Valamiből viszont fent kell tartani az oldalt, különben csődbe mennek és megszűnik. Mi annyit tehetünk, hogy előfizetünk a prémium tagságira. Szóval nekünk van beleszólásunk, tudunk mit tenni az ügy érdekében.

<-ƘƘ->

(#17246) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Megírok egy hozzászólást (pl. ezt), ami tartalmaz programkód formázást, majd megnyitom szerkesztésre, akkor nem látom a programkód tartalmát. [kép] Másnál is így van, vagy magamnál keressem a hibát?

ITcafé + Firefox

(#17247) odrif válasza Intruder2k5 (#17246) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mobilarena + Safari ugyanez a helyzet.

20 éve a Prohardveren

(#17248) Intruder2k5 válasza odrif (#17247) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Köszi! :R

Egyébként tovább próbálkoztam, ha szerkesztéskor leviszem a nyilakkal alulra a kurzort, ütök még bele egy entert, majd mentem, akkor el is tűnik belőle a programkód, tehát már mentés után sem látható. Ez így nagy buli. Ennek a hozzászólásnak, [kép] ez a kódja ha megnyitom szerkesztésre. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#17249) Rodzser Mór válasza Kendek (#17245) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

A helyzet kikényszerítette, hogy adblokkert alkalmazzak. Procipörgés 3%-ra esett az 50%-ról. Így kontraproduktív az ilyen reklám, sem a reklámozónak nem jó, sem a megjelenítőjének. De ennyi ész már nincs a Vodafone markecing osztályán.

[ Szerkesztve ]

(#17250) looser válasza looser (#17235) üzenetére


looser
addikt

Továbbra is fennáll a probléma.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.