Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#1201) Winner_hun válasza VinoRosso (#1196) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mivel az URL személyenként ugyan az, de csak belépve elérhető így ez nem bug;) Én nem írtam az adott illetőnek, a privátok főoldala jött be a linkre kattintva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1202) frame>24 válasza Winner_hun (#1200) üzenetére


frame>24
addikt

de írtam párat, ez lenne a magyarázat? :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1203) philoxenia válasza frame>24 (#1202) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha így folytatod, este tíz után félisten leszel, délelőtt meg újonc..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1204) Panther válasza álmos (#1190) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az a kép nemrég lett cserélve, valószínűleg beragadt a cache-edbe a régi verzió. Nyomj egy frissítést Chrome-ban :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1205) Panther válasza VinoRosso (#1195) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

#1186: Igen, én is épp oda akartam kilukadni hogy nem a mi rendszerünkben van a hiba, hanem az IE8 bétában. Legalábbis egyelőre ez tűnik valószínűbbnek.

A többivel kapcsolatban Winner_hun (#1201) hozzászólása helyes, egyszerűen mindenki
mást lát a privátos URL-eken (mindenki a sajátjait).

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1206) frame>24 válasza philoxenia (#1203) üzenetére


frame>24
addikt

elnézést az újabb off-ért, de ezen igen nagyon röhögtem! :))

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1207) VinoRosso válasza Winner_hun (#1201) üzenetére


VinoRosso
veterán

Értem én ezt de nem furcsa senkinek, hogy más linkelgeti nekem a privijeimet? Mondjuk mi van akkor, ha letiltok valakit, akitől nem szeretnék pü-t kapni. Akkor nem jelenik meg a listában a levelek közt, de lehet még url-re bejön a lekérés( nem tudom, még sosem tiltottam le senkit, így nem igazán van foglamam róla, hogy ekkor is listázza e a priviket). Aki azt szeretné, hogy elolvassam a pü-jét, az belinkeli, hogy nédd milyen jó ez a valami, és közbe egyből behozza az ő üzenetét, amit nem akarok elolvasni. Nem nagy ötlet, hogy mire lehetne felhasználni ezt a félresikerült dolgot( mert biztos vagyok benne, hogy ez nem szánt szándékal ilyen, hanem ez egy mellékhatás ), de nekem nincsenek is nagyon hekker ambícióim, hogy ezen filózzak, csak most hirtelen ez jutott róla eszembe.

(#1208) Winner_hun válasza VinoRosso (#1207) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha valaki le van tiltva, a privátok között a legvégén lesz ott, ha letiltott user url-jére kattintasz rá akkor az olyan, mintha nem is beszéltél volna még vele, a privátok főoldala jön be.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1209) Panther válasza VinoRosso (#1207) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Winner_hun jól mondja.
De ha más lenne a privátok URL-je (például /privat/panther/vinorosso/listaz.php), akkor bár nem történhetne meg az, hogy valaki belinkeli a saját beszélgetését X-szel, és te megnyitod, akkor te meg a te beszélgetésedet látod X-szel, de ez csak a véletlen esetre igaz. Szándékosan nyilván linkelhetné továbbra is bárki a te beszélgetésedet X-szel: /privat/vinorosso/x/listaz.php

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1210) Dyno


Dyno
veterán

Valaki segítsen már, nem tudok se linkelni se semmit használni a menüsoron amikor hozzászólást írok, rámegyek pölö a linkre bemásoloma linket de mikor leokézom nem kerül a hozzá szólásba és ez minden választható opcióval szmájlival igy van....Valami ötlet mit kezdjek most?Köszi előre is

(#1211) Dyno válasza Dyno (#1210) üzenetére


Dyno
veterán

Fura ha internet explorerrel probálom működik, de eddig jó volt a mozilla alatt is, most mi történhetett? :W

(#1212) Dyno válasza Dyno (#1211) üzenetére


Dyno
veterán

Fura most meg megjavult.Érti ezt valaki?Valakinek valami ötlet mi csinálhatta?

(#1213) Lenry válasza Dyno (#1210) üzenetére


Lenry
félisten

ezt nálam is csinálta... hiába kattintgattan a Dőlt-re, nem tötént semmi, végülis manuálisan írtam be a kódokat... de már jó... biztos Panther hegesztgetett valamit

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1214) Dyno válasza Lenry (#1213) üzenetére


Dyno
veterán

Jólvan köszi az infót akkor megnyugodtam. :)

(#1215) 14adam


14adam
addikt

Nekem az lenne a problémám,hogy irok a forumra és oldalt nemjeleniti meg,hogy hozzászoltam,hiába frisitettem semmise történt,de amikor kiléptem utána és visszajöttem akkor megjavult,kiváncsi vagyok ezután a hsz után is fog-e szórakozni

na mostmár minden rendben :)

[ Szerkesztve ]

(#1216) 7 válasza frame>24 (#1202) üzenetére


7
addikt

Az. A rejtett topicokban levo hsz-ek nem szamolodnak. A Szextotyikot meg ugye idoszakosan rejtjuk :)

(#1217) Panther válasza Lenry (#1213) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Eltaláltad, frissítettem a JS-kódot. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1218) divrapier


divrapier
tag

Hello. Nekem az a problemam, hogy a rios motoros honlapoknal szetesnek a forumok. vista x64-et hasznalok, sok bongeszoben elojon (ff2, ff3, ie7, ie8rc1) van egy minefield nevu firefox3 valtozatom, abban jol jelenik meg. ie8-ban ha rakattintok a compatibility modra, akkor rendesen betolti - de ha compatibility-vel toltom be akkor is szetesik, es nem comp.-al toltom ujra, akkor jo lesz. tehat csak a reload szamit ott. de sima frissitesnek nincs hatasa. iszonyat jo lenne, ha valaki ezt meg tudna mondani miert van, es hogy gyogyithato.
valahogy igy nez ki: KÉP

[ Módosította: Panther ]

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#1219) Winner_hun válasza divrapier (#1218) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vodás net baja, [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1220) PazsitZ válasza divrapier (#1218) üzenetére


PazsitZ
addikt

akkor nem, meg lassú is vagyok

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#1221) divrapier válasza Winner_hun (#1219) üzenetére


divrapier
tag

Nagyon nagy koszonet, megoldodott. Ez mar majdnem 6 honapos problema volt nalam :D

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#1222) tkazmer


tkazmer
addikt


ez csak nekem van így? (winxp sp2, ie7, 1280x800)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1223) tomcsi23


tomcsi23
veterán

eh, működik. :B

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1224) Panther válasza tkazmer (#1222) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nos, amennyire tudom, igen. Esetleg nézd meg egy másik ilyen gépen, de nálam jó volt... Annakidején, amikor ez a menü készült, pont ilyen rendszeren teszteltem.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1225) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Majdnem 1 percet siet a ph órája

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1226) dbius


dbius
veterán

Nem tudom, hogy hová írjam, de azt tapasztalom másokkal együtt, hogy a hardverapró jelenleg nem úgy megy, ahogy kellene.

Csak a középső részen lehet a linkekre kattintani, bal és jobb oldali sávban semmilyen link, szövegdoboz, gomb nem megy...

Szerk: érdekes, opera 9.63 alatt jó... lehet, hogy a firefox 3.0.6 okozza a bibit? (ma frissítettem)

[ Szerkesztve ]

(#1227) Lenry


Lenry
félisten

Oldalbetöltési hiba
Cím nem található
A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.prohardver.hu helyen.

LO/MA/FT/GP/ITC jó... csak a PH nem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1228) R.P. válasza Lenry (#1227) üzenetére


R.P.
aktív tag

Nálam is ugyanez.

Csak nem a szervert üzemelik éppen be? :U

[ Szerkesztve ]

(#1229) Haart válasza dbius (#1226) üzenetére


Haart
addikt

Így van nálam is ugyanez van :W

(#1230) Tomate válasza Haart (#1229) üzenetére


Tomate
veterán

Dettó... + Nekem is tré a hardverapró... (firefox)

[ Szerkesztve ]

(#1231) lezso6 válasza Tomate (#1230) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hardveraprón nálam se megy, nem tudok hirdetéseket nézni. :(
FFox-ot használok. Próbáltam Chrome-mal is, de azzal se megy...
Nem lehet a linkekre kattintani. :W

szerk: IE8-cal meg megy, a többivel még mindig nem... :Y

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1232) Winner_hun válasza lezso6 (#1231) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már jó;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1233) lezso6 válasza Winner_hun (#1232) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:K
Pedig már levakartam a vírusírtót is miatta - persze semmi változás nem történt :B

Devajon mi okozta ezt? :F

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1234) Winner_hun válasza lezso6 (#1233) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az egyik hirdetés.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1235) Dyno


Dyno
veterán

Nem tudom hogy ez bug-e, de nagyon zavaró, még ma 8körül prohardver.hu címen fórumoztam 9körül már nem jött be a link, sokatszori frissitésre sem, még most sem jön, be csak úgy tudtam elérni a PH-t, hogy logout.hu-n keresztül.Miért van ez?Se a másik gépemen nem jön, be a ph.hu, se a mobilomon.....ötlet?köszi előre is, eléggé kétségbe estem :OInternet exlorerrel is probáltam, de nem javult, most nézem másoknak is k@ki, de nálam nem javul.hú de szorongás van rajtam :O

[ Szerkesztve ]

(#1236) Tomate válasza Dyno (#1235) üzenetére


Tomate
veterán

Nekem se javul. Szorongani azért nem szorongok :) de jó lehetne már...

(#1237) Panther válasza Tomate (#1236) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Valami DNS-hiba lehet, mert nekem pl tökéletesen müxik, Parcinál meg a ping megy, de az oldal nem jön be.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1238) Dyno válasza Tomate (#1236) üzenetére


Dyno
veterán

Na nekem most egyenlőre jó a PH domain.Legalább nyugodtan alszom el. :C

(#1239) frame>24 válasza Dyno (#1235) üzenetére


frame>24
addikt

igen nálam is ez szitu, mint a többieknél, csak azért jelzek, mert ma délelőtt is. (ill én most vettem észre, de látom legutóbbi üzi éjfélkor jött ezzel kapcs.)
Firefox.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1240) D@ni88 válasza frame>24 (#1239) üzenetére


D@ni88
addikt

mobilneteseknél lehet főként a probléma... mert haverom is most szólt, hogy pannonos mobilnettel nem jön be neki

(#1241) .tnm válasza D@ni88 (#1240) üzenetére


.tnm
addikt

nálam se jön be, pedig adsl "rózsaszín" hálózaton + firefox. csak a ph-s domain-ek, mobilarena, hardverapró stb. ok

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1242) Szirtimorc


Szirtimorc
aktív tag

Nálam sem működik a PH, tegnap este óta

Vodkafon korlátlan mobilnet
Firefox portable, opera portable, IE7

[ Szerkesztve ]

(#1243) frame>24 válasza D@ni88 (#1240) üzenetére


frame>24
addikt

Hát itten nem mobilnet van...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1244) einstein


einstein
senior tag

Nálam sem jön be a prohardver - legalábbis munkahelyről. Pedig tegnap este/ma reggel ment otthonról...

(#1245) 14adam


14adam
addikt

Nálam se jön be (kábeltv-s net,ie7,firefoxal se jött be) :(

(#1246) apóka


apóka
aktív tag

Tegnap este és ma reggel sem ment a PH az otthoni gépen, exbojler és a róka sem nyitotta meg . ADSL, vagyis nem mobil...

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#1247) frame>24


frame>24
addikt

Nálam mosmá' megjavú't.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1248) Kasza08


Kasza08
őstag

Csatlakoznék. Se rókával, se Operával nem jön be a PH!:(
Valamit csináljatok srácok, mert nem tetszik a többi style a PH!-n kívűl:U:D

(#1249) Tim82


Tim82
nagyúr

Csatlakozom a rinyálók sorához, igaz, én Vodafone-s mobilnetet használok Linksys WRT543G-vel megosztva. Tegnap este 8 óta nincsen PH!, amit elviselnék, mert most Logout alól használom a fórumot, de bosszant, hogy egy PH!-s hírt/cikket sem tudok elolvasni (próbáltam én is Operával, FF-vel, Explorer-rel, még Chrome-val is :U ).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1250) PazsitZ válasza Tim82 (#1249) üzenetére


PazsitZ
addikt

Lehet csak a névfeloldás hibádzik. Próbáld ip alapján 217.27.219.4

Esetleg proxy alapján: [link]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.