Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Lenne egy kérdésem.

A PH! háttérszíne változott az elmúlt napokban, vagy csak az én eszem ment el? Mert mintha kicsit a barnából barnás-zöldbe csapott volna át...

Harrrr!!!!

(#252) DigitXT válasza DigitXT (#37) üzenetére


DigitXT
félisten

Vki erre a tobbszoros_belepes.php problémára nem tud tippet? XP SP2, IE6. Elhiszem én azt is, hogy nálam van a hiba, de akkor mi lenne az?:F Más: a kereső elég sz*r.:( (Ha jól látom csak és kizárólag szóeleji egyezést néz, és sehogy sem lehet rávenni, hogy ezt ne tegye.) Próba. Szerk: naná, nem csalódtam.:O (Amúgy gondolom az a %-os trükk, ami az R4-ben még segíthetett, hibalehetőséget hordozott, ezért lett letiltva.:U)

fűnyírógépalkatrészbolt
formázásrólneisálmodj, de új sor elején se legyen, mert... Vááá...:W

(Ha kész lesz a részletes kereső, jó lesz, de ha a sima ugyanezekkel a "hibákkal" - amik egyébként a működéséből adódóan érthetőek, de az egyszerű felhasználó csak annyit lát belőle, hogy már megint nem talált semmit - fog működni, akkor nagyon megszivatjátok a felhsználót - hiszen léptennyomon kapja, hogy használja a keresőt, erre...:O)

Egyébként ha már alapelvek:
"visszakereshető legyen a thread."
VS
"a fórum nyelve a magyar"
:R

(#253) ngabor2 válasza DigitXT (#252) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Egyébként ha már alapelvek:
"visszakereshető legyen a thread."
VS
"a fórum nyelve a magyar"

az első sort én követtem el... mert nem volt a thread helyett magyar szó, ami röviden, egy szóban kifejezné azt, amit levlistákon, fórumokban a thread takar. ha mondassz, akkor szólok az illetékesnek.

(#254) Winner_hun válasza ngabor2 (#253) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tud róla:) A kereső jelenleg csak azokat a keresőkifejezéseket találja meg, ahol a szó előtt space van. A félkövérrel kiemelt próba szót ezért nem találta meg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#255) fastleslie


fastleslie
senior tag

Nem tudok a hírdetés helye szerint keresni! :(
Ez a funkció hova lett? így ugyanis gond, hogy pl. vidéki létemre pesti hirdetések tucatjait kapom... :((

(#256) Winner_hun válasza fastleslie (#255) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz az is

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#257) ToBeY válasza ToBeY (#238) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ismét hasonló hiba jelentkezett nálam
Link

[ Szerkesztve ]

(#258) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Hozzászólás szerkesztésénél a szerkesztődoboz és a között a hozzászólás között, amire válaszoltam ezt a sort írta ki:

Notice: /srv/rios_r5/php/ph/funcs_forum.php [line: 553] Undefined variable: msg

Skynet is real. It's called Google.

(#259) harry


harry
veterán

Esetleg be lehetne rakni a másik R5-ös topic első hsz-át ebbe is. Tudom, hogy itt nem általános infok vannak hanem bug report, de így is sok olyan kérdés merül fel, ami elég alap, és ha nem is itt, de a másikban biztos megválaszolták, pl ez a városos rendezés is, másik topicban már le lett írva jópárszor és a kezdőben is benne van. Bár feltételezem itt is írták már...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#260) harry válasza harry (#259) üzenetére


harry
veterán

Jobban belegondolva fölösleges, aki eddig el tudodd nézni a topic elejére, az úgy is átment a másikba és megtalálta a választ, aki meg erre sem volt képes, az ez után sem lesz. Kiemelt topicok 1.hsz-t át kell olvasni - ez pedig az alapelvekben van.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#262) ClioRS


ClioRS
őstag

Nekem olyan problémám lenne,hogy az email címem valagy átíródott,nekem nincs is ilyen email címem,ha megpróbálom átírni akkor meg nem engedi.Valami megoldás?
PMbe lécci!!

(#263) Winner_hun válasza ClioRS (#262) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt megtalálod

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#264) andras07


andras07
csendes tag

ÜDV!
Hiába kérem a hirdetése a lista elejére a változás óta nem csinálja.
Elöre is kösz a segítséget
András

(#265) ArchElf


ArchElf
addikt

[OFF]Az OFF nem működik rendesen, ha nem a szövegbe ágyazva van (ahogy lejjebb láttam ott sem mindig), hanem az egész kijelölve. Tudom, hogy erre való a radiobutton alul, de azért ez mégiscsak bug...

AE[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#266) Winner_hun válasza ArchElf (#265) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem bug, feature. Az enter valami szabvány miatt megszakítja. Ha offba akarod tenni az enterrel tűzdelt hozzászólásodat, akkor vagy válaszd ki a bekezdést arra a szakaszra, vagy minden enter utáni részt tegyél offba

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#267) Winner_hun válasza andras07 (#264) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért ne csinálná? Melyik hirdetésről van szó? (ha pl hardvert uppolsz, akkor az a prohardver alól látszódik, hogy feljött, ha valami egyéb dolgot, akkor csak az egyéb kategóriában látod hogy feljött, az apróhirdetések alatt nem (de ez eddig is így volt)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#268) andras07 válasza Winner_hun (#267) üzenetére


andras07
csendes tag

Üdv!
Pl--Faragott sakk órával- Egyéb-Bármi egyéb-rovatból 1 x- semkerült a rovat elejére!
Kösz!

(#269) WiZARD


WiZARD
addikt

csak nálam nem működik belépésnél a 2 opció, mint hogy maradjon máshol is belépve, és időkorlát nélkül lépjen be?
2 gépet is használok, egyiken se működik. naponta kb 5x kell belépnem, ami imho elég gáz. minden más fórumon elég volt 1x bejelentkezni, amikor felinstalláltam a rendszerem, és azóta tudom őket használni.

vista+ff mindkét helyen.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#270) Tyrael válasza Balinov (#217) üzenetére


Tyrael
senior tag

en viszont azt vettem eszre, hogy amig nincsenek hozzaszolasok egy hirdeteshez, addig nem tudom eltenni a kedvencek koze.

Tyrael

(#271) Wolverine válasza WiZARD (#269) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam működik; akkor kell újra belépnem, amikor 24 óránként új IP-t kapok.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#272) rocket


rocket
nagyúr

Nem tudom valaki szolt-e mar nem olvastam vissza, kezdoldalon bal oldalt a partner oldalak (hardwired,sg) hirei nem frissulnek, aprilisi hirek vannak.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#273) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Ha belépek mondjuk PH!ra, és egy blogbejegyzéses topikban akarok hszt írni akkor ujra be akar léptetni, de ha ujra belepek megegyszer erre az oldalra juttat, nem tudok bejelentkezni. A nickemmel írást sem tudok elhelyezni a Logouton, mert mindig újra kéri a jelszót, cookie minden törölve. IE-rel megy.

90 87.5 87.8 87.5

(#274) Thrawn


Thrawn
félisten

Mindenkinél ezt látom Logout-on:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#275) AtHoS válasza kicsitomi88 (#273) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jó-jó, hogy IE-vel működik, de mivel nem?

read-only mode on the forum

(#276) kicsitomi88 válasza AtHoS (#275) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Firefoxszal.

Most pl prohardverrol atmentem logoutra, ott írtam egy hszt, visszamentem PH!ra és ha bejelentkezek kiirja h sikeres... de mikor tovabbit megint ki vok jelentkezve.

Most pl logout alol olvasom ezt a topikot, atklikkelek phra, ott forumok akkor mar ki vok jelentkezve pedig itt be, es ha bejelentkezni ott nem tudok.

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#277) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

NA most esek ossze. Mar IEvel sem jo. Nem tudok sehogyan bejelentkezni PHra csak ha a Logoutrol teszem. De ahogy atmegyek mondjuk PHra logout. Cookie minden hulyeseg torolve.
IEvel belep de ahogy kattintok az uj lapon mar bejelentkezés van jobb oldalt.

90 87.5 87.8 87.5

(#278) AtHoS válasza kicsitomi88 (#277) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az "Időkorlát nélkül belépve maradok" be van pipálva mikor belépnél? ill. a "Nem lépek ki más gépekről / böngészőből"?

Nálam ha ph!-ra be vagyok jelentkezve és átnézek logoutra, akkor ott nem vagyok bejelentkezve. De ha hozzá akarok szólni a logouton és bejelentkezek, akkor a ph!-ról automatikusan kiléptet.

read-only mode on the forum

(#279) kicsitomi88 válasza AtHoS (#278) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Na

Kileptem mindenhonnan

Beleptem Logoutra ugy h mindkettot kipipaltam
Atmentem PHra
ott beleptem de nem enged be

Kileptem mindenhonnan
Belepek phra de nem enged be
belepek logoutra ott beenged

Cookiek torolve

90 87.5 87.8 87.5

(#280) Thrawn válasza Thrawn (#274) üzenetére


Thrawn
félisten

Most már jó! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#281) kicsitomi88 válasza kicsitomi88 (#279) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Linux alól minden működik.

90 87.5 87.8 87.5

(#282) Wolverine válasza kicsitomi88 (#279) üzenetére


Wolverine
félisten

FF-et használok. PH!-n beléptem; átmentem Logoutra/IT.Newsra/Mobilarenára és mindenhol be voltam lépve a Fórumba. (a bibi szvsz nálad van)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#283) Panther-D válasza Panther-D (#114) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

No hát ez is kész. Akinek eddig állandóan bejött a login form, az mostantól megpróbálhatja az IP-cím ellenőrzéstől mentes belépést. Ez és az "időkorlát nélkül" opció együtt csodákra képes. :)

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#284) Tyrael válasza Wolverine (#282) üzenetére


Tyrael
senior tag

vagy csak tortent valami az alatt a 3 ora alatt, ami eltelt az o es a te hozzaszolasod kozott...

Tyrael

(#285) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Na

Bekapcsoltam a gépet
töröltem a cookiekat
eliniditottam a FFet
bejelentkeztem PH!ra úgy, hogy mind a 3 pipát kipipáltam
Se Mobilaranena se itnewson nem vok bejelentkezve
logouton igen, de ha irni szeretnek pl akkor keri megint h jelentkezzek be, ha bejelentkeztem megint a bejelentkezo kepernyo fogad(persze itt is mind3 pipa be)
ha MA-n vagy ITn bejelentkezek mind3pipa be, akkor megint a forum fooldala fogad es nem vok bejelentkezve

Megkoszonnem ha vki segitene

90 87.5 87.8 87.5

(#286) Panther-D válasza kicsitomi88 (#285) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Ez valami adatvédelem-beállítás lesz nálad. Állítsd a böngésződben ezeket defaultra, szerintem attól jó lesz (ahogy mindenki másnál jó is).

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#287) DigitXT válasza DigitXT (#252) üzenetére


DigitXT
félisten

Firefox alatt nincs ez a "baki".:) (Az IE-t kéne ütnöm vhogy...) Viszont közben próbaképpen beléptem IE-ből, de aztán a FireFoxban kattintottam a válaszra: erre újra be kellett lépnem.:F Ja már értem, az IE-s belépés kiléptette a FireFoxot.:B (Mivel nem kattintottam be semmilyen pipát a belépésnél.:R)

[ Szerkesztve ]

(#288) Daneey


Daneey
tag

Logout-ban, ha valaki ír egy cikket egy adott címmel (pl. legyen a cím: Jancsi és Juliska) és nyitnak hozzá egy fórumot, akkor a fórum neve ez lesz

[Re: Írás] Jancsi és Juliska

Viszont ha az illető címet változtad miután megnyitották a fórumot, azután a fórum címe nem változik meg:

ezt a jelenséget véletlenül vettem észre, nézzétek, egy példa:

Ezért élünk? LOGOUT írás... http://logout.hu/iras/ezert_elunk.html
A fóruma pedig: http://logout.hu/tema/re_a_cimet_te_talalod_ki/hsz_1-50.html

Az ok, hogy a cikk írója eredetileg a "A címet te találod ki!" címet adta az írásnak.

(#289) M.Edina válasza Daneey (#288) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Ez nem hiszem, hogy hiba lenne... :U Mert például ha én hozzászólok az írásához, és várok is rá valami reakciót, de csak másnap tudom megnézni, mire ő már megváltoztatta a címét, közben én az eredeti címen keresem... Ha viszont megváltozna a téma címe is, én nem találnám meg, mivel a régi címén keresném. Így szerintem szerencsésebb a mostani megoldás. Tehát jobb lenne, ha az írók törekednének a megfelelő cím megtalálására - már az elején. Én így látom a helyzetet, de tény, hogy még nagyon új vagyok! :)

(#290) Oly


Oly
senior tag

Néha rosszalkodik a rendezés. Csökkenő vagy növekvő. Bevagyok jelentkezve és mégis növekvőben adja ki a topikot, pedigcsökkenő van beállítva.

Illetve a topik tetején az a "Ingyen csengőhang + nyeremény utazások!" reklám... Miért nem új ablakban nyílik meg?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#291) M.Edina válasza Oly (#290) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Amikor rosszul adja ki a találatokat, akkor szeirntem nézd meg a jobb hasáb tetején, hogy azt írja-e, hogy be vagy lépve. Illetve még azt is ellenőrizheted, hogy ha megnyitod egy új ablakban a beállításaidat, mit mutat - mivel lehetséges, hogy más van beállítva a böngészőben és más az adatbázisban. Így előfordulhat, hogy amikor be vagy lépve akkor felülírődik a böngészős beállítás, illetve kilépés esetén fordítva.

A másik problémát úgy tűnik javították! :)

(#292) Oly válasza M.Edina (#291) üzenetére


Oly
senior tag

Be vagyok lépve PH-ról... Logoutos topiknál jelentkezik.
Viszont F5-re rendbe jön... :F

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#293) Racecam válasza Daneey (#288) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen a topic címe nem fog magától megváltozni, azt én szoktam, ha észreveszem.
Most is mindjárt megcsinálom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#294) Panther-D válasza Oly (#292) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

És a Logoutos topikban, amikor jelentkezik éppen a hiba, mit ír jobb fent, ott is az áll hogy be vagy lépve?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#295) Oly válasza Panther-D (#294) üzenetére


Oly
senior tag

Belépve... Viszont nem növekvőben mutatja... Csökkenő! Csak éppen az utolsó blokkot (vagyis az első 50-et).

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#296) Panther-D válasza Oly (#295) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

#290-ben még ezt írtad:
Bevagyok jelentkezve és mégis növekvőben adja ki a topikot, pedigcsökkenő van beállítva.
Most akkor mégis csökkenőben mutatja? Csak mert akkor nekem úgy tűnik hogy ez éppen rendjén van... :U
Az meg, hogy melyik blokkot mutatja mikor belelmész a topikba, külön beállítás...

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#297) SLYM


SLYM
veterán

nemtom, hogy ez bug e, de miért van az, hogy bepipálom bejelentkezésnél, hogy időkorlát nélkül belépve maradok, és mégis sokszor rövid időn belül újra be kell lépjek. pl a főoldalon olvasok egy logoutos írást és belépek, mert mondjuk írnék oda egy postot. ok, megírtam a postot, nyomok egy Ctrl-T-t és beírom, hogy prohardver.hu, belépek a fórumra és megint beírhatom a jelszavamat. és ez nem csak ilyenkor van így. néha a fórumról kilépek (nem jelentkezek ki, csak nyitok egy új lapot a böngészőben, vagy csak kixelem a firefoxot és újra elindítom), visszalépek megin a fórumra és akkor megint gépelhetem be a jelszót. (persze mivel sose jelentkezek ki, nem értem miért teszi meg ezt helyettem a rendszer) régen még akkor se kellett néha beírni a jelszót ha már rég kiléptem a böngészőből, mert mondjuk jáccottam, és utána viszalépek 2 óra múlva és nem kell a jelszóvel szarakodni, mert be van lépve a SLYM-be

[ Szerkesztve ]

(#298) Winner_hun válasza SLYM (#297) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jelöld be a Ne korlátozzon a jelenlegi IP-címemre *-t is

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#299) SLYM válasza Winner_hun (#298) üzenetére


SLYM
veterán

hát ez hihetetlen. komolyan annyit nem lehet megcsinálni ezzel a szarral, hogy elmentse a nevem. hiába pipálok be mindent ennek teljesen mindegy

bemegyek az off topic logout részbe. firefoxba nyomok egy megnyitás új lapont mondjuk [erre a topicra] és itt az új ablakba a prohardver a link de ha átmegyek ugyanitt egy másik topicra itt meg a logoutra tesz át. és már 20-adjára lépek be a logoutra mert nem jegyzi meg a nevem. most ez miért van? (egyébként itt most kivételesen valamiért megjegyezte, mert megnyitottam még így pár topicot, hogy megnézzem most is elfelejti e, de most kivételesen nem kellett mégegyszer beírnom)

szerk: most megint kipróbáltam, hogy ha rákattintok a linkekre akkor bevagyok e jelentkezve, az elsőnél bevoltam, a másodiknál már nem. pedig 30 mp-el ezelőtt még be voltam ott is...

[ Szerkesztve ]

(#300) Panther-D válasza SLYM (#299) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Szerintem ha benyomtad az időkorlátmentességet és az IP-korlátozás tiltását is, és így sem vagy belépve mind a 4 portálunkra, akkor:

a) a sikeres belépést jelző oldalon azonnal a továbbra klikkelsz -- ez esetben próbáld ki hogy hagyod hogy magától menjen tovább,
b) valamilyen (biztonsági / adatvédelmi) beálítás miatt nem fogadja a böngésződ a 4 portálunk 4 cookie-ját, így technikailag lehetetlen téged beléptetni egyszerre mindenhova.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.