Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1207) VinoRosso válasza Winner_hun (#1201) üzenetére


VinoRosso
veterán

Értem én ezt de nem furcsa senkinek, hogy más linkelgeti nekem a privijeimet? Mondjuk mi van akkor, ha letiltok valakit, akitől nem szeretnék pü-t kapni. Akkor nem jelenik meg a listában a levelek közt, de lehet még url-re bejön a lekérés( nem tudom, még sosem tiltottam le senkit, így nem igazán van foglamam róla, hogy ekkor is listázza e a priviket). Aki azt szeretné, hogy elolvassam a pü-jét, az belinkeli, hogy nédd milyen jó ez a valami, és közbe egyből behozza az ő üzenetét, amit nem akarok elolvasni. Nem nagy ötlet, hogy mire lehetne felhasználni ezt a félresikerült dolgot( mert biztos vagyok benne, hogy ez nem szánt szándékal ilyen, hanem ez egy mellékhatás ), de nekem nincsenek is nagyon hekker ambícióim, hogy ezen filózzak, csak most hirtelen ez jutott róla eszembe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.