Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#17801) #89309696 válasza csibe1 (#17800) üzenetére


#89309696
törölt tag

Igen, pont ezért jöttem én is. Ráklikkelek az új hozzászólásra amit pirossal jelez és totál fölötte dob be olykor 20 hozzászólással feljebb. Ez kb. egy hete van így vagy kettő, eddig nem volt.
FF 89 ugyanúgy. Minden ugyanaz a gépemben én nem módosítottam mostanában semmit. Blokkolók whitelist-en, csak a FF beépítettje van szigorúra állítva.

Illetve ami még nekem hiba, hogy belépek PH-n, de mikor rányomok egy IT vagy MA hírre és hozzászólást akarok írni akkor nem vagyok belépve. Úgy tudtam ez csak Logoutnál jelentkezik, mert még a régi rendszerrel megy. De lehet a böngésző csinálja biztonsági okból a sütikkel, nem tudom a FF mit gondol jónak meg mit nem.

[ Szerkesztve ]

(#17802) knapci válasza #89309696 (#17801) üzenetére


knapci
tag

Üdv fizetett hirdetésem nem jelent meg de levonták a 250ft-ot :) utánna nézne valaki? Köszönöm..

Unatkozók kíméljenek!

(#17803) Kalandor válasza knapci (#17802) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A Barion szerint folyamatban van (nincs kifizetve), addig a Hardverapró nem aktiválja a hirdetést.
Közben már azt írja, hogy meghiúsult, szóval nem lett kifizetve.

[ Szerkesztve ]

(#17804) knapci válasza Kalandor (#17803) üzenetére


knapci
tag

Hmm otp jovahagyta..Megnezem.

Unatkozók kíméljenek!

(#17805) gps76 válasza Viktor0610 (#17798) üzenetére


gps76
őstag

Ott van gond, ahol a termék leírása van és jobb oldalt látszik egy szürke függőleges csík, na ilyenkor nem tudsz görgetni. Ez minek oda? Bejelöltem a képeken.

[ Szerkesztve ]

(#17806) Viktor0610 válasza gps76 (#17805) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom már, reprodukálni is tudtam így.
Azt majd lezso6 megírja, mit lehet azokkal kezdeni.

A problémát a szokásosnál nagyobb betűméret okozza nálad.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#17807) Andriska001


Andriska001
újonc

A régi accontommal nem tudok belépni. Elfelejtett jelszóra ha rá kattintok azt írja ki, hogy nincs jogosultságom. Valami ötlet?

(#17808) gps76 válasza Viktor0610 (#17806) üzenetére


gps76
őstag

vaksi vagyok már...

(#17809) zseko


zseko
veterán

Üdv, mintha bugos lenne a keresés. A Windows 11 topikban kerestem volna. Ha rákeresek a start szóra, akkor jönnek a találatok, köztük a pl. a startup, Startisback, Start8/Start10, startmenü, stb. Ámde: ha a Start10-re keresnék, akkor nem talál semmit. Pedig ott van. A start8-ra ad találatot, az előbb linkeltet.

HR24.hu

(#17810) Viper26


Viper26
nagyúr

HIrdetést nem tudom újraaktiválni, fizetésnél elszáll az oldal.:

debug kód: aabWj1tAFy_mEU0vB3kCEyH

Pixel 7 | FR955

(#17811) lezso6 válasza Viper26 (#17810) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Paypal hiba. De az összeget elvileg nem kéne levonnia. Fura, hogy a fizetés létrejön, de nem lehet végrehajtani, mert a paypal hibát dob. :F Később próbáld újra.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17812) lezso6 válasza zseko (#17809) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem bug. Szó végére nem keres.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17813) zseko válasza lezso6 (#17812) üzenetére


zseko
veterán

Értem. És ez szándékos, vagy valami limitáció miatt van?

HR24.hu

(#17814) #89309696


#89309696
törölt tag

Az normális, hogy nincs a nevem alatt a Logout blog link? Azt tudom, hogy az 1-es egy hétig van kint talán.... De a blog linknek nem kell kint maradnia ha van legalább egy írásom?

(#17815) 0xmilan válasza #89309696 (#17814) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez szerintem mar regota igy van, hogy teljesen eltunik a link, ha a kozelmultban nem volt iras.

(#17816) #89309696 válasza 0xmilan (#17815) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nekem is úgy rémlik, de az időre nem emlékszem mennyi után tűnik el.

(#17817) Intruder2k5 válasza #89309696 (#17816) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azt hiszem 1 hétig van kint az (1)-es jelzés, és 3 hónapig a felirat.

(#17818) gps76 válasza gps76 (#17805) üzenetére


gps76
őstag

Tudtok javítani a problémán?

(#17819) Kalandor válasza gps76 (#17805) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem ez a nagy betűméreted miatt van ott. A szürke sávok között a fehér részen tudsz szerintem görgetni. Nem tudom, hogy ez mennyire bug a nagy betűméret miatt.

[ Szerkesztve ]

(#17820) gps76 válasza Kalandor (#17819) üzenetére


gps76
őstag

Egyszerűen használhatatlan, többször kell húzgálni, mintha érintő hibás lenne a telefon.
Amúgy mire jó az a szürke sáv, mert semmi értelme nincs, fel-le, oldalra se lehet csinálni semmit vele.
Ez annyira nagy betűméret? Szerintem nem, nem vagyok látássérült, 46 évesen már"belefér", hogy ekkorát használjak.

(#17821) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Érdekes problémába futottam, bele. Bejelentkeztem PH! alatt, átkattintottam Logoutra és ott azt jelzi az oldal, hogy nem vagyok bejelentkezve. Nyitottam egy új böngészőt a Logouttal, hogy lehessen látni.

Bezártam az eredetit, a nem bejelentkezett Logoutosról átkattintottam a PH!-ra és ott megint be voltam jelentkezve.
Pár napja ezt még nem csinálta.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17822) Intruder2k5 válasza Geri Bátyó (#17821) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#17823) Viktor0610 válasza Geri Bátyó (#17821) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Időnként előkerül a téma.
A 3rd party cookie-k (harmadik féltől származó sütik) nincsenek engedélyezve a böngésződben.

Samsung Galaxy A54

(#17824) Otibi290


Otibi290
csendes újonc

Hello!
Másnál is fennáll a hiba, hogy nem lehet a hirdetésben képet csatolni?? Enélkűl ugye nem jelenhet meg.
Igen, a formátum és a méret megfelelő.. mobilról próbálom.
És igen máskor nem volt ezzel probléma
Valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#17825) Viktor0610 válasza Otibi290 (#17824) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen teló?
Ha Xiaomi, akkor ha visszakapcsolod a MIUI optimalizációt, megszűnik a hiba.

(Nem ártott volna pár dolgot leírnod. Milyen teló, milyen Android, milyen böngésző...)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#17826) Geri Bátyó válasza Intruder2k5 (#17822) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

+Viktor0610

Mivel hasonló (konkrétan ez nem) probléma már korábban is előfordult a régi gépemmel úgy, hogy semmi nem változott nálam és most az új gépemmel sem volt ezzel probléma eddig és én nem változtattam semmit és frissítés, vagy hasonló sem jött, (erősen) gyanítom, hogy nem ez a probléma.
(Emlékezetem szerint a régi gépnél jelentkező probléma miatt is a beállításokon kellett változtatnom és az sem oldott meg mindent. Mint mondtam úgy, hogy nálam nem változott semmi.)

szerk: jellemzően a Logout kapcsán van probléma, ami még a régi motor, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17827) Viktor0610 válasza Geri Bátyó (#17826) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De megnézted, hogy mizu ezzel a beállítással? ;]
Esetleg nem blokkolja valami egyéb, adatvédelemért felelős app? (Vírusírtó, tűzfal, akármi.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#17828) Geri Bátyó válasza Viktor0610 (#17827) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A réginél is csak a defender ment (lehet, hogy ez a hiba, azt elismerem) és most is. Beállítások elvileg ugyan azok. Firefoxban még lazítottam is. (Akármim pedig nincs és nem is volt soha.)

szerk: Na jó, leírom, ami böki a csőröm. Mindenhol látom és tapasztalom, hogy mindenki csak a chrome-ra fejleszt és minden mást lesz@rnak, utána meg jönnek a marhaságokkal, hogy én b@sztam el valamit. Hát, rohadtul nem! :( Kicsit már tele a tököm. bocsánat, de tényleg.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17829) lezso6 válasza Geri Bátyó (#17828) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem mások rágalmazása helyett inkább nézd meg a süti-beállításaidat. Mert nálam van egy szűz Firefox és tökéletesen működik a közös beléptetés.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17830) Intruder2k5 válasza lezso6 (#17829) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

+1

Tizenéve csak Firefox-ot használok, jelenleg is a legújabb ESR fut, hiba nélkül.

(#17831) Geri Bátyó válasza lezso6 (#17829) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bakker, minden tiszteletem a tiéd, mert rohadt jó munkát végzel, de te sem vagy tökéletes.
Amit írtam, az nem rágalmazás, hanem tapasztalat.
Nagyon jó, hogy nálad a szűz Firefox hibátlan, de akkor nálam miért nem jó az, ami korábban jó volt? A régi gépnél, az elaggott rendszeren sem értettem, hogy a korábbihoz képest miért kell valamit állítani, de egy friss gépen, friss oprendszerrel, friss Firefoxal, miért van most gond, mikor pár napja még nem volt?

Komolyan mondom, hogy már az is megfordult a fejemben, hogy fel kellene raknom egy adblokkert és engedélyezni bizonyos oldalakat, mert folyamatosan problémákba futok és mindenhol az adblokker tiltását, meg a süti beállításokat emlegetik.
Van olyan oldal, ami akkor sem működik, ha mindent kikapcsolok (nem ti, nyilván). Megnéztem a régi géppel is, ott sem megy. Chrome, az bezzeg megy, csak telefossa reklámokkal és azért használhatatlan.

Az elmúlt 1-1.5 évben vannak jellemzően ilyen problémáim, korábban nem voltak. Álljak át én is ESR Firefoxra?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17832) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#17831) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lehet, hogy a Defnder kavar be? Annál többször is tapasztaltam, hogy értesítés nélkül frissül és az utóbbi időben finoman szólva sem vagyok elégedett vele, mert mindenbe beleszól.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17833) zseko válasza lezso6 (#17829) üzenetére


zseko
veterán

Hmm, nálam évek óta fennál ez a 'hiba', minden eszközömön - pc, tablet, telefon - és böngészőben, akkor lehet emiatt. Most megnéztem, mindegyikben, mindenhol le van tiltva.

Bár elég random, van hogy napokig, néha hetekig semmi gondja, aztán egyszer csak nem vagyok belépve azon az oldalon, ahol tegnap, vagy akár még délelőtt is még be voltam. Van olyan, hogy lejár a süti és amiatt léptet ki időnként egyik-másik oldalról?

Mondjuk mindegy, nem szándékozom engedélyezni a 3rd party cookie-kat, de a lapcsaládot lehet beteszem a kivételek közé, de egyébként meg sosem zavart annyira.

Bár arra a pár hónapra meg már lehet mindegy is, ha jól olvastam (és még mindig így van) akkor a Google kb. jövőre amúgyis kidobja a böngészőjéből ezt, és nem lehet majd engedélyezni :)

HR24.hu

(#17834) csako válasza Geri Bátyó (#17828) üzenetére


csako
veterán

Az én 100 éves Firefox profilommal sincs gond, pont ezzel soha nem is volt, és egy csendes defender van. Szerintem menj rá a a Firefox felfrissítése gombra (Súgó, Hibaelhárítás), ne állíts semmit, nézd meg, hogy jó-e, és onnan indulj el.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17837) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello.Valami megint kicsinálja mobilom,PH fórumozás közben fagy minta fene!Lehetséges,hogy megint a voda banner a ludas??

(#17839) Kalandor válasza ToBeY (#17837) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Belassulás volt már, de azért fagyás egy banner miatt nem rémlik.

(#17840) ToBeY válasza Kalandor (#17839) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem folyton megakad ahogy scrollozok,vagy gépelek.
Valami hasonló volt legutóbbi is,úgy tudom akkor voda banner volt a probléma forrása.(de simán lehet,hogy én emlékszem rosszul)

(#17841) Kalandor válasza csibe1 (#17800) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy hány új hsz-t jelez ki, ez változhat a törölt vagy prémiumként letiltott hsz-ek miatt is.
Hogy hova ugrik, az is mert ha törölt hsz-re nem ugorhat. Bestbuy és egyéb topikokban sok a törölt.
Más nem jelzett még ilyen hibát egyébként emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#17842) Kalandor válasza ToBeY (#17840) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Olyan rémlik még, hogy mobilnetnél volt ilyen gond, lagolt a mobilnet: nem a sávszéllel volt a gond, hanem a "ping" volt nagy, ezért laggolt be.
De mondom, sajnos banner miatt is lehet, ha gyenge vagy szoftveresen nem jó a mobil. Azzal a bannerrel volt már baj, csak akkor sokan írtak is ide.

(#17843) zseko válasza Kalandor (#17842) üzenetére


zseko
veterán

Biztos hogy a voda banner, annál nálam mindig laggol. Pedig az S8-at nem tartanám még gyengének. Régebbi, vagy gyengébb eszközön pedig az egész ph! lapcsalád (a logout kivételével) laggol az új motor óta. A (fórumra értve) a telefonom nem érzi még meg, de a tabletem már igen, pedig anno nem az alja lett véve, azon a logout viszont még jól megy. Remélem az nem is lesz felújítva.

HR24.hu

(#17844) ToBeY válasza Kalandor (#17842) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lehet a telefonom kevés(Honor20 lite),de az elmúlt két napot, és múltkor vodás banner esetet leszámítva,eddig nem volt ilyen problémám.
De az is lehet a Chrome-al van valami gond,majd újratelepítem hátha megoldja a dolgot

[ Szerkesztve ]

(#17845) DS39 válasza zseko (#17843) üzenetére


DS39
nagyúr

Ráfér egy kis optimalizálás az új felületre az biztos.

Mobilon csakis a Logout a király. :K

[ Szerkesztve ]

(#17846) lezso6 válasza ToBeY (#17837) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valami kínai telefon? Azoknál volt olyan, hogy a reklám miatt is volt lassú meg nem is. A saját natív Chrome-alapú böngészőjében simán jó volt, de a külön play áruházból telepített chrome-mal meg szaggatott, mint a barom.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17847) s7evcsenko válasza ToBeY (#17840) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem is folyton akadozik pár napja az S10-en.
Én először a szoftver frissítésre gyanakodtam, mert kb az is ekkor lehetett, de viszont csak itt ph-n jelentkezik, sehol máshol, így nem valószínű...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#17848) ToBeY válasza lezso6 (#17846) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az, de eddig nem volt vele probléma és más oldalak szépen mennek,csak a ph laggol valamiért.Kiproblám mindjárt a gyári böngészőt,hogy azzal milyen.
s7evcsenko: Köszi hogy írtál legalább tudom,hogy nem csak nálam van ilyen probléma.

(#17849) ToBeY válasza ToBeY (#17848) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Továbbra is iszonyatosan lángol telón ph,alig tudok gépelni úgy fagy az egész

(#17850) killbull


killbull
aktív tag

Sziasztok!

2 napja hirdetek egy terméket Hardveraprón és sajnos nem uppolja a terméket, párszor már uppoltam de a hirdetés nem ugrik a tetejére!

Gondoltam jelzem!

Köszi ha foglalkoztok vele!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.